Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) mbalint987 válasza magmakocka (#3) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Nem hinném, hogy a kollégának igaza lenne. Lehet hogy rossz közegben mozogsz, én nem ezt látom. Sokféle ember van, sokféle mentalitással. És ha még így is lenne: ott van még 15%...

A korosztályos tünetekkel, amikről írsz, igazat adok. 20 évesen is azt látom, hogy a saját korosztályom jelentős része alkalmatlan komoly kapcsolatra. Nem mindenki (sőt!), de azért ez egy jellemző dolog.

"Én sokat gondolkodtam azon, hogy ilyesmibe menjek, de szerintem, hogy ne tegyem tönkre az életemet, inkább nem keresek magamnak párt."
Ez butaság. Egyrészt nem biztos hogy keresni fogod, lehet csak szimplán megtalál, másrészt meg nem vonhatod le a fentiekből ezt a konzekvenciát, mert hibát követnél el. Körülötted a szerelem, csak ki kell nyitnod a szemed.

"Se nem tudnám elviselni a szakítást"
Ezzel mindenki így van. Mégis túl lehet élni, hidd el. Az ember napokig azt hiszi, hogy belehal, de végül nem fog. Az idő (és esetleg másvalaki) pedig segít begyógyítani a sebeket. Amúgy íme egy remek szám a szakításról, a szövege szerintem elég király.

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.