Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) ceia válasza Xaels (#23) üzenetére


ceia
őstag

Az S+X mellé nekem sem megy a C, de erre nincs is szükség. A Q+W mellé megy az A, és még több. Le lehet nyomni 8-at is, persze nem egy kupacban lévőket, inkább kettőben. (QWER UIOP) Nekem FPS-hez és TPS-hez kell a WASD, SPACE, SHIFT, E. ezek jól működnek együtt. Nyilván lehetetlen kombinációkban nem, de azokra sincs szükség. Pl. Egyszerre nem megyek előre és hátra (W,S) és nem oldalazok mindkét irányba (A, D) De logikus összeállításokban minden működik. W+A, W+D, S+A, S+D és mindhez működik a SPACE, SHIFT, CTRL és akár az E is. Természetesen a kurzoroknál is ez a helyzet, logikus irányok működnek együtt, miközben mehetnek hozzájuk egyéb akció gombok: Y,X,C de a jobb Ctrl, Shift, és az Enter is jó velük. :R

Különben nekem pont az angol, pontosabban standard usa kiosztás hiányzik a kínálatból, főleg nagy fordított L alakú Enterrel. Játékhoz az lenne a legjobb, nem játszom magyar(ított) játékokkal és online sem. Na és persze a világos billentyűzetek, kis hazánk a fekete bill.-ek mekkája. Nekem ez tetszene nagyon, de jobb lenne rendes nagy Enterrel :)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.