Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szuperül néz ki! Magyar kiosztással 15-ért venném is! 30-ért meg rossz vicc.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Duree


Duree
veterán

Azt a leborult szivarvégit hát ez azért nem semmi,ilyen pofátlan árazást már régen láttam.Logitech ide vagy oda nagyon sőt felháborítóan drága.A minőséget igaz meg kell fizetni de azért nem ötszörös áron.

duree54

(#3) Dare2Live válasza Duree (#2) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Milyen jó mechanikus bill van ötöd ennyiért?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nagyon bejövős :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) CMST2015


CMST2015
tag

fél áron talán de enyiért kizárt ... amúgy bejövős :)

[ Szerkesztve ]

(#6) [CsuCsu] válasza Duree (#2) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Milyen otszoros ar? Az egeszbol az derul ki, hogy nem a ledek meg a tobbi xar jelenti a fo koltsegbazist.

A logitech Romer-G kapcsoloi a Cherry szintjen vannak, annyiba is kerulnek. (Amugy a hattervilagitas miatt fejlesztettek ki oket, hogy kozeprol johessen, de ez nem vilagit.) Aztan ott van a minosegi anyaghasznalat, a megmunkalt aluminium nem olcso. Olcsobban vehetsz ropogos muanyagot.

Mindent osszevetve, ha az ember sorra veszi a reszleteket, ez egy korrekt darab.

[ Szerkesztve ]

(#7) Sinesol


Sinesol
veterán

Tetszetős, jó minőség, épp most kell egy bill, szóval lehet beruhazok majd egyre, bár 20-25k körül barátibb lenne az ár.

Külön örülök, hogy nincs háttérvilágítas, egyrészt nekem nagyon zavaró a fényár, másrészt meg amugyis szégyen lenne, ha 15 év után még a billt kéne neznem, hogy mi hol van.

[ Szerkesztve ]

(#8) Cifu válasza [CsuCsu] (#6) üzenetére


Cifu
nagyúr

Korrekt darab, de ilyen árszinten akkor már plusz 10 euróért veszem a háttérvilágításosat...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) SP!T


SP!T
addikt

Hú azt hittem, "nutellás mechanikus billentyűzet". ;]

Amúgy bazira tetszik a külleme! Háttérvilágítás nekem nem kell.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10) tailor74


tailor74
őstag

Jól néz ki, magyar kiosztással 20k körül jó lenne. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#11) [CsuCsu] válasza Cifu (#8) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Legalabb kinalnak valasztast, de amugy egyetertek, en is azt vennem. Mar eleg regota szajkozom itt a forumon, hogy nem a vilagitas miatt dragak ezek.

(#12) ribizly


ribizly
veterán

Szép, letisztult design. Engem már a G413-al megvettek és valóban nem éri meg akkor már spórolni azon a 10$-on. ;)
Viszont remélem elkezdik a keycap gyártók is komolyabban támogatni ezt a switch szabványt is, mert ma gyakorlatilag csak a Logitech nyújt replacement set-et, és azt is bizonyos modellekhez.
Ez a lépése a Logitech-nek egyébként engem arról most meggyőzött, hogy nem egy tiszavirág életű szériát szeretne csinálni ebből, úgyhogy remélem a support is komolyabb lesz. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) Ispy


Ispy
veterán

Ez teljesen korrekt ár, ennyiért nem nagyon kapni aluházas mechát, a Corsair K65 volt 40k körül, de az TKL volt.

Az én CM-em 35k-ban van a magyarító kupakokkal együtt és annak műanyag a háza, nem alu, igaz fehéren világít.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#14) nyunyu válasza [CsuCsu] (#6) üzenetére


nyunyu
félisten

Aztan ott van a minosegi anyaghasznalat, a megmunkalt aluminium nem olcso. Olcsobban vehetsz ropogos muanyagot.

Ezen te hol látsz fémet a plateen kívül?

Ma már az 50$-os kínai billzetek is tudják a fém fedlapot, floating dizájnt, magas OEM profilt.
(Sőt, még unicorn vomit is van beléjük építve. :DDD)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15) ribizly válasza nyunyu (#14) üzenetére


ribizly
veterán

Hát azt ne is mondd! :DDD
Egyik kollégám rákapott és sorra rendelte a kínai blue meg red switch-es csodákat, amikben minden sor más fix színnel világít! Borzalom! De legalább olcsó. :P

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) nyunyu válasza ribizly (#15) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha nem csak blue kapcsolóval lehetne kapni a T betűs kínai TKLt, szerintem simán jobb vétel lenne 30$-ért, mint ez a Logi.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17) troviko


troviko
senior tag

Nekem világítós, wireless, gamer verzióban kéne, arra kétszer ennyit is kicsengetnék. Ez így nem kell.
Szerk: egy éve nem tudom mire cserélni a G510s-emet, nem mintha baja lenne, és kéne, de szükségem lenne egy wireless gamer billre... Amit az egész világon senki nem gyárt. (És ne kezdjünk bele abba, hogy a Wireless nem lehet Gamer G700s-t haszlnálók, tudom mire képes egy Wireless cucc).

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#18) tailor74 válasza troviko (#17) üzenetére


tailor74
őstag

Parancsolj,itt a corsair, majd 70k-ért. :) Ez már ennyiért játszik is helyetted.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#19) Argos válasza SP!T (#9) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Én olyan boldogan kattintottam a cikkre, hogy végre a gyártók betaláltak nálam is egy feature-el (Nutellás klavi -Dedikált gomb lenyom és már csorog is a kakaós mogyikrém az Albert kekszre.. Nyamm! :C ).
Igazán kellemetlen volt a felismerés... :O

...elmúlik...

(#20) lukesz43


lukesz43
újonc

Jó kis billentyűzet. Nekem elég bejövős. Főleg ha az ára az említett körül lesz :)

(#21) macilaci78 válasza tailor74 (#18) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tehát ez már vezeték nélküli?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22) troviko válasza tailor74 (#18) üzenetére


troviko
senior tag

És Wireless? Nem. Akkor mi doglom vele?

https://www.oldtech.hu/

(#23) haxiboy válasza nyunyu (#14) üzenetére


haxiboy
veterán

És nem a Retek semmivel sem kompatibilis Romer-G kapcsolókat használják amire keycapot sem lehet venni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Nekem van egy logitech K120, volt vagy 4 rugó, minden gomb ott van ahol szeretem, akkora amekkorát megszoktam, így vakon tudom tolni. Előtte valami mitsumi volt talán kb 10 évig? De ez is megvan már egy jó ideje. Programozó vagyok, játszom és pont semmi bajom vele. Kétlem, hogy 8x ennyit érne ez a billentyűzet, szóval részemről meghagyom másnak. Plusz eleve nem tetszik, hogy olyan magasak a gombot, baromira zavaró lehet, mint egy írógép.

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

(#25) Vanir válasza .LnB (#1) üzenetére


Vanir
veterán

Leírtad a gondolataimat. :DDD

(#26) nyunyu válasza bunnyhu (#24) üzenetére


nyunyu
félisten

Éppen ma nézegettem az egyik felületes * kollega íróasztalát, volt rajta egy retkes K120, meg egy bigass Enteres Genius akármi a múlt századból.

Komolyan eltűnődtem, hogy vajon melyik a használhatóbb favágásra.

*: frontend hegesztő

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27) Indy69 válasza nyunyu (#26) üzenetére


Indy69
aktív tag

:C :DDD

(#28) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Ezeken a numpad mindig aktív? Vagy a scroll lock visszajelzőt hagyták el? Nem teljesen vili, hogy mi hiányzik, de feltűnt, hogy csak 2 LED van.

(#29) #41133696


#41133696
törölt tag

Ki veszi ezt meg ennyiért?

Nekem a Cooler Master MasterKeys Pro M White MX olcsóbb is volt, és oda- vissza veri funkcionalitásban, mert van rajta világítás.

Ehhez a K840-hez meg vagy vakon gépelsz, vagy a monitor fényénél, vagy lámpát gyújtasz, esetleg nappali világosságnál írsz :)

(#30) Redneck


Redneck
veterán

Frankó, de nem ennyiért. :(

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#31) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

akkor inkább még egy kis spórolás, és KM780 :N viccnek is rossz ennyiért, ha mindenképp logitech, akkor G910 akciósan....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) vaakuum


vaakuum
addikt

Billzetes témában mindig csak ismétlem magamat: Dual G13-at, oszt csókolom. :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#33) wolfman válasza Duree (#2) üzenetére


wolfman
veterán

ilyen pofátlan árazást már régen láttam

Én pont egy napja a Corsair K95 RGB Platinum kapcsán legalább ilyen pofátlan árazást láthattál. Meg egyébként informatikai cucc, mostanság sikk mocskosul túlárazni mindent.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34) Felesbandi válasza bunnyhu (#24) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nekem is K120-am van a cégnél, otthon meg egy CM Novatouch (topre, nem cherry). Ég és föld a különbség számomra. Nem szabad váltani mechanikus billre, mert utána minden más pocséknak fog érződni. :DD
Mondjuk beismerem, ez a K120 egész tűrhető a többi általam használt gumiharangos billhez képest, a cherry kapcsolókat meg nem érzem annyira sokkal jobbnak, kicsit csalódtam is bennük amikor próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#35) Eugene Roe válasza nyunyu (#26) üzenetére


Eugene Roe
őstag

És mennyivel végzett szarabb munkát, mint a 60 ezres logiteches kolléga? :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#36) VIC20 válasza Dare2Live (#3) üzenetére


VIC20
őstag

Még megvan az első billentyűzetem '92-ből. Igaz, angol kiosztású, de mechanikus. Mennyit érhet?

(#37) SP!T válasza VIC20 (#36) üzenetére


SP!T
addikt

Itt megtudhatod: periféria beárazás topic

There's a device that I've been using called a whoop.

(#38) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Ha hidraulikus lenne ez a bizgentyűzet akkor se érne 30 ezret. :DDD

(#39) arn


arn
félisten

bejon... milyen hasonloan egyszeru mechanikus bill van meg a piacon? mindenfele, vilagitas, extra ficsorok nelkul, letiszult kivitelben.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#40) Mec


Mec
aktív tag

Jó kis csattogós? Mennyire gyakran szoktatok lenyomni 26 gombot egyszerre? Max géplefagyáskor két tenyérrel, de csak bosszankodásképp.

mecsystem.uw.hu

(#41) Graphics válasza Duree (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Képben vagy azért a mechanikus billentyűzet terén ,vagy csak egy büfi volt , amit leírtál?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) Ispy válasza arn (#39) üzenetére


Ispy
veterán

Mondjuk Corsair Vengeance K65 vagy CM masterkeys Pro sorozat, igaz ebből a legolcsóbb is fehéren tud világítani. Aztán persze vannak Ducky-k, Daskeyboardok stb., árban ezek már inkább 40-50k és felette.

Ajánlott billek listája, topikja.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43) akasp


akasp
senior tag

En azt nem ertem, hogy miert divat mostansag a bezel vagy "keret" nelkuli mecha. bill, tehat a gombok csak ugy "lognak a levegoben". Gondolom egyszerubb takaritani, de szerintem nem esztetikus. Vagy csak en vagyok egyedul ezzel a maniammal?

Ellenpelda: Razer BlackWidow

#39 @arn: das keyboard. [link] Van nem RGB-s valtozatuk is.

[ Szerkesztve ]

(#44) Ispy válasza akasp (#43) üzenetére


Ispy
veterán

Kisebb méretet lehet így elérni, kevesebb helyet foglal, nekem egy ilyen Razer el sem férne az asztalomon. :B

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#45) akasp válasza Ispy (#44) üzenetére


akasp
senior tag

Oke, en ezt elfogadom :) Nekem most egy blackwidow ultimate stealth van (egyszinu zold, nem kell a szivarvanyos), es tenyleg "nagy". Bar tenyleg szamit az a par mm esetleg cm?

(#46) haxiboy válasza akasp (#45) üzenetére


haxiboy
veterán

Hosszú távon rengeteget, én mostanában gondolkodok hogy veszek egy Vortex Pok3r-t hogy programozás közben kevesebbet kelljen az egér felé nyúlni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#47) akasp válasza haxiboy (#46) üzenetére


akasp
senior tag

nekem is irodaban van, programozok rajta 24/7, de nem vettem volna eszre, hogy ez olyan zavaro :D Mondjuk ez a numpad nelkuli kialakitas tenyleg elgondolkodtatott most :)

(#48) Ispy válasza akasp (#45) üzenetére


Ispy
veterán

Nekem CM masterkeys M van, ami azért jó, mert csak 38 cm széles, de van mégis numpad, a razer 44 cm, az már a teljes szabad helyet elfoglalná az asztalomon (most 2-3 cm szabad hely van mind a két oldalon), szóval, ha nagyon akarnám be tudnám préselni.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#49) arn válasza Ispy (#42) üzenetére


arn
félisten

koszi! vmi full size billt keresek mar egy ideje... numpaddal, mediasalangok nelkul.

sokat szemeztem par eve anno a das keyboarddal, de annyira bazari volt a fenyes muanyag annyi penzert, hogy letettem rola.

blankbol van vmi mas alternativa a dason kivul? munkahelyen is haromfele layoutot hasznalok, igy eleg felesleges a felirat.

meg mindig a blue cherry a legjobb gepeleshez? retro gephez vettem egy bezs ps2es g83as cherryt, nekem az a gumiharangos is sokkal jobban bejott, mint egy atlagos bill.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#50) tntmax


tntmax
aktív tag

Ez egy rossz vicc. Ennyiért már minőségi mecha billt kapni.

Most épp drága, de pár hónapja akciósan 50 EUR-ből házhoz jött.
https://www.amazon.de/Mechanische-US-Layout-Beleuchtung-Multimedia-combo-Funktionstasten/dp/B01FLZ7DVM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1494494546&sr=8-1&keywords=aukey+mechanical

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.