Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

Most már azzal sem nyernék el a bocsánatomat, ha elnézéskérő levél kíséretében tennének eleget a kéréseimnek. :U

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) twollah válasza localhost (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Reszvetem.

Hany eves volt?

(#3) BITBOYS válasza localhost (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Részvétem!

Édesanyám tavaly szeptemberben ment el, azóta nem mertem megnézni az adatlapját, kérni főleg nem mertem, hogy hozzáférhessek az adatlapjához. Úgy látom értelme sem lett volna.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) localhost válasza twollah (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Júniusban ünnepeltük a negyvenharmadikat. :(((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) talmida válasza localhost (#4) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Fogadd őszinte részvétemet.

*

Az iwiw "robotra van állítva". Szerintem egy fia lélek sincs a közelben sem.

IN GOD WE TRUST!

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az iWiW-üzemeltetők "gyorsaságára" a két véglet jellemző.
Egy ismerősöm regisztrációját feltörték, írtam nekik. Még aznap választ kaptam e-mailemre.
Nem működött egy funkció, írtam nekik. Hetek, de talán több mint egy hónap múlva kaptam választ levelemre.

Gondolom, a két véglet eltérő személyeket takar... :U

Samsung Galaxy A54

(#7) Thunderzolee

:(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) kavicssli


kavicssli
addikt

Egyrészt részvetem!
Másrészt az iwiwet elkellene felejteni :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#9) localhost válasza kavicssli (#8) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Elfelejteni? Kérem, olvasd el, mit is kértem tőlük... hogy az elhunyt öcsém (!) ismerőseit értesíthessem.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) ollie


ollie
MODERÁTOR

Részvétem! :(

***

(#11) Csabee. válasza localhost (#9) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Üdv én azt tanácsolom, hogy írsz egy levelet, amit elmentesz egy txt állományba, és megnézed az ismerőseit! és lemented vagy az email címüket, vagy ott iwiw-en mindenkinek külön külön elküldöd az üzenetet... tudom hogy hosszadalmas, meg sok idő, de ezáltal tudsz értesíteni mindenkit! Jah és sztem 1óra alatt 2-300embert is tudsz értesíteni akár...
Részvétem, és szerintem fogadd meg a tanácsot h szeretnéd értesíteni valahogy a többieket! :(

Üdv: Csabee.

(#12) localhost válasza Csabee. (#11) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm a tanácsot, de egyrészről a temetés már múltidő, másrészt a felháborodásom oka, az, hogy 3-4 hét is kevés volt arra az iwiwnek, hogy egy ilyen esetben írt három e-mailre válaszoljanak! Ráadásul a három kérésemre Te is csak egyre látsz valamiféle megoldást.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) Csabee. válasza localhost (#12) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nemtudom a ted számítógépén betudsz-e jelentkezni még, vagy valami.. de ha igen akkor lehet bennevan a kód még, és esetleg azt visszalehet fejteni (de gondolom ezt megnézted már)

Üdv: Csabee.

(#14) dabadab


dabadab
titán

Az iwiw az ilyen, eleg sok mindenre nem reagalnak, arra meg egyaltalan nincs felkeszitve a rendszer, hogy mit csinaljon, ha egy felhasznalo elhunyna (mondjuk a kozossegi site-ok legnagyobbika, a Facebook se, meg ez ugy altalaban egy jellemzo problema).
Eppen par hete halt meg egy ismeros srac (meg harminc se volt), az iwiw-es adatlapja azota is valtozatlanul ugy van, ahogy hagyta, ott az utolso belepesenek idopontja, amikor meg elt... borzongato.

DRM is theft

(#15) NoLF


NoLF
addikt

részvétem. :(

volt egy barátom (Isten nyugosztalja), aki egy ideje úgy döntött, saját kezével bevégezteti földi pályafutását. azóta jártam már néhányszor az iwiw oldalán, minden változatlan. én még nem írtam snekinek, de szerintem hamarosan én is küldök egy értesítést, hogy valamit csinálni kellene vele...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16) localhost válasza Csabee. (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem néztem, de tudom, hogy a gépe újra lett húzva a halála előtti napokban. Továbbá nem az a megoldás, hogy én az Ő jelszavával lépek be, mégha tudhatnám is (hekkeljem meg a gépét?)
sőt a gép egy lezárt lakásban van tőlem majd' 100 kilométerre.

Értem és érzem, hogy segíteni akartok, de én itt most az iwiw-től vártam volna valamiféle megoldást, de le sem sz*rták a fejemet! (Dehogynem!)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Szerintem telefonon kellett volna megkeresni őket, és személyesen egyeztetni/igazolni, hogy a testvére vagy. Egy e-mailről joggal hihetik azt, hogy egy jelszó lopási kísérlet, és azért nem válaszoltak, mert többszáz, vagy akár több ezer ilyen levelet kaptak már...
Ezzel nem az iwiw pártját akarom fogni, mert lehet tényleg csak szimplán nem válaszoltak. Csak egy személyes vélemény...

Részvétem. :(

(#18) Nimrod válasza -Nemtom- (#17) üzenetére


Nimrod
addikt

Szerintem valamelyik levélben benne volt a halotti is...

Részvétem. :(

(#19) localhost válasza -Nemtom- (#17) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen, én nem azt kértem tőlük, hogy első e-mailre essenek hanyatt és dőljenek be mindenféle jelszólopási kisérletnek látszó primitív és gyatra próbálkozásnak.

Nem is vártam, hogy egy e-mail hatására megteszik!

Leírtam a tényállást, hogy ki vagyok, mit szeretnék és kértem mondják meg: hogyan kell ezt elintézni. Kinek, hogyan, hol és mikor mutassam be a halotti kivonatot stb.

DE SEMMIT nem válaszoltak! :(

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20) localhost


localhost
Közösségépítő

lelkiállapotom a padlón! :W

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21) Orsyka


Orsyka
tag

Először is részvétem :(

Másodszor: egyik ismerősöm volt barátja 2 éve öngyilkos lett. A család szint írt az iwiwnek, de semmi reakció vagy 1 évig, pedig Ők se egy levelet írtak. Végül a barátai törték meg a profilját, hogy le tudják törölni. Elég tetü dolog ez az iwiwtől szerintem :(

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#22) localhost


localhost
Közösségépítő

Valaki most már segítsen, kérem.
TELEFONON hogy lehet felhívni ezt a csapatot? Találtam egy számot, de az meg fax.
Mert, hogy e-maire nem válaszolnak, az biztos.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23) cizoe válasza localhost (#22) üzenetére


cizoe
őstag

Origo Média és Kommunikációs Zrt. központ
Telefon: 06-1 / 371-3500

(#24) localhost válasza cizoe (#23) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Just checking... please wait

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25) philoxenia válasza localhost (#22) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A szabályzatuk szerint:

Elhunyt személyek regisztrációi

Elhunyt személyek adatlapjának töröltetése ügyében egy közeli hozzátartozó vagy hivatalos képviselet járhat el a szükséges dokumentumok bemutatásával. További információért vegye fel velünk a kapcsolatot a delete@iwiw.hu címen.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26) localhost válasza philoxenia (#25) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm!
cizoe : csak csörög és csörög! :( :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27) biker válasza localhost (#26) üzenetére


biker
nagyúr

egyszerűen nem talállak iwiw-en :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28) philoxenia válasza biker (#27) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig nem nehéz.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29) localhost válasza philoxenia (#25) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hogy erre én hogy nem találtam rá ????
MOST írtam nekik.
Köszönöm a segítséget, remélem ez beválik. :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30) philoxenia válasza localhost (#29) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kerestem én is egy darabig, mire rájöttem, mindenképpen telefonszámot akartam, de az nincs.
Szívesen. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#31) localhost válasza biker (#27) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bázel, pedig Te még a REAL_name-t is ismered! :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#32) philoxenia válasza localhost (#31) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lehet, hogy úgy több a találat.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33) localhost válasza philoxenia (#32) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor keresse az Öcsémet, annak az ismerősei között ott vagyok én :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#34) biker válasza localhost (#31) üzenetére


biker
nagyúr

ismeni ismerem a neved, csak nem tudom :DDD :DDD
a telefonomban csak localhost vagy :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#35) localhost válasza biker (#34) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:) Akkor hívj fel és kérdezd meg!!!! :o

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#36) biker válasza localhost (#35) üzenetére


biker
nagyúr

riiiiiing, riiing

- Halló!
- Halló, hogy hívnak?
:)

valld be, hogy letennéd

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37) localhost válasza biker (#36) üzenetére


localhost
Közösségépítő

riiiiiing, riiing

- Halló!
- Szia localhost itt Biker ˙[Esetleg a real_name is = mert én tudom a tiédet!], Bocs, de Neked mi az igazi neved? Tudtam, de elfelejtettem.

Bevallom megmondanám :) Még a bankkártyám PIN-kódját is. :R

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#38) localhost


localhost
Közösségépítő

Ezt a választ kaptam:

"Elhunyt személyek adatlapját csak törölni tudjuk, ott módosításokat véghezvinni sajnos nincs lehetőségünk.
üdvözlettel: gépház
"

:(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#39) philoxenia válasza localhost (#38) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha fontos, hogy meglegyen az iwiw lapja, akkor esetleg töröltesd, majd új meghívottként tedd fel újra, a kívánt módosítások után...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40) S e t h


S e t h
nagyúr

Másfél hete halt meg egy haverom balesetben, valami fura, nem evilági érzés az adatlapját látni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41) localhost válasza philoxenia (#39) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Most már a töröltetés mellett döntöttem, habár az ötleted nagyon tetszett elsőre, belegondoltam, mit szólnál ha a több, mint fél éve halott testvérem értesítene az iwiwen keresztül, miszerint [néhai Iksz Ypszilon] megjelölne téged ismerősének.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#42) philoxenia válasza localhost (#41) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Erre meg én nem gondoltam.... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43) localhost válasza philoxenia (#42) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én beleborzongtam : :(((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#44) biker válasza localhost (#38) üzenetére


biker
nagyúr

rugalmasság... egyes.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#45) philoxenia válasza biker (#44) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Valószínűleg adatvédelmi okai vannak. Max. a jelszó/e-mail párost adhatnák ki az örökösöknek...
Mi se látunk bele/módosíthatunk mindent a júzereknél......

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#46) biker válasza philoxenia (#45) üzenetére


biker
nagyúr

attól függ, mit értesz "mi" alatt. akinél a mysql user/pass páros, az az md5 tárolt jelszó kivételével mindent lát, és tud módosítani.
max az admin felületeden nem tudod állítani.

az már csak jómodor és akarat kérdése, hogy ha az iwiw-nek elküldi localhost a halotti anyakönyvi kivonatot, és tudja bizonyítani, hogy az a user az a user, akkor megtegyék.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#47) localhost válasza biker (#46) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én magam is a JÓINDULATOT és a segítőkészséget hiányoltam, szabály ide- szabály oda.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#48) localhost


localhost
Közösségépítő

Ma egy éve, hogy meghalt az Öcsém! - az IWIW oldalán még ma is ott mosolyog rám, hogy el ne felejtsem felköszönteni őt!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#49) kételkedem válasza localhost (#48) üzenetére


kételkedem
addikt

Tehát kb egy év alatt semmit sem sikerült elérni ezügyben. Szomorú! :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#50) localhost válasza kételkedem (#49) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Töröltetni már sikerült volna az oldalát - de nem az volt az eredeti cél!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.