Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Szabi®


Szabi®
addikt

Ha elöbb látom az írásod én minden gondod megoldottam volna ezzel :)

(#152) .LnB válasza Szabi® (#151) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De én ezt Januárban írtam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153) Szabi® válasza .LnB (#152) üzenetére


Szabi®
addikt

Elötte is volt egy pakkom,,én eredetileg ugyan azért vettem amiért te,kiváncsi voltam mennyire adja vissza az emlékeket...Nah meg a Zelda.. :R

[ Szerkesztve ]

(#154) Chaser válasza UnA (#12) üzenetére


Chaser
titán

másik megközelítésből:
van pénzem, de túlárazott dolgokat nem veszek, és az is lehet h részben ettől van pénzem? ( :
egy termék árához hozzátartozik az ára, lehet az a legjobb konzol vagy bármi egyéb is, ha egyszerűen túlárazott - a valóságban persze kb mindennek van kisebb-nagyobb nyűgje amellett h esetenként még drága is, tisztelet akevés kivételnek -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#155) .LnB válasza Szabi® (#153) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De látom, neked se tartott akkor sokáig?! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156) Szabi® válasza .LnB (#155) üzenetére


Szabi®
addikt

Amikor kissé belesavanyodtam a ps exek utánni pc multiplatform gémekbe és a one x game - telenségébe, akkor vágytam a switchre,donkey kongozni,zeldázni stb...de amikor ezek meglettek és elkezdtem tolni a Zeldát éreztem valami kettösséget,abba a játékba annyi mindent lehet (és kell is) csinálni hogy már nem tudta fenntartani az érdeklődésem.Ami nagyszerünek hatott,az átment egy szimulátor féle "kínlódásba" Grafikailag tetszett a Zelda ,ugyanakkor nem éreztem már magamhoz valónak ezeket a stilusú játékokat :)
Nincs sok tapasztalatom a mostani switch játékfelhozatallal,annak idején super nintendo,gameboy,gameboy colorra jobban vágtam a címeket,meg jobban le is kötöttek.
Én amiket megvettem : Wolfenstein 2,Assassins Creed pakk,Mario u deluxe,Zelda Breath of the wild,Resident evil relevations 2,Donkey Kong tropical freeze,La noire,Skyrim,

[ Szerkesztve ]

(#157) RolXX válasza .LnB (#77) üzenetére


RolXX
tag

"Viszont itt van ugye az, hogy anya és a fiam filmet akartak nézni. Én meg tudtam így is játszani. Na nem mint ha nem lettem volna meg játék nélkül, de azért jó dolog ez. És van akinek ez igen is sokat számíthat"

Na pont ez az egyik dolog, ami miatt a switch-re esett a választásom.
A másik pedig az, hogy az alapcsomaggal is 2 fő tud játszani. (Azóta vettem +2 joycont, így négyen játszhatunk)

Az alap PS, vagy xbox csomag 1 db kontrollert tartalmaz. Így igazságtalan a nintendo számlájára írni, hogy muszáj volt még egy pro controllert venni, hogy hárman tudjatok játszani, miközben a konkurenseknél alapból ketten se lehet.

Na meg azon túl, hogy hány kontroller van, az is egy szempont, hogy milyen játékok vannak amiket a család/barátok 2-4 fővel tudnak játszani. Szerintem ebben a nintendo vezet. De ha rosszul tudom, akkor elnézést, én is "tanulok", nem vagyok nagy gamer!

A játékok tényleg drágák, és nincs is nagyon sok exkluzív... de amilyen lassan haladok 1-1 játékkal, nekem még bőven jó lesz pár évig. Ezért mertem belevágni a switch-be.

Ez meg megint más téma lenne, de a zelda és az odyssey után engem már nem nagyon izgat a grafika, meg a 4k, ha a jövőben tartani tudják ezt a színvonalat kreativitásban, esztétikában és játékdizájnban.

[ Szerkesztve ]

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.