Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) uwel3168


uwel3168
csendes tag

Bár én nem loptam eddigi életemben, inkább tőlem próbáltak.......
Egyszer egy akkori iskolás oszttársammal legóztunk, s el akart kérni egy építőelemet amiből már csak két darabom volt. Jószivűen oda is adtam neki az egyiket de azon a minta kopottabb volt s ő azt akarta, de azt mondtam hogy nem kapja meg. Legóztunk tovább, mikor kiszúrtam a nagy halomba hogy nincs ot csak a kopott. Mondtam neki hogy adja vissza, persze tagadta, de végül visszadta. Mondanom sem kell többet nem játszottunk együtt :)

Egy más eset, ami már komolyabb tartalommal bírt az tavaly történt velem....
Tárnokon volt a forgatás..... A kocsiból kivettem a kabátom, s valószínű hogy akkor esett ki a pénztárcám. Ezt sajnos csak pár órára rá vettem észre mikoris már hajnal volt.....
Kerestem de nem találtam viszont indulnom kellett haza az utasaimmal. Mire hazaértem bevillant hogy hol hagyhattam el. Örsről vissza tárnok.... Nem találtam.... hazavezettem, szombat megint meló jogsi s minden egyéb papír nélkül. Visszaértem Tárnokra mikoris kollégáim szóltak hogy találtak egy pénztárcát, persze üresen.
Mindenem kiszedték belőle.... A pénz nem is érdekelt volna, hiszen az én hibám volt hogy elhagytam, de az irataimat miért kellett kivenni??????? Vette volna ki a pénzt, a többit meg dobta volna el valahol. (tudom hogy nem dobta el sehol mert kb. aznap 2 órán keresztül jártam a környéket). (Azt meg mondanisem akarom hogy, bár nem gyanusítgattam senkit soha ez ügyben, s nem is akartam mivel én voltam a hibás :W de a stábon kívül nagyon senki nem volt fent a dombon.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.