Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yodafon


Yodafon
senior tag

Ja és ahhoz képest ilyen 200Mbyteos adatcsomagokkal akarják kiszúrni a szemünket... :(( :(( :((

I'm gangsta!

(#2) vilmose33 válasza Yodafon (#1) üzenetére


vilmose33
őstag

Nekem az egyik kártyám t- mobil flottás, ott 8 gb van. A másik Voda flottás ott 2gb van. Ha behal a Digi itthon ,jól szokott jönni. 200 Mega egy hónapra nem is tudom mire elég, talán híroldalakra.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#3) kalifa777


kalifa777
tag

Az adatcsomagokat tényleg emelhetnék. Most úgyis lesz áfacsökentés azt erre fel lehetne használni.

(#4) Kendek válasza kalifa777 (#3) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mert mondjuk az a plusz 30 MiB aztán sokat segít a 200-on. :DDD

<-ƘƘ->

(#5) gerii


gerii
addikt

M.o. ezt a statisztikát alaposan lehúzza. Már a horvátok is jobban élnek...

(#6) SunyaMacs válasza Kendek (#4) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Ha Cocát veszel 50-et kapsz! xD

(#7) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Jelenleg én a blue mobilenál számolgatom hol tudok a legtöbbet spórolni a mobilneten. Az elmúlt 1 évben kb 600 Ft-ot sem költöttem rá összesen, mégis folyamatosan volt netem. Sajnálom a pénzt kiadni ilyen párszáz megákért, meg az ezreseket az 1 gigáért. Egyszerűen nem éri meg ezért a vicc mennyiségű adatforgalomért huf-ot kiadni.

Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. A cikkben leírtakat meg a cikkíró sem gondolja komolyan.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Pano válasza kalifa777 (#3) üzenetére


Pano
addikt

Ja, mint amikor a hús áfáját csökkentették és pár hónapra rá már drágább volt, mint amikor 27%-os áfa terhelte:D
M.o-n élsz, ezt mindig bele kell kalkulálni.

***

Egy kb 5 giga igazán tartozhatna a csomagokhoz. Nem akarok én HD videókat meg filmeket nézegetni, torrentezni, de az ember had használja már a többi alkalmazást szabadon, ne kelljen szívrohamot kapnia, amikor mondjuk instagramon vagy a facebookon elindul egy rövid videó, esetleg munka ügyileg az embernek kollégák passzolgatják a fájlokat vagy részt tudjon venni konferencia hívásokban.

[ Szerkesztve ]

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Itthon mar reges-reg igy van, hogy az elofizetesek szama meghaladta a nepesseget, joval.

(#10) haxiboy


haxiboy
veterán

Nekünk most Like S díjcsomagot 300mb-ről 2gb-re emelték, korrekt húzás.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#11) dementor válasza Yodafon (#1) üzenetére


dementor
senior tag

Viszont folyó hó 17.-én a Telenor "óriásit" lépett előre! Megduplázta a DPI alapcsomag adatforgalmát, a szerény 200 MB-ot nemes egyszerűséggel a hihetetlen 400 MB-os szintre emelte! :DD

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#12) Dexar007 válasza gerii (#5) üzenetére


Dexar007
veterán

Mobilnet mint eletminoseg fokmero.. ;]

Ebböl a szempontbol egyebkent valoban hatul kullogunk a nemetekkel egyetemben.Viszont vezetekesbol jol allunk vilag szinten is.

Give me your cum,bull!

(#13) kromatika


kromatika
veterán

Ez komoly.

(#14) domperke válasza haxiboy (#10) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Ja csak sulisoknak van ez a csomag...:(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#15) Dezsike válasza haxiboy (#10) üzenetére


Dezsike
tag

Én Next M-es vagyok, nemrég lett az 500MB-ból 1 GB, de eddig se használtam ki soha, így a felét se érem el. Amire használnám arra kevés, nincs 1 óra és megeszi az egészet, így marad az időszakos böngészés amihez meg sok.

(#16) haxiboy válasza Dezsike (#15) üzenetére


haxiboy
veterán

Hát, van korlátlan böngészés és e-mail opció, én azt használom mellé, van hogy napi 10gb is lemegy :B

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) Dealer95


Dealer95
őstag

Én most kaptam pá napja SMS-t, hogy 300MB-ról 2GB-ra növelik az előfizetésemben foglalt adatforgalmat (ingyen).
Szintén Like S

[ Szerkesztve ]

(#18) dementor válasza Dealer95 (#17) üzenetére


dementor
senior tag

Úgy látom csak a DPI előfizetőket hagyták cserben. Mindenhol nagyobb az emelés, be kell érnünk 400MB-al. :(((

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#19) -Skylake- válasza Yodafon (#1) üzenetére


-Skylake-
addikt

Mindig ugyan az a story... SENKI nem akarja kiszurni a szemed 200MB-vel, az osszes nagy szolgaltatonak van 15-20 gigas csomagja, csak azt kell kerni a kasszanal...

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#20) -Skylake- válasza Pano (#8) üzenetére


-Skylake-
addikt

Neked is : TARTOZIK 5GB a csomagokhoz. Csak azt a csomagot kell venni. Mi az, hogy had hasznalja mar szegeny juzer az instagramot meg a facset ha mar mobil elofizetest vett ? Pont ez az, mobil elofizetest vettel nem pedig adatcsomagot. Komolyan nevetseges, mikor veszel nyarra egy klimat akkor utana neked ingyen aram kene ? Mer ugye szegeny juzer had hasznalja mar a draga klimajat... A masodik felere nem is reagalok, ha neked a munkadhoz kell a mobilnet akkor az munkaeszkoz. Magyarul ha er annyit a dolog, hogy tobbet keresel rajta mint amibe kerul, akkor egyertrlmu, ha nem, akkor nyugodtan felmondhatsz ebbol a szempontbol.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#21) gerii válasza -Skylake- (#20) üzenetére


gerii
addikt

(#22) sketchifun válasza -Skylake- (#20) üzenetére


sketchifun
senior tag

Egyetértek, mindannak fényében, hogy internetet mára már csak mobilon használok, viszont a munkámat nagyban megkönnyíti. 1Gb, korlátlan böngészés és e-mail opció, adatforgalmi sms-t még sosem kaptam.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#23) -Skylake- válasza gerii (#21) üzenetére


-Skylake-
addikt

Kozben a szomszedunk szomszedjaban : Telenor Denmark :
249DKK = ~33 euro, 6 honapos szerzodes nem ket eves, ingyen telefon/ingyen sms minden halozatba +40 gb LTE es ez mind a 3 ervenyes 36 orszagba (tehat ennyi helyen nem szamitja roamingnak sem a telefont, sem a netet)

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#24) Dexar007 válasza -Skylake- (#23) üzenetére


Dexar007
veterán

Mindeközben ph-n a flottas topikban: 4000Ft / ho korlatlan mobiladat. ;] Telefonhivas pedig kit erdekel,ha van VOIP? Sms-is megoldhato,de ugyan ki sms-ezik mar manapsag?

Give me your cum,bull!

(#25) kalifa777


kalifa777
tag

Ezek a mennyiségek a lepkefinggal egyenlőek.

(#26) kymera válasza SunyaMacs (#6) üzenetére


kymera
senior tag

Akkor vehetsz 20 m3 barnakólát és abból elleszel egy ideig :D

[ Szerkesztve ]

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#27) Dracula72 válasza Yodafon (#1) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nekem elég a 200MB :DDD
Ennyi pénzért (2990Ft) korlátlan belföldi beszéddel :K
Pont jó. Szám a nevemen, hűség nélkül ;)
Részletek ITT

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.