Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Szzzd


Szzzd
újonc

Sziasztok!
Elsősorban szeretném a legnagyobb köszönetemet kifejezni a cikk írójának!

Elmesélem milyen cipőben járok,és megértitek, 24 éves átlag jövedelmű átlagos ember vagyok, eddig napszemüvegre max 1-2 ezret adtam, de idén úgy döntöttem veszek egy minőségit!Elmentem a kis városomban lévő legközelebbi optikába, nézegettem az állványt és egy Ray Ban Aviator tetszett a legjobban, amit meg is vásároltam.(Akkor fogalmam sem volt róla persze hogy mi a neve, csak tetszett, meg feltételeztem jó minőségű, mivel 46ezerről volt éppen 23 ezerre leárazva) A 2. napon lettem figyelmes hogy kopik a felirat a szár belsején, a lencsébe került valahogy! egy karc amin átlátni, konkrétan mintha lekapartam volna az uv védő réteget vagy mit, aztán az egész kereten indokolatlanul elkezdett lekopni a festék, a feliratokat már alig látom, na ekkor estem pánikba, és elkezdtem utána nézni a neten! Itt bukkantam rá erre a fantasztikus irományra, és információt merítve holnap első utam lesz az optika ahol szembesítem az eladót a dolgokkal!
Szóval köszi, ha nem olvastam volna el ezt, lehet letolt gatyával állnék az optikába hogy de hát ez kopik, és levásárolhatnám az árát valami másik gagyira!
Ui: Ezen felbuzdulva rendeltem egy Aviator szemüveget a netről 33 ezerért, már alig várom, meghozza a futár, előtte nézem át nagyítóval! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.