Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) btf


btf
aktív tag

Aki már játszik vele: Az E3-on gameplayben bemutatott rész kb. mikor jön elő a teljes játékban?

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Nagyon fontosnak tartom rögtön az elején tisztázni, hogy nem vagyok képregényrajongó."

Így még nagyobb respect a tesztért. :) :R

Live-Die-Respawn

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Tetszik, na majd ha lehetőségem lesz rà beszerzem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Bocha válasza btf (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kb. a játék háromnegyedénél.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#5) vilmose33


vilmose33
őstag

Kollégám pénteki megjelenés óta ,szinte abba sem hagyta. Ma találkoztunk ,nagyon dicsérte.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Örülök,hogy az Insomniac is belépett a "system seller" klubba. Megérdemlik, révbe értek

Life, Uh, Finds A Way

(#7) Wesder válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Miért? Mostmàk csak a Sony-nak dolgoznak?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) hombre[EU] válasza Wesder (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem hiszem,mert a Riftre is készítenek valamit. Arra gondoltam,hogy rájuk bíznak egy ilyen komoly IP-t, kapnak rengeteg pénzt és fōleg idōt. Dedikált konzolt a játékukhoz és remek marketinget. Szerintem sokan örülnének egy hasonló lehetōségnek

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Wesder válasza hombre[EU] (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Ja jó, így érthető :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) kolopele


kolopele
nagyúr

Két gyerekem le sem tudja tenni, kivéve amikor Cuphead - ezni támad kedvük :D Olyankor átmennek a PC - hez és azt nyüstölik, majd vissza. Pihenésképpen meg Cartoon Network :DDD Mondjuk a sulikezdés kicsit közbeszólt immáron.

[ Szerkesztve ]

(#12) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nem vagyok az a nagy pókember fan. Vagyis bírom nagyon de nem olvastam a képregényeket egy két kivételével.
Mindig szívtam a fogam mikor vártam hogy na most majd ez a pók film nagyonjó lesz és megint nem lett az. (az Andrew Garfield-es első része nem volt rosz.)
A játékokból meg ketőt próbáltam ki havernál de nem szívtak be, sőt hidegen hagytak.
Meg úgy az ösdzes filmből készült vidrójáték hidegen hagy, és lehet velem van baj de nekem batmanból is elég volt az első. Nem volt rosz csak nekem valsmi hiányzott belőle.

Aztán az idei E3-on csak legyintettem mikor bemondták hogy pókember játék mert ugye eddig egy se kapott el.
Aztán láttam a játékmenet videót, a harcot, a lopakodást és elkezdtem arra gondolni hogy mivan ha ezt most tényleg meg tudjak jól csinálni?
Aztán most itt vagyunk, játszom a játékot és messzebről megnézve nem forradalmi csak jól hasznlták amiket már eddig láttunk játékokban plusz a zene és Parker beszólásai megjegyzései vagy épp a járókelők odaszólásain jókat mosolygok nevetek. Próbálom elmondani tesómnak mi volt a poén de úgy már nem olyan. Tudjátok mint mikor van egy suma, beszólás ami csak annak az egy iserősötöknek áll jól.
Na ílyen szerintem ez az új pókember, nem kivülről kell nézegetni és vizsgálgatni miért jó ez, keresni a hibát, hanem ki kell próbálni és vagy behálóz vagy nem. (ezroszvoltmi?)

Ja és ja! Mégvalami. Pihenésképp megnéztem az Andrew Garfield-es pókembert hogy hangulatnál maradjak, és közben eszembe jutott hogy a filmekben nekem nem a harcok vtak a leglátványosabbak hanem a lengedezése keresztül a városon, s eközben azt vettem észre hogy a játékban sokkal jobb a lengedezés mint a filmen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) Xaels


Xaels
félisten

Azt kell mondanom, hogy az Insomniac nyúlt az alapanyaghoz a lehető legjobban. A karakterek, mind egytől-egyig a helyükön vannak. Őszintén, MJ itt a legszimpibb és talán itt illik legjobban össze Parkerrel és Parker bár poénkodik, de nem idegesítő és tényleg kinézni belőle, hogy hightech cuccot csinál magának.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Millerchris


Millerchris
tag

Tuti vétel!

A holnap mèg messze van!

(#15) ProEvoFan válasza Kvelstadt (#12) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"s eközben azt vettem észre hogy a játékban sokkal jobb a lengedezés mint a filmen."

Ugye hogy ugye?Baromi állat.Eddig a kedvencem a tavalyi Pókember film volt.Most már ez a játék a kedvenc "filmem".Annyira a helyén van minden.

[ Szerkesztve ]

(#16) Wesder válasza ProEvoFan (#15) üzenetére


Wesder
félisten

A Homecoming-gal csak az volt szàmomra a baj hogy nagyon gyerek ott Parker.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) LeventeV válasza Xaels (#13) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ugye? En eddig nem igazan kedveltem MJ-t. A kepregenyekben es a filmekben sem jott be annyira. De itt nagyon szimpatikus.

(#18) Kvelstadt válasza ProEvoFan (#15) üzenetére


Kvelstadt
veterán

"Most már ez a játék a kedvenc filmem"
Ezt dejól mondtad, vagyis írtad. Bár nekem a legújabb tetszett de ja, ez mégjobb!
Ma így felmentem északra kijelöltem a legdélebbi pontot és végigpókhálóztam magam a városon és marhajól nézett ki végig.
A látványosságokat meg levegőböl kapom le mert az úgy sokkal pókosabb. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#19) Scholes9 válasza ProEvoFan (#15) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem egy játék eljutott addig, hogy egyszerűen jobb, élvezetesebb, mint egy film. Ezen játékok nagy része pedig PS4 exkluzív :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) Persie12


Persie12
aktív tag

Alig várom hogy szeptember 18.án hazaérjek külföldről és bepattinthassam a lemezt. Mindenhol csak jót olvastam róla és jó pontszámokat adtak rá. Amúgy amiket előrendelői ajándékba adtak, gondolok itt a Spidey Suit Pack-re és a Spider Drone Gadget-re, mennyire hasznosak?Biztosítanak valami olyan előnyt azoknak akik előrendelték a játékot, azokkal szemben akik nem és nem kapták meg ezeket?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#21) Drp81


Drp81
aktív tag

Köszi a tesztet! Azt hiszem az asszonynak adidas-jel lesz a homlokán a napokban, ha megtudja, hogy megveszem. De majd megbékél, igaz? :D

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#22) Kvelstadt válasza Persie12 (#20) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A drón az elején lehet hasznos lett volna, de mostmár kb arra jó hogy boszantsa az ellenfelet.
Lehet fejlesztve jobb lesz se én megcmvagyok nélküle. A verekedés nekem jobban bejön.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#23) Xaels válasza Wesder (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem idegesítően gyerek és gyakorlatilag Stark a segge alá tesz mindent az MCU-ban. Nyoma sincs a jellemfejlődésnek amin keresztül kellett volna mennie. Nem azt mondom, hogy egy újabb eredetsztori kellett volna, de nem tűnt az IW-ben sem felelősségteljesebbnek. Gyakorlatilag a Vasember személyi szuperhőse aki úgy ugrál ahogy mondják neki.

Nekem filmen Garfield Parkerje volt a legjobb, de Raimiék gonoszai sokkal jobbak voltak. DeFoe manója a maszkot leszámítva frászt hoz rám mai napig, az az ember egy zseni. Ahogy Molina Octopusa is. Kár hogy a gyufafejű Dunst meg a bambaképű Maguire...

(#17) LeventeV pontosan. Meg a karakter sem az a cicababa alkat.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) b.


b.
félisten

Nagyon jó írás, szépen megfogalmazott, objektívnak tűnő. Köszi érte!

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) nemlehet válasza Xaels (#23) üzenetére


nemlehet
őstag

Pont ez a karakter egyik lényege, ettől érdekes. Parker az MCU-ban még gimis, egy ilyen korú kölyök kb pont így viselkedik, de szerencsére nincs túltolva. Vágyik arra hogy elismerjék, hogy fontos legyen, de sokszor a túlbuzgalom miatt olyanba ugrik bele amibe nem kéne.
Az, hogy Stark alárakja a cuccot meg szerintem egyáltalán nem zavaró, mivel valahogy fel kell hozni a többi szuperhős szintjére, mert nem lenne reális, hogy egyáltalán egy minimális eséllyel is indul bárki ellen a búvárruhából fabrikált gúnyában és a házigány hálóvetőkkel.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#26) b. válasza nemlehet (#25) üzenetére


b.
félisten

Én már azért szívesen látnék nem gimis/ egyetemi életéből szóló filmet, mondjuk egy 30 körüli, kissé borostás keményebb vonalat.Ez az egy zavart az általad említett filmben is a többi szerintem is emészthető volt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) Wesder


Wesder
félisten

Nekem ez a kedvenc pókenber sorozatom.
A 90-es vége 2000-es évek elején futott itthon.
Itt kb egyetemista, otthon lakik May néninél, meg magànak csinàlja a hàlót patronosat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Xaels válasza nemlehet (#25) üzenetére


Xaels
félisten

Nem értek egyet azzal, hogy fel kéne hozni a többi szuperhős szintjére. Gyakorlatilag a Bosszúállók közt ott van az Özvegy, Sólyomszem vagy maga a Vasember akik semmilyen szuperképesség birtokában sincsenek, az előbbi kettőnek mellesleg a kütyüi sem éppen Vasember szintűek. Vagy ott a Kapitány akinek az erejét leszámítva nincs más csak a pajzsa. Velük ellentétben Pókember tud mászni a falon, szuperérzékenyek az érzekei(pókösztön) és ugyancsak emberfeletti ereje van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) Deck válasza Wesder (#27) üzenetére


Deck
titán

A 94-98 as? Nekem az a kedvencem :)

PS5

(#30) Wesder válasza Deck (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet hogy az. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Bad Pritt válasza b. (#26) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Év végén jön az Into the Spider-verse animációs film. Az neked készül akkor.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32) saelin válasza Bad Pritt (#31) üzenetére


saelin
veterán

Na, azt én is veszettül várom!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#31) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#34) Wesder válasza ProEvoFan (#33) üzenetére


Wesder
félisten

December nem az év vége?
Amúgy vàrós.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) Akula


Akula
őstag

Óriási, milyen jól néz ki! Élvezetes lesz vele játszani!

(#21) Drp81: ezen betojtam :C

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#36) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nagyo jo jatek, csak kar, hogy ossze-vissza van lopkodva benne kb minden.

Ez konkretan olyan, mint egy Ubisoft-Batman szerelem gyerek...

(#37) Deck válasza ForRedGlory (#36) üzenetére


Deck
titán

Ennyiből minden játékban össze van lopkodva minden..

Élvezni kéne a játékot és nem ilyeneken gondolkozni.

PS5

(#38) ForRedGlory válasza Deck (#37) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mondom JO jatek, azt elolvastad/felfogtad? Elvezem, de ezt mar ezerszer lattam. Tokeletes Far Cry es Assassin's Creed jatekmechanika/koppintas Batman harcrendszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#39) Deck válasza ForRedGlory (#38) üzenetére


Deck
titán

Fel de ez az össze lopkodos duma elég gyenge azért mert ezt minden játékra lehetne írni.

PS5

(#40) ForRedGlory válasza Deck (#39) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez hulyeseg, egy rakas jatek van, ami egyedi, ez nem az. Tema reszemrol lezarva, mas a velemenyunk es pont ugy nem fogadom el a tied (sot...), mint forditva.

(#41) Bad Pritt válasza Deck (#39) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig igaza van és el is tudom képzelni, hogy valakit jobban zavar, mint az átlagot. Ennyire nyíltan és néhol már tényleg pofátlanul lenyúlni játékmechanikai sajátosságokat nem szoktak túl gyakran. Mindezzel együtt év játéka nálam, mert szinte tökéletesen van összerakva, csak azért mikor ugyanúgy kell ugyanazt csinálnod ugyanazért, mint pl egy Batmanben és még színek szintjén is egyezik a minijáték, az kicsit szemöldökfelvonós szerintem.
Talán ez a legnagyobb bajom a játékkal, hogy szinte semmi kihívás nincs benne, egyedül a hülye Taskmaster challenge-ekkel van szenvedés, de az is pl Batman AR challenge+Zsasz telefonhívások összegyúrása az Arkham Cityből. Ami időt megspóroltak ezzel, azt a cselekménybe ölték és nagyon jól tették, a karakterek közti kapcsolatok, párbeszédek, interakciók Naughty Dog szintet képviselnek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42) exedoc


exedoc
senior tag

Nekem rohadtul bejön, iszonyat nagy képregény fan vagyok, 12 év éves korom óta. Pókember, Bosszú Angyalai (Marvel filmekben Bosszúállók), Superman, Batman, X-men, Spawn, Fantasztikus 4-es stb. Nálam aztán volt minden, és megvan a mai napig is, kb 50 kiló. Sokszor látok Marvel filmekben olyan böszme történetvezetést aminek nagyon kevés köze van a képregényben lévőkhöz, de ez mindegy. Ez a játék nagyon bejön, nagyon tetszenek a karakterek, jók az animok, és most ütöm az asztalt, hogy nincs PS4 Pro-m. Hozzáteszem Pókember karaktere viszonylag itt áll a legközelebb a képregényhez. Végre nem egy óvodás sírós "kisgyerek", karakteres, és van rajta némi izom is a realitás talaján maradva azért. Pöpec lett, bár még csak felénél tartok a végigjátszás megnézésében. :C

[ Szerkesztve ]

(#43) #20844032 válasza ForRedGlory (#40) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ottvan rögtön az előző AAA játékuk, a Sunset Overdrive, ami sokkal-sokkal egyedibb volt a pókmásoldánál. De az nem volt sonyexkluzív,így nem lehetett sikeres sem.
De ha már exkluzív, az infamous szintén jóval egyedibb volt. Meg szerintem jóval szebb is, de legalábbis lényegesen kevésbé kétarcú, mint ez.
Szerintem ez egy halál középszerű játék, de az exkluzivitás miatt olyan szinten túlértékelt, hogy azt sokszor alig hiszem el a reviewkat olvasva. Ettől született már jóval szebb ps4 ex, meg jóval jobb ex, meg jóval szebb és jobb ps4ex.
És ennek a világon semmi köze ahhoz, hogy nagyon nem tetszett a dlc-s majomságuk sem. Ettől a játék még lehetett volna kiváló is, de ez szerintem nem az. Ez csomó olyan játékból nyúl szinte változtatás nélkül, amit már a címe alapján is lesajnál a játékosközönség egy jelentős része (AC-k). Rohadt hiteltelenné vált minden, ami a játék körül zajlik, ami sajnos innentől ugyanígy rá fogja nyomni a bélyegét a továbbiakra. Aminél még a dlc-s patkányság is jobb alternatíva lett volna.

(#44) Wesder válasza exedoc (#42) üzenetére


Wesder
félisten

Az ugye megvsn hogy az MCU nem egyenlő a képregényes univerzummal? Teljesen külön àll, így ott azt tehetnek amit csak akarnak.

Moby
Hú ezért mit fogsz kapni :D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) hombre[EU] válasza #20844032 (#43) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Leszögezném én nem játszok a játékkal (még). Elképzelhetō,hogy ugyanazért kapott olyan jó értékeléseket,amiért a Dark Knight (2008) is? Az sem a filmtörténelem egyik legjobb alkotása mégis nagyon elōkelō helyen áll imdb(9/10) és rottenon is (94%) ? Végre készült egy nem bugyuta adaptáció és ezt értékelte a közvelemény :F

Life, Uh, Finds A Way

(#46) Deck válasza #20844032 (#43) üzenetére


Deck
titán

Ez egy kiváló játék és a DLC-s dolog nem patkányság.

PS5

(#47) ProEvoFan válasza Wesder (#44) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mit kapna?Nem jöhet be mindenkinek minden.Neki nem tetszik, leirta a véleményét.Persze nem értek vele egyet, mert ha ez középszerű, akkor nem értem mi jó vagy a rossz játék definíciója.
Akkor majd engem is utálni fog a fél PH topik lakó, mert kb leszarom a sokak által várt/istenített/magasztalt/évjátéka' Red Dead Redemption 2t?Annyira hidegen hagy az a játék, hogy azt leírni nem tudom...na és akkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#48) Deck válasza ProEvoFan (#47) üzenetére


Deck
titán

Engem is hidegen hagy.. :P

PS5

(#49) #20844032 válasza hombre[EU] (#45) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen, ez is lehet, de az mindenképp torz, ha nem a produktumot értékeljük, hanem a körülményeket. Ami mostanra sajnos egyre inkább igaz.
Vajon egy párhuzamos univerzumban, multiplatformként, hány pontot kapott volna a steamen (ld Batman AK). És nyilván abban is vastagon benne lett volna (benne volt) minden körülmény, aminek kevés köze van magához a játékhoz.
Nem szedtem miszlikre, mert a singleplayer játékokat ma már nem szabad bántani, kihalófélben lévő faj, és nem is szabadna egyikről sem rosszat írni. Tehát már nálam is vastagon benne vannak a körülmények.

(#50) Wesder válasza ProEvoFan (#47) üzenetére


Wesder
félisten

Az elmúlt hetek hírei alatt volt olyan akinek rosszul esett a negatív kritika a Spiderman kapcsàn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#51) Jakesz válasza Wesder (#50) üzenetére


Jakesz
őstag

Vérfanboyok mindenütt vannak, játék, film, zene, okostelefon, stb témában is, akiknek szó szerint lelki traumát okoz, ha az általuk kedvelt dologról akár csak egy minimális rosszat is mondanak.

(#52) markknight


markknight
veterán

Az tény, hogy az egész Arkham körbe lett másolva, de legalább működik. Haveromnál volt szerencsém kipróbálni, tényleg magával ragadó játék, kiváncsi leszek meddig jönnek hozzá DLC-k.

(#53) #92006144


#92006144
törölt tag

Az első oldalon szereplő videóból nekem is a batman ugrott be, de ahogy elnézem, ezzel nem vagyok egyedül. Ettől még lehet nagyon jó játék, ahogy crysis 2 multija 1:1-ben cod4 másolat volt, és valószínűleg pont azért rajongtam érte.

[ Szerkesztve ]

(#54) b. válasza #20844032 (#43) üzenetére


b.
félisten

Én is ugyan ezeket gondolom,kb. annyi , hogy szerintem nem középszerű, inkább átlagosan jó vagy ilyesmi. De egyébként nem mertem leírni a nagy ajnározások közepette. :DDD :DDD Tisztességes iparosmunka a cucc,de szerintem majd akcióba beugrik hozzám, épp elég volt 2 óra a a gyerkőc gépén vele.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#55) Persie12


Persie12
aktív tag

Sajnos nem tudom komolyan venni amit mondasz. Az írásod alapján, ez inkább gúnyolás mintsem rendes vélemény. Egy odaszúrás a "hype" - nak. Moby ezt neked szántam, csak rossz gombot nyomtam a válasznál és nem a te neved adta be

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#56) .LnB válasza b. (#54) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De a CoD-ot meg előrendeled mindig alapból. Erről meg azt írod, hogy középszerű, átlagos és tisztességes iparos munka. Hát, hogy is van ez?

Az oké, hogy nem jön be mindenkinek. De ez a játék az idei év egyik legjobbja. Elöljáróban én se gondoltam ezt róla, de játszva egyértelművé vált számomra. Nagyon szórakoztató játék, rengeteg tartalommal, kimagasló minőséggel, és ahogy kinéz..

Moby kritikája meg érdekes. Túlzásnak vélem, csak az indítékot nem értem. Aztán lehet, hogy tényleg így gondolja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57) Yodamest


Yodamest
addikt

Én annyira nem vagyok behypolva erre, majd egy leárazásnál megveszem, de az biztos hogy nagyon jó játék lehet. Az insomniac kapcsán minden játékot feldobtatok már, érdekes egyedül a legjobb játékukat a Spyro sorozatot nem említette senki. (spyro 1-2-3) A remasterje pedig jön még idén, na az odafog baxni rendesen.

Ez a pókembör jól meglett csinálva, lényegében kimaxolták a benne rejlő potenciált, ezt egy fejlesztő csapat sem csinálta volna meg jobban ebben biztos vagyok. Viszont maga a zséner akinek nem jön be azzal nem lehet mit csinálni, én is attól félek bármennyire jó a lengedezés meg minden egy 5-6 óra után megunnám, mint a batman játékokat is anno.

(#58) logitech1


logitech1
tag

Grafika az nagyon jó lett.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#59) b. válasza .LnB (#56) üzenetére


b.
félisten

Figyu,értelmezd mit írtam. Azt írtam,, hogy szerintem nem középszerű, mint Moby írta, hanem átlagosan jó.( Azaz többnyire jó amit eddig láttam belőle)
Én szerintem messze nem az idei év legjobbja,mert szerintem a GOW és igen, az Unravel 2. számomra.
Ezt a COD haterséget meg engedd el a részemről+ ezt a lenéző stílust, szerintem nem szoktam veled így kommunikálni egy csatornán sem.Nem érdekel kinek tetszik, kinek nem, kinek mi a véleménye,de ne ez legyen már a " negatív felhang " a részedről, hogy én előrendelem a BO 4. részét..
Szerintem se neked se senkinek nincs köze hozzá milyen játékot rendelek elő és mit szeretek. Rohadtul nem vagyunk egyformák, és hadd én döntsem el számomra mi szórakoztató és mi nem.
COD Ww2 be beletoltam 800 órát élveztem, jó volt, mert kikapcsolódtam és erre van szükségem 12 óra munka után.
Igazi fancy dolog ma utálnia COD-ot,pedig inkább az gáz, mikor valaki elvből utálja és lenézi, pedig tele van tartalommal és minden hibája ellenére élvezhető, játszható.
Zombi mód megütötte a BO3 színvonalát, ami nem kis dolog.Haverokkal azt toltuk a legtöbbet,orditozva és végigugrálva, mint a gyerekek. Míg egy kívülálló nem is tudja miről beszélünk, közben azt gondolom hogy bárcsak több játékban lenne ilyen élvezetes és szórakoztató mód és pálya rendszer, mint a COD zombi módjában.

Pókember is biztos az lesz, de nem szeretem a nyílt világú, szabadon mászkálós térképes játékokat, ha sztoriról van szó, és éppen ezért majd megveszem magamnak is, mikor olcsóbb lesz és nem fogom sajnálni, ha éppen kipróbálom( ami már megvolt) és félreteszem.
2 óra játék után nem érzek késztetést arra, hogy folytassam. Jó volt meg minden, majd egyszer.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#60) .LnB válasza b. (#59) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, nézd meg milyen korán reggel volt mikor írtam. :D Bocsánat!
A többit meg nem írtam lenéző stílusban, úgy értelmezd mint az eddigi piszkálódásainkat. :) Ha neked írok COD témában, az mindig csak szurkálódás, ezt már írtam korábban is.

szerk.: Most nézem, hogy reggel nem használtam smile-kat. My bad.. :( Kellett volna. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61) Xaels


Xaels
félisten

A végére értem a sztorinak. A maga nemében egyedülálló volt, sokkal jobban fel volt építve mint bármi ennek a Hősnek az előéletében. Remekül dolgoztak a klasszikus ellenlábasokkal. A karakter újra a szívemhez nőt a játék végére, meg más is de nem akarok spoilerezni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#62) b. válasza .LnB (#60) üzenetére


b.
félisten

Na ja nem jött át a "humor "része . :DDD peace :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#63) Deck válasza b. (#62) üzenetére


Deck
titán

Megkéne becsülni a jó single player játékokat és elfogadni, hogy mindenkinek más az ízlése. Na meg persze leszokni arról, hogy ez azt az meg amazt másolta. Ez csak egy gondolat, nem neked szól közvetlenül :) Amit élvezel és szórakoztat az jó játék. Amúgy a cod-hoz kapcsolódóan én szeretem a black ops 3-at de a világháborús téma miatt az újabbak nem jöttek be. Peace ;)

PS5

(#64) b. válasza Deck (#63) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek mindennel amit leírtál.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#65) markknight válasza b. (#64) üzenetére


markknight
veterán

Instagramon vannak videók, hogy konkrét jelenetek vannak kimásolva az Arkham széria darabjaiből. Tényleg sok a másolás, engem is zavar, de inkább ez legyen minthogy kapjunk megint egy űberfos Pókember játékot, mint ahogy azokat évekig kaptuk. Meg az miatt savanyú a szőlő, hogy instantba kellett egy PS4-et vennem, mert a Sony behúzta magának ezt a globális karaktert. Az oké, hogy a saját szarjaik csak az ő gépükre jelennek meg, de valamit léphetne az MS vagy a Marvel.

[ Szerkesztve ]

(#66) Bad Pritt válasza markknight (#65) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pókember karakterének jogi helyzete jelenleg a kvantumfizika egyszerűségével vetekszik, de amilyen bénán kezelték a Pók filmeket az elmúlt években, annyira okosan használták végül a karakterhez kapcsolódó jogokat: ha már a filmek nem ütöttek, a saját játékplatformjuk pedig alkalmas egy ilyen játék sikeressé tételére, ezért ezt exkluzívvá tették, míg a filmes Pókot odaadták a Marvelnek, helyette a legnagyobb, hozzá kapcsolódó karakterekre fognak fókuszálni a vásznon. Ebből lesz idén a Venom, majd a Morbius. Ezek amúgy elég rizikós lépések voltak, de ha a Venom siker lesz, akkor bejött mind a három.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67) Xaels válasza Bad Pritt (#66) üzenetére


Xaels
félisten

Ott lesz év végén az animációs film. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#68) Bad Pritt válasza Xaels (#67) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, én is mondtam már korábban, hogy az lesz talán az áttörés végre. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69) NandorHUN válasza Xaels (#67) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én már a fekete Supermant várom, meg ázsiai transsexualis Batmant.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#70) PowerBuldog válasza NandorHUN (#69) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Miles Morales pont fekete, de már 2011-ben Pók bőrbe bújt. :) Mellesleg van szerepe a játékban is. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#71) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#70) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem más az, amikor az eredeti közegében, az eredeti történet szerves részeként és amúgy jól beépítve van egy új karakter, aki fekete, ázsiai, más nemű, mint mikor egy 80 éve változatlan archetípusú ikont akarnak egy teljesen más karakterré változtatni.

Ebben amúgy a Marvel mostanában jó, legalábbis szerintem. A női Iron Man, női Thor jól integrált karakterek lettek, Miles Morales egyenesen kíváló lett, ezeket a vérfrissítéseket remekül kezelik arrafelé. Ez a Superman szenvedés nevetséges a Warner részéről, teljesen hiteltelenek lesznek a rajongók szemében.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72) Xaels válasza Bad Pritt (#68) üzenetére


Xaels
félisten

Venom film PG-13-as besorolású lesz :O

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#73) Bad Pritt válasza Xaels (#72) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Olvastam, még nem tudom mit szóljak, az egész film eddig elég ambivalens számomra, Hardy pluszpont, az egész hangulata erősnek tűnik, de pl a CGI nem túl erős, meg ez a PG-13-azás is baklövés lehet. Meglátjuk, tuti elsőnapos, mert Venom, de már vannak fenntartásaim. Ja meg kíváncsi leszek, tényleg lesz-e Pókember cameo. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#74) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Ez egy k**va jó játék!!! :DD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.