Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ispy válasza arn (#49) üzenetére


Ispy
veterán

Hát én még a wasdkeyboard-ról tudok, de ennek ABS kupakjai vannak, nem a legjobb minőség sajnos, vagy költesz egy vagyon valami minőségi PBT blank kupakszettre pluszba.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#52) akasp válasza arn (#49) üzenetére


akasp
senior tag

en masokra valo tekintettel a halk verzioju kapcsolokat hasznalom (cherry mx brown). Kicsit kevesbe erzodik a "klikk" a blue-hoz kepest amikor lenyomja az ember, de egyebkent nekem nagyon bevalt.

(#53) arn válasza Ispy (#51) üzenetére


arn
félisten

azert az eleg vicc, hogy 150-160 dollarba nem fer bele mar egy minosegi bill :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#54) Gibo


Gibo
senior tag

Ez így elég erös árazás...Nem egy kategória ,de nem hiszem ,hogy annyival többet tudna a Motospeed CK104-nél mint amennyivel többe kerül... Rádásul abban is van aluminium :DDD
Nálam már lassan egy éve hiba nélkül szuperál....remélem még így is marad egy darabig :D

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#55) dqdb válasza Ispy (#51) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nem kell egy vagyont, tökéletes megoldás lehet az NPKC 35 dollár környékén kapható vastag blank PBT kupakkészlete. Ha nem felel meg a blank keycap, akkor persze tényleg egy vagyont lehet elkölteni :D

A WASD v2 nagyon jó billentyűzet (a fenti képeken az van), csak az a problémája, hogy nem kapható az EU-ban. Massdropon szokott lenni belőle barebone változat (mostanában ért véget a drop), de az 100 dollár + szállítási költség + áfa + vámkezelés költsége, így pillanatok alatt 50e felett jársz, amihez még a kupakkészlet is hozzájön.

Ezt egy ideje nézegetem, a háza nem csillogós műanyagnak néz ki, lehet, hogy rendelek egyet, kupak úgyis lenne rá.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#56) Duree válasza Graphics (#41) üzenetére


Duree
veterán

Totálisan nem értem a kérdésedet.Igen is képben vagyok lassan 30 éve foglalkozom ezzel a dologgal.

duree54

(#57) fuze válasza Duree (#56) üzenetére


fuze
őstag

Legalább egy állítható fényerejű fehér billentyűzet világítás maradhatott volna :( Ha már ennyiért vennék billt, lássam már a sötétben...
Nem válasznak szántam, bocsi

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#58) arn válasza fuze (#57) üzenetére


arn
félisten

ez alapjan a blank billenyuzetet nem neked talaltak ki :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#59) #41133696 válasza fuze (#57) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pontosan .

(#60) kristof123 válasza haxiboy (#46) üzenetére


kristof123
őstag

Én is szemezek vele már egy jó ideje, és most massdroppon van is.

(#61) Duree válasza fuze (#57) üzenetére


Duree
veterán

Szerintem igazad van.

duree54

(#62) Ispy válasza fuze (#57) üzenetére


Ispy
veterán

Ennyiért ott van a CM masterkeys pro fehér világítással, magyar kupakokkal (extra 3k), igaz a ő és az ű nem jött össze nekik. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#63) waverider


waverider
senior tag

A Romer G kapcsolóktól jó Uram ments meg minket. 3 modellben volt hozzájuk szerencsém. Soha többé és nem is ajánlom senkinek megvételre. Sehol nincsen a Cherry MX-től sem. de még egy 15 fontos 'gamer' billentyűzet is kenterbe veri ráadásul úgy hogy a Logitech terméke 'finomhangolt' volt a saját szoftverükkel. Kalap x@r jó drágán. Szerintem monnyon le az ilyen kapcsolókkal a gyártó. :(((

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.