Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sittes79


sittes79
addikt

kipróbáltam boxon..óriási...igaz pc-én hangyányit(óriás hangyák is vannak ám) szebb a grafika, főleg ez a fiziksz mitudomén mivel...3D-vel meg be is kaksiznék szerintem :DD
tök poénos vagyok ma szerintem... :C

(#2) Sanyix


Sanyix
őstag

kipróbáltam pc-n, tényleg jól optimalizált a gépemen 1280*1024, high geometry, high shadows, 16x aniso-val, pisix fosok kikapcsolva, elég szépen ment.

A karakterek grafikája nagyon szép, a többi része nem olyan egetrengető.
Az autók fizikája viszont szánalom... tipikus szénnébutított konzolos autókázás, még szimulátor módban is (az arcade autós játékok szimulátorosabbak mint ez szimulátor módban :DD).
A fegyverek visszarúgása sem olyan élethű(sőt igazából nincs is) mint az 1-ben, ahol a tommygunnal ha nem rövid sorozatokat lőttél, akkor a felét az égbe lőtted.
Hangulata van neki, jó a stílus, a zenék is.
De sajnos egyértelmű visszalépés a grafikán és a zenén kívül minden az 1-hez képest...

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#3) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Van időt kiütő patch:) Így még több idő van kipróbálni:)
[link]

Nekem bejött, nem lesz rossz:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#4) qad


qad
senior tag

Messzemenő következtetéseket nem merek levonni, de a demóban megkaptam a várva várt Mafia 1 feelinget. Ha a többi is ilyen lesz le a kalappal elöttük.

(#5) N3ST1C


N3ST1C
tag

Nagyon jó lett kár hogy az autó irányítás nem az igazi azon kivül csillagos 5ös :)

(#6) sagesz93


sagesz93
addikt

Én kormánnyal tolom, eszméletlen jó! :C

(#7) Dani811


Dani811
aktív tag

Kipróbáltam a demót. Ezt se veszem meg. Ne kérdezzétek miért, én se tudom, csak nem tetszik. :DDD

(#8) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez nagyon jól néz ki :K Nekem bejövős így is..

nothing is true everything is permitted..

(#9) pgergo


pgergo
tag

Feltettem én is xfx 5850-el 1920 as felbontában 20-30 fps :S a procim hibája lehet meg a ramoké mert 2 giga ram, meg egy intel e7300 as kevés.. :(

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#10) LittleDemon válasza pgergo (#9) üzenetére


LittleDemon
tag

remélem mert nekem is hd5850 van csak i5-el :)
jól néz ki, hazaértem kiprobálom :DD

(#11) david_95


david_95
csendes tag

Nagyon faja kis játék lett :D
Jól van optimalizálva, grafika is szép,jó irányitás és stb... szoval 10/10
Neszeneked gta 4 :DD

(#12) Marked


Marked
tag

PC-n nagyon jó játék. Haverom gépén, 9600GT és 2 magos 2,7 Ghz-es AMD-n minden maxon simán elfut, 40 átlag FPS-el! Grafika, hangulat, vezetési modell mind nagyon bejön.
PS3-on is kipróbáltam, 720p felbontásban, de ott viszont nincs élsimítás, tiszta recés az egész. Ez szerintetek a teljes verzióban is így lesz?

[ Szerkesztve ]

(#13) Fortissimus válasza GegeWarrior (#3) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi a linket, kiprobalom ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#15) plejik


plejik
addikt

Én várok ezzel a demoval, inkűbb majd a full verzió. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#16) GrG1210 válasza Cobra652 (#14) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Na ezt szépen felvázoltad , én sem fogalmazhattam volna jobban , 100%-ig eggyetértek , köszönjük :R

(#17) Ice!? válasza plejik (#15) üzenetére


Ice!?
őstag

függővé válnál.

(#18) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Én is kipróbáltam, nekem nagyon tetszik, várós!!! :D
És nagyon megnyugodtam hogy nem olyan auto irányítás közben
a kamera mint a GTA4-ben.
Sajnos ott nagyon elcseszték!!!
Fordulok egyet aztán már nem is a kocsi oldalát látom hanem már az elejét... :(((
Hogy a qrva any.kba találták azt ki hogy nem fix a kamera??!
Nagyon idegesítő!!
Vezetés közben fogjam még az egeret is?? A f*szomat ne fogjam közben!?? :W
A Mafia 2-ben ahogy kifarolok,lehet hogy itt is a kamera a kocsi oldalát mutatja,de ahogy elindulok beáll normál nézetre! :D
Na meg az se mind1 hogy mindent maxra állítva is szuperül megy.
Nagyon jól lett optimalizálva!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.