Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) speter33


speter33
aktív tag

Lehet ha nem értenék hozzá és szarul működtetném, akkor én is azt mondanám hogy megtámadták :DDD

(#2) gabor7th


gabor7th
addikt

Nem baj ha a valóság kopogtat a virtuális kormányablakokon; amikor a digitális államról beszélnek úgyis mindig csak a szép és jó mehet... az, hogy sérülékennyé teszi az országot nem téma a kormányzati mainstreamben.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) VinoRosso


VinoRosso
veterán

A DoS mögött álló botnet neve: Soros-hálózat.

(#4) speter33 válasza VinoRosso (#3) üzenetére


speter33
aktív tag

A Soros-hálózat csapdájában :U

(#5) Pierre75


Pierre75
senior tag

Röfi "konzultációja" miatt támadják ártunk és kurmányunk oldalait?! Mert irigylik Abszurdisztán aranykorát, ahol a paraziták saját csülkeikre állnak!
Hát ennek a sorosista mételynek már semmi sem szent?! Bizonyosan valami szdsz-es libsi áll a támadások mögött, nem olyan becsületes eresztények mint Halász Jáncsi vagy a rezsidisznyó...
Kósa Laller vagy Tállai NERtárs nem ér rá, hogy felvirágoztassa ezt a területet is? Persze Lajcsit lefoglalják Marcsi ajándékai...

[ Szerkesztve ]

(#6) bambano


bambano
titán

vajon ki támad? hisz akik támadni szoktak, az mind haver...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) speter33 válasza Pierre75 (#5) üzenetére


speter33
aktív tag

:nagylol::nagylol::nagylol::nagylol::nagylol::nagylol::nagylol::nagylol::nagylol:

(#9) speter33 válasza #32839680 (#8) üzenetére


speter33
aktív tag

Így van, ha elfogyott az egyik ellenség, akkor elő kell venni egy másikat.
Gondolom a spájzban csak le kell akasztani a következőt, be vannak ezek előre tárazva....
Különben hogyan lehetne folyton harcolni és hősiesen megvédeni kis hazánkat? :DDD :DDD :DDD
Ezek úgyis csak akkor érzik jól magukat, ha folyton "háborúznak".
Túl sima és békés lenne az életünk ezek nélkül, az meg hogy nézne már ki... :U

[ Szerkesztve ]

(#10) Pierre75 válasza speter33 (#9) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ha hinni lehet a sötétben bujkáló rémhírterjesztő sutyorgásnak akkor már ki is nyomtatták vmi baráti nyomdában, hogy a vajda irányításának hála legyőztük a vírust. Persze ma már arról zagyvált Röfi, hogy mindent Cilike intéz, ő "ott se vót".
Vmi szép stadionyt csak felhúznak a diadal emlékére (5x áron, ahogy dukál).

(#11) speter33 válasza Pierre75 (#10) üzenetére


speter33
aktív tag

Oké, de az öreglány csak olvas, nem? Gondolom ezért is vették fel :DDD
Vagy mindent rá kell most tolni? :C :C :C :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) bambano válasza #32839680 (#8) üzenetére


bambano
titán

szerintem simán betojtak az emberek a szlovák események miatt, és elkezdték rendeltetésszerűen használni a szájtokat.
csak ez is olyan, mint a tél: felkészültek, csak arra nem számítottak, hogy hideg is lesz, meg hó is...

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Pierre75 válasza speter33 (#11) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nyunyókáért nem kár, biodíszletként felolvassa a párthatározatot, mint (k)áder. Aztán ha bűnbak kell, annak is jó lesz.
Kleptokráciákban már csak így megy ez!

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

Szerintem volt valakinek fölös 100-150k-ja bérelni egy aprócska kis támadást, ami ekkorát szólt a fantasztikus állami felkészültség mellett.

(#15) Pierre75 válasza bambano (#12) üzenetére


Pierre75
senior tag

Én is erre gyanakszom, tanácstalanok és agitprop oldalakról várnak iránymutatást.
Felfutásra számítasz a NER-kloákamédia látogatottságában is? Hiszen tájékozódni csak tiszta forrásból...

(#16) AssAssynn


AssAssynn
őstag

És ezzel mégis mit nyernek, vagy mi a céljuk? :U Vagy próbálják az eredményeket ennyire befolyásolni?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#18) Wilks válasza #32839680 (#8) üzenetére


Wilks
tag

Vardzsa Dzsudit mar kesziti a terepet elo.Nemhiaba szonokolt oly buszken a facebook ellen.Kezdesnek jo,aztan jon a tobbi. :)

(#19) ricsi99


ricsi99
addikt

Szerintem a "jól fizetett szavazópolgárok?+!+! ehhem.." nyomják a "nemzeti konzultációt" ezerrel.. és hát az automatikis ürlapkitöltő progi lehet túl gyors.....
Meg hát gyurcsány/elmult nyócév/komunista/libsi/migráncsok lehetnek... ott állnak a kerítés mellett és DDS-t tolnak a zájfonról... emmá tuti!

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#21) hallador válasza Pierre75 (#5) üzenetére


hallador
addikt

:DD :DDD

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#22) tbalint3


tbalint3
tag

Mindig ez a kép jut eszembe az ilyen hírekről.....

[ Szerkesztve ]

(#23) Pierre75 válasza tbalint3 (#22) üzenetére


Pierre75
senior tag


a NER templomában:

(#24) azbest


azbest
félisten

full kami lehet... kitesznek egy hírt és utána ahogy páran megnézik az oldalon már dögletes a teljesítmény. Inkább hozzáértés és megfelelő infrastruktúra hiányára tudok tippelni.

gondolom a központi dokumentumtár is azért látszott ma üresnek, mert jaj de meg vannak támadva és nem azért, mert rakás kaki a rendszerük.

[ Szerkesztve ]

(#26) hallador válasza azbest (#24) üzenetére


hallador
addikt

Szerintem az állami szférában, szinte azt el lehet felejteni, hogy gyenge a rendszere valakinek. Egy weboldalhoz mire van szükség? Egy 6 - 8 éves (Tegyük gel HP gen8-as bladen, vagy DL) szerveren VMware 6-al, annyi ilyen infrát tudnak telepíteni, amennyit akarnak. Szóval ma 2021-ben az infrával védekezni nem lehet.
A szakértelem hiánya már annál inkább értelmezhető probléma. Sajnos a mai trendeknek megfelelően igen kevés jó szakember dolgozik az állai szférában, akik tényleg értenek egy ilyen rendszerhez, azokat meg hajlandók megfizetni, de még úgy sem, hogy egy külső céget megbíznak vele.
Sajnos még az olyan cégek, mint a for-ig és hasonló Magyarországon mamutnak számító cégek is főképpen pénztisztítók, mint komoly szakember gárdával rendelkező cégek lennének.
Ebből a szempontból a T-System még jobb, mert ott legalább vannak jobb mérnökök. Ott pedig inkább a hozzáállással van a baj.
Szóval itt nem infra, de nem is szakértelem hiány lehet, egyszerűen kihúzták a pénzt, és nem forgatták vissza a rendszerbe. Ez pedig a minőség rovására megy.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#27) tbalint3 válasza Pierre75 (#23) üzenetére


tbalint3
tag

Egy jó tuti szitut az örökösnővel? :D :)) ;]
[link]
Aztán beüt a fémkupak: [link]
Na jó abbahagyom ;]

[ Szerkesztve ]

(#28) bambano válasza azbest (#24) üzenetére


bambano
titán

nemrég volt itt hír arról, hogy szabad szemmel is jól látható összegből bővítették az infrastruktúrát.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#29) ricsi99 válasza bambano (#28) üzenetére


ricsi99
addikt

Kinek a kastélyán látható szabad szemmel?
Nem értem ,hogy földi alandó hogyan keveredhet arra a környékre...
Kihez tartozott a projekt?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#31) Pierre75 válasza bambano (#28) üzenetére


Pierre75
senior tag

És megépült már az űrközpont is a Mátészalka melletti tanyán vagy csak az a 3 milliárd vesztette el közpénz jellegét?

[ Szerkesztve ]

(#32) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Urak, értem én, hogy valahol ki kell engedni a gőzt, de erre van a politika topik, ez itt alapvetően egy tech hír hozzászólás rovata, ennek megfelelően kéretik folytatni!

(#33) [K2]

Ez megint az az eset, amikor az egyszeri informatikus életében először belenéz egy webszerver naplójába és ott rengeteg olyan lekérést talál, amely sebezhetőségek letapogatása, s ettől farkast kiált? :DDD
Vagy egyszerűen csak alulméretezett az egész és eddig el sem jutottak, s most adom a tippeket...? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#34) ricsi99 válasza PROHARDVER! (#32) üzenetére


ricsi99
addikt

Technikai értelemben ,teljes mértékben átérezzük ezt a mérhetetlen problémát.

De már csak ilyen jó hiszeműek vagyunk, és eszünkbe sincs elhinni ,hogy ez a hír bárminemű valós adatot is tartalmaz a kormányzaati nyilatkózó nevétől/munkakörétől eltekintve.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#35) Rodi 4.80 válasza ricsi99 (#34) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

+1

(#36) hallador válasza PROHARDVER! (#32) üzenetére


hallador
addikt

Meg ne haragudj, de abban milyen valóságtartalmat látsz, amit lehozott a Prohardver cikk. Ez kb azt mondaná a NotebookCheck, hogy megint megszüntették a notebookokon az RJ45-ös csatlakozókat. Érzed, hogy ez elég nagy bliccelés lenne.
Ez tisztán propaganda volt. Amivel a saját közönségét meg tudják vezetni, mert azon a szinten állnak. De itt nehéz. Van aki ért hozzá. Szerintem nem mondtam újat ugye?

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#38) ricsi99 válasza #32839680 (#37) üzenetére


ricsi99
addikt

:)) :)) :)) :)) :)) :))
Nagy vagy mester! Bearanyoztad a reggelemet.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.