Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) mutyi válasza vamzi (#33) üzenetére


mutyi
őstag

Rohadtul félre érted, légyszíves olvass vissza.
Azt írtam,hogy nem adtam volna ki az Apple helyében a sima 4-re az új IOS-t,mivel egy szar rajta és pont azt a szerethetőségét veszítette el,amiért éveken át imádtam.
Senki nem kérte,hogy adjanak új telefont, azért van az új,hogy vegyük meg. Ezzel semmi gond sincs, de ha valami nem működik tökéletesen,akkor azt ne erőltessük. Az Apple-nek pedig eddig azért a maximalista hozzá állás volt az erőssége.
Más platformok alatt ha nem tetszik a rendszer, hát vissza teszem a régit.
Ezzel szemben az Apple hivatalosan ezt nem támogatja.
Persze most jöhetsz megint azzal,hogy miért nem mentettem le az SHSH-t, de nehogy már ez legyen a módja,hogy ha valaki szeretné a régi rendszerét visszakapni és most ebbe ne is menjünk bele,mert csak okoskodás lenne, érvek-ellenérvek.

Ha lehetőséget kapok rá,hogy vissza tudom tenni az IOS 6-ot,akkor nem váltok semmire,mert szeretem a telefont.
Ha nem,akkor nem fogok még hosszú hónapokon át szenvedni ezzel a szarral, akkor veszek egy új, korszerű telefont, hogy a te kíváncsiságodat is kielégítsem.
Hogy mi lesz az? Talán egy Nexus 5.
Nyugodtan írd válaszként,hogy akkor miért is nem Iphone 5 vagy 5s, ha már újat veszek, modern, erős hardverrel.
A válaszom az,hogy vehetnék azt is, de nem szerettem volna még telefont váltani egy ideig, ez csak kényszerűség és az elégedetlenség visz rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.