Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

ezazzzzzz :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Tud valaki értelmes, életszerű helyzeteket, amikor van értelme hangasszisztenst használni? Technikailag dicséretes, hogy megért xy dolgot a kontextusból, de attól még, semmi értelme használni. Gyorsabb kézzel bármit megcsinálni, mint hangvezérelni.

(#3) toxikus válasza Dr. X (#2) üzenetére


toxikus
csendes tag

ezt azt hiszem már 1-2 videóban cáfolták, és pár dolog, ha nem is lényegesen, de gyorsabb hanggal, illetve el tudom képzelni azt a szitut, hogy reggel telefon karnyújtásnál messzebb elkezd zaklatni, hogy ébredjek már, erre csak elkurjantom magam, hogy "hé bikszbi, 20 percig hagyjál már békén, utána csipogjál". de majd kipróbálom maholnap.

[ Szerkesztve ]

(#4) pomorski válasza toxikus (#3) üzenetére


pomorski
őstag

tényleg!

(#5) aprokaroka87 válasza toxikus (#3) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

és ha bixby nem akarja azt amit majd te mondasz?

Akkor majd lesz benne valami extra?

Pl.
Hé bixby a jó édes k..anyád,mondom hogy ne csipogjá, ha csipogsz veszek egy almát ( és ekkor bedobja az Apple találatokat )

(#6) Dr. X válasza toxikus (#3) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Az ébresztő nem véletlenül szólal meg akkor, hanem mert akkor akartál felkelni. Ez kb. 20 ébresztésből egyszer, ha hasznos. Milyen videóra gondoltál? A Samsung promó videójára, amikor hanggal indítja el a zseblámpát, miközben FOGJA a telefont? :) Az állapotsorról 1 mp bekapcsolni, míg hanggal ott szerencsétlenkedik.

(#7) toxikus válasza Dr. X (#6) üzenetére


toxikus
csendes tag

nem hivatalos videók voltak, inkább mélyebb szintű beállításokkal bohóckodott valaki, párhozamusan meg csinálta másik telón kézzel, és tényleg gyorsabb volt. de tény,h azokat a beállításokat meg jó esetben egyszer csinálja meg az ember. vagy igen ritkán.

(#8) jacis válasza Dr. X (#6) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem sincs sok értelme egyelőre, de elzárkózni sem szabad tőle. Idővel ebből is lehet egy kényelmi funkció mint a többiből amit évekkel ezelőtt lehúztak...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) xedamen válasza Dr. X (#6) üzenetére


xedamen
senior tag

Itt kint Angliában már működik és tökéletes. Mondjuk a "Show me the battery usage" az 1 másodperc kimondani kézzel lépkedni kicsit tovább tart... De mondjuk mikor a sütőbe teszem a kaját, a kezem tiszta dzsuva és a telefon a konyhapulton van: "Ok Google/Hi Bixby set timer for 35 mins"! Kezet mosni, felvenni a telefont, feloldani, menü, óra, ott átlépni a timerre és beállítani 35 percre majd start... Legalább 1 perccel tovább tart. Én örülök neki, bár a Google Assistant nekem jobban tetszik, de tegyük hozzá, hogy az egy legalább 3 éve komoly fejlesztés alatt álló cucc, a Bixby vadi új, és ahhoz képest reggelire megeszi a Sirit. (iPad és MacBook Pro user is vagyok, nem Samsung fan) 😂

(#10) RaveForce válasza xedamen (#9) üzenetére


RaveForce
veterán

A cikkel ellentetben, itthon is tokeletesen mukodik, a "show me the battery usage"-t is koprobaltam, nyitotta egybol.. :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) Luser2000


Luser2000
addikt

Nem FW frissítés formájában érkezik, hanem az alkalmazás és komponensei frissülnek a Samsung Apps-on keresztül. (Nálam ma délután 6 vagy 7 Bixby elem frissült le).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#12) RaveForce


RaveForce
veterán

:DDD :DD :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egész jó vicceket tud. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14) beteg


beteg
őstag

Jó lenne, ha normálisan le lehetne tiltani a Bixby gombot és teljesen leállítani a futását.
Az már nagy fejlődés lenne.

Csak futni kell!

(#15) RaveForce válasza beteg (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

Le lehet.. :U nekem eddig le is volt a komplett bixby csomag, de mostmar visszakapcsoltam, mert egesz intelligens es tanithato, most kicsit ra is fuggtem.. :))

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Tiszta szerencse, hogy nálam automatikus frissítésre vannak állítva a Samsung appok, de manuálisan kellett minden komponenst frissítenem :U A rendszerfrissítés is csak egy kósza próba volt, hátha, teszem hozzá, annak is automatikusan kéne mennie, aztán tessék.

Frissítem a hírt, most már nálam is megy a Bixby, bár minden, csak nem gyors :F Viszont a brit akcentust jól kezeli.

Egyébként köszönöm az ismeretlen felhasználónevű (a valódit meg nyilván nem írom be) fórumtársnak az e-mailt :R

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17) RaveForce válasza AliceWake (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

Igy, hogy az elejere tetted az update bekezdest, az utolsot sztem vedd ki. :) no offense

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) .Szaki. válasza Dr. X (#2) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ha lesznek hozzá kapcsolható HomeKit eszközök, akkor lesz értelme, nyilván ez még a kezdete a dolognak.

(#19) #16820480


#16820480
törölt tag

Mondjuk ez elég kezdetlegesnek tűnik. Még csak videón láttam, de mondjuk ott ahogy mutogatta a funkciókat a srác, a Google asszisztens többet tud, és több nyelven. Bár leginkább az a bajom, hogy nincs normális neve egyiknek sem. Cortanát akarok :D

(#20) icemad válasza #16820480 (#19) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg Jarvist. De úgy, mint a filmekben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#21) tDr1v3r válasza Dr. X (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A telefonom 3 meterre van tolem az asztalomon (maskent kinyomom az ebresztot :D), de ha korabban felebredek vagy nincs beallitva semmi ebreszto akkor meg szoktam kerdezni az aktualis idot. Ha olya kedvem van meg kerek egy szamot is a kedvenc eloadomtol, reszegen megkerdezem hogy melyik ut szelen estem bele az arokba, ilyenek. Ezer meg egy modon lehet hasznalni, egy ido utan be is epul az ember eletebe.

Ez Siri mondjuk, de a Google Assistant is ugyanez, igaz azt keveset hasznaltam.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22) ollie válasza icemad (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#23) pomorski


pomorski
őstag

Akinek van ilyenje, attól kérdem: És a rigó utcai angolon kívül érti a parasztangolt is?

(#24) hati válasza tDr1v3r (#21) üzenetére


hati
addikt

Ezek az eszközök megismerik a tulaj hangját?

(#25) .Szaki. válasza hati (#24) üzenetére


.Szaki.
addikt

Elméletileg igen, a valóságban azért "másra is hallgat".

(#26) csorbajeno válasza Dr. X (#2) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem az S6-on nincs Bixby, de a hangvezérlést szoktam használni. Vezetés közben jól jön telefonhíváskor. Ha hangutasítással fogadom egyből kihangosítja, illetve ha nekem kell tárcsáznom azt is megtalálja.

(#27) RaveForce válasza ollie (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

en meg Selmat :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ez jön még az S7 párosra?

(#29) icemad válasza pomorski (#23) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Persze. Bár eddig még csak szórakoztam vele, nagyon komoly dolgokra még nem használtam. (mennyi az idő, milyen idő lesz holnap, játszd le xyz számot a youtubeon, mondj egy viccet, ilyeneket próbáltam. Na ezek mentek hiba nélkül.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30) DS39


DS39
nagyúr

Ez csak S8-as móka vagy lesz a többi Samsung-ra is később?

(#31) Bad Pritt válasza Juhaszatti (#28) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez engem is érdekelne. Anno Cortanával tök jól el lehetett szórakozni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32) pomorski válasza icemad (#29) üzenetére


pomorski
őstag

Köszi. (Én csak még egyszer-kétszer diktálós/tollbamondós alkalmazást használtam, és az nem nagyon találta el a szavakat, amiket én mondtam. Tudom, bennem volt a hiba.)

(#33) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

A google voice acces is érdekes lehet majd.

Play áruházbol tölthető..egyenlőre beta csak.

(#34) vodrosjozsi válasza aprokaroka87 (#33) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

És mennyire használható?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#35) aprokaroka87 válasza vodrosjozsi (#34) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát mivel nekem elég gyér az angol tudásom így volt ami nem müködött :D

(#36) vodrosjozsi válasza aprokaroka87 (#35) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

:DDD
És mivel is lehet ezt feléleszteni? Mert telepítettem, meg akartam nyitni playből és nem engedte. Annyit kell nyögni h Hi google? :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#37) aprokaroka87 válasza vodrosjozsi (#36) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az ikonja ott van az appok közt?
amúgy engedélyezni kell a kisegitőlehetőségek közt.

+ net is kell hozzá

(#38) vodrosjozsi válasza aprokaroka87 (#37) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ott van és engedélyeztem de semmi...

Oké most tudtam engedélyezni :) köszi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#39) Tsebacsi válasza aprokaroka87 (#33) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát nekem nagyon nem akarja fogadni a parancsokat. Le is töröltem :P

Bixby S7-re várható, vagy szép álom marad csupán? :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#40) icemad válasza Tsebacsi (#39) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem. Úgy láttam erőltetné a Bixby gomb használatát, az meg ugye nincs.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#41) stevve


stevve
nagyúr

Tökéletesen működik frissítésből S8-asokon angolul. Aki így vagy úgy tette fel, azoknál nem csodálkoznék az esetleges hibákon, de ez még nem feltétlenül a rendszer hibája. Az angolunk hibáit lehet javítani benne, ha megtanítjuk, hogyan mondunk bizonyos dolgokat.

Egyedül a szerver oldali konfiguráció akadályozhatja meg, hogy régebbi modelleken is menjen, de reméljük, hogy hivatalosan lecsorog legalább sz S7-ekre.

(#42) Garrick válasza xedamen (#9) üzenetére


Garrick
csendes tag

Nagyjából én is így látom értelmét a dolognak.Biztos van még több is, de engem mindig akkor találnak meg otthon amikor főzök vagy éppen mosogatok. Minden mást elintézek kézzel, nem lényeg, de ilyenkor bőven jó lenne ha csak szólnom kéne, hogy vegye fel a k*rva telefont és hangosítsa ki utána. :D

(#43) Tsebacsi válasza Garrick (#42) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én arra várok, hogy olyan legyen a rendszer, mint a Star Trek-ben a "compjúter..." Buli lenne nagyon :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#44) tDr1v3r válasza hati (#24) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hat, a Siri sztem igen... ugye lehet beallitani neki olyat hogy a Hey Siri felkialtasra azonnal elinduljon (hardveresen ezert van egy koprocesszora, M3 talan a neve) de ennyi, viszont ezt a sajat hangodhoz allitja be magat.

Igazabol nem mukodik jol, haverokkal poenkodasbol kiprobaltuk es harom szifon megszolalt. De az en hangomra pont nem a sajatom. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#45) hati válasza tDr1v3r (#44) üzenetére


hati
addikt

Szóval a gyerek, szólhat a telónak, hogy töröld már ki a tanáromtól jövő levelet, amiben arról ír, hogy bukásra állok. :)

(#46) RaveForce válasza hati (#45) üzenetére


RaveForce
veterán

Bixbynel ez ugy mukodik hogy lezart telefont bixbyvel is csak akkor tudsz utasitani, ha elmondod neki a titkos bixby hangkodotokat, sajat akcentusodon :) akkor lep csak tovabb barmilyen mas parancs teljesitesere

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#47) hati válasza RaveForce (#46) üzenetére


hati
addikt

Mitől titkos az, amit hangosan kimondasz?

(#48) Róby


Róby
csendes tag

Én szoftverfrissítést nem kaptam csak a bixby frissült... de az remekül működik angolul :)

A telefonom erősebb mint a laptopom.. mi lesz itt tíz év múlva?!?! Mikor a galaxy nexus volt a legerősebb mobil, nem gondoltam volna hogy ennyire gyors lesz a fejlődés! :D (Iphone Xs)

(#49) RaveForce válasza hati (#47) üzenetére


RaveForce
veterán

Nem muszaj a gyerek elott kimondani. Es a gyereknek valszeg mas a hangmintaja es akcentusa mint az apjanak, nem mellesleg. Oldhatod irisszel/ujjlenyomattal is. A peldamban arra utaltam hogy a gyerek a lezart telefonnal nem fogja ezt elintezni azzal hogy felebreszti bixby nenit egy hi bixby-vel, mert nem fogja tovabb engedni...

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#50) icemad válasza RaveForce (#46) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Erről van valami hivatalos infó? Mert a 9 éves kisfiam gond nélkül használja az én telefonomon, lezárt telefonnál is. De tök poén, mikor lekiabál az emeletről : Hy Bixby, play imperial March on YouTube! (mikor meghallja, hogy megjöttem a munkából... :DDD)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.