Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szakiii


Szakiii
addikt

Be is húztam, ez jó hónap viszont érdekes hogy BB-ből nekem a game of the year edition van meg és nem írta hogy meg lenne az alap verzió.. :D ezért engedte újra behúzni.

(#2) HaZsolt válasza Szakiii (#1) üzenetére


HaZsolt
őstag

Most senki sem panaszkodhat a ps4es jatekokra, mind2 top cim. Meg 1-2 ilyen honap es megerte az eves ps+

(#3) Szakiii válasza HaZsolt (#2) üzenetére


Szakiii
addikt

Egyetértek! Annak ellenére hogy már megvolt mind a 2 AAA cím ez most 10/10

(#4) mad1


mad1
veterán

Ehhez eleg 1 havi elofizu is?Hol lehet legolcsobban megszerezni az 1 havit?

Ne szemetelj ! = Steam

(#5) Kendek válasza mad1 (#4) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elég akár az ingyenes 14 vagy 2 napos próbaidő is, de játszani csak addig lehet ezekkel a játékokkal amíg él az előfizetés.

<-ƘƘ->

(#6) HaZsolt válasza Kendek (#5) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ebben biztos vagy? Ugy emlekszem, hogy a trial verzioval minden funkciot hasznalhatsz de a jatekokat nem tudod behuzni

(#7) mad1 válasza Kendek (#5) üzenetére


mad1
veterán

uj ps4 el mennyi probaidot lehet aktivallni es hogyan mukodik?felmegyek vele netre es kesz?bocs ha nub vok.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) Kendek válasza HaZsolt (#6) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egészen, mert eddig csak a 14 napos próbát aktiváltam, és akkor behúztam az aktuális kínálatot.

(#7) mad1: Egy account-hoz aktiválhatsz egyszer 14 napot, utána pedig 2 napot. Fogod a DS4 kontrollert, és a Stora-ban rányomsz a Start trial gombra.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#9) tuki2200 válasza HaZsolt (#2) üzenetére


tuki2200
senior tag

Hááát azert a BB meg ugy alapbol a souls-like jatekok eleg réteg cuccok..a ratchet and clank-tol meg kivagyok, egyszeruen nem ertem mit van mindenki igy ragerjedve lattunk 100+1 ilyen jatekot már. Egyedul a Bomberman utanzatnak orulok, azt behuztam :)

(#10) Persie12 válasza tuki2200 (#9) üzenetére


Persie12
aktív tag

Talán azért mert az egyik legjobb platformer a jelen generációban. Meg erősen nosztalgikus érzéseket válthat ki az emberekből, mivel sokan ezen nőttek fel, a spyro-val és társaival együtt. Vagy csak azért mert kevés az igazán jó platformer játék,ráadásul kicsit és nagyot is le tud Kötni. Ráadásul platformerhez mérten nagyon szép a grafika is, ami pl a Knacknél nem mondható el, a távolabbi tájak és dolgok pl kritikán alulian néztek ki szerintem. Nekem a Knack ezen kívül túl gyerekes volt ehhez képest. Igaz ezt most nem zsákolom be mert lemezen 1st day vétel volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#11) Persie12


Persie12
aktív tag

Nekem amúgy bebuggolt a BB. Nem tudom használni a puskám, pedig be van téve. Az emberemen se mutatja.... Pls help

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#12) Szakiii válasza Persie12 (#11) üzenetére


Szakiii
addikt

töltény van? embereden se mutatja? Első két slot ugye közeli fegyók második kettő a távoli én 3x vittem végig de egyszer se bugolt be, valami más gond lehet ott

(#13) Persie12 válasza Szakiii (#12) üzenetére


Persie12
aktív tag

3.slotban volt először. Most átraktam 4.be és megint van. Érdekes

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.