Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) C0R0


C0R0
csendes tag

Japánban úgy tudom máig fordítva használják a circle és X gombokat PS-en is.

(#52) petymek


petymek
senior tag

"Egy szó mint száz. Gyerekeknek teli találat."
Ez pontosan így van.
Arról nem beszélve, hogy az említett játékok egy része, eredetileg nem is erre gépre jelent meg, csupán portok tartalom kiegészítésre, és melyek jobb minőségben, valódi beállítási lehetőségekkel emulátoron is elérhetőek.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#53) Wesder válasza petymek (#52) üzenetére


Wesder
félisten

Mit szeretnél emulàlni?:F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54) petymek válasza leeka (#49) üzenetére


petymek
senior tag

El kéne fogadni, hogy másoknak más a véleménye. Ez a rózsaszín köd nem létezik.
Mulatságos azzal érvelni, hogy inkább játszon valaki fekve, mert az mennyire jó, mint TV-n nagy megjelenítőn. Igaza van, nagyon sok játék, köztük az örökösen emlegetett WiiU-ról portolt Zelda is, élvezhetetlen a kicsi, szar felbontásban megjelenített kijelzőn.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#55) .LnB válasza C0R0 (#51) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta, ha ez igaz, akkor most rendesen meglepődtem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56) petymek válasza Wesder (#53) üzenetére


petymek
senior tag

Csak írni akartál valamit, vagy van konkrét érthető kérdésed?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#57) Wesder válasza petymek (#56) üzenetére


Wesder
félisten

Mit nem vasérc azon hogy mit, és hol szeretnél emulàlni? Én nem értem az utolsó mondatod és jó lenne ha megmagyaràznàd. Remélem így jobban érthető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#58) petymek válasza b. (#14) üzenetére


petymek
senior tag

Vannak játékok, amik a game kártyán nem tartalmaznak minden, komoly mennyiségű letöltés szükséges, hogy minden funkció működjön.
Arról nem beszélvbe, hogy egy-egy játék patch-ei sem elhanyagolható méretűek.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#59) petymek válasza Wesder (#57) üzenetére


petymek
senior tag

Cemu, Yuzu. Megveheted a játékot, és játszhatod PC-n.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#60) .LnB válasza petymek (#58) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért azt ne feledjük el, hogy minden platformnak vannak hiányosságai. Ezeket el kell tudni fogadni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61) Wesder válasza petymek (#59) üzenetére


Wesder
félisten

Sejtettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62) b. válasza petymek (#58) üzenetére


b.
félisten

Min írtam vannak ilyenek. Pár. akinek kell az vesz egy SD kártyát, nem nagy tétel.
Nekem eddig a128 GB kártya elég volt mindenre, pedig van pár játékunk.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#63) petymek válasza .LnB (#60) üzenetére


petymek
senior tag

Ez igaz, csak a nintendonál ebből van bőven. Mikor WiiU mellé kényszerből megvettük az Odyssey miatt (mert arra nem jelent meg), akkor erre nem számítottunk, a korábi tapasztalatok alapján.

Egyébként még erre a hordozhatóság hájpra megemlíteném azt az el nem hanyagolható tényt, hogy szabadtérben kb. használhatatlan. Vízparton szűrcsöve a hűsítőt, csak annak alátétjeként használható, mert a kijelzőn semmi nem látszik a nappali fényben.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#64) b. válasza petymek (#63) üzenetére


b.
félisten

"hogy szabadtérben kb. használhatatlan"

ez konkrétan hülyeség. :DDD

ha konkrétan verőfényes nap süt rá a kijelzőre akkor igaz, de a szabadtér nem egyenlő ezzel.

És nem" hájp", nem tudom megvan e hogy a Nintedno 30+ éve gyárt hordozható konzolokat.-
Mi kb a megléte óta 1: 4 arányban használjuk TVn- a hordozható mód javára.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#65) Wesder válasza b. (#64) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem azok utàn hogy ő inkàbb PC-n emulàlnà a Switch jàtékokat, nem érdemes vitatkozni vele.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66) C0R0 válasza .LnB (#55) üzenetére


C0R0
csendes tag

Nem olyan rég lett opcionális nekik is a választás.
https://www.theverge.com/2019/3/9/18255901/ps4-x-o-cross-circle-remap-firmware-6-50-dualshock-4

A Japánból vásárolt PSP-m is csak cfw-vel hajlandó “rendesen” az X-el működni :)

[ Szerkesztve ]

(#67) petymek válasza b. (#64) üzenetére


petymek
senior tag

Ezzel azt próbáld átverni, aki soha nem fogta a kezébe.
Tapasztalatból tudom. Egy olcsó kínai tablettnek különb kijelzője van.
Mi következik a 30évből? A 30 év tapasztalatával javíthatná a hibáit, amiből akad jócskán.

(65) wesder - Attól, hogy ilyen fölényeskedve írsz te is, még nem leszel okosabb. Annak tartalmával persze nem is vagy tisztában.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#68) b. válasza petymek (#67) üzenetére


b.
félisten

szerintem te csak fogtad a kezedben de nincs Switched, nem használod napi szinten. különben nem emulátorokkal bohóckodnál és nem írkálnál hülyeségeket.

A Switchnek rengeteg hibája van. A kijelző egy nagyon átlagosnak mondható volt amikor kijött már akkor is, a töltőportot a lehető legrosszabb helyre tették, lehetne gyorsabb ,lehetne hosszabb élettartamú az akksi, a joyconok analógjai elmászkálnak stb.
Mindegyik konzolnak van hibája.
Ettől függetlenül konkrétan hülyeség, hogy nem használható szabadtérben, meg az is hülyeség hogy emulátorokat ajánlgatsz aminek semmi köze nincs a Switchre szabott irányításhoz és játékélményhez.
A 30 év tapasztalatot meg nem tudtad felfogni, hogy annak szól, hogy a Nintendo 30 éve él többek között a hordozható konzolokból és ezért nem Hype náluk hanem egy sikeres üzleti modell, amire igény van, hisz utolérték a brutálisan erős és a többihez képest minőségibb hardverrel/ hűtéssel/ UHD BR támogatással rendelkező mindenféle passal szinte ingyen játszható Xbox One-t .
Év végére közel 750 cím lesz rá kiadva az indie címekről ne is beszélek, amik egy olyan minőséget képviselnek ezen a kis konzolon, amire ezer éve vártam.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#69) Wesder válasza petymek (#67) üzenetére


Wesder
félisten

Nem én lopom a HW-t a SW alà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70) leeka válasza Tigerclaw (#50) üzenetére


leeka
tag

Én az exclusiveok védelmében írtam, hogy mind remekűl működik handhelben is, azokon kívűl van ami jól működik, van ami nem, és van olyan is ami kívánja, hogy kézbe vedd és megnyald akár a kijelzőt is! (Cuphead, Hollow Knight)
A másik ami miatt nagyon szeretem a switchet az az indie játékok áradata, nagyon sokat másodjára vettem meg a konzolra, mert jobb kézben, szívesebben játszom rajta.
(doom, skyrim is sokadik példányom rá)

Lite meg... Maradjon meg olyanoknak akinek pl van már egy Switch a családban és a vesznek még, hogy a gyerekek ne vesszenek össze rajta, kb ez lehet a cél vele, vagy az örök úton lévőknek.

Butaság lenne azt mondani, hogy jobb mint bármelyik, mindegyik konzolnak megvan a célközönsége.
Sony, Ms a 12-30-ig tudnám sorolni, Nintinél ez a szám a 0-99-ig
Viszont aki PS, Xbox-al indított tuti nem fogja mérinteni Link, Mario,DK vagy Samus kalandjai, az lesz az első, hogy néz már ki 16e-ért?

Elnézést a kifakadásért, senkit se akarok megsérteni, vagy célozgatni, ezt összégében értem az itthon mentalitásra.
Ellenben külföldön, mindehol ahol eddig jártam, elsőszámú családi konzol a Switch.

Fear the future !

(#71) leeka válasza petymek (#63) üzenetére


leeka
tag

Ha nagyobb fényerejű oled kijelzőt pattintottak volna bele akkor nem 4 órát ketyeg el hanem 1-et.
Ezt úgy hívják, valamit, valamiért!
De egy óra játék a strandon neked elég lenne?

Lehet neked kellet volna tervezed ezt a switchet, igazán kikérdezhette volna a véleményed a Ninti :/

Fear the future !

(#72) petymek válasza b. (#68) üzenetére


petymek
senior tag

A személyeskedést, vádaskodást fejezd be wesder kollégáddal együtt.
Szívesen állok rendelkezésedre, és együtt kipróbáljuk egy nyári verőfényes napon, akár egy pub teraszán.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#73) petymek válasza leeka (#71) üzenetére


petymek
senior tag

Lehet. Úgy gondolod te is, ha személyeskedsz igazad lesz?
Szted az általad említett kijelzővel, valamelyik mario játékkal, ahol egy helyen ugyanaz a tartalom van folyamatosan, mennyi idő alatt égne be?
Az üzemidőt is biztosan pontos áramfelvételek alapján számoltad?.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#74) leeka válasza petymek (#73) üzenetére


leeka
tag

Ne haragudj, ne neked igazából mi a gondod?
Kiskorodban elvert a szomszéd kisfiú és neki Nintendoja volt?
Konkrétan piszkálódsz és megsértődsz egy váratlan válaszra, nem éppen érett dolog!

Az elöbbi példát remélem nem veszed komolyan :D

[ Szerkesztve ]

Fear the future !

(#75) Tigerclaw válasza leeka (#71) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Fényes nappal semmi hasonlóval sem lehet játszani, se nyáron, se télen. Most lecsekkoltam kint, a 11-es iPad Pro kijelzője jobb érezhetően, de attól még ugyanúgy "használhatatlan" ilyen célra. A minap store-ban valami játékot próbáltak úgy eladni, a kisfiú meg az apja épp szörfözik a tűrkízkék tengeren/óceánon, aztán kiszaladnak kicsit játszani a switch-el, majd vissza. Ki olyan bolond hogy ott van Hawaii dj, napsütés, erre meg ilyennel akarnak játszani...emellett hogy nem is lehet, mert elég nehéz űberelni a napsütést. A Lite reklám hasonlóan buta képet próbál eladni. Vonaton, buszon is jó helyen kell ülni, hogy lehessen vele játszani...de ez nem a konzol hibája.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#76) leeka válasza Tigerclaw (#75) üzenetére


leeka
tag

Igen, még az új mobilok úgy ahogy jók ilyen esetben, de az se hosszú távon, na meg az a reklám :D
Színes e-ink kijelzős kézikonzol?
Igazából az se normális aki strandon akar switchezni, én próbáltam laza 5 percig tartott, és még a homok is nagy károkat tud okozni a kütyükben.
Strandon strandolni kell!

Fear the future !

(#77) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na játszottam a Zeldával handled módban. Nem is keveset. Volt benne egy Major strength shrine is. Nem volt semmi gondom kézben tarva. De azért jó volt vissza ülni a tv elé. Viszont itt van ugye az, hogy anya és a fiam filmet akartak nézni. Én meg tudtam így is játszani. Na nem mint ha nem lettem volna meg játék nélkül, de azért jó dolog ez. És van akinek ez igen is sokat számíthat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78) janeszgol


janeszgol
félisten

Az öcsém vett ilyet, én csak megnéztem. Sok játék van hozzá a boltban. A Dablo 3 a kiegjével együtt lett volna 12 ezer ft. Az nem rossz. De tényleg, akkor szembesültem vele mennyi játék is van rá, amikor az öcsémnek néztem ajándékba.
Kinek való? Most írhatnám, hogy egyetemistáknak, akik sokat utaznak, mert bejárósak, és otthon már nem ülnek le játszani, a vonaton jó szolgálatot tesz. Azoknak, akik megunták a sok IAP-os vacakot a mobilokra. Lehetne még sorolni, de én inkább azt írom annak való, aki meg tudja és hajlandó is megfizetni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#79) maximilian4 válasza janeszgol (#78) üzenetére


maximilian4
addikt

Egyébként mindeképp a gamer telefonok konkurenciája, mivel nagyon más hordozható és játékra alkalmas eszköz jelenleg nincs a piacon. Viszont ahhoz képest ég és föld. Ha nem csak a nintendo exkluzív címeket nézzük, akkor pl. ott az alien aminek szebb grafikája van egy hordozható konzolon mint ps4-en. Ilyen mobilokra sosem lesz, még csak fejleszteni sem fognak rá ilyen játékokat. Mobilhoz képest még olcsó is. Sokan drágálják az árát, közben minden évben ott virít a zsebükben az éppen legújabb iphone csúcsmodell, ami mondjuk 4x drágább mint egy switch.

Maxi

(#80) janeszgol válasza maximilian4 (#79) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#81) Tigerclaw válasza janeszgol (#78) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hát igen, van rá Fortnite, Owerwatch, esetleg Diablo amik feltételezem kelendőek a fiatalabb játékosoknak. Még valami jobb MOBA meg Auto Chess kell és kész a szett.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#82) Wesder válasza maximilian4 (#79) üzenetére


Wesder
félisten

Azért a régi konzol emuk egészen PS2-ig jól tudjàk helyettesíteni az IAP szutykokat.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#83) maximilian4 válasza Wesder (#82) üzenetére


maximilian4
addikt

Csak az a baj, hogy mindehez kell egy elég erős telefon, miközben ezt egy psp is tudja 10-20 ezer forintért. Ráadásul egy telefonon ps2 játékkal nem olyan játszani mint mondjuk egy eleve konzolra készült játékkal. Nem vagyok az emulátorok híve. Anno néztem odyssyről emus videókat yt-on. Gtx 1070 meg a legerősebb proci kellett alá, hogy meglegyen jó esetben a 30 fps, de a videóban még úgy is brutális lagok és fps dropok voltak.

[link]

rtx 2080ti, 9900k, de azért még komolyan lagol :C

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#84) Wesder válasza maximilian4 (#83) üzenetére


Wesder
félisten

Mi9TPro és afelett màr okés a dolog. Kell egy teleszkópos con és kész is. Ezzel persze nem lesz a Switch konkurenciàja, csak azt mondon egy fokkal jobb, mint az IAP-os szutykok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85) Plague666 válasza .LnB (#77) üzenetére


Plague666
tag

Igazából itt írtad le azt az okot, amiért switchet vennék. A két erősebb konzol addig menő, amíg szabad a tv otthon. Ott jön képbe a handheld mód.

Viszont egy másik okos kommentet is olvastam, hogy a kijelző mérete problémás, pedig engem a fentebb leírtak alapján a mégkisebb lite verzió érdekelt volna. Valahogy ezt a nagynevű külföldi tesztek nem hangsúlyozzák ki eléggé, pedig logikus.

Köszi a cikket, egész más rajongói tesztet olvasni, mint egy más platformról jövő, kicsit szkeptikusabb "külsőstől" felhasználói tapasztalatokat.

Remélem lesz valaki hasonló, aki a lite-ről is szól pár szót hasonló módon.

(#86) .LnB válasza Plague666 (#85) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, a Lite csak 5,5 inch-es, az alap pedig 6,2 inch.
Én elsősorban tv-n használom inkább.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87) leeka válasza Plague666 (#85) üzenetére


leeka
tag

Én semmiképp se ajánlom a Lite-ot első gépnek, mivel a joyconokat se tudod levenni, 1 coll-al kisebb a kijelző, és késöbb se tudod dock-olva használni, ha esetleg szeretnéd, egy előnye lenne a jobb akku felhasználás mellet a mérete, ami pont egy joycon-nyival kisebb, de ha azt nézzük, hogy a normál modelt szétszedve elrakod egy kis travel tokba, amiben akkora lesz mint egy 3dsXL akkor már megint az alapnál a pont.
Ára meg... kb a dokkoló árával drágább a sima switch ;)

Fear the future !

(#88) dabadab válasza leeka (#87) üzenetére


dabadab
titán

A Nintendónál megnézték és kiderült, hogy a Switch tulajdonosok fele kb. egyáltalán soha nem használja dokkolva, csak hordozva a gépét - nekik készült a Lite. Én is azzal szemezek (ha majd a 3DS-ről elfogy minden :D ), mert momentán nem nagyon tűnik nagyon életszerűnek, hogy azt hagyományos konzolként használnám.

DRM is theft

(#89) CsabaZz


CsabaZz
tag

Jó cikk Én nem bántam meg a Switch megvételét, vagy 300-at én is elköltöttem már rá (gép + 256 GB memcard + játékok eshopból). Doom-ot már végigvittem, most a 2. részt nyüstölöm. Bárcsak lenne több Doom klón is rá, Heretic, Hexen, Duke 3d! 😁 Vagy egy jó NFS. A Super Mario Bros U Deluxe tényleg idegölő, de imádom. A vásárlás mögött az volt a fő motiváció, hogy nekem speciel nem jön be az érintőképernyős irányítás, kell a fizikai gomb/joy.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#90) b. válasza Plague666 (#85) üzenetére


b.
félisten

Lite verziót elkerülném a helyedben, már csak azért is mert azt is érinti az analóg karok strife problémája valamint ha tönkremegy valamelyik kar az egész gépet küldheted szervízbe. Filléres tétel amúgy hozzá egy jó minőségű mikrokapcsoló, simán megoldható otthon is ha tönkremegy ,de azért nem mindegy hogy a komplett gépet szereled szét vagy csak a joycont kell cserélni/ javítani.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#91) leeka válasza b. (#90) üzenetére


leeka
tag

Az analóg drift-re kitérve, a Gameparkban mondták, hogy már új verzióst raknak bele hónapok óta és még nem vittét vissza a cserélteket.
Nekem 2 éves és nincs drift, igaz tv-n pro-val játszom.

Fear the future !

(#92) Tigerclaw válasza dabadab (#88) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A Lite megjelenéséig a fejlesztők többségét nem érdekelte, hogy milyen mértékben használható, élvezhető kis képernyőn a játéka, hiszen a Switch platformon mindig ott volt a dokkolás lehetősége. A portolt címek meg eleve PC-ről vagy másik konzolról jönnek, ahol eleve csak nagy kijelzőre terveznek. Most is hiába van Lite, jóval nagyobb piac a klasszikus Switch, vagyis nem várható, hogy elkezdenek majd direkt Lite-ra optimalizálni. Persze lehet hogy van aki pont abban lát majd piaci rést.

Mondhatni, a Lite előtt a handheld mód arra volt kitalálva, hogy ha épp utazol, vagy épp nem szabad a TV, akkor is lehessen játszani kicsit. Amolyan másodlagos, tartalék mód volt és úgy is kezelték. Persze vannak játékok, amik szépen játszhatóak kis kijelzőn is. Ahol csak a látvány csökken, azzal nincs gond. Ahol már a játszhatóság is komolyan sérül, az probléma lehet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93) b. válasza leeka (#91) üzenetére


b.
félisten

sajnos érinti azt is,de nem egyformán [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#94) maximilian4 válasza leeka (#91) üzenetére


maximilian4
addikt

Akkor még jó hogy nem driftel, hisz nem is használod. :D

Maxi

(#95) leeka válasza b. (#93) üzenetére


leeka
tag

Gondolom a Lite még a régebbi kapta meg, az új csere analóg kinézetre is más elmondásuk szerint.
Használom, csak kevesebbet, meg amúgy se vagyok egy szadista, Mortalt mondjuk nem lehet joyconnal, de van ismerősöm akinek már a pro is húz, ő csak azzal tolja.

Fear the future !

(#96) Plague666 válasza leeka (#87) üzenetére


Plague666
tag

Az a baj engem nem igazán érdekelnek a mai nintendo exkluzívok. A pokémont teljesen dedónak tartom( elnézést ha valakit megbántok ezzel), a hajdani csodacímek mai utódai pedig szintén eléggé mobiljátékos, gyerekes grafikával rendelkeznek, a link's awakeningből pl szörnyű mi lett( megint csak szerintem, lehet egyedül vagyok) egy stardew valley külsejű ezerfunkciós pixeles látszat-retrót sokkal szívesebben tolnék zelda név alatt.
Leginkább indie és retro játékok érdekelnének. Illetve jópofa a relatíve olcsó online szolgáltatáshoz járó nes-snes lista is, amiket jobb lenne fetrengve játszani, mint az 50 colos tévétől 80 centire ülve valamelyik retro minikonzolon. Csak itt jön képbe, hogy ezek is mennyire élvezhetőek lite méretben, hiszen szintén tévére készültek.
Nyilván ezekhez az igényekhez nem biztos, hogy 79 ezer pénzt el kéne dobni lite-re de ez olyan out of the box megoldásnak tűnik arra az időre, amíg a családi tv foglalt. Csak hát nagyon ül az észrevétel, hogy kocajátékosnak milyen 5.5 colon, ami eredetileg nem arra lett kitalálva csak elfut rajta.

(#97) Wesder válasza Plague666 (#96) üzenetére


Wesder
félisten

Az NES/SNES címek pont hogy jók kis kijrlzőn az alacsony felbontàsuk miatt. Kivéve ha nem csinàltak belőlük 720p/1080p-s kiadàst Switch-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98) maximilian4 válasza Plague666 (#96) üzenetére


maximilian4
addikt

Karácsony után voltak itt bontatlanok aprón 50 alatt is. Annyit simán megérne még neked is szerintem. Én indie játékokat 90%-ban handheld módban játszok és meg kell erősítenem hogy a nes/snes játékok (is) teljesen jók kijelzőn. Én TV-n velük egyáltalán nem játszottam.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#99) leeka válasza Plague666 (#96) üzenetére


leeka
tag

Pokemon-al, Animal Crossing-al és társaival teljesen eggyet tudok érteni, sokszor próbálkoztam velük, eddig csak a legelső gameboyos jött be, Link's Awakening kinézete ne tévesszen meg, vérbeli Zelda játék, de rövidecske 20órás, viszont ezt is megértés :)
Érdemes exclusieokat venni hozzá, akár használtan is mert, tartják az árukat és bármikor tovább tudod adni ha nem tetszik.
Nálam most Astral Chain és Luigi's Mansion 3 megy felválltva, BotW-ban se nyúltam még a 2 dlc-hez, na meg a napi kardió ringfit adventure se maradhat el (ezt nem értem miért nem tolják itthon, fitness RPG 90órás adventure mode, eszméletlen jó! )

[ Szerkesztve ]

Fear the future !

(#100) Plague666


Plague666
tag

Na ezek hasznos infók voltak.

Amúgy ha már exkluzívok, egyfelől átok az árazás, másfelől meg visszahozza a fiatalkori warez előtti időket, amikor volt 2 játékod, de azt szanaszét toltad. Ma a steam és társai, vagy a ps store dömpingben tolja az akciót, nincsen már semminek értéke, és nem is szánja rá sok ember az időt a 100%-os teljesítésre, mert vesz egy másik valamit néhány euróért. Jó persze egy nintendo céget nyilván nem ez a jószándék vezérel, hogy értékes gyűjteményt képezzen, ez csak egy hatása a piaci módszerüknek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.