Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

"fontos szerep jut a másik fél kiismerésének. Meg kell találni annak gyenge pontját, rá kell jönni, hogyan tudjuk őt legyőzni."

Ezt a főbosszoknál el tudom képzelni, de hogy minden egyes opponentre külön gyenge pont legyen, hát nem hiszem. Mivel biztosan ismétlődni fognak, így egy adott ellenfél típusnak ugyan ott lesz a gyengéje, szal ezek most így erős szavak voltak.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) Xaels válasza wolfman (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Én meg attól tartok, hogy ez ki fog merülni QTE-kben és az egész egy hulladék sablon lesz. A videó elején a fószer fülei is :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Kvelstadt válasza wolfman (#1) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ilyen volt a dark souls is. ott is fasság volt nekimenni még a leg alapabb zombinak is. persze aztán a többinek is az volt a gyengéje de az senkit sem zavart.
engem érdekelt a játék de qte az ne legyen benne mint ahogy a Dark-ba sincs.
az meg tök jó hogy lesznek benne fokozatok. így legalább nagyobb közönség fog érdeklődni. de a Dark után én ilyen játékba künnyű fokozaton már nem kezdek bele.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4) saelin válasza Kvelstadt (#3) üzenetére


saelin
veterán

Ne is mond... mennyit szívtam azzal a játékkal. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Kvelstadt válasza saelin (#4) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én is de az úgy volt jó. és jön a 2 rész szóval szívhatunk újra. juhéé! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.