Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hittem free 2 play lesz. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát persze. :D Sőt, ingyen IW jár hozzá.

Live-Die-Respawn

(#3) #85552128


#85552128
törölt tag

Lol 40 dollár egy fél éves remasterért :C

(#4) Silεncε válasza #85552128 (#3) üzenetére


Silεncε
őstag

Van bőr az arcukon :C :Y

(#5) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De most komolyan ilyenkor érezzem rosszul magam mert én letöltöttem és végignyomtam ingyen. Képesek kérni érte 40$-t. Eleinte esküdöztek, hogy ez sose jelenik meg külön. Persze már akkor tudtuk, hogy amivel akár 1$ is kereshet az Activision, azzal fog is keresni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) #82146048 válasza #85552128 (#3) üzenetére


#82146048
törölt tag

Ameddig az 5 éves BO2 is $60, a 10 éves CoD4 meg $20, addig nincs min csodálkozni :)

(#7) szami777 válasza #85552128 (#3) üzenetére


szami777
addikt

Többi codhoz képest olcsó :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8) Dilikutya válasza .LnB (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, elvégre nem kötelező játszani vele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) ribizly


ribizly
veterán

Hihetetlen... Szégyen, hogy ennyit van képük elkérni egy remastered cuccért, ami már kint van fél éve. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) .LnB válasza Dilikutya (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazad van, rosszul is éreztem most magam egy kicsit, direkt, szolidaritásból. ígyni: [link]

(#2) oriic Legalább akinek megvan az eredeti is, azoknak adhatták volna ajándékba. Nem beszélve azokról akik a 4. rész után is kitartottak a sorozat mellett, és vették az újabb részeket. Nekik még fizethetnének is a hűségükért ezen felül is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

A remasteredben kijavították a gagyi sztorit is, vagy azt nem?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#12) oriic válasza .LnB (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem beszélve azokról akik a 4. rész után is kitartottak a sorozat mellett, és vették az újabb részeket. Nekik még fizethetnének is a hűségükért ezen felül is."

Ok szerintem mar megvettek reg.

Live-Die-Respawn

(#13) Polllen


Polllen
nagyúr

Aki játszik a remastered kiadással. Van bármi értelme is megvenni PC-re? Nekem az eredeti grafikája még mindig jó...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) Jhonny06 válasza .LnB (#10) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Nem beszélve azokról akik a 4. rész után is kitartottak a sorozat mellett"

Ilyen emberek léteznek?

(#15) szami777 válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


szami777
addikt

Jelen :D

Én a ghosts-ig kitartottam, ott pár óra játék után kiábrándultam, ment is a levesbe.

Egyébként az mw2,mw3 teljesen jók voltak, ott még nem volt lejtmenetben a sorozat, max csak grafika terén, de még a bo2-t is élveztem, nálam addig tart a jo emlék a codokrol.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#16) atidzsiforc válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


atidzsiforc
őstag

szted miert gyartjak futoszalagon meg mindig?

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17) KaitouP válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


KaitouP
veterán

Itt is jelen. Összes rész megvan a 4. óta, BO2 -ig PC -n (WaW kivételével, anno az kimaradt eredetiben), Ghosts-tól mostanáig PS3 -on és PS4 -en. IW-ből Legacy Pro, steelbook -al ráadásul. Nem mindenki nyomja a felesleges haterkedést. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18) Dave567 válasza .LnB (#5) üzenetére


Dave567
addikt

Ha tehetném az összes acc-odra egy szép bannt kapnál, de úgy hogy sose tudjál játszani többet.

(#19) .LnB válasza Dave567 (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg ha tehetném megszüntetném a Cod, és hozzá hasonló játéksorozatokat. Aki pedig rinyálna miatta, azoknak nyomnék egy-egy cumit a szájába. De sajnos nem jó ötlet, mert tudod mit eredményezne? Ezt: [link]

Jaa, csak vicceltem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Polllen válasza szami777 (#15) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az első két rész után nekem hatalmas csalódás volt az mw3. Akimbo FMG9... :((

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) KaitouP válasza Polllen (#20) üzenetére


KaitouP
veterán

Azt ne mond hogy az akimbo G18 nem volt ugyan akkora noob-ság mint MW3 -ban az FMG9. :)
Mondjuk engem nem zavart hogy ki mit használ, az én tudásom nem attól függött sosem.

MW3 a gyenge sztorija miatt volt igazán vacak. (Meg talán egy kicsit az egy az egyben MW2 multi miatt.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22) Polllen válasza KaitouP (#21) üzenetére


Polllen
nagyúr

A g18-s embereket relatíve egyszerű volt leszedni, az fmg-t meg nem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23) szami777 válasza Polllen (#20) üzenetére


szami777
addikt

Én akimbo skorpio-t nyomtam csak, fmg nem jött be, szerencsére, mindenki azzal volt elfoglalva, hogy gyorsan beírja chatbe, hogy "akimbo noob" , így mindenkit könnyen le lehetett vadászni. ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#24) Dave567 válasza .LnB (#19) üzenetére


Dave567
addikt

Felnőtt létedre az a baj, hogy te rinyálsz itt folyton, nem kell meg venni, én se fogom.

Amúgy a warezra írtam, de sorolhatnék párat akik még a lehúzós bandához tartoznak.

(#25) KaitouP válasza Polllen (#22) üzenetére


KaitouP
veterán

Aha. Jó. Nekem mindenesetre mindegyiket egyszerű volt. (Nem "pró" vagyok, félreértés ne essék, de volt rájuk "ellenszer".)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#26) Dave567 válasza KaitouP (#21) üzenetére


Dave567
addikt

Engem az MW2 jobban megfogott mint a 3. szerintem azt a hitreg miatt nagyon elcseszték, sokkal szarabb volt a 2.-höz képest.

Ez a sorozat volt amit COD-ból meg vettem, még most a WAW-ot is meg akarom, aztán nekem ki fújt.
Számomra nagyon rossz irányba haladt a sorozat, nem tudnak már olyan játékot csinálni mint az MW1 volt, de ez FPS téren is igaz.
Mindig játszanék velük ha nem lenne annyi csíter...

(#27) .LnB válasza Dave567 (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké értem. Szerintem költöttem tavaly annyit játékra, hogy nyugodt szívvel nyomhattam ingyen végig azt a két cod-ot. Főleg a Cod 4 megvan nekem is, és a Remastered nem több, ugyan olyan jó mint az. Sőt nekem szebbnek sem tűnt, a négyet megszépítette az idő. :)
Ráadásul nem egy játék esetében ingyen adták a fejlesztők az alap játékhoz a remastered verziót. Ez pedig 40$. Tudom, nem kell megvenni. Oké, így is le lehet rendezni a dolgot.

Megértem azt aki teljes mértékben ignorálja a warez-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) 5150


5150
aktív tag

Ebben is lesz óriás csirke? :)

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#29) Dilikutya válasza .LnB (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

Legalább Activision játékokra költöttél? Különben ló@ cintányérral a költésed. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) .LnB válasza Dilikutya (#29) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi a francot vettem volna meg tőlük (PC-re) ami nem CoD?! :D Szal' nem, nem Activision játékra költöttem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) Gebriel


Gebriel
veterán

Na ennek kimondotan őrülök, hogy külön is megvásárolható. :)

(#32) Bird


Bird
addikt

Szuper! Megéri... A kiadónak biztosan.

5150: Az emós gyerek is egy nagy csirke. :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#33) gyuribácsi88 válasza .LnB (#27) üzenetére

Költöttem már idén annyit üzemanyagra, hogy a következő tankolásnál fizetés nélkül lelépjek.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34) .LnB válasza gyuribácsi88 (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

adom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35) 5150 válasza Bird (#32) üzenetére


5150
aktív tag

Hamut a mamunak, port a pórnak, csirkét a csirkének.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#36) Kicsimix


Kicsimix
őstag

PS4 / Juni 27

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#37) pRoject22


pRoject22
őstag

Megjelent PC-re is 39.99 euro

¯\_(ツ)_/¯

(#38) wjbhbdux válasza pRoject22 (#37) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jobb félretenni a pénzt a Battalion 1944-re azoknak akik klasszikus CoD játékmenetre vágynak PC-n, korai alpha még de kezd jól festeni [link]

/s

(#39) pRoject22 válasza wjbhbdux (#38) üzenetére


pRoject22
őstag

Így van én mondjuk megvettem Legacy Editiont anno tehát nekem megvan de már bánom, IW egy hányadék a Remastered pedig folyton lagol meg szaggat.

Battallion 1944-et követem mióta megláttam kickstarteren ;)

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.