Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sziklaik


sziklaik
csendes tag

Én a mai napig egy Galaxy S2-t használok. Egy évig tök fekete állapotsávval használtam, és kék képernyőn a pixelek már világosabbak voltak az állapotsáv területén. Érdekes, mert vörös és zöld képernyőn semmi sem látszott. Ez után kékre állítottam az állapotsávot hogy visszaégjen, és 1 év alatt szinte teljesen eltűnt a beégés.

(#52) Kaiku válasza L.C.S. (#49) üzenetére


Kaiku
senior tag

Pl Én szeretnék, ugyan is ha nem menne tönkre a kijelző akkor maga a hardware még 4-5 év múlva elég a telefonálsra, e-mail, GPS, zenehallgatásra. Szerintem teljesen felsleges csere-berélni 2 évente. Pl a 4S, 5S nek a mérete, tömege sem zavaró. Igen egy mai csúcs Samsung Galaxy telefonnal ez elképzelhetetlen mivel sem a kijelzője, sem a krómozott műanyag háza nem időt álló.Talán a Galaxy A háza már jobb.

(#51) sziklaik

Ennyit az AMOLED-ről.

[ Szerkesztve ]

(#53) Kaiku válasza Dealer95 (#48) üzenetére


Kaiku
senior tag

Ebben mi volt az Apple fan dolog? Ezek tények. Ha te ezeket nem akarod látni akkor ne lásd.

(#54) jacis válasza Kaiku (#52) üzenetére


jacis
nagyúr

Krómozott műanyag mai csúcs Galaxyban?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#55) guriga1234 válasza Kaiku (#52) üzenetére


guriga1234
addikt

Sugárzik belőled a samu gyűlölete, szerintem ezt inkább egy almás topicban folytasd. De ha már ide evett a fene, legalább ne állíts valótlant.

(#56) #72042496 válasza Kaiku (#47) üzenetére


#72042496
törölt tag

"úgy is max 2 évig bírják a készülékék aztán beégnek a kijelzők"

Egyáltalán nem biztos, hogy beég, de ha mégis, akkor kicserélteted garanciában aztán kész.

[ Szerkesztve ]

(#57) Xaels válasza #72042496 (#56) üzenetére


Xaels
félisten

Ha gari időn belül ég be. Na meg most még nincs akkora részesedése az AMOLED-nek. Majd ha nem lesz más akkor majd kiveszik a garanciális hibák alól vagy megszabják, hogy a kijelző hány %-a kell beégjen hozzá. Ugyanúgy ahogy a pixeleknél. Anno a TV-kre is 5év gari volt, ma mennyit is adnak?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#58) #72042496 válasza Xaels (#57) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt arról volt szó, hogy maximum két év alatt beégnek, illetve hogy a Galaxy telefonok kijelzője nem időtálló (#52). Pedig ha két év alatt beég a kijelző, akkor a Galaxy telefonoknál ezt lehet garanciában cseréltetni.

Már most is elég nagy lehet az AMOLED részesedése (Samsungnál a modellek többsége azzal jön), illetve folyamatosan fejlődik is a technológia. A jövőben éppúgy nem lesz téma a beégés, mint most a pixelhiba a TV-knél.

De nem is értem, miért ez a negatív felhangú spekuláció, szerencsére nem vagyok fogékony az ilyenre. Samsungnál amúgy modelltől függően 2 vagy 3 év van a TV-kre, de emlékeim szerint durván 8 éve is ennyivel vettem az LE32A550-et.

[ Szerkesztve ]

(#59) erahurka válasza #72042496 (#58) üzenetére


erahurka
félisten

"A jövőben éppúgy nem lesz téma a beégés, mint most a pixelhiba a TV-knél."

Mert egy tévét 2-3 méterről néznek általában, és hiába pixelhibás, egyszerűen nem látszik. Az én készülékem is pixelhibás, de csak 20 centiről látszik fekete háttéren. Innentől kezdve nem érdekel. Az Amoled beégése viszont normál nézési távolságról is látszik. Mobilon annyira nem vészes mert kevésa statikus elem, de ha elkezdik majd monitorokban megy tévékben használni a technológiát, sokkal szembetűnőbb lesz. Én pl. monitorként is használom a tévém, van hogy napi 5-8 órát megy megállás nélkül, a Windows tálca és a Chrome felső része már rég beégett volna ha Amoled lenne, és filmnézéskor baromi zavaró lenne.

(#60) no more válasza holozis_HUN (#9) üzenetére


no more
addikt

Samsugokon egy érintés és a legvalósághűbb színeket kapod, ami mobilon létezik, tökéletes fehérrel... Milyen túlszaturáltság? :U Még mindig ilyen kommenteknél tartunk egy szakmai fórumon?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#61) tom_87 válasza Kaiku (#52) üzenetére


tom_87
tag

Szerintem felesleges a flame keltés... Én egy évig használtam 5S-t és elengedett a ragasztó (!) a jobb felső sarokban, ami miatt játék alakult ki a két réteg között (soha nem ejtettem le a telefont). Vagy mi a helyzet a besárgult kijelzőkkel? A minőségi házról pedig annyit, hogy asszony iPad-je egyszer esett le (pont az egyik sarkára ) és úgy behorpadt, mint egy sörösdoboz.

Szükségtelen a lehúzás, mert mindenki tud ellenpéldát mondani.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#62) vigyori78


vigyori78
őstag

Azért korrekt ,hogy 4K egy kijelző egy 200K felett árult telefonban :D
Annó még mikor az S5 megjelent kb 180K-s áron akkor volt egy táblázat amiben benne volt minden alkatrész ára , ez összesen volt KB.:40K

Asszony S4 kijelzőjébe kb 1 éve ,2 hét alatt beleégett egy játék elrendezése azóta ott virít :D többet neki se kellet amoled.

(#63) L.C.S. válasza Kaiku (#52) üzenetére


L.C.S.
tag

Ez ellen hat, hogy a tervezett avulas miatt 2—3evig birjak atlagban ezek a keszulekek. Amelyik tovabb ott a mernokok elbasztak valamit.

(#64) Cifu válasza Kaiku (#53) üzenetére


Cifu
nagyúr

A többi androidos használjon csak AMOLED-et, oda jó a pentiles is, úgy is max 2 évig bírják a készülékék aztán beégnek a kijelzők.

Csak hogy tudd, ez a mondat az, ami akkor flém, hogy a fal adja a másikat.
Apple fanboyságodtól nem látod a gerendát, amit beszúrtál...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#65) no more válasza Cifu (#64) üzenetére


no more
addikt

Majd, ha jönnek az AMOLED-es iPhone-ok akkor az AMOLED lesz a király! Most még az IPS a legjobb. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#66) #72042496 válasza erahurka (#59) üzenetére


#72042496
törölt tag

A CES-en már bejelentettek egy notebookot és egy monitort is Samsung-féle OLED panellel, de hogy meg nem venném egyiket sem, az biztos. Egy szép nagy LG-féle WOLED TV-n viszont újra és újra elgondolkodom, pedig én is monitorként használom a TV-t. Este és hétvégente kapcsolom be, azt szerintem simán bírná már most is. (Csak sajna igen drága még ez, így lehet, inkább egy ambilightos Philips LCD lesz belőle, ami szintén nagyon tetszik.)

[ Szerkesztve ]

(#67) Lord Sidious válasza tom_87 (#61) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Igen 5C-n, bizonyos sorozatu 5S-en es a 6-osok tobbesen a panel illesztesevel elofordulhatnak gondol az elso evben, amik kijonnek. (Igaz 6-on a 2,5D miatt van ez. Valahogy ezt rendesen egy gyarto sem tudta megoldan. Mindegyiknel van szeria, ahol eleg sok keszleket erint a panelnek ez a jellegu problemaja.) Ha Apple termeknel ilyet tapasztalsz a kijelzovel, (vagy akar egy darab pixel hibat is felfedezel, vagy egy nagyon nagyon pici fenyszivargast) vidd be az Almarium Pro-ba, az iCentre-be vagy az iStyle-ba es egy ket napon belul cserelik a keszuleket. Nekem is sajnos ez a panasz fennallt i6-on. 6X csereltek emiatt (ill 2-nel csak beleagyaraztam, mert rommakarcoltam az egyiket a masikat meg egy srac kiverte a kezembol mikorben a villamos utan futott) Szerencsere a 6. cserenel mar a szervizesek es az Apple szolgalata erezte magat kellemetlenul es felajanlottak egy rakas penznyi App Store gift cardot vagy reszleges penzvisszafizeset. Mondanom sem kell mitt valasztottam :)
i4S-emmel semmi baj, majdnem 5 eves, i5-om is tomeletesen elvan, iPad mini 1gen-en is harom eve full okes, iPad mimi 3-mam par honapos meg csak, de az iPad szeriaval nem szokott baj lenni. (Kiveve a sima iPad 3-mat, amit 2012-be mutattak be)

[ Szerkesztve ]

(#68) Lord Sidious válasza no more (#65) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Sokaig hasznaltam egyszerre IPS es AMOLED panelt is, amikor meg ket harom eve szembetuno, szignifikans kulonbseg volt a ketto kozott. Manapsag mind a ketto kinotte a gyerekbetegsegeit es rengeteget fejlodott a abszolut felso kategoria kijelzo panelek tekinteteben. Eppen ezet en mar ugy vagyok vele, hogy kezbe fogva egy Samu S7-et vagy egy i6S-t nem erdekelne melyik panel lenne az altalam hasznalt eszkozbe, a lenyeg csak az lenne, hogy legyen mind a ketto jol kalibralva, oldjak meg jol az illeszteset es a gyarto a legkisebb hibara is (akar egy pixel ha az zavaro helyen van pl. kijelzo kozepe, csereljen, es ne csak tombpixeles hibara) A masik szempont nalam, hogy az eloalitasa lehetoleg a legkornyezetbaratabb modon legyen megvalosithato.

(#69) tom_87 válasza Lord Sidious (#67) üzenetére


tom_87
tag

Az előző kommentemmel csak arra akartam ravilagitani, hogy egy termék ára és minősége nincs egyenes arányban :). Ezt is Kínában szerelik össze, alulfizetett munkások, ugyanolyan minosegbiztositasi rendszerrel, mint a többi gyártó esetében. Egyébként örömmel visszavittem volna a telefont, ha az 1 év garanciabol nem csúsztam volna ki (szerintem nevetséges, hogy csak ennyit adnak a termékekre...).

A hírhez: olyan kijelzőt fognak beszerelni amit a rendelkezésre álló beszallitok gyártanak.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#70) no more válasza Lord Sidious (#68) üzenetére


no more
addikt

+1 :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#71) Lord Sidious válasza tom_87 (#69) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Ha hivatalos forrasbol van (APR vagy Apple online store esetleg szolgaltato) akkor 1 ev szavatossag es plusz egy ev jotalas. Ilyen esetben, ami hardveres hiba az Apple is ket evig cserel. Akkor bukta a 2 ev, ha szurkeimportos, vagy afasan vetted :)

(#72) tom_87 válasza Lord Sidious (#71) üzenetére


tom_87
tag

Vodafone-nál vásároltam, de alapból 1 év garanciát adtak és meg 1 év spec. garanciát vásároltam az előfizetéshez (nem szoktam szurkeimportos terméket vásárolni). Párom iPad-t 2013 őszén vásároltam, melyre 1 év garanciát adtak, de én ezt (termeszetesen pénzért) megtoldottam 2 évre. Az iPad-t iStyle-ban vásároltam (Westend). Szóval amikor én vettem az Apple termékeket, akkor a szerződésben csak 12 hónap jótállás szerepelt.

Igen, cserél ha hardveres hiba. De ha elenged a ragasztó, akkor azt elég nehéz magyarázni. A legtöbb szervizes arra gondol, hogy párszor esett a telefon.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#73) Lord Sidious válasza tom_87 (#72) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

2013 marcius 24 ota az EU-n belul minden Apple termekre is ervenyes a ket ev kotelesseg (min egy ev jotalashoz egy ev gari :) ) annyi, hogy az elsohoz nem kell szamla csak a keszulek az IMEI-vel a masodikhoz kell a szamla. Persze ezt szeretik elhallgatni a boltok es szolgaltatok... :( ja es ha szolgaltatonal vasarolsz ne oda add le a bajos Apple termeket, hanem a hivatalos viszonteladok szervizebe. Gyorsabb es korrektebb az eljaras. Ugyan ugy foggo telot kapsz, mert ok is az Apcom-tol szerzik, mint a szolgaltatok :)

[ Szerkesztve ]

(#74) SirRasor válasza falijja (#3) üzenetére


SirRasor
őstag

és SP!T
Nekem volt jó minőségű IPS kijelzőm (!!JiaYu G2!!) és most van SAMOLED (Galaxy S3)
Szemre kb. ugyanazt tudják. Éjszaka a SAMOLED nyilván sötétebb volt, de screenbright-al minimálisra levéve is volt háttérvilágítás (??? mind1.) Ennyi.
Áramfelvétel szempontjából a SAMOLED sokkal rosszabb mint az IPS! Egyedül minimum fényerőn fogyaszt kevesebbet, de ha már picit is felnyomod a fényerőt (pláne ha sok fehér van benne), akkor akár 2x annyit is bekajálhat a SAMOLED.

Ohh találtam ilyet is:

Szóval jön az utód; egy LG G2 és örülök, hogy végre sikerül megszabadulni a SAMOLED-től, mert nem segít az 5-7 napos üzemidőmben :))

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#75) guriga1234 válasza SirRasor (#74) üzenetére


guriga1234
addikt

Az LG nem gyárt SAMOLED-et, a grafikonon LG OLED szerepel. Tehát a megállapításod helytelen.
Helyesen:
Áramfelvétel szempontjából az LG OLED sokkal rosszabb mint az IPS! Egyedül minimum fényerőn fogyaszt kevesebbet, de ha már picit is felnyomod a fényerőt (pláne ha sok fehér van benne), akkor akár 2x annyit is bekajálhat az LG OLED.

PS: A samu SAMOLED paneljai nagyobb fényerőt tudnak, mint az IPS, ez nappali fényben a jobb olvashatóságot nagyban megkönnyíti.

(#76) Lord Sidious válasza guriga1234 (#75) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Ooo....nem. Az IPS-bol ~800 nit is kihuzhato az AMOLED/SAMOLED-bol nem..de az igazsaghoz hozza tartozik, hogy a dierkt napfenyben valo olvashatosagot nem csak a fenyero befolyasolja.

[ Szerkesztve ]

(#77) CloakedWayne válasza Kaiku (#47) üzenetére


CloakedWayne
tag

Belulrol 'szineskromozott' szivarvanyos tukorhatlaphoz(mert latszolag az kell a nepeknek) szted mi dukal? HAHA riced out

[ Szerkesztve ]

(#78) ToniSoprano válasza guriga1234 (#75) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem tudom, szerintem nem rosszabb. A 2600mAh ezres Samsung J5-m két aktív, dual simmel (Telenor, Telekom) folyamatos LTE-vel, vagy wifivel, 6,5 óráig bírta, hogy volt benne max fényerő is a szabadban jócsán és jól látható volt és nem használtam fekete hátteret sem. Ezen sokat lehet javítani ha pl. este éjszakai módban a böngésző fekete hátteret használ.

És az amoleddel sokkal kevésbé fárad el a szemem és sokkal szebb mint a korábbi IPS clerblack kijeézős mobilon. És már tényleg jók, nem mesterségesen túlszaturáltak a színek sokat fejlődött az egész.
Más dimenző az amoldes sok mindenben.

[ Szerkesztve ]

(#79) Peat;)


Peat;)
veterán

Mondjuk ez az összehasonlítás elég alapszintű, valószínűleg a legdrágább IPS-t rakták szembe az AMOLED-el, hiszen a kínai olcsó tft-s kijelzőkre ha nekem valaki azt mondja hogy drágább mint egy AMOLED azt azért megmosolygom.

De ettől függetlenül valóban látható a tendencia, samsung j5-öm van, középkategóriás telefon, az ára is az és ott van benne az AMOLED, méghozzá a már fényerősebb, jobb fajta. Kültéren jobban látható a tartalom rajta mint az ips-es tabletemen (LG).

Egyébként ez remekül mutatja hogy OLED tv-t nem lenne annyira drága gyártani ha sikerülne felfuttatni a keresletet, azonos gyártási volumen mellett valószínű nincs radikális különbség. 4-5 év múlva valószínű lehet majd normális áron OLED tv-t vásárolni, addigra 4k-nak is talán lesz értelme. Szóval mars fhd-s nagy lcd tv-t venni akinek még nincs, mert már most alig van pár modell belőle.

(#80) ToniSoprano válasza ToniSoprano (#78) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mármint a mért kijelzőidő volt 6,5 óra sok nyomkodás mellett, whasapp, Viber, Skype, GMAIL, Időkép stb. szinkronizáció folyamatosan ment a háttérben. Ez szerintem nem rossz egy 2600 mAh-s akksitól.

Szerintem ha iphone 7-be amoled kijelzőt tesznek és egymás mellé tesznek egy jobb IPS és amoled kijelzőt sokan fognak váltani, én is ezért váltottam többek közöttt.

(#81) SirRasor válasza guriga1234 (#75) üzenetére


SirRasor
őstag

Bocsánat, nem samu, hanem lg oled. Fogyasztásban biztosan ég és föld a kettő :U :W

Make Love not war!

(#82) Dealer95 válasza SirRasor (#81) üzenetére


Dealer95
őstag

Igen, más a kettő.
Az LG OLED kijelzői flexibilisek, ezért van ez a magasabb fogyasztás szerintem, mert máshogy készülnek, mint a Samu AMOLED-ek, amik fix íveltek.

De lehet, hogy rosszul gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#83) ToniSoprano válasza SirRasor (#81) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Az biztos, ha az a hülyeség amit írkálgatsz a kijelzőfogyasztásra igaz lenne, akkor a samuk a akku fogyasztási tesztek utolsó harmadában lennének, ezzel szemben ott vannak a samuk az élmezőnben, pl. a második legjobb telefon ilyen szempontból a Samsung Galaxy S6 active ami a 3500 mAh-s akksijával kijelzőidő szempontjából is megelőzte a 4100 mAh-s akksis Redmi 3-at a tesztben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#84) CloakedWayne válasza ToniSoprano (#83) üzenetére


CloakedWayne
tag

Csimcsamcsung

(#85) guriga1234 válasza CloakedWayne (#84) üzenetére


guriga1234
addikt

Komoly ember lehetsz :W

(#86) ToniSoprano válasza CloakedWayne (#84) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Szerintem maradjunk a Samunál, az magyar név és rövvidebb.

[ Szerkesztve ]

(#87) CloakedWayne


CloakedWayne
tag

Szerintem nem sok ertelme van ezeknek a cikkeknek, mivel egy bizonyos igenyszint(megbizhatosag, minoseg, design) felett mar ugy is csak az iPhone johet szoba, de persze csak ha maximalista vagy es a legjobbat akarod, szoval most addig teljesen mindegy, masban mi van. Az olimpian sem a negyedik stb. helyekert folyik a harc a legjobban... Nyilvan a legtobb embernek, mint nekem is, megfelel egy Samsung, LG vagy egyeb kinai gyarto termeke is, ott elofordulhat az AMOLED. Nem veletlen, hogy a 1.5millio+-os premium monitorok is valamilyen IPS-ek, szoval ha mar ennyi penzt kiad az ember egy mobilra, ne ezzel erveljenek, hogy sikerult az olcsobb panelt belerakni. Ami beeghet es nem is rendelkezik olyan sub-pixel elrendezessel(1/3 kisporolva), ami lehetove teszi a szomszedos pixelek egymastol valo teljes fuggetlenseget: 200+k-ert ne ezzel szurjak ki a szemem, de meg 50-ert se. :U

Tehat remelem, hogy jon majd a 7/7S, amibe raknak majd egy normalis RGB-s Amoled-et, amibol nem sporolnak ki semmit es tovabb is birja, na akkor utana majd koveti mindenki, mert muszaj. :N :W

(#88) Sys85 válasza CloakedWayne (#87) üzenetére


Sys85
veterán

Hát igen,az amoledet évek óta reszelgetik/fejlesztik,de a beégést még mindig nem tudták kiküszöbölni,bár már kevésbé hajlamosak rá és lassabban következik be.
Sajnos mivel még nem tudják kiküszöbölni teljesen,így természetes hogy a monitorokba nem ezt rakják,ha telefonnál max fényerőn már napi 5-6óra kijelzővel 1-1,5 után látszik a beégés,akkor monitornál ehhez nem kéne fél év se,a monitor általában magas fényerőn üzemel átlag 8-10 órát (vagy 0-24ben megy).
Windows esetén legelsőnek a tálca égne be.
És tényleg az lesz hogy ha kijön az első amoledes iPhone,onnantól meglepő módon a "sz@r amoled,maradjon csak a csamcsung sz@rjaiban" gondolkodás helyét átveszi a "Huuu de szuper az iPhone kijelzője,nincs ennél jobb" reakció.
Mert mint tudjuk ha valami nem az iphoneban van az sz@r,de amint belekerül akkor az már isten! :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#89) CloakedWayne válasza Sys85 (#88) üzenetére


CloakedWayne
tag

Ja, meg lenne az elozo LG Amoled vs. Samu Amoled vitahoz egy hasonlatom: Tegyuk fel, hogy tobb emberrel elsz egy lakasban, es reggel eleg nagy a forgalom az egyetlen WC kornyeken es egy ido utan mar a levegobol megmondod, hogy ki volt elotted, de nyilvan nem is ez lesz a fo kerdes, hanem, hogy valoban van-e kedved az ilyesmihez? Szerintem logikusabb varni a friss levegore inkabb meg 5 percet, ha van ra lehetoseg, itt marpedig van: IPS-nek hivjak. ;]

(#90) Dealer95 válasza CloakedWayne (#89) üzenetére


Dealer95
őstag

:U attól, hogy szerinted az IPS a király, még másoknak lehet más véleménye, nemde?
(gondolok itt pl. a több millió Samsung tulajra, akik megelégedettséggel használják a telefonjukat és élvezik a garancia adta lehetőségeket: 2 éven belül új kijelzőt kapnak ha beég...)
Én nem tudnék már IPS-es telefont használni, egyszerűen a valódi fekete hiánya elrontja az összképet.

(#91) Sys85 válasza CloakedWayne (#89) üzenetére


Sys85
veterán

Ez vita a crt vs. lcd ,vagy az lcd vs. plazma idején is lement (gondolom),ma mégis kihalt a crt is és a plazma is.
A úgyis piac,de leginkább az előállítási költségek fogják eldönteni hogy merre fog billenni a mérleg nyelve.Ha sokkal olcsóbb lesz az amoledet legyártani mint az ips-t,akkor el is dől a csata,hiába lesz ellentábor.
Ne érts félre,nem vagyok amoled fun,szeretem az ips-t is (leginkább az iphoneok/ipadek kijelzőjét),mindegyiknek megvannak az előnyei és hátrányai is. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#92) CloakedWayne válasza Dealer95 (#90) üzenetére


CloakedWayne
tag

Latom nem jutott el meg leegyszerusitve sem, nagyon jo irany: fekete stb. csak meg 2 ev kell neki kb., hogy bererjen. Mert fel eves beegett S6 eleg ciki. En csak azt mondom nem a Samsung fogja helyeretenni a dolgot. Addig nekem es sokaknak jo az IPS. Ez lett volna. Nyilvan ez ellen is lesz valamid, de en azt mar leszarom. :R

[ Szerkesztve ]

(#93) Dealer95 válasza CloakedWayne (#92) üzenetére


Dealer95
őstag

egy bizonyos igenyszint(megbizhatosag, minoseg, design) felett mar ugy is csak az iPhone johet szoba, de persze csak ha maximalista vagy es a legjobbat akarod

Mér persze ha iOS rendszert szeretne az illető.

szoval ha mar ennyi penzt kiad az ember egy mobilra, ne ezzel erveljenek, hogy sikerult az olcsobb panelt belerakni

Most ez komoly? Attól, hogy valaminek az előállítási költséges kevesebb lett, mint a másiké, már szar, és nem lehet jobb? :U

Egyébként meg tessék: egy beégett iPhone: [link] ja de várj, ez IPS, hogyis van ez...?
Na meg az IPS-nek is vannak betegségei, ott a sárgulás is, elég gyakori probléma.. :U

Fél éves beégett S6?
Minden használatfüggő, max fényerőn hamar beégnek, de ahhoz fix tartalomnak kell jelen lennie a kijelzőn.

Én is teszek a Te véleményedre akkor, ha így állunk :U nem tudom miért ez a hangnem, vagy hogy kinek képzeled magad...semmit nem írtam ellened, nem tiportam a lelkedbe, csak el kellene fogadni, hogy vannak mások, akiknek más az igénye vagy preferenciája, mint neked.

(#94) Peat;) válasza CloakedWayne (#92) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem, annyi idő kell neki amikortól feltűnik az iphoneban ha jól értelek. Tehát lehet akár egy év múlva is hirtelen ez lesz a "legjobb" technológia ha követem a gondolatmeneted. :))
Aki sokat mailezik az veszi az ips-t, aki nem annak totál mindegy mert nem fog beégést összehozni napi fél óra telefonnyomkodással. És bizony elég sok ember ilyen, kvázi akinek nem munkaeszköze a telefon.

(#95) CloakedWayne válasza Peat;) (#94) üzenetére


CloakedWayne
tag

Tehat egazam van, ty.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.