Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ar-ertekben egy jo keszulek, majdcsak nem cseszi el a frissites

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Amalgam válasza twollah1976 (#2) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Ezen háborodtam fel én is.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#4) Hando válasza Amalgam (#3) üzenetére


Hando
tag

A Note 3 2013 szeptemberi készülék hivatalosan 18 hónapig kell támogatni 1 készüléket szóval a Note 3 már lassan 26 hónapos így nincs ok a siránkozásra, ezt a szabályt sajnos a Samsung szereti betartani (Ugyan ezt csinálták az S3-mail is kijött 4.0.4 el fél év mulva kapott egy 4.1.2-t egy év elteltével egy full bugos 4.3-t, másfél év megvolt ennyi)!

(#5) ghiottone válasza twollah1976 (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezért kell 100+ verziót kiadni - miért nem tudnak 1-1 kategóriába évente 1 készüléket kiadni? Akkor nem lenne gond a frissítéssel. :F

Hando: A Galaxy Ace 4 jutott szembe - 2014. júniusi és még az 5.0-t sem kapta meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6) RaveForce válasza Hando (#4) üzenetére


RaveForce
veterán

sajnos a Samsung szereti betartani

inkább úgy mondanám, hogy a legtöbb gyártó szereti betartani...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) igori válasza Hando (#4) üzenetére


igori
tag

(Sony Z Ultra 2013 június és hasít az 5.1.1
4.2.2-vel jelent meg)

[ Szerkesztve ]

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Bár gondolom ez jó hír a tulajoknak, de azért szomorú, hogy a 6-os rendszer piacra kerülésére sikerült kiadni az 5-ös verziót a Samsungnak. Nem kapkodták el.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) gutriqper


gutriqper
tag

Létezik ilyen készülék? :-D

(#10) konczy3 válasza gutriqper (#9) üzenetére


konczy3
senior tag

Nekem is ez fordult meg a fejemben.

Never Settle

(#11) Lord Sidious válasza gutriqper (#9) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nekem is az ujdonsag varazsaval hatott :D varom a frissizest a Samsung Galaxy Note 3 neo plusz active lite-ra. :DD

[ Szerkesztve ]

(#12) akosxyz


akosxyz
senior tag

Egész időben... Kijött a 6.0 és akkor had kapja a lollipoppot :D

gutriqper: Nem vagy vele egyedül akinek felmerült ez a kérdés :DDD

(#13) a510


a510
aktív tag

Lollipop, de sajnos nem az LTE-sre (SM-N7505), csak az anélkülire (SM-N750)

(#14) hagymas7up


hagymas7up
tag

Az S4-re adnák inkább ki. Ezen az full fos bugos 5.0.1-nél megálltak. Büszkén tartottam a telefonon a 4.3at erre jött a Samsung alaplapot cserélni és az új laponeg már ez a szemét volt rajta. Azóta egyfolytában szopok vele mint a torkos broz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#16) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Azt se tudtam, hogy van ilyen. Már nem lehet követni a típusokat lassan.

(#17) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Idoben megerkezett az 5-os verzio, holott az M-et kellett volna kiadniuk...

Elkepeszto tempo. Sajnalom aki kiadott ezekre penzt..

(#18) embe válasza ghiottone (#5) üzenetére


embe
nagyúr

Miért? Az S5 is még csak 5.0-nál tart. Ilyen javítások jönnek még most is ki. Bár szerintem hamarosan kijön rá a 6-os verza.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19) Wesder válasza #20749568 (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem MM mint MarshMallow

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Ez a legnagyobb baj a nem nexus droidosokkal.Már ha kiadnának rá valamit,akkor legalább a legújabb verziót adnák.Erre is kiadták az egy évvel ezelötti lollit.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#21) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ez kitűnően tükrözi az Android ökoszisztéma (a Nexust most hagyjuk ki) egyik óriási problémáját...
Egyébként a 18 hónap kötelező támogatási idő nevetséges. Kvázi a 2 éves telók már nem kapnak frissítést...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#22) Kékes525


Kékes525
félisten

Az S6-ra a 6-osat várjuk, de nagyon. :K

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#23) ghiottone válasza embe (#18) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mea culpa :R Nem igazán figyelem a Samsungokat, valahogy nem nyertek meg, de az S5 lehet megkapja a 6-ost? Hij, lehet elcseszik... :(

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#24) Kékes525 válasza ghiottone (#23) üzenetére


Kékes525
félisten

Megkapja, legalábbis a tervekben szerepel.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#25) droid1783


droid1783
tag

Hat nemsemmi,1 honapja adtam el ezt a telot,mert kitkat uncsi volt rajta,erre meg most kap lollit,omg :D
ugy h fakju samu :D

(#26) szegab1986


szegab1986
csendes tag

Sziasztok!

Nekem megjött frissítés (5.1.1). Dörmi nyeremény telefon, elvileg ez valami "Francia légiós". Ismerősömnek még nem elérhető.

(#27) szegab1986


szegab1986
csendes tag

Innen letölthető a frissítés : http://forum.youmobile.org/downloads/?cat=59

(#28) a510


a510
aktív tag

Hátha nézi még valaki ezt a fórumot: 2014 februártól kapható a Note 3 Neo, és 2017.04.04-én (!) több, mint 3 év múlva, OTA frissítés érkezett hozzá. Nem semmi, hogy még foglalkozott vele a Samsung, másrészről egy olyan hibát (is) javítottak, ami az első Lolli óta jelen van: feloldáskor sokszor másodpercekre belassult a telefonmszinte a használhatatlanságig. Tdkp, most van egy új telefonom :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.