Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Maga a Virusbuster önmagában rém gyenge, pedig nagyon szívesen használnék magyar vírusirtót viszont ez a mondat már megnyugtató:

A Microsoft saját fejlesztése mellett a Forefront vállalati termékcsomag szerverbiztonsági kiadásaiba csak négy külső gyártó vírusirtó motorja kerül be: az Authentiumé, a Kasperskyé, a Normané és a VirusBusteré.

Így azért már elég jó védelmet nyújthat a Forefront.

Thanos was right.

(#2) Fooler89


Fooler89
őstag

4 in 1 motor? Ezt, hogy?

(#3) Narxis válasza Fooler89 (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

Simán, egy ukrán cég is próbálkozott 5 motor egy szoftverbe való integrálásával, több-kevesebb(inkább utóbbi) sikerrel. A németek viszont 2 motort sikeresen raktak össze egy szoftverbe G DATA néven, aztán van egy ingyenes alkalmazás is ami majdnem virustotal mennyiségű motorral rendelkezik, igaz.. ha jól emlékszem csak scannelésre használható.

F-Secure 2009 3 motort tartalmaz: saját fejlesztésű, Kaspersky és Norman.

Thanos was right.

(#4) swatti válasza Narxis (#1) üzenetére


swatti
tag

Szerintem meg nézz után és rájössz, hogy a VirusBuster nem gyenge és még jobb is mint sok más cég. x)

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#5) gaborbol


gaborbol
őstag

Minden elismeresem a sracoknak.
Magyaroszagon a ceg akiknek regebben meloztam, virusbustert nyomtak minden ugyfelhez.
Korrekt ar,korrekt support, termekre sem volt panasz soha.

Forefront-tal eddig ketszer talakoztam, mind a ketszer uninstall lett a vege. :(
Windows 2008 +Exchange 2007 kombo legendassan memoria igenyes alapbol, de ez olyan szinten kicsinalta a szervert, hogy csak esett kelt szerencsetlen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.