Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Nagyon benne vagy a témában. :D
De egy rendkívül részletes leírás :R

(#2) Lomha 8V válasza Fr0z3n (#1) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Igen, elég jól elmerültem benne. :K :D

(#3) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az orrpárnás részről véletlen hiányzott két kép, pótoltam.

(#4) wyattthoearp válasza Lomha 8V (#3) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Építő jellegű kritikaként, azt a dolgot amit szisztematikusan orrpárnának nevezel, azt szakmai körökben orrtámasznak nevezik.

(#5) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

Köszi az összefoglalót. Nekem egy Aviator tech típusú szemüvegem van. Netről rendeltem, közel bolti áron (2éve, kb 200euró). Néztem neten is videókat mi alapján lehet felismerni a hamisítványokat, de ezen minden jónak tűnik. A kételyem azért merült fel, mert hosszabb viselés során kezd fájni a szemem, majd ez miatt egy idő után a fejem is. Nem hiszem, hogy a karbon szárat megérné másolni, ha tudják egyáltalán, de vagy a lencsével, vagy velem nincs valami rendben.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#6) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#4) wyattthoearp: Írd be google-be, hogy "orrpárna".

(#5) MCGaiwer: Na, az érdekes. Pedig a szem és fejfájás általában a lencse torzítása miatt jön létre. Nincs a környékeden korrekt felszerelésű optikus? Be kéne vizsgáltatni.

(#7) MCGaiwer válasza Lomha 8V (#6) üzenetére


MCGaiwer
addikt

biztos találok. mit vizsgáltassak rajta?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#8) lapa


lapa
veterán

szárak vége részben nekem nem jó két kép.

(#9) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#7) MCGaiwer: Kérj egy teljes lencsevizsgálatot. Ha nincs ilyen, csak konkrétan lehet kérni, akkor torzításvizsgálatot.

(#8) lapa: Köszönöm, megcsináltam. Szemét dolog, mert én látom, csak Ti nem. A cikkben összesen 17 képnek kell lennie.

(#10) wyattthoearp válasza Lomha 8V (#6) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Miért is kellene beírnom?

(#11) Lomha 8V válasza wyattthoearp (#10) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Mert akkor láthatod, hogy ugyanolyan elfogadott elnevezés mindkettő.

(#12) bet0n válasza Lomha 8V (#9) üzenetére


bet0n
csendes tag

Szia!
Ehhez az oldalhoz mit szólsz? : [www.rayban-hungary.com]
Ezek ennyire profi hamisítók egy ilyen weboldal névvel és kínálattal?
Mert persze az árak nagyon melegek :N

[ Szerkesztve ]

(#13) bet0n


bet0n
csendes tag

Mondjuk még azt tudom elképzelni ,hogy nem küldenek semmit csak benyelik a zsetont és a bankkártya infókat. :(

(#14) mihist


mihist
csendes tag

Szia!
Nekem van (szerintem eredeti) Aviator Outdoorsman zöld lencsés, arany keretes szemüvegem, még usa.
Pilóta szárral.
Ennak a tokja nem bőr, hanem műbör.
Ezekről mit tudsz ?
Ha gondolod teszek fel vhova képeket róla.
Köszönöm

(#15) csabám


csabám
addikt

Nagyon profi kis cikk lett (bár nem vagyok egyáltalán otthon RB-ben) :K

Egy gyors kérdésem azért mégis csak lenne: a hivatalos honlapot böngészve nekem az jött le, hogy egyedül a Metal verzióval van large és small méret. A többi fajtából (full color, flat metal, folding, ultra, titanium) nincs két méret. Jól gondolom vagy teljesen tévúton járok?
Válaszodat előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#16) FATtila78


FATtila78
tag

Nagyon jó, hasznos cikk lett! Profi munka! Jöhetne új ! :)

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#17) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Itt jelezném, mert nincs látszata, hogy a fenti kérdésekre mindenkinek válaszoltam privátban.

FATtila78: Készül egy új napszemüveges cikk, hamarosan látható lesz.

(#18) Szzzd


Szzzd
újonc

Sziasztok!
Elsősorban szeretném a legnagyobb köszönetemet kifejezni a cikk írójának!

Elmesélem milyen cipőben járok,és megértitek, 24 éves átlag jövedelmű átlagos ember vagyok, eddig napszemüvegre max 1-2 ezret adtam, de idén úgy döntöttem veszek egy minőségit!Elmentem a kis városomban lévő legközelebbi optikába, nézegettem az állványt és egy Ray Ban Aviator tetszett a legjobban, amit meg is vásároltam.(Akkor fogalmam sem volt róla persze hogy mi a neve, csak tetszett, meg feltételeztem jó minőségű, mivel 46ezerről volt éppen 23 ezerre leárazva) A 2. napon lettem figyelmes hogy kopik a felirat a szár belsején, a lencsébe került valahogy! egy karc amin átlátni, konkrétan mintha lekapartam volna az uv védő réteget vagy mit, aztán az egész kereten indokolatlanul elkezdett lekopni a festék, a feliratokat már alig látom, na ekkor estem pánikba, és elkezdtem utána nézni a neten! Itt bukkantam rá erre a fantasztikus irományra, és információt merítve holnap első utam lesz az optika ahol szembesítem az eladót a dolgokkal!
Szóval köszi, ha nem olvastam volna el ezt, lehet letolt gatyával állnék az optikába hogy de hát ez kopik, és levásárolhatnám az árát valami másik gagyira!
Ui: Ezen felbuzdulva rendeltem egy Aviator szemüveget a netről 33 ezerért, már alig várom, meghozza a futár, előtte nézem át nagyítóval! :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Zsmester89 válasza Szzzd (#18) üzenetére


Zsmester89
őstag

Honnan rendelted most meg? Majd az üzletben lezajlottakat összegezhetnéd, én kíváncsi vagyok rá. :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#20) FazekasOS


FazekasOS
csendes tag

Hello!

Bausch & Lomb-os Aviatornál mire kell figyelni? Kaptam családi örökségként nagyapámtól egy arany színű Ray-Ban Aviatort, de még az első szériákból való, Bausch & Lomb van írva több helyre is, ahol a cikkben Ray-Ban-t olvasni. Honnan lehet tudni, hogy valóban eredeti-e?

(#21) koxx válasza Lomha 8V (#17) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hasonlót írtam én is pár éve csak éppen Oakleykról :) Elképesztő, hogy néha milyen profi hamisítványokat készítenek mostanság :( Jó lett, várom a folytatást.
btw sose vennék RB-t :) Inkább egy jó kis Persol 2393 polár

[ Szerkesztve ]

(#22) Zeze94


Zeze94
tag

Sziasztok!

Tudom, kissé hallott a topic, de hátha... Nem tudtok véletlenül valami jó kis helyet, ahol nagyon sok fajta Aviator van a kínálatban, és ki lehet próbálgatni a színvariációkat? Tudom, hogy a legtöbb optika még a csillagokat is meg tudja rendelni nekem az égről, viszont látatlanba nem vásárolnék azért... Esetleg van valahol Magyarországon egy Ray-Ban showroom?

Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.