Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Ha olyan vacak fordítás lesz mint a Days Gone esetében, akkor inkább ne!

(#2) Kvelstadt válasza XuChi (#1) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nemtom. Az előző résznek az ioyen múlt béli infóiból csak keveset értettem meg magamtól, pedig az igazi mindf#ck story ott volt.
Ez a törzsi acsarkodás engem nem igazán kötött le.
Szerencsére tesóm jó angolos, elolvasta az összes háttérinfót és elmesélte. Na az ütött! És épp ezért én örülök a magyar feliratnak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Örülök a magyar feliratnak,mert az első részből semmit nem értettem.És hiába keresgéltem neten,magyarul nem találtam a sztori leírását,tömören sem.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#4) Chalez


Chalez
őstag

Instant buy lesz azonnal, sajnos sokkal jobb a magyarom, mint az angolom :DDD

(#5) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na így kell ezt csinálni! Így instant vétel lesz a játék! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) Deck válasza XuChi (#1) üzenetére


Deck
titán

Átváltod angol-ra és kész. Sokak örültek ott is a magyar feliratnak.

PS5

(#7) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Majd egy akcióban megnézzük szerintem valamikor, de ez számomra nem az a játék, amit első nap megvennék :N

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) k-adi


k-adi
nagyúr

kit érdekel a magyar felirat, nem annyira bonyolult mondat szerkezeteket használt az első se hogy ne lehessen érteni

inkább arról meséljenek mikor jön PC-re

(#9) Hopkins95 válasza k-adi (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

Engem például érdekel, még így is, hogy munkám során aktívan használom az angolt :)

Engem roppantul tud zavarni, ha csak egy nüanszt nem értek és állandóan szüneteltetnem kell a játékot, hogy utánanézzek. Elrontja az immerziót.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) k-adi válasza Hopkins95 (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

az lehet de cserébe tanulsz és máskor menni fog már

(#11) Scholes9 válasza k-adi (#10) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) Szakiii válasza zsolesz967 (#3) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem biztos h pontosan igy van mert mar nem emlekszem tisztan, de valami ilyesmirol szol: volt sok sok robot amit egy ai vezerelt igazabol egy ai halmaz tobb reszlegbol allt, ebbol az egyik gaia ami a terraformalasert felelos es volt egy hadesz vay árész ami azert felelt hogy ha nem sikerul jol a terraformalas akkor gyakorlatilag kinullazza es megol mindent hogy ujra lehessen kezdeni. Alloy annak tudos csajnak a klónja aki ebben vezető tiszt volt. A jatekan a fő ellenfel ez a hadesz ami épp azon van hogy megint csinaljom egy teljes wipeot. Egy kultista szervezetet "epitett fel" (marmint hadesz) akik segitenek ebben neki, ennek a vezetoje volt az ako elejen rostot (talan igy hivtak) megoli. Bocsi ha se eleje se vege :D most keltem fel de megprobaltam osszeszedni hogy atlasd mi miert tortent a vegigjatszas alatt.

[ Szerkesztve ]

(#13) zsolesz967 válasza Szakiii (#12) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Köszi szépen! :)
Így legalább már valami halvány fogalmam van,miről is szólt a játék.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#14) Hopkins95 válasza k-adi (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ha megnézek egy filmet vagy játszok egy játékkal, akkor bele akarom magam élni az élménybe és nem a szótárt fogom állandóan lapozgatni...ha meg a nyelvet akarom tanulni, akkor felkeresek egy magántanárt vagy külön nekiállok tanulni. :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) Bobek198508 válasza k-adi (#8) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Szerintem sokan örülnek neki, köztük én is :) persze nem bonyolult a nyelv, de aki nem használja napi szinten (+suliba én németet tanultam) úgy eléggé nehéz megérteni, persze autodidakta módon tanul az ember, de így közel sem annyira élvezetes!

Egyébként meg azt mondom, főleg a nagy stúdiók, vegyék a fáradtságot és fordítsák le arra a pár európai ország nyelvére ami nincs benne, nem hiszem, hogy olyan nagy kiadás vagy több hetes csúszás lenne...

A PC kit érdekel? :P :DDD

(#16) Deck válasza k-adi (#8) üzenetére


Deck
titán

Sokakat érdekel, de ha téged nem ott a lehetőség, hogy angolul játsz vele.

Remélem soha. Kit érdekelnek a PC-sek... :U

PS5

(#17) k-adi válasza Bobek198508 (#15) üzenetére


k-adi
nagyúr

teljesen érthető, hogy nem veszik a fáradtságot mikor egy bolha méretű piacról van szó.. szerinted érdekli őket az a pár angolul nem tudó magyar gamer? Ha mondjuk valamiért mégis triplázódna ez a szám, akkor is még hibahatáron belül mozogna :D persze vannak szép kivételek, meg amikhez utólag jön fan-made stb. felirat de "elvárni" azért kicsit meredek... ez kb. olyan, mint amikor a frissen diplomázott gyerek (mert még bőven az) rögtön vezetői fizetést kér..

(#18) Szakiii válasza k-adi (#17) üzenetére


Szakiii
addikt

Ha a fanok képesek rá hogy lefordítsák 1-2 emberrel és el is készítsék, férjen már bele hogy gyárilag megoldják... :) ez mindig is elvárható lett volna angol tudás ide vagy oda, én is értetek mindent a játékból de a minőségen növel, ha készül fordítás. A sony ezt felismerte és elismerést érdemel hogy forditanak erre figyelmet.

"de "elvárni" azért kicsit meredek... ez kb. olyan, mint amikor a frissen diplomázott gyerek (mert még bőven az) rögtön vezetői fizetést kér.."

Szerintem ma már egyébként nem ez megy, vállalkozások korát éljük, egy fiatal diplomás ha kicsit talpraesettebb akkor egyből elkezdi nyomni a saját vállalkozását és nem áll be a langrétra mászásba, ha még alázatos is akkor hamar sikeres is lesz és vezetői fizetést is elhagyja elég gyorsan. :)

ui.: szerintem mint vásárló igenis mindig kell elvárni, ne szokjanak hozzá hogy jó amit adnak mert az nekünk rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#19) k-adi válasza Szakiii (#18) üzenetére


k-adi
nagyúr

elvárni sok mindent lehet, jogos vagy sem az más kérdés de mondjuk a pre-orderek korszakában amikor a fél játék DLC-ként jön utólag talán vannak fontosabb dolgok is mint egy kis piacra készített felirat... de igen aki csinál annak jár a piros pont, pl most ennél is

(#20) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

február végéig be kell szereznem egy ps5-öt :D

(#21) Szakiii válasza k-adi (#19) üzenetére


Szakiii
addikt

Elég furán állsz ezekhez a dolgokhoz. Igen sajnos ez a félkész kiadás jellemző mostanában bár nem ps exeknél, de hogy amiatt lentebb adni elvárásokból mert kiadóknál mi a jellemző az hiba. Le kell húzni ezt a fajta hozzállást, mostanában volt is erre példa remélhetőleg tanulnak is belőle.

Az pl amit a cyber kapott jól példázza azt hogy ebből vissza lehetne venni, örülök is neki kicsit hogy így jártak mert ha az a játék lehetett is volna jobb és jó a fejlesztő csapat stb. összességében a userek jobban jártak a botránnyal hosszú távon.

Nem szabad leadni az elvárásokból! :)

(#22) melega válasza Szakiii (#21) üzenetére


melega
őstag

Én ezt várom a legjobban, már régen előrendeltem, remélem 2022 tavaszára már játszhatok már vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.