Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

A címben használt ilyen megfogalmazásokra öregapám azt mondaná, hogy majdnem kiértem a budira, oszt mégis berottyantottam...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) ByB


ByB
addikt

Ez már megüti az index.hu cikk címadási szintjét, ne már... :(

bambano :C

(#3) floatr válasza bambano (#1) üzenetére


floatr
veterán

Majdnem van hírértéke :D

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ki kéne tenni a Blikk logót a főoldalra.

Hehe, ezt a hozzászólást még offtopicba sem kell tenni, tökéletesen illik az ájtínyúz tartalmához. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#5) pilóta


pilóta
nagyúr

Hát még szerencse, hogy nem csináltak. Legalábbis ha olyan lett volna, mint a többi termékük. Két perc lenne, mire elindulna és saját magával sem lenne kompatibilis... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6) FTeR válasza bambano (#1) üzenetére


FTeR
addikt

ezzel most nem értek egyet. a hír apropóját a cnetes nyilatkozat adja és a cíym pontosan rávilágít a lényegre. tervbe volt véve, de elvetették. majdnem...

(#7) bambano válasza FTeR (#6) üzenetére


bambano
titán

Szerintem majdnem nem lehet böngészőt csinálni. Helyesebb lett volna azt mondani, hogy foglalkoztunk a gondolattal vagy terveztük, de nem csináltuk meg.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) #06658560 válasza bambano (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

DEhogynem. jozsika ul estenkent a 2 wattos izzo mellett, pufoli a klavit, irja a kodokat millio sor szamra, majd a vegen kiderul, hogy ha menet kozben valahol egy sort maskepp ir, akkor most bongeszoje van, nem irodai programja. :DDD :DD

(#9) marcee


marcee
addikt

Jól is néznénk ki, ha mindenki csak akkor vágna bele egy projektbe, ha esélye lenne 80-90%-os részesedésre.

\m/

(#10) FTeR válasza bambano (#7) üzenetére


FTeR
addikt

már hogyne lehetne? a majdnem azt jelenti, h megvolt a szándék, de végül elmaradt a dolog.

(#11) bambano válasza FTeR (#10) üzenetére


bambano
titán

Nekem ez pont annyira nem hangzik jól, mint a drága ár.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) tomio


tomio
tag

„...de vajon lesz valaha is a Chrome-nak 80-90 százalékos részesedése?” - mi vaaaan?!?! :F :Y
Ha ennél kevesebb akkor nincs is értelme nekiállni?! :W Elképesztő. Full cinizmus a Google felé. Most, hogy lehet pár hónap kérdése és pont a flessük röpül le a trónról ha MS nyomja majd ezerrel s Silverlight csodáját (amire ott a Linux Moonlight alternatíva is) ;] :P és lesz mondjuk 50%-50% fless és XYlight arány.

Címhez egy tanács: elvetette. Nemde?

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#13) FTeR válasza tomio (#12) üzenetére


FTeR
addikt

egy platformot akarnak elterjeszteni. ehhez egy plugin sokkal hatékonyabb megoldás, mint egy böngészőt készíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.