Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gbors


gbors
nagyúr

hát én nem tudom, mit néznek sokan, szerintem nagyon hatásos, ahogy a tűzharcok közben a környezet reagál a golyózáporra. hogy ezt mennyire lehetne CPU-alapon így megcsinálni, azt ráhagyom arra, aki már csinált ilyet, ez most mindenesetre PhysX-szel van, és határozottan dob az atmoszférán - biztosan többet, mint pl. a tesszeláció.
a cloth animáció mondjuk engem sem hat meg, és a játék erőforrás-igénye sem éppen szimpatikus, bár itt a pH!-n a GTX400-tulajok tapasztalatai mintha nem csengenének teljesen össze a hivatalos tesztekkel :F megint Crysis-szindróma van? :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#52) julius666 válasza KvPt (#32) üzenetére


julius666
addikt

Egyáltalán nem úgy néz ki mintha betonból lennének kiöntve, meg van az animálva physx nélkül is, lehet hogy nagyon néha átlóg 1-1 ember lába kicsit a kabáton, de ez nem igazán feltűnő játék közben.
Ellenben a physx-et bekapcsolva nem sokkal lesz élethűbb a ruhák mozgása (direkt figyeltem őket én is), de legalább előkerülnek a szokásos ruhaszimulációs bugok is: különböző beakadások, jelenetváltáskor amikor betölti a figurákat akkor resetelődik a ruhaanimáció, stb.
Ezek viszont igenis zavaróak.

Pont az ilyenektől nem lesz semmivel sem jobb az összhatás, sőt.

A ruhaszimuláció még mindig nem igazán áll olyan szinten, hogy zászlókon/nagy lepleken kívül érdemben használni lehessen.

(#53) D1Rect


D1Rect
félisten

Erősen koncentrálnom kellett, hogy mi is a különbség....

(#54) TTomax


TTomax
nagyúr

Azért ez a videó nem adja vissza az amit valóban a játékban látsz...ezt pont ugyanúgy ki kell próbálni minta a 3D-s cuccokat.
Aki teheti próbálja ki,nem biztos hogy tetszeni fog de hát ízlések....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#55) koschwarz


koschwarz
tag

ha bekapcsolom mediumra a fizixet, akkor harmadára (átlag 20) esik az FPS-em. annyit nem ér, hogy lássam a törmeléket a földön.

"...gyönyörű, fiatalos, matrózos..."

(#56) shteer válasza D1Rect (#53) üzenetére


shteer
titán

pár kavicson kívűl semmi ;]

..szerintem jónak tűnik

(#57) joi29 válasza shteer (#56) üzenetére


joi29
őstag

+ egy két szikra és üvegszilánk.

(#58) M3Ny3'T válasza gbors (#51) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Mondjuk a tesszellációt sem használták még ki oly módon szerintem, ahogy kellene.
Sehol máshol nem láttam olyan hatásokat, mint a Unigine Heaven Benchmarkban. :U

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#59) LackoMester


LackoMester
addikt

Igazából látok némi különbséget a törmelékeknél, de ennyi....ezért biztos nemkukázom a jelenlegi karimat, legalábbis most még nem.... :D

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#60) shteer válasza joi29 (#57) üzenetére


shteer
titán

ééés ennyi.

..szerintem jónak tűnik

(#61) LittleDemon


LittleDemon
tag

egy havok vs. physx videót kérek ;]
sztem nem sokan vennék észre a különbséget :U

(#62) No-kia válasza LittleDemon (#61) üzenetére


No-kia
őstag

nah ez már tényleg érdekesebb lenne

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#63) N3ST1C


N3ST1C
tag

nem rossz a havok de a physxbe eddig több látványt vettem észre videókban, legalábbis én arra szavaznék

(#64) romero28


romero28
senior tag

ez a pár törmelék , meg libbenő ruha nem ér meg annyit , hogy több 10k-ért belebombázzunk a gépbe egy physucks karit :( :(

(#65) D1Rect válasza shteer (#60) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezért egy 5K-s 8600-at nem raknék be a gépbe, mert nem érné meg nekem....

(#66) Grifid


Grifid
aktív tag

Semmi olyat nem produkál amit egy 4870-es nem melletti 4 magos proci ne tudna lazán elintézni. Nem véletlen hogy ezeknek a játékoknak az ini/cfg fájljai írásvédettek és nem lehet beleturkálni. A mirrors edge inijében is ott vannak a beállítások, de nem lehet ati kártyához aktiválni őket, pedig lehet hogy porba gyalázná az nv teljesítményét. Ez az egész már csak egy kiadós parasztvakító marketing fogás.

(#67) wednesday válasza N3ST1C (#63) üzenetére


wednesday
őstag

Viszont a Havok a játékmenetre is kihathat szemben a PhysX-szel, ami csak látványelemekre megy.

(#68) kvarc


kvarc
tag

Szerintem a játék elmény érezheően jobb PhysX-el. Az a kis törmelék, füst, ruha és egyéb effect jobbá teszi a játékot. Szerintem a törmelékek 3d számiása miatt van jelentös FPS romlás mert sok polygont kell pluszba számolni a tűzről és fustrol nem is beszélve. Egy pár jó effektért jelentős pénz beleőlni a gépbe a legtöbb embernek nem éri meg, ráadásul csak pár játék tudja használni. Mivel csak nvidia kartyán érhető el a PhysX nem lehet olyan játékra számitani ami csak és kizárolag PhsyX müködik mivel a játékosok jelentös része kiesne és ez ületileg öngyikoság lenne. Ez magával hozza, hogy korszakalkotó dolgot nem tudnak beletenni egy játékba se ami PhsyX alapul.

(#69) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Szerintem nevezzék át a PhysX-et GraphX-re... A plusz grafikai effekteken kívül nem kapunk semmi extrát az ilyen physx-es játékokban. Ezek látták vajon a Star Wars Force Unleashed-et? Én elleszek physx nélkül is úgy érzem. :)

(#70) elithun válasza kvarc (#68) üzenetére


elithun
őstag

Ezért kár az nVidia-nak kiskirályt játszania a PhysX-el.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#71) romero28 válasza D1Rect (#65) üzenetére


romero28
senior tag

az 5k-s 8600-as úgy lelassítaná a játékot , mint a huzat :K high apex-hez gtx 260-at ajánlanak a készítők... erre csak annyit mondanék , hogy bek@phatják... :W

(#72) kvarc válasza romero28 (#71) üzenetére


kvarc
tag

Egy GTX295 egyik GPU-ja dedikalva 20-50% kozott ugral a terhelese, de volt hogy egy pilanatra 70% mutatott.

(#73) puttputt válasza Cobra652 (#41) üzenetére


puttputt
őstag

Túl egyszerű lenne.
Nem "kellene" 2 GTX260(80)-at (...GTS250... GTX295, sorolhatnánk...) venni. :U

Meg biztos jó érzés a készítőknek, hogy (majdnem) mindenki gépén szaggat "Ultra High"-on. :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#74) Findzs


Findzs
addikt

a batman -be jobban kihasználták ezt a fícsőrt
itt nem sok külömbség van
leginkább a a leomló fal darabkák meg törmelék van jelen

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.