Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Milkoma


Milkoma
csendes tag

Várjuk sok szeretettel! :D De egy valamit még mindig nem értek, hogy miért kell Kinect a hangirányításhoz? Lehet kihagytam valami hírt amiben elmagyarázták, ha így van, kérek valakit hogy foglalja össze nekem.
Amúgy jónak tűnik, bár az Endwar után nem merek ilyennel játszani :D Emlékszem akkor az nagy újdonság volt, ezért nekem is ki kellet próbálni. Csak ezért vettem egy mikrofont :D 1 hét után tönkre is ment, de nem is ez volt a baj, hanem a környezetem olyan furán nézett rám :D, meg én is magamra.

(#2) Youri


Youri
veterán

Videóban videó... Youtubeception

RTX ON

(#3) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Akkor ugyanazt kapjuk, mint a kiszivárgottban...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) Z10N


Z10N
veterán

Es akinek van BF3 azzal mi lesz? Igergettek itt mindent, kulon prospektus volt a dobozban "Early Access Beta in January" es "Exclusive Demo". Fel is neztem multkor a hivatalos forumra es sehol semmi, emlegettek egy szamlalot is, meg account ellenorzot. Sokan fel vannak haborodva, hogy az EA es a BW nem tartja a szavat. :U

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#5) kovsol válasza Milkoma (#1) üzenetére


kovsol
titán

nem tudom miért nem jó neki a sima headsetes mikrofon

témához: miért jó az, hogy most minden gyorsabb ? én szerettem megállítani az időt és úgy adni a parancsokat :U második részt pont most tolom xboxon

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6) Ateszzero válasza kovsol (#5) üzenetére


Ateszzero
őstag

Szerintem azt nem veszik ki belőle, mármint a kinect hangvezérléssel csak bővítik az irányítási lehetőségeket. Legalább is nagyon remélem, mert a játékmegállítás, és parancsosztogatás , az nekem is tetszett benne.Azt mondjuk én sem értem miért nem említik hogy ezt headset-es mic-el lehet-e vagy sem .

[ Szerkesztve ]

(#7) maszi99


maszi99
őstag

Eszméletlen gyorsan itt is van már :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#8) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez egy szép darab lesz... :K

(#9) byZsolt


byZsolt
tag

pc-re mewg se demo, se mgyar nyelv.. (jó a nyelv semmire nem jön) :(( :(

Ez Itt a .....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.