Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Johnnyxy27


Johnnyxy27
aktív tag

Ugyanilyen tabletom volt csak még a win 8.1-es verzió, a 2014-es black friday-on vettem 49 fonttért, ami akkoriban csúcs ár volt, mert a hasonló tabletok akkoriban még durván kétszer ennyibe kerültek, 2015-ben nyomták le az árukat, szóval egyből vettem kettőt, ebből az egyiken mai napig nem tudom hogy, a kijelzője repedt lett, no csak bizonyos szögből látszott, szemből nem, de ennek ellenére kontaktoltam a LINX hivatalos disztribútorával (A LINX az egy UK cég) és egy napon belül ingyen futárral küldtek nekem egy vadi új, csere tabletot úgy, hogy a "repedtet" vissza sem kérték:)! Megbuheráltam a bioszát,így újra tudtam húzni rajta a windózt a saját számízem szerint, meg spóroltam helyett az újrapartícionálással, a vga memória lefoglalását lehet növelni, amivel a vga teljesítménye növelhető valamennyit, vettem hozzá egy USB elosztót, így egy billentyűt meg egy egeret rá tudtam tolni, sokat segít a telepítésnél, lehet csak hogy 1 giga ram van benne, viszont az a 32 gigás eMMC tároló benne olyan gyors, hogy soha nem láttam kárát a kicsi ramnak, még játékok alatt sem! A win kb 10 másodperc alatt fel áll, és egyből használható! Ennyi pénzért ez a tablet ajándék, csak a kijelzőjére nagyon kell vigyázni!

[ Szerkesztve ]

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.