Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dominó85


Dominó85
veterán

Jó teszt srácok. Sajnos ugyanez a készülékről már nem mondható el. A Snapi 615 frissített változata jobb lett volna ebbe a telóba. Illetve az előlapon (főleg a fehér változaton) látható káva, hogyan is fogalmazzak, undorítóan vastag. Egy 5,2-es kijelző is elfért volna rajta. A tárhely pedig no comment, illetve az, hogy SD-re nem lehet nagy gyártóknál játékot tenni/futtatni. 2015-ben ez röhej!

* Péter - 06302461862 *

(#2) amisis válasza Dominó85 (#1) üzenetére


amisis
aktív tag

A processzor szerintünk megfelelő ebben a kategóriában. A kijelző körüli káva számunkra is furcsa volt mert ahogy mutattuk akkora mint a z3 ami azért 5.2". A tárhely tényleg felejtős lehetne már.

Apple iPhone 8 Plus

(#3) macskea


macskea
őstag

Páromnak kerestük telefont, és elég hamar képbe került az M4 Aqua, de gyorsan kiderült róla, hogy egy határ @#+... Ráadásul egyes szolgáltatónál elég dömping áron hozzá lehet jutni, szóval sok ember életét megkeseríti majd ezzel a telefonnal a Sony. Ez a készülék arculatrombolás, nem értem, hogy hagyhatta el nemhogy a gyárkaput, de a tervezőasztalt.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#4) d@vee


d@vee
őstag

Jó teszt lett skacok :)
És szerencsére a legutóbbi videótok óta a beszéd is javult...viszont még midig van mit fejleszteni :K Picikét beszéljetek lassabban és artikuláljatok jobban, akkor a kamerával szemben nem fogtok belegabalyodni a szavakba ;)
De csak így tovább, kérjük a következőt :DDD

[ Szerkesztve ]

Ja

(#5) glacious


glacious
addikt

Két dolog, a kijelző HD (6. percnél ezt hibásan mondtátok, késöbb már 720p-ként említettétek), a hátlap pedig nem üveg.

Fekete változatnál sokkal kisebbnek tűnik a káva.

[ Szerkesztve ]

(#6) kelly416 válasza glacious (#5) üzenetére


kelly416
veterán

Én többször meghallgattam 5:00 - 7:00 közötti részt, egyszer sem hangzik el, hogy HD-től eltérő lenne a kijelző. Illetve 6:05-körül mondják, hogy egy fHD mellé téve látszik az eltérés, nem-e lehet, hogy ezt értetted félre?

A teszthez:
Jó a teszt, hajrá-hajrá.

(#7) joghurt


joghurt
addikt

Annak idején bennem is felmerült az M4 Aqua. Aztán amikor megláttam a tárhelyet, illetve hogy mennyi (nem) marad belőle a gyári cuccok után, pillanatok alatt eldöntötté vált a kérdés.
Mint ahogy valaki írta, az a komolytalan kategória, amikor némely programot feltelepíteni sem lehet rá, mert a belső tárhelyből kellene annyi, amennyi nincsen. (És csak utána lehetne átrakni SD-re.)

A tej élet, erő, egészség.

(#8) glacious válasza kelly416 (#6) üzenetére


glacious
addikt

Először azt mondja egy HD mellett; nincs F betű, amivel azt sugalmazta, hogy ez nem HD.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.