Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) babosf válasza JRicsi72 (#97) üzenetére


babosf
aktív tag

nekem Note20 ultrám van a cím diktálás tokéletes magyarul....csak éppen telefon része nem mukodik....nem értem

Galaxy S23 Ultra

(#102) babosf


babosf
aktív tag

na megoldódott..dual simet nem tud kezelni az AA.
ha egy SIM van a teloban minden tokéletes. elég gáz de ez van

Galaxy S23 Ultra

(#103) tgeri válasza babosf (#102) üzenetére


tgeri
tag

Fura. Nekem Honor 20 megy dualsimmel.

(#104) junkpod válasza babosf (#102) üzenetére


junkpod
nagyúr

Redmi note 7 dual sim és működik.

Box's don't touch!

(#105) babosf válasza tgeri (#103) üzenetére


babosf
aktív tag

nekem samu van note 20 ultra....nálad kezeli az AA a sim kiválasztást hívásnál?

Galaxy S23 Ultra

(#106) tgeri válasza babosf (#105) üzenetére


tgeri
tag

Tehát, hogy AA közben tudok-e bármelyik sim-mel hívást indítani? Megnézem!

(#107) babosf válasza tgeri (#106) üzenetére


babosf
aktív tag

siker?

Galaxy S23 Ultra

(#108) tgeri válasza babosf (#107) üzenetére


tgeri
tag

Vírus van kérem! :N Homeoffice napokig... Nem ültem kocsiban azóta, na de holnap!! :DD

(#109) tgeri válasza babosf (#107) üzenetére


tgeri
tag

Bocs, hogy csak mostanra, de sikerült megnézem: nem, én sem tudok AA alól az autóból a másodlagos sim-mel hívást indítani. Sehol nem mutat váltási lehetőséget. Ha hívok, az elsődleges sim-mel megy ki a hívást! (Honor20, Kia Sportage)

(#110) Bogyó bá' válasza tgeri (#109) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem is csak az elsődlegesről hív mindenkit - de szerencsére ez nekem így teljesen megfelel.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#111) babosf válasza tgeri (#109) üzenetére


babosf
aktív tag

köszi..most már engem sem zavar mert 1 SIM-el használom de ez egy bug az AA-ban...

Galaxy S23 Ultra

(#112) fokukac válasza fokukac (#46) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi, halandzsa ügyben én azt vettem most észre, hogy ha beállítom az angol nyelvet is a telefon nyelveként (akár úgy is, hogy a magyar marad az elsődleges nyelv), akkor nem csinálja ezt a halandzsa szöveget. Reagál az ok google-ra, vagy a kocsiban a gombra is, és ha mondom, hogy call Orsi, akkor hívja Orsit. Bámulatos hol tart már a tudomány. A cím-bediktálást nem próbáltam, mert nem jutott eszembe, de nincs kizárva, hogy az is működik ilyenkor.

------------------

Viszont az Astrában természetesen nem megy még az új split screen, mert nem széles a kijelző. Kíváncsi vagyok, mikor lesz ilyen.
Ha az ájfónt dugom rá, akkor a Carplay-ben van egy kezdőképernyő, ami egyszerre mutatja a térképet és a zenelejátszót, pl. Elvileg ezt a fícsört is erre szánták, de még csak a széles autó-kojelzőkön működik.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#113) tgeri válasza fokukac (#112) üzenetére


tgeri
tag

- angol nyelv: hol állítod ezt be a telefonon? melyik beállítások menüre gondolsz?
- a call ORSI-ból az ORSI-t "magyarul hallgatja"? Tehát működik a "call Horváth Szabolcs" is? :)
- ezt a split-et tudja AA elvileg?

(#114) fokukac válasza tgeri (#113) üzenetére


fokukac
nagyúr

a telefon nyelvének beállításánál. Beállítások / Rendszer / nyelv és bevitel / nyelvek.

Viszont csak angolul beszél így, és csak az asszisztens.
Tehát nem megy a maps-ben a cím-bediktálás, hanem az asszisztens jelentkezik helyette, majd mond valami hülyeséget. Bemondtam pl. hogy Koronafürt utca, majd mondott egy percnyi infót a koronavírusról...
A call parancsra a nevek egy részét érti, más részét nem.

Mindegy, legalább a halandzsa nincs, engem az zavart a legjobban...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#115) tgeri válasza fokukac (#114) üzenetére


tgeri
tag

Köszi!

(#116) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok,

Egy Skoda Octaviat kezdtem a minap használni és azon kívül, hogy ki vagyok az összes digitális cucctól próbálom az AA-t működésre bírni VEZETÉK NÉLKÜL.
Akitől átvettem azt mondta hogy az almás megoldás minden gond nélkül ment kábel nélkül de nekem egyelőre nem úgy tűnik mintha erre lenne kitalálva mert kábelt kér az AA. Sajnos nincsen jelenleg usb c kétoldalú kábelem ezért akarnám megúszni kábel nélkül ha lehetséges.
A telóm egy oneplus 5t, Android 10 van rajta és ahogy olvasom nem is fog 11-et kapni hivatalosan.
Valakinek van tapasztalata?

(#117) tgeri válasza BalaNce87 (#116) üzenetére


tgeri
tag

A kocsi AA esetén is tuti tudja a vezeték nélkülit?

(#118) BalaNce87 válasza tgeri (#117) üzenetére


BalaNce87
addikt

Láttam róla neten, hogy van akinek már sikerült működésre bírnia de sok helyen az Android 11-et is írják feltételnek.
A kocsinak van egy wifi hotspotja is szóval nem tudom miért ne működne de lehet igazad van csak én nem tudok róla.
Mindenesetre elég fura lenne ha csak az egyik működne hiszen a hardver ott van...

(#119) xrvman


xrvman
őstag

Szóval Magyarországon is elérhető lesz az Android Autó.
Erre sehol semmi. Playban még a mai napig sincs.
Apkmirror oldalról van még mindig telepítve....de akkor miért mondták, elérhető lesz?
Samsung S8, Android 9

(#120) tgeri válasza xrvman (#119) üzenetére


tgeri
tag

Működik ez itthon. Android 10-től az alaprendszer része, nem kell külön letölteni.

(#121) fokukac válasza xrvman (#119) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, régi a telefonod...
Android 10 fölött megy.
nekem android 7-8-on úgy ment anno a telepítés, hogy épp' nyugat-Európában voltam, és ott engedte.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#122) Freezee válasza tgeri (#120) üzenetére


Freezee
senior tag

De hiába van benne alapból használni nem tudod, indítás után kilép mivel hivatalosan nem engedélyezték még Mo.-on :(

(#123) xrvman válasza fokukac (#121) üzenetére


xrvman
őstag

Szerintem egy 4 Gb RAM-mal megáldott Samsung S8, Android 9, még ne legyen régi. Pláne, hogy a felét használom a jelenlegi RAMomnak, pedig minden app, ami ippenhogy kell, még az is rajta csüng.
Android Auto követelményénél Android 6-ot adnak meg.
Szóval nem kellene elszállni. :) Ha az Android Autó azt mondja elérhető lesz Magyarhonban is, igenis tartsa be azt amit mond.

(#124) tgeri válasza xrvman (#123) üzenetére


tgeri
tag

APK-t, ha felteszed, az nem jó? Amúgy persze, igazad van abban, amit írsz!

(#125) tgeri válasza Freezee (#122) üzenetére


tgeri
tag

Nekem működik. Itthon vásárolt Honor 20, gyári Android 10, Kia Sportage. Hang kereséssel volt gond, de már az is müködik.

(#126) fokukac válasza xrvman (#123) üzenetére


fokukac
nagyúr

értem, de ettől függetlenül az egy 2017-es telefon, amin egy 2018-ban bemutatott Android verzió fut, most meg 2021 van...
Ezért kell pixelt venni, nem Samsungot, mert sokáig kap frissítést; a 2016-os Pixel 1-emen is jött még Android 10 is, és futott rajta csont nélkül az android auto.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#127) xrvman válasza tgeri (#124) üzenetére


xrvman
őstag

APK -s van fent, persze, jó az. Amúgy köszi.

fokukac: Ok, a Pixeled nyert, ám sajni, az Android Auto nem.

(#128) kikinda2


kikinda2
tag

Elég sok beállítási problémámat orvosolta az [link] itteni Google alkalmazás APK mirror-ról való telepítése.

(#129) taki


taki
újonc

Sziasztok!
Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefonom van (MIUI 12). Letöltöttem az APK-t, azt írja telepíti is, de a Megnyitás-ra kattintva nem jön be semmi. Ikont sem helyez el sehol sem. Valakinek van tippje, mi lehet a gond? Az első telepítésnél felugrott valami engedély kérés, azt megadtam. Valaki esetleg találkozott ilyennel? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#130) kikinda2 válasza taki (#129) üzenetére


kikinda2
tag

Pedig kellene a telefonodon működnie. Próbáld meg a készüléket esetleg MIUI 12.5, Android 11-re frissíteni. Nekem azzal tökéletesen megy az Android Auto. Az extra APK sem kell hozzá.

(#131) tgeri válasza kikinda2 (#130) üzenetére


tgeri
tag

Hangparancsokat is megérti magyarul? Tehát Waze van a képernyőn, vezetés közben jobb alsóban kis mikrofon és mondhatod neki, hogy "kecskemét fő tér" és navigál?

Nekem sajnos angolul figyel, tehát a "how old is donald trump"-ra szépen felolvassa a mókamiki korát, de a "budapes fő utcára" meg mondja, hogy nem érti...

(A bejövő SMS-re a felolvasás gomb szépen olvassa magyarul az SMS-t, tehát a text-to-speech tud magyarul, csak a hülye "Ok Google" az, ami nem. :( )

(#132) kikinda2 válasza tgeri (#131) üzenetére


kikinda2
tag

A Google Segéd sajnos nem érti a Magyart és nem is tudod a Google szolgáltatásoknál beállítani.

(#133) tgeri válasza kikinda2 (#132) üzenetére


tgeri
tag

hát ez a bajom és az, hogy a telefonomnál a gyári google app még nem tudott segédet és akkor a mikrofon ikon a wazenek adta át rögtön a hangot és simán tudtam bármit diktálni címet. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.