Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Én megkönnyítem mindenki dolgát. Küldjétek el a belépésé adataitokat és én ingyen ellenőrzöm a fiók állapotát. :C

A hozzászólás nem minősül üzleti ajánlatnak. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) #57018880


#57018880
törölt tag

Netflixest még nem láttam, viszont futárcéges, pl: DHL keringett pár hete is.

Mondjuk a sok haszontalan szemét helyett a híradásokban, ezeket rádióban, tvben lehetne felvilágosítani. Minél kevesebben esnek bele, annál jobb, főleg a mai telefon nyomogatós ocd miatt.. nálam telon pl több energiát igényel elutasítani bármilyen bejövőt, mint kinyomni/törölni..

[ Szerkesztve ]

(#3) #72042496


#72042496
törölt tag

Ezt a szart év elején valamikor napi szinten küldték nekem is, mindig más számról. Aztán abbamaradt, majd jött ugyanez csak OTP-vel, egyszer, és azóta semmi. Remélem, hogy így marad.

[ Szerkesztve ]

(#4) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Én már február végén kisírtam magam. De mostanság megint rákapcsoltak. Unicredit-nél meg apám bankkártya adatait nyúlták le. Szerencsére azt az 1500-t is visszaadták amit sikerült használniuk.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) Luck Dragon válasza #57018880 (#2) üzenetére

Ne is mond, csomagküldő , bankok, egyébb szolgáltatók neveivel visszaélve mindig megtalálnak valakit ezek a “ bűnözők “ .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Ez még nem is annyira meredek... Nekem kamu rendőrségi papírt küldtek emailben amiben pedofíliával vádolnak, pecséttel meg mindennel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Somatom válasza Xaels (#6) üzenetére


Somatom
veterán

Nem akarom tudni, hogy azzal hogyan akarhattak visszaélni. :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Xaels válasza Somatom (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem... Gondoltam teszek feljelentést, de nem éri meg a bele feccölt időt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Narxis válasza Somatom (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

Majd megtudod. ;]

Thanos was right.

(#10) Somatom válasza Narxis (#9) üzenetére


Somatom
veterán

Nem hiszem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) Narxis válasza Somatom (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mert nincs e-mail címed? :F

Thanos was right.

(#12) Somatom válasza Narxis (#11) üzenetére


Somatom
veterán

Ha pedofíliával vádolnak, akkor személyesen jön a rendőr, nem elektronikusan.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13) Narxis válasza Somatom (#12) üzenetére


Narxis
nagyúr

De itt a kéretlen levelekről volt szó. :D

Thanos was right.

(#14) Somatom válasza Narxis (#13) üzenetére


Somatom
veterán

Én is arra reagáltam. Vki kap egy kamu rendőrségi e-mail -t, amiben pedofíliával vádolják. Ennek mi értelme? Hogyan lehet ezt reálisan bevételre váltani?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) Xaels válasza Somatom (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Van benne link amire kattintva gondolom olyan űrlapra irányít amit kitöltve személyes adatokkal azokkal vissza tudnak élni. Megijesztik az embert, az meg egyből ugrik ész nélkül

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) Somatom válasza Xaels (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Túlságosan függnek az emberek az elektronikától. Ha egy ilyet komolyan vennék, akkor sem űrlapokat töltögetnék, hanem bemennék a rendőrségre. A pedofília túl komoly vád az űrlapozáshoz. Mellesleg pont az a bibi, hogy az emailezéshez is. Egyébként meg, ha komoly, akkor mi garantálja, hogy megkapom azt az email -t?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) Xaels válasza Somatom (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Semmi nem garantálja, az enyém is a Spam mappába ment egyből. Ugyanarra alapoznak ezek. Az emberi butaságra. Elsőre látszik a kamu email cím pl. de vannak akik nem értenek hozzá vagy megijednek. Mi a párommal kiveséztük.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) erer1000 válasza Somatom (#7) üzenetére


erer1000
őstag

valszeg úgy hogy pénzt kértek volna azért hogy ejtsék az ügyet, mert a magyar ember tudjuk hogy olyan bizalmatlan a hatóságokkal kapcsolatban, hogy fél, hogy hiába nem követett el semmit, de mi van ha ennek ellenére rá kenik az egészet, és bepánikolva inkább fizet minthogy bizonygassa hogy ő semmi ilyet nem tett

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#19) totron válasza #57018880 (#2) üzenetére


totron
addikt

OCD lenne..?

(#5) Luck Dragon, ezek tényleg bűnözők.

(#20) Samus


Samus
addikt

Nyugodtan kiegészítheted a bejegyzést a Netflix mellett a Posta és a DHL nevével is, lassan napi szinten kapok onnan is spam-et. A hivatkozott címek sokszor nevetségesek (a képeden lévőkhöz hasonló), a telefonszám pedig mindnél más. Általában külföldi, de nem egyszer magyar (Telekom) számról is kaptam.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) Hintalow


Hintalow
senior tag

A bankos vhising hívások mellett ezek az sms csalások futnak még nagyon mostanság. Jól példázza, hogy mennyire sokakat károsítanak meg ilyennel, hogy már a metrón is láttam reklámplakátokat, amik erre hívják fel a figyelmet.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#22) Luck Dragon válasza Samus (#20) üzenetére

Telekom küld mindig SMS-t , hogy óvakodjak az ilyen jellegű dolgoktól .
Cím átírása lehet praktikus lenne , de nem tartom jelentősnek . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) Armagedown


Armagedown
őstag

Szerintem aki ezt a bejegyzést elolvassa, nem okoz gondot neki azt megállapítani, hogy ez egy csaló SMS.
A laikusoknak pedig tényleg nem árt elmagyarázni, hogy mi az adathalászat.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.