Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joelke HU


joelke HU
senior tag

Sikerült felkérni a legügyesebb UMI kolléginát. Alig találta meg a szerencsétlen azt a fránya 7.0-t. 😆
És a search-bar... Valami okádék.

Motorola G51

(#2) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Akkor se kellene.

(#3) nyisziati


nyisziati
veterán

Na erre kíváncsi lennék, mivel vette rá a Google a gyártókat a frissítésre. :F
Valami erőteljes "ösztönzést" sejtek a háttérben...

(#4) joelke HU válasza nyisziati (#3) üzenetére


joelke HU
senior tag

Szerintem ez inkább az ő érdekük. Nem sok minden van, amivel hódítani tudnak az ilyen gyártók, marad a friss rendszer mézes madzagnak. Lásd Vernee, nagyon bejött nekik a stock droid, mindenféle sallang meg felesleges cucc nélkül.

Motorola G51

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Na erről példát lehet venni kedves nagy gyártók!

Thanos was right.

(#6) YAS-dude válasza joelke HU (#1) üzenetére


YAS-dude
őstag

Froyo search bar! :D

(#7) joelke HU válasza YAS-dude (#6) üzenetére


joelke HU
senior tag

Gondoltam valami retro-dolog. Hiába nem lehet minden tökéletes, pláne umiéknál. 😜

Motorola G51

(#8) Kanczy


Kanczy
veterán

Hát ez engem most nagyon boldoggá tett, mint a ritka P9000 tulajok egyike :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9) Postas99


Postas99
senior tag

Már a rendszer sem gördülékeny ahogy látom. Szégyen.

(#10) vicze válasza Narxis (#5) üzenetére


vicze
félisten

Erről inkább ne, nagyon ne...

(#11) Narxis válasza vicze (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Miért ne? :F

Thanos was right.

(#12) vicze válasza Narxis (#11) üzenetére


vicze
félisten

Mert egy bugos valamiben nem sok köszönet van, csak azért hogy nagyobb verzió legyen.

(#13) batai15


batai15
félisten

hát ez a nougat kb valami erősen beta romnak tűnik

(#14) Adam Teket


Adam Teket
csendes tag

Gyönyörűek ezek túlméretezett, Kitkatből ismerős ikonok... :U

(#15) laci laci


laci laci
addikt

Még szerencse, hogy nekünk már van 7.1

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#16) judas13 válasza Kanczy (#8) üzenetére


judas13
addikt

7000-es van a családban úgyhogy persze ki maradunk természetesen.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) Griff55


Griff55
senior tag

A xiaomi is iparkodhatna a nougat update-el

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#18) Wesder válasza Griff55 (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen Pluszt adna? MIUI verzió szàmít ha Xiaomi telód van. a 9-essel majd jönnek a 7.0-às finomsàgok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) nicu71


nicu71
addikt

szerintem a nagyobb telefongyártók is jobban törhetnék magukat,de a piac úgyis eldönti mi a jobb,ülni a babérjainkon vagy versengeni a vásárlók kegyéért,árban,minőségben.
jó ez a tendencia.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#20) janeszgol válasza nicu71 (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Csak sajnos pusztán árból és minőségből(?) nem lehet sokáig tervezni.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) laci laci válasza Griff55 (#17) üzenetére


laci laci
addikt

Nekem mi3-am van, 7.1-el..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#22) #79335424


#79335424
törölt tag

Nem értem ezt a verziófrissítési lázat. Emlékeztek a KK frissítésre? Hopp, rögtön nem lehetett írni a külső meghajtókra. Kell ilyen?

(#23) nyisziati válasza #79335424 (#22) üzenetére


nyisziati
veterán

Hát igen, vannak ilyenek. Bár általában a biztonsággal magyarázzák a frissítések szükségszerűségét.

(#24) #79335424 válasza nyisziati (#23) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahha. Androidon nekem még nem tűnt el semmim, és nem lopták el semmimet sem (legalábbis nem tudok róla). Neked? Ami a külsőre írást illeti, először korlátozták, majd Lolliban API -t írtak rá. Elég fura biztonsági intézkedés.

[ Szerkesztve ]

(#25) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Mi az az Android 2 stílusú Google search widget? Mindjárt elokádom magam...

(#26) vicze válasza Sebhelyes (#25) üzenetére


vicze
félisten

Ilyen az AOSP, ha tisztán forrásból lefordítod.

(#27) dejvid8


dejvid8
őstag

Az a kereső... :Y
Nagyon ronda.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#28) Sebhelyes válasza vicze (#26) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Szóval a UI nem része? Az összes materialos UI cuccot a gyártóknak kell megírni?

(#29) vicze válasza Sebhelyes (#28) üzenetére


vicze
félisten

Igen, AOSP-nek már nem része egyetlen Google program se. A tárcsázó és a Settings frissítve van, a többi azt az állapotot tükrözi mikor abahagyták a fejlesztését.
Azt hogy megírják az enyhe túlzás, valamilyen másik alkalmazásra cserélik jobb esetben, de nem mindegyik kínai teszi ezt meg azért.

[ Szerkesztve ]

(#30) Wesder


Wesder
félisten

Eléggé döcögött a videón, csak nem beta?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) no more válasza Postas99 (#9) üzenetére


no more
addikt

Hát, elég gyér volt valóban. Biztos csak béta. ;] ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#32) #65577472 válasza Wesder (#30) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ez amolyan Elephone-féle optimalizálás.

(#33) nyisziati válasza #79335424 (#24) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem sem tűnt még el semmim. Mindenesetre a biztonsági rések foltozása fontos feladat.

Ami a külső írást illeti, az nyilván nem biztonsági feladat, de az okait nem kötötték az orrunkra.
Ez van sajnos.
Valahol a Google is "ájfonizálódik".

(#34) forgonati


forgonati
őstag

Rakhatnak bele 10 ezres akkut is, akkor sem kéne az elefánt. Egyszer volt hozzájuk szerencsém, hulladékok, semmivel sem jobbak a doginál, kukitelnél és társaiknál. A videón is látszik, hogy már a beállitások görgetésénél is akad. A több évvel ezelőtt használt ikonokat meg hagyjuk, rossz vicc. Persze, tudom, van más ikontéma, csak le kell tölteni. De akkor is szemét. Már elnézést, ha valakinek ilyen van és a lelkébe gázoltam.

Keelah Se'lai!

(#35) pusszycat válasza forgonati (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi a véleményed az Elephone S7 Edge-ről. Pofás nagyon főleg ha az árát is nézzük. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#36) Wesder válasza forgonati (#34) üzenetére


Wesder
félisten

Legalàbb írnàd helyesen, attól függetlenül hogy nem szívleled őket...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) Graphics válasza forgonati (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezzel egyetértek.

Nekem is volt, azt hittem jó lesz, de instabil volt, és hívással is gondjai voltak..

Nekem még mindig csak egy copypaste cég marad...

@pusszycat: nincs ilyen készülék, hogy Elephone S7 Edge, csak S7 van

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) pusszycat válasza Graphics (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez igaz. Olyan mint a Galaxy Edge. Attól még tetszik. Mitől lesz hulladék egy telefon,ami összelegózott alkatrészekből áll össze? Én is raktam össze gépet, és pont úgy ment mint egy "márkás"
De ha hulladék, akkor nem kell.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#39) Graphics válasza pusszycat (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet jol és rosszul is forrasztani.

Lehet szoftvert rahajitani, vagy optimalizálni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Wesder válasza pusszycat (#38) üzenetére


Wesder
félisten

Attól hogy ràdobnak valamilyen Androidot, és az vagy jó, vagy nem. Leagoo esetén könyörgött minden Elit5 tulaj a 6.0-ért és baxtak megcsinàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) forgonati válasza Wesder (#36) üzenetére


forgonati
őstag

Azt hittem világos. De akkor elmagyarázom, hogy te is megértsd. Annyiba sem nézem ezeket a harmadosztályú hulladékokat hogy SZÁNDÉKOSAN írtam így a nevüket. Nem gondoltam hogy ezt így ki kell fejtenem, de úgy fest a gyengébbek kedvéért mégis muszáj. Jézusom.

Keelah Se'lai!

(#42) #65577472 válasza forgonati (#41) üzenetére


#65577472
törölt tag

Én szeretem a kínai telefonokat, rengeteget használtam már (Xiaomi, Huawei/Honor, Meizu,stb), de az elephos szánalom a köbön. Még saját logójuk sincs, azt is a Xiaomi-tól nyúlták. Egy undorító CP dzsunka "gyártó", Leagoo, No1 és társaival van egy szinten.

(#43) Wesder válasza forgonati (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Tényleg? Na ne màr! Nagyon jól tudom hogy SZÁNDÉKOSAN írtad így, de attól függetlenül le lehet normàlisan is írni. Nem szívlelem az Apple meg a Samsungot, de nem kezdek el Ifosch-ozni meg Szarsungozni. Normàlis keretek közt is ki lehet fejezni a nemtetszést. A véleményem pedig az Elephone-ról hasonló a többségével. Ha màr a logót is csórjàk, bele sem merek gondolni hogy milyen lehet a "szoftverfejlesztésük".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#44) Den Hadnagy válasza Wesder (#43) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

+1

Számomra is a debilség egy fokozata, amikor a fórumtársak modoroskodásból/indulatból/akármiből elkezdenek gyerekes névferdítéseket használni, tiszta óvoda. Ez a márka meg valóban gáz, de a magasabb verziószámmal tudnak majd vevőket fogni, ez tuti.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#45) Szabcsizz válasza Den Hadnagy (#44) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Tudnának,ha optimalizálnának is.Ezt a többség tudja,aki meg nem,az majd megvétel után az ablakon fogja kihajítani.Nem is értem,hogy nekik mi a szándékuk ezzel a márkával.Ha ennyi erőt sem képesek fektetni a szoftverbe,hogy az AOSP alkalmazásokat lecseréljék,akkor mit várjon az ember,pl egy a kamerától,vagy bármi mástól?Rengetek jó kínai márka van(Xiaomi,Meizu,Huawei,Oppo stb)de ők pont nem tartoznak közéjük.

(#46) Den Hadnagy válasza Szabcsizz (#45) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Teljesen így van. Ezért érdemes tudni, hogy vannak kínai A és B brandek, na ők a C :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#47) pusszycat válasza Den Hadnagy (#46) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azért egy tesztet megvárnék főleg az új készülékekről meg ugye 130$ ne hasonlítsunk 700$ telefonokhoz mert nem lenne fer. Mert ha normálisan működne a kispénzűek is villoghatnának lehajló kijelzővel másképpen csak állom marad meg nyálcsorgatás.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#48) Graphics válasza pusszycat (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én azt a lehajló kijelzőt fenntartásokkal kezelném első körben..

Nagyon jó renderképeket lehet készíteni manapság, aztán a valóság nehogy pofára esést hozzon :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) iNfAntRy válasza Den Hadnagy (#44) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Ezzel nem teljesen értek egyet. Az egy dolog, hogy mi értünk hozzá, de a vásàrlók 80÷-a azt sem tudja mi az a Nougat. Látja hogy android van rajta és az neki elég. Nem érdekli, hogy 7.0 vagy 6.0. Aki meg ért hozzá vagy érdekli a dolog, az nagy valószínűség szerint nem Elephonet fog venni.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#50) pusszycat válasza Graphics (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig feketében mikor megláttam, átfutott rajtam a borzongás... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.