Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Rickazoid válasza bullseye (#32) üzenetére


Rickazoid
addikt

Volt már 3 kapcsolata is Barátnőmnek, mindegyikkel ez volt.
A másik meg... én képtelen lennék fenyegetni Őt vagy bunkó lenni vele, eleve más az alaptermészetem, meg szerintem egy lány/nő alapvetően megérdemli a tiszteletet. Engem egyébként sem az apósa érdekel, hanem Ő. Ő már szeret engem, csak.. nem tudom. Ma fel tudott jönni msn-re, de csak rövid időre, mert szülei egyből odanyomultak, kilépett, utána felhívott, kissé agresszív volt velem, egyértelműen volt valami, majd apja hangját hallottam a háttérben és csak annyit mondott Barátnőm, hogy majd beszélünk és lerakta. Eddig engedték szülei a kapcsolatunkat. Pontosabban szerintem engedik, hogy együtt legyünk, csak tilos találkoznunk és bármilyen formában tartanunk a kapcsolatot. De félek előbb hagy el Barátnőm, minthogy belátná, hogy mi folyik körülötte és hogy a szülei sosem fognak megváltozni. Msn-en azt mondta, holnap délután mindenképp találkozunk, egy perccel később meg hogy nem valószínű, amikor kérdeztem, hogy ez most mi, ideges hangnemben írt, hogy hogy nem bírom felfogni, hogy más dolga is van. :F Akkor már tudtam, hogy megint a szülei csináltak valamit. Teljesen ellenem akarják fordítani én meg nem tehetek semmit, elérni sem tudom!! :( Talán holnap láthatom. Telefonban 100%-ot mondott, délutánra is egyébként, akkor szólt közbe az apja. Pedig nemrég felhívtam, szülei épp nem voltak a közelben és végre sikerült kissé megnyugodnom, hogy jelenleg nincs semmi gond, bár nem akart eljönni este, pedig mondta, hogy akar, de cseresznyét kellett magoznia, de megígérte, hogy holnap mindenképp, délelőtt is és délután is! Most meg már holnap sem jön? :F
Megígérte, hogy visszaköltözik, amint szülei közénk állnak. Mért nem jött akkor még??

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.