Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 0xmilan


0xmilan
addikt

Koszi az ajanlast!
Nekem INTERWORLD - RAPTURE az egyik kedvenc, meg persze a METAMORPHOSIS, ami mar "klasszikus". :D Ezek a mixek tobbnyire inkabb "wave", mint phonk, ha jol nezem, de szerintem tetszeni fog.

[ Szerkesztve ]

(#2) Yézi


Yézi
aktív tag
LOGOUT blog

Valahogy 2 éve találhattam rá én is a phonk-ra, bár mai napig nem tudom behatárolni ezeket a műfajokat. :DDD
7oh2 volt talán az első, FULL THROTTLE, 6IXSPEED, TANDEM.

Azóta meg igazából hallgatok mindent is, ami hasonló hangzásvilágot képvisel.
STILL INTACT gondolom még a phonk kategóriába esik? Nem vagyok biztos benne, de ez most hatalmasat megy nálam, a Midnight-tal egyetemben. ;]

(#3) Gave válasza Yézi (#2) üzenetére


Gave
addikt

Grindes munkához amikor tudom mit kell, csak sokat, retrowavet hallgattam, de ezek még jobbak is időnként :D :R

(#4) fatpingvin


fatpingvin
őstag

nem voltam különösebben ismerős ennek a műfajnak a dolgaival, köszönöm hogy a látóterembe hoztad :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) dugo_


dugo_
veterán

Ez még az első NightDrive előtt/körül volt fent, aztán törölte:
skeler. — H a r d W a v e 夜勤

(#6) M0ng00se válasza dugo_ (#5) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

nemrég volt koncertje az A38 hajón amin persze ott voltam, ott több ilyesmi volt, de én a nightdrive vonalat szeretem, szerencsére játszotta azokat is

V6

(#7) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Skeler. nagy kedvenc. Meg voltak a jegyek az A38-ra, de sajnos betegség miatt nem jutottunk el. :(
Ez is nagy kedvenc: KERTSCHER - Tokyo By Night sajnos az eredetit letörölték, a reupload meg elég ocsmány. :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.