Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Erdekes, es kicsiket mas stilusu talan, mint irasaid java resze. Vartam mar eme uj irast, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül :)
En azt hianyolom belöle piciket, ami többnyire hihetetlen termeszetesseggel arad az irasaidbol: a jatekossagot.
Ettöl függetlenül a hangulat jo szokasodhoz hiven magaba szippant. :R

(#52) Hujikolp válasza Vakegérke (#48) üzenetére


Hujikolp
őstag

Most jutott eszembe, amikor írtam. Korábban már gondoltam ugyan erre, csak azóta elfelejtettem. Ez az írás figyelmeztetett, hogy még van valami a számlámon! :K :R

(#53) Vakegérke válasza CimbiX (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen.
Talán tudat alatt dolgozott bennem a szégyen, hiszen nem dicsőséges tetteimről meséltem.

Volt, és lesz is még olyan írásom, amely témájánál, a történteknél fogva egyszerűen nem írható meg úgy, hogy játékos legyen.
Itt van például az Annuska nem tudott sírni című. Egyszerűen nem tűri a játékos, könnyed hangvételt. Nagyobb tragédia annál.

Egy biztos, szeretek játszani az érzelmekkel. Meg is teszem, hiszen elsivárosodott világunkban egyszerűen szükség van egy kis érzelemre.
Talán kiviláglik írásaimból, hogy mosolyt igyekszem mások arcára csempészni, avagy könnyeket csalni a szemekbe. Viszont nem kívánok gyűlöletet, haragot kelteni.

"Tanulj meg fiacskám komédiázni,
Tanulj meg kacagni, sírni, ha kell..."

Talán elmondhatom magamról, hogy bár minden körülmények közt önmagam adom, megtanultam.
Komédiázom, ha szükségét érzem, és komédiázom, ha ezzel bárkinek örömet szerzek.
Kacagok, hogy jókedvre derítselek, és sírok, hogy meglásd mások szemében a bánatot, tragédiát.

Hujikolp: Látod, ha csupán ennyi egy enyészetre, feledésre ítélt írás haszna, már megérte publikálni. Majd figyeld csak, hogy a kiosztogatott radírok okozta nevetés mennyire takar titkolt elérzékenyülést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) DerDer


DerDer
tag

vmi ocean's elven-re gondoltam először, aztán meg ez :DDD

(#55) concret_hp


concret_hp
addikt

ilyen radírom még nekem is volt, pedig te már akkor is felnőtt ember voltál amikor én iskolába mentem először :)
jó írás :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56) fateless


fateless
veterán

Nagyon kell ilyen jellegű írás is erre a fórumra :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#57) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabb hozzászólásokat, véleményeket. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) Jadro


Jadro
veterán

Nagyon jó írás! Köszi! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#59) deicide


deicide
veterán

Én is visszaemlékeztem most egy a veszprémi diákévek alatt történt esetre, amikoris a boltban haverommal vásároltunk és minket is nagyon figyelt az őr. Erre összenéztünk és tudtuk mit kell csinálnunk, ugyanis ráértünk...Fogtunk borotvapengét, ami a pénztár mellé volt kirakva, majd homlokomra csapva mondtam, hogy elfelejtettem valamit, aztán újra hátramentünk a boltba, a liszteknél leraktuk a pengét és hoztunk egy zacskó cukrot. Persze az őr észrevette, hogy nincs a kosárban a cucc, be is vittek, kipakoltattak és persze nem találták meg a cuccot, aztán amikor tanácstalanul mondták, hogy mehetünk, akkor szóltunk, hogy a liszteknél megtalálják a csomagot. végül futás lett, mert kicsit dühös lett, hogy beszívattuk...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#60) gtamate2


gtamate2
veterán

Vakegérke grat nagy sztorik voltak :R :R
a többieknek is köszönöm hogy megosztották a saját élményeiket. Nekem sajnos nem volt, vagyis mintha lett volna de nem emlékszek :)

*Sn0w

(#61) edipqe


edipqe
senior tag

érdekes kis vallomás. Egy tisztességes embertől. Érdekes, és fura. MAnapság sokan akik lopnak alá tudják azt támasztani érvekkel, néha még azt is mondom, h teljesen igazuk van.

DE ezek serint vannak még olyanok akiknél ez nem elvi kérdés, és nem a jogosan teszem vagy sem kérdés, hanem igenis tabu. Fura de dícséretes!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#62) Poppymester


Poppymester
csendes tag

Ezt valóban jó volt olvasni! Manapság már nem sok ilyen becsületes ember van:(

(#63) Sanyix válasza Imibácsi (#14) üzenetére


Sanyix
őstag

Jól bírtad a szopatás. Én nekiugrottam volna a gyereknek, és az ofőt is elküldtem volna a jó k anyjába, mert ha meggyanusítanak valamivel amit nem követtem el, attól elborul az agyam, talán az az egyetlen dolog amivel úgy igazán be tudnak pöccenteni.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#64) uwel3168


uwel3168
csendes tag

Bár én nem loptam eddigi életemben, inkább tőlem próbáltak.......
Egyszer egy akkori iskolás oszttársammal legóztunk, s el akart kérni egy építőelemet amiből már csak két darabom volt. Jószivűen oda is adtam neki az egyiket de azon a minta kopottabb volt s ő azt akarta, de azt mondtam hogy nem kapja meg. Legóztunk tovább, mikor kiszúrtam a nagy halomba hogy nincs ot csak a kopott. Mondtam neki hogy adja vissza, persze tagadta, de végül visszadta. Mondanom sem kell többet nem játszottunk együtt :)

Egy más eset, ami már komolyabb tartalommal bírt az tavaly történt velem....
Tárnokon volt a forgatás..... A kocsiból kivettem a kabátom, s valószínű hogy akkor esett ki a pénztárcám. Ezt sajnos csak pár órára rá vettem észre mikoris már hajnal volt.....
Kerestem de nem találtam viszont indulnom kellett haza az utasaimmal. Mire hazaértem bevillant hogy hol hagyhattam el. Örsről vissza tárnok.... Nem találtam.... hazavezettem, szombat megint meló jogsi s minden egyéb papír nélkül. Visszaértem Tárnokra mikoris kollégáim szóltak hogy találtak egy pénztárcát, persze üresen.
Mindenem kiszedték belőle.... A pénz nem is érdekelt volna, hiszen az én hibám volt hogy elhagytam, de az irataimat miért kellett kivenni??????? Vette volna ki a pénzt, a többit meg dobta volna el valahol. (tudom hogy nem dobta el sehol mert kb. aznap 2 órán keresztül jártam a környéket). (Azt meg mondanisem akarom hogy, bár nem gyanusítgattam senkit soha ez ügyben, s nem is akartam mivel én voltam a hibás :W de a stábon kívül nagyon senki nem volt fent a dombon.)

[ Szerkesztve ]

(#65) Solten


Solten
addikt

jó volt olvasni... :K

Saor Alba

(#66) gYaLo


gYaLo
őstag

Hol lehet ilyen radírt venni ? ;] :P :R :C :DDD :DD :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#67) Levin01


Levin01
őstag

Én csokit loptam kissrác koromban. :U :DDD

(#68) hétalvó


hétalvó
addikt

Én 2 hete loptam sárgabarackot. :) A világ legfinomabb barackja én mondom. :D

Minden évben meg kell állnom az elhagyott gyümölcsös mellett Kecskemét határában.

Igazából senki nem szedi le már, mert öreg és kicsit beteges, de a legfinomabb. :K

Az írás jó, lopni nem szabad!

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#69) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

Ezt nagyon jó volt elolvasni...kell néha egy tükör az embernek :K

(#70) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabb bejegyzéseket, véleményeket. :R

Lám, (szinte) mindenkinek van valamicske vaj a fején. Végtére is botlik az ember, rendszerint gyemek korában.
Egyébként virágot, és csókot lopni nem bűn...

gYaLo: Meglepődtem, lehet kapni. Itt, meg itt, meg itt például.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#71) Solten válasza gYaLo (#66) üzenetére


Solten
addikt

Én anno Cseszlovákiából szereztem.. :DDD 80-as évek végéig lehetett kapni azt hiszem itthon is... :D

Saor Alba

(#72) Xirtam


Xirtam
veterán

"Hogy mi az a piszke? Egresnek is hívják, és így néz ki."

Az Alföldön " Pöszmétének " hívják! :K Elégé sok neve van! :C

(#73) P.e.t.ya. válasza Xirtam (#72) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Nem csak "P"öszméte...hanem "K"öszméte is a neve ;)

(#74) megyeri válasza uwel3168 (#64) üzenetére


megyeri
tag

Pár éve én is elhagytam Sárváron a telefonom és a pénztárcám. Sokat kellett várni a vonatra, és aztán hirtelen bemondták, de már ott is volt a vonat. Én felkaptam a táskáim, de elfelejtettem, hogy a padon magam mellett volt a telo+tárca. Akkor megfogadtam, ha egyszer találok egy pénztárcát, én még a pénzt is visszaadom! :K

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ami az írást illeti, fenomenális! :R

Folyamatosan azon jár az agyam, nekem volt e hasonló esetem, de nem jut eszembe olyan, hogy loptam volna... Általános másodikban ('89 tavaszán) viszont hazamenet, még az iskola mellett megállított 2 gyerek. Pár évvel lehettek idősebbek, és azt állították, hogy ismerjük egymást. Már nem emlékszem milyen ürüggyel, de elérték, hogy hagyjam, hogy a táskámból kivegyék a tolltartómat, aztán vissza tették... Mai napig ha ilyen gyerek csínyekról van szó eszembe jut ez az eset, mert nem értem, hogy lehettem ilyen hiszékeny. Nem loptak el semmit, mert gondolom pénzt kerestek, és hol tarthatna egy gyerek pénzt, akinek nincs pénztárcája, ha nem a tolltartóban? :F Minden esetre én még fel tudtam úgy nőni, hogy nem volt szükség rá, hogy pénz legyen nálam. A legrosszabb, hogy ma is megvan még bennem ez a hiszékenység, vagyis minden vadidegen ember felé bizalmam van, pedig előbb ki kéne érdemelniük...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#75) Játékos


Játékos
addikt

Szia Egérke!

Illetlen vagyok, természetesen mindenki mást is üdvözlök!
Ismételten jó érzés volt olvasgatni, nem csalódtam benned! :K
Annyira őszinte voltál, de én most annyira nem leszek, mert akkor egy kicsit hosszabb lenne a történet, mint a Tiéd... :B :B :B
Várunk továbbra is bármilyen történetet, illetve akármilyen írásos megnyílvánulást Tőled! :R

Robi.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#76) Imibácsi válasza Sanyix (#63) üzenetére


Imibácsi
aktív tag

Most, huszon éves fejjel én is így teszek ha hasonlóra kerül sor, bár hála istennek ez nagyon ritka. De akkoriban kb. 8 éves kissrácként szembeszállni 20-30 "társammal" úgy, hogy másnap ugyanabba az osztályba kell belépnem, nem akartam. Nem is lett volna értelme. Tudod, van az "igazság", ami a valóságosan megtörtént eseményeket takarja, és van a "kollektív igazság", amikor mindig az a hiteles verzió, amiről többség azt mondja, hogy igaz. Mai világunkban természetesen az utóbbi tapasztalható 99%-ban, csak én ezt alsós kissrácként tapasztaltam először. Az önbíráskodásról nem is beszélve.

Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát, Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn, Egy nép és egy lélek, egy ország, egy érdek, Egy becsület, egy szerelem, egy mikrofon ez mindenem.

(#77) guga


guga
Közösségépítő

Na ez jóvót :D

Fenébe, én nem voltam ilyen szerencsés, vagy, ahogy vesszük. Én szó szerint rengeteget loptam boltból. Melba csokitól kezdve a legmárkásabb cigarettáig, jó érzés volt kisétálni vele. Mikor nagyobbacska lettem már javában szeszeltünk suli után, és enyém volt a feladat, hogy szerezzek fél liter triplisec-et minden nap :DDD

Addig jár a korsó a kútra, egyszer megcsíptek egy nagy dobozos cukorral Butterfly, szép, csinos bordó doboza volt.
Hazakísértek nagyanyámhoz, a fal adta a másikat :DDD

Általános suli után leszoktam róla, lehet megkomolyodtam, vagy a fene tudja.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#78) Vakegérke


Vakegérke
veterán

megyeri: Véleményed köszönöm. :R

Játékos: Üdvözöllek. Nem szoktál írásokról véleményt alkotni, ezért megtisztelő kitüntető figyelmed. Köszönöm. :R
Lesz még írás, legfeljebb nem a megszokott sürüséggel. :K

guga: Gyerek korban csíny a lopás, hiányzik a felelősség tudat. Ha az a fal hamarabb adja a másikat, kevesebb csokit ettetek volna.
A Triple Sec "körömlakk", bár lehet tőle csacsi módra bólogatni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#79) Játékos válasza Vakegérke (#78) üzenetére


Játékos
addikt

:F Mióta az Öreg történeteit elolvastam, azóta szerintem minden írásodra reagálok valami jót. :K Vagy az új avatarom zavar meg? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#80) Vakegérke válasza Játékos (#79) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dehogy, már gratuláltam is új "arcodhoz", tehát ismerem. Csak éppen kivételezel velem, és ez - mit tagadjam - jól esik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#81) Tüzi

"amelyre anyámék is neveltek. Becsület. Ebből csak egy van."
Ezzel mindent elmondtál. Azt is, ami a mai világban kihalóban van.
Nagyon tetszett amit írtál! Magamra ismertem, amikor egy csokit dugtam el, aztán anyám visszavitt a boltba, és vissza kellett adnom. Érdekes, ilyenkor mindig feljönnek az emlékek, amik amúgy észbe nem jutnának...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#82) Játékos válasza Vakegérke (#80) üzenetére


Játékos
addikt

Áhhááá! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#83) Vakegérke válasza Tüzi (#81) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon remélem, hogy a becsület legalább egy picinyke szikráját sikerült tolmácsolnom az ifjúság számára.
Lám, sokan írták, hogy én is, meg én is, de megbánták, szégyenlik. Ezek pedig nem steril érzelmek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#84) Tüzi válasza Vakegérke (#83) üzenetére

Ha már egy ember átgondolja, és rájön, hogy igazad van, akkor már megérte :K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#85) Hujikolp válasza Vakegérke (#53) üzenetére


Hujikolp
őstag

A radírokat megvettem :R

(#86) Vakegérke válasza Hujikolp (#85) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, Te jó lélek...

Csak arra vigyázz, hogy el ne pityeredj, amikor átadod őket. Habár részemről azt sem tartanám bakinak.

Apropó, Elefánt radírok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#87) Hujikolp válasza Vakegérke (#86) üzenetére


Hujikolp
őstag

Nem sajnos, anyukám vette őket :B Nem kizárt pár könny, vagy elcsukló hang, de megpróbálom vidáman elmondani, vagy hasonló, remélem akkor majd sikerül :))

(#88) Vakegérke válasza Hujikolp (#87) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó lenne, ha majd elmondanád akciód sikerét. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#89) Hujikolp válasza Vakegérke (#88) üzenetére


Hujikolp
őstag

Rendben, 23-án lesz majd az osztálytalálkozó, azon az éjjelen lehet még feljövök, vagy ha már nagyon fáradt leszek, akkor 24-én :)

(#90) blwolf_89


blwolf_89
csendes tag

Innen csak én nem loptam? :F Sose szerettem lopni :D
Úgy gondolom, hogy lopni nem szép dolog, foleg itt ahol élek a sok bevándorló egy csomót lop és ezért is undorodok tole. Azért gyerekfejjel nem árt egy lebukás... Legalább tanul belole az ember... Már aki :((

[ Szerkesztve ]

Software is like sex; it's better when it's free. Linux user #431260

(#91) Vakegérke válasza blwolf_89 (#90) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem sikerült lebuknom. Talán anélkül sem lettem volna tolvaj, de jobb így. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#92) Hujikolp válasza Vakegérke (#88) üzenetére


Hujikolp
őstag

Kicsit késve, de itt :)

Szerencsére nem felejtettem el elvinni a radírokat, de majdnem elfelejtettem odaadni. Mikor eszembe jutott, felmarkoltam őket a hátizsákból, majd pár volt osztálytársamhoz odamentem. Elmondtam a sztorit, nevettek, de meglepődtek a radír láttán, hogy a régen "kölcsönvett" radírt szeretném pótolni, egy újjal. Mindenki megköszönte, én meg mentem tovább, egy másik csoporthoz, akik épp a tanárokkal beszélgettek. Ott volt az a tanár is, akik elsőben és másodikban tanított minket, így ő is tudhatta a sztorit. Amikor belefogtam, egy-két gyereknek derengett valami, emlékeztek rá, színtúgy a tanár is. Elnézést kértem, és mindenkinek adtam egy-egy radírt, mivel színesek voltak, lehetett választani :) A radír nagyja már el is fogyott, tartoztam még egy körrel, volt még egy csapat ahol nem jártam. Odamentem, vártam egy kicsit, amíg befejezik a sztorit, majd szót kértem, és ott is elmondtam a történetet.
Mivel ez már később volt, mint a többi, így az ottlévőkben már némi alkohol volt, így elkezdték parodizálni a jelenetet, szóval mindenki lazán vette, és nekem se volt olyan kínos. Szétosztottam még jópár radírt. Egész végig izgultam, hogy mit fognak szólni hozzá, de végülis jól sikerült minden :)

Köszönöm az írásod, lehet, enélkül nem tettem volna meg mindezt :R :R

(#93) Vakegérke válasza Hujikolp (#92) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy apró adósság az életedből, melyet sikerült letudni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#94) tiv83us


tiv83us
veterán

Egyszer 1992-3-ban egy fel literes kakaos tejet loptam ki az osztalytarsam taskajabol. Soha nem derult ki.

ps: Ezt ki kellett irnom magambol :D

ps2: Tobb lopasom nem volt. :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#95) Vakegérke válasza tiv83us (#94) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt legalább megittad, és nyoma sem maradt. Maradandó tárggyal nagyobb a gond, nem is beszélve a lelkiismeret furdalásról. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#96) Egorov


Egorov
aktív tag

Hmm elefántos radír :D még most is az a legjobb! Gratula :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#97) Orsyka


Orsyka
tag

Én egyszer loptam egy tollat osztálytársnőmtől kábé 8 évesen, mert Ő is ellopta az enyémet. De onnantól sohatöbbet. Körülöttem loptak, de én nem mentem bele.
Én azt szeretem nagyon, amikor a biztonsági őr követ, de ha ránézel, gyorsan elnéz a másik irányba. Volt egy ilyen nénike (!) az óbudai madaras tesco-ba, aki egy kosárral a kezébe mászkált, amibe egy kiló kenyér volt. 5-en beszabadultunk és a többiek megtámadták a műszaki cikkeket. Én csak mászkáltam fel-alá, mentem párom után, mindenki nézegette azt, ami neki tetszett. Egyszercsak megjelenik a mámi és meredten figyel minket. Egyik srác szól, hogy lesnek minket. Semmi olyat nem tettünk, amiért kiérdemeltük volna a figyelmét, mert annak ellenére, hogy 5-en voltunk, kultúráltan viselkedtünk, és csak nézelődtünk, meg megbeszéltük kinek mi kell. Na erre nekünk se kellett több, elkezdtünk bent ökörködni, a kekszes zacskókkal dobálni egymást, meg ki-be pakolni a cuccokat a kocsiból, és vígan nevetgéltünk. Persze az árnyék futott mögöttünk végig sunyiba, de 60 évesen elég nehéz volt neki. Egy jó fél órát szórakoztunk bent, mire végül is sikerült bevásárolni. Elértünk a kasszáig. Pakolunk ki, egyszercsak azt vesszük észre, hogy jobbról sonfordál felénk 2 debella biztonságiőr csávó, máme mögöttünk nagyba walkie-talkie-n nyomja. Sorra kerülünk. Párom megy előre, biztonsági őrök ugrásra készen. Semmi. Erre hülye haver (amelyik észrevette a nőt), elkezdett vinnyogni, mintha megszólalt volna a kapu. Sírtunk a röhögéstől, a két biztonsági őr csávó elment, de elég csúnyán nézték a mámét, az pedig befutott a WC-be szégyenébe. Utána gondoltuk majd legközelebb visszamegyünk, és valaki a háta mögé oson és bedob valamit a kosarába, mert ha kifutna a kapuk között, égés lett volna neki, ha megszólal. Végül nem jutottunk oda vissza, de ez a kaland örökké emlékezetes marad :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#98) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egorov: Most is van egy a fiókomban. Igaz, hogy nem használom, de legalább eszembe jutott róla, hogy megírjam botlásom.

Orsyka: Elcsórtad a tollam? Na várj csak, én is elcsórom a tiédet. Ez nagyon tetszik. :K
Ami pedig a biztonságiakat illeti, ha nem ismerős üzletbe térek be, hamar felfigyelnek rám. Topis manus vagyok, hetenként egyszer borotválkozom, a hajam a vállam alá ér. Mindehhez már elég idős is vagyok.
Nos, ha kiszúrom, hogy felfigyelt rám valaki, rögtön le is támadom. Kérdezgetem, hogy merre található ez, meg az, hivatkozva látás problémámra elolvastatom vele a használatit, meg ilyesmi. Természetesen mosolygós, udvarias vagyok. Hamarosan keresve sem találok biztonsági őrt, mert ha meglát, már menekül. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#99) saja


saja
tag

Tetszett a történet, és a paródiája is. Igazából én is loptam már...
Csak fáradt vagyok most leírni, hogy mind a két történetet és a kommenteket is elolvastam. Viszont az én lopásaim lányok miatt történtek. :B
Sok más dolog is eszembe jutott a lopáson kívül ezek miatt.

keep calm and code erlang

(#100) Vakegérke válasza saja (#99) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha időd engedi, és kedved van, leírhatnád, hogy mit lehet lányok miatt csórni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.