Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Hát nem csúnya de azért az ára sem olcsó.Nem is olyan nagy szám

duree54

(#2) superecneB


superecneB
őstag

Egész tetszetős. Vajon fémből van?

(#3) nemcso


nemcso
senior tag

Drága a tudásához képest.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#4) #61666560 válasza superecneB (#2) üzenetére


#61666560
törölt tag

_IDEAPAD_

(#5) Athanáz9 válasza nemcso (#3) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Magyar ára van?

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#6) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Furcsa az új Lenovok csak 1 éves garanciája. Én ott hagytam abba, hogy a Thinkpadoknak 3 év világgaranciája volt, és működött is.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#7) kerelo válasza Athanáz9 (#6) üzenetére


kerelo
senior tag

a 700 dollár ,nem roszz ár lenne szerintem,de félő hogy a magyar ár lessz még 800-is. na meg egy év garival abszolút felejtős.Hogy lehet hogy a "nagy" lenovo már a belépő szintű notihoz 1 évet ad?Követi az Acert

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#8) Cardea válasza kerelo (#7) üzenetére


Cardea
csendes tag

Szerintem azért nem olyan rossz az... mármint hogy opcionális a garancia... persze, ennyiért már járna több év is... lehet úgy gondolják hogy minek rákényszeríteni a vásárlót hogy kifizesse már eleve a 3 év garit, ha úgy dönt hogy egy év kell neki és a 366. napon beoffol a noti akkor így járt... minden esetre... én az y570-et várom már nagyon... :DD de az majd csak május 1-jén érkezik... :(

Toshiba Qosmio x770-10x

(#9) S-eye


S-eye
senior tag

Ez a 15,7" mikor jött be?

(#10) hoveman


hoveman
csendes tag

Udv! Van itt valakinek ilyen gepe? :U

(#11) Gonz0 válasza hoveman (#10) üzenetére


Gonz0
tag

Most vettünk egyet, mondjuk csak b950-es procival, egyelőre jónak tűnik..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12) cassius.clay válasza hoveman (#10) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Igen. Nekem van ilyenem. Core i3-as procival 6GB ram, 750GB HDD.
Nagyon szép darab és gyors is. A hangzása kiváló. A külső fedlap biztosan műanyag a fényesebbik fajtából, de érdekessége, hogy valamennyire átlátszó, és alatta apró kis "kockák" láthatók, érdekes és egyedi.
A belső anyaghasználat elé érdekes, mindenesetre nagyon jó minőségű. Szerintem nem fém, hanem műanyag, de nagyon a szálcsiszolt aluminium hatását kelti.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#13) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm vásárolt egy LEN Z570_139028 laptopot, és engem kért meg,hogy segítsek neki feltenni a drivereket. Viszont valamilyen oknál fogva a Lenovo szerverei nagyon akadoznak, nem tudom letölteni a drivereket. Valaki, aki ilyen gépet vásárolt, és esetleg kapott hozzá telepítő lemezt, nem tudná a drivereket feltölteni esetleg dropboxba?

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#14) ABal


ABal
őstag

Én most a z580-al szemezek. Nektek van tapasztalatotok az előddel. Mennyire vált be? Esetleg tervezi valaki itt a z570 tulajok közül, hogy z580-ra vált?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.