Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Macccy válasza mutyi (#36) üzenetére


Macccy
senior tag

Én teljesen megértelek, a "laggolás" tényleg zavaró tud lenni, öreg WiMo telefonon sokat anyáztam, na de ez a "vagy hazug vagy tényleg hülye és fogalmas sincs a dolgokról" dolog ez azért elég kemény volt és felületes ... Vannak olyanok is, akik (C) nem veszik észre a lassulást vagy (D) nem is nagyon produkálja a 3 éves i4 készülékük! Biztosan van ilyen. Mint ahogy az én i4s -em se akad meg csak nagyon nagyon ritkán és sose indul újra, miközben másoknál ugyanaz az i4s szaggatott, csontra újra kell rakni, új készülékként. Tudom i4 <> i4s, de ez a szaggatás dolog hasonló, amennyire látom ...

Persze ha Te már teljesen új készülékként raktad újra (nem kétlem, hogy megtetted!) és úgy is súlyosan szaggat, akkor tényleg nincs más hátra, mint csere, de azért kiutálni egy komplett márkát, egy gyártót, mert a 3 éves készüléke meglassult egy olyan főverzió váltásnál, aminél gyakorlatilag kidobták az iOS1.0 óta fejlesztett rendszer nagy részét és (feltételezem) komolyabbra cserélték ... szerintem nem teljesen jogos!

Annyiban egyet értek veled, hogy engedhetné az Apple most még a visszaváltást, 2 hónapja jelent meg az új rendszer, még tarthatná a 6.1.3 -at. Ha mondjuk hat hónapon belül sem javít semmi az i4 alatti teljesítményén, akkor már minden felhasználó el tudja dönteni hol kell maradnia. Ezt az egyet sajnálom, hogy nem teszi.

Mikor vetted amúgy az i4 -et, ha szabad kérdezni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.