Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Harmatgyenge alkotás lett. A "Dogee X5 Pro féláron..." mondatrésznél már nem is jutottam tovább. Egyszerűen pofátlanság ilyen hardverért ekkora összeget elkérni. :(

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2) foxymaci


foxymaci
senior tag

Édesanyámnak akartam volna egy ilyet venni csak vártam a tesztet róla.... de hát 900mb hely az nem épp időtálló és a kamera is nagyon harmatos...... kár érte pedig hiánypótló

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Erre is azt tudom mondani, amit szoktam: Cini Minis mellé a dobozban, esetleg.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Móci


Móci
addikt

Nekem nagyon tetszenek ezek a 'felturbózott' kagylótelefonok, vennék is egyet szívesen, ha lenne itthon értelmes alternatíva, de nincs. Külföldről talán be lehetne valahonnan szerezni egyet méregdrágán. Japánban mondjuk biztos van jó pár kellemes tudású modell, de ennyire nem merültem bele ebbe a kategóriába.

A teszt alanya egy vicc, nekem nem lenne pofám ezt kiadni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A KitKat-es LG-ken a 4 GB tárhelyből maradt 1.5 GB, itt 5.1-en 0,9 GB...ha kijön egy telefonjuk 6.0-val, akkor ott mínuszba fordul?! :F

Dizánjra amúgy egész tetszetős, kár a beltartalomért.... :N

B.Cs.

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ráadásul kívül még egy mini kijelző sincs az értesítésekhez meg órához, ez aztán teljesen agyoncsapja a koncepciót.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ilyen elszörnyedéseknél a telefonon lévő 900MB üres tárhelynél eszembe jut az első, komoly arcoskodásra okot adó 640MB-os winchesterem és elrévedek rajta, hogy mennyire elcsúszott nálunk valami :U

(#8) blueMerle


blueMerle
veterán

Volt szerencsém megtapogatni, kipróbálni egy Orange üzletben, és bizony ez egy tömény vicc ennyiért. Oké hogy kagyló kialakítás node nem lehetett volna valami normális hardvert éskijelzőt belepakolni?

(#9) darvinya


darvinya
titán

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#10) Szilofon


Szilofon
tag

Egyáltalán nem tetszik. :(

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#11) Jeanne d'Arc

Sajnos nem lett valami nagy durranás.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet, maga a telefonról jobbat gondoltam, de ez így nem állja meg a helyét.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) Baggins86 válasza Foglalt név (#7) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Nekem meg amikor az ükfater felült a lóra, ha el akart jutni A-ból B-be. Most meg mindenki kis bűzös dobozkákba ül lovak nélkül... pfejjj.... :U

(#14) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

De a Redmi Note 2 árát elkérni egy pincéből előkotort TFT-kijelzőért, egy lassú rendszerchipért, a nyílt operációs rendszerre a vasajtót rácsapó 900 megabájtnyi szabad tárhelyért (!) és a fixfókuszos kameráért olyan, mint tablettás bort árulni a szüreti fesztiválon.

Ezen a mondaton besirtam :DD

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#15) SkyLine3000 válasza Foglalt név (#7) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem az első vinyóm 40megás volt... :D
Dos+egy nagyobb játék és betelt.
Most meg mekkora tárhelyek vannak a telefonokban? Akkor ez elképzelhetetlen volt.
Egyébként sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a telóból. Vagy kerülne 30ba.

(#16) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Egy év használat után meg lehet cserélni a szalagkábelt a sok nyitogatás miatt...

(#17) helixP


helixP
nagyúr

Objektíven: Ebben a formában a kagylónak semmi értelme 2015-ben.

Szubjektíven: Semmilyen formában a kagylónak semmi értelme 2015-ben.

[ Szerkesztve ]

(#18) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Középkorú hölgy ismerősnek vettünk ilyen telefont mert ragaszkodott a kinyitható kagyló formához. Régi Samsungot cserélt eret az LG-re. Sebességben, minőségben, tudásban óriási előrelépés ez számára. Nem okostelefonhoz kell szerintem hasonlítani nem is azok használói a célközönség. Ez csak egy felokosított kagyló telefon. Annak viszont teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#19) Pro Koryak válasza DonLaca@ (#18) üzenetére


Pro Koryak
addikt

ja, csak nem ennyiért, ilyen nyomorék tudással és hardverrel. 15-20e-ből simán megvan.
ismételten az "Anyátok pi..áját" kategória.

persze akinek ennyi esze van, az vegyen ilyet.

(#20) SkyLine3000 válasza M.A.Z. (#16) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A Nokia 6131-em van már vagy 10 éves, de semmi baja a szalagkábelnek, pedig lett használva.
Aztán, h ezé hogy fogja bírni, más kérdés.

(#21) cintula187 válasza SkyLine3000 (#20) üzenetére


cintula187
addikt

Jajj de szerettem is azt a telómat

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#22) DonLaca@ válasza Pro Koryak (#19) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Rendeltünk kínából ilyen 20eFt-os telefont. Az tényleg a rakás sz* kategória. Két hónapig működött. Bírom azt amikor valakinek úgy van határozott véleménye hogy nem is fogott ilyen eszközt a kezébe. Ismétlem hogyha valakinek kagyló mobil (új és nem használt) kell mindenképpen akkor ez nem rossz telefon. Árra sajnos ennyi. De mi nincs kis hazánkban túlárazva?

(#23) Csapoati válasza DonLaca@ (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk több tíz más, jobb ár/értékű telefon. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) zdanee


zdanee
őstag

Hát ezen az áron ez a cucc inkább csak rásegít, hogy aki eddig kitartott a flip-phone mellett, most az is inkább nézzen magának egy péklapátot. Köszi, LG!

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#25) MeGabee válasza Csapoati (#23) üzenetére


MeGabee
senior tag

Csak azok meg nem "kagylók"....

Sajnálom,hogy sikerült az LG-nek elba..nia ezt,küllemre telitalálat,de az a TFT panel meg a 4GB tárhely a vicc kategória.Ezt maximum 0 forintos konstrukcióban a nagyanyámnak venném,de neki meg nem kell okoselefon.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#26) Csapoati válasza MeGabee (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak azért eltapsolni 60 ezret egy nagyon gagyi kagylóért, mert hogy kagyló... :U

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) nicu71


nicu71
addikt

Soha nem volt kagyló mobilom,és ezt látva nem is lesz.EZ egy rettenet :Y

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#28) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

60K?! Sírjak vagy nevessek, nem is tudom... :)

(#29) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Szerinten az ötlet az jó viszont a megvalósítás nem az igazi. Úgy lenne ennek értelme, hogyha a kialakítása hasonlítana ehhez[link]. Ha 11 éve megtudták oldani akkor most miért ne menne? Egy normálisabb kijelzőt kéne bele rakni és nagyobb s memóriát illetve egy életképes kamerát. A jack csati szerintem elég hülye helyen ott oldalt én az aljára raknám mert ott kevésbé sérülékeny helyen van. Esetleg egy mini kijelzőt vagy legalább egy kis ledcsíkot illet volna rakni a külső felére. Mondjuk aki kagylós telót akar így 2015 vége felé annak nincs sok választási lehetősége.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#30) jUUh


jUUh
addikt

Normális kijelzővel, hardverrel és kamerával szerintem lenne rá kereslet, de ez, így, ennyiért... :(

Samsung Galaxy S23+

(#31) Pro Koryak válasza DonLaca@ (#22) üzenetére


Pro Koryak
addikt

EZ a telefon ér max15-20e ft-ot boltban, újan, garival!!!
továbbra is tartom, aki egy ilyen szarért kiad 60e ft-ot, csakmer neki csakilyenkell ott elmentek otthonról, ha van alternatíva, ha nincs.

(#32) User64476


User64476
őstag

Őőő ez miez?? Mennyiiii??

Dehogy ér 15öt, egy ötöst max de akkor ingyen tok járjon hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#33) d@vee


d@vee
őstag

Nekem amúgy bejönne ez a régi stílusú kagylótelefon androidosítva, de csakis 15000ft-os árcédulával. Viszont amennyit elkérnek érte az...hülyének nézik az embereket vagy mi? :(((

Ja

(#34) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

2015-öt írunk,nem 2005-öt.
Ez miez?

Farhát eladó.

(#35) DonLaca@ válasza Pro Koryak (#31) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Ez most komoly? A te felfogásod szerint minden idősebb ember aki műszaki analfabéta és éppen ezért ragaszkodik a megszokott kütyüihez az csak idióta lehet. A hölgy megvehette volna a legdrágább telefont is T-nél mert nem egy fillér b* proli. Csak éppen használni nem tudná mert nem ért hozzá. Ennek telefonnak nem mi vagyunk a célközönsége, hiánypótló és annak jó. Okostelefonnak rossz ez tény. A kijelzőjét én nem láttam annyira rossznak. Vannak ilyen árban rosszabb kijelzőjű androidos telefonok.

(#36) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Sose tetszettek az ilyenek.

(#37) Hallosz


Hallosz
senior tag

Az ötlet, életképes lehet szerintem. Normális vassal, jó kijelzővel, össze kombózva az előnyöket, 25-30 körül, komoly piaca lehetne.

Mert lakni, muszáj.

(#38) Hoqspok


Hoqspok
tag

Pénteken kapok egy ilyen telefont.
Leszögezem a választásnál az Ár nem volt szempont, és hogy miért van piaca ennek a készüléknek az talán az alábbi szempontjaim szerint érthető meg pontosan.

1. nyomó gombok, utálom a rideg üveget simogatni
2. Telefonálás funkcióra lesz elsődlegesen használva,
3. Utazás közbe utálok telefonálni, ha tehetem elő se veszem
4. Elérhető Készenléti Idő, mivel inkább hívásokat fogadok
5. Kinyitható forma, és mérete
6. Megjelenés, Nem szeretem az egy kaptafára gyártott fekete üveglapokat…
7. Modern adat kapcsolat és Wi-Fi ,
8. VoIP alkalmazás futtatás lehetősége
9. Zene lejátszó és külső hangszóró nem szempont,
10. Kamera Video fényképezés, az se baj ha nincs ezért ezek minősége sem érdekel.
11. Kijelző mérete lényegtelen, telefonon filmet nézni amúgy is olyan mintha kulcslyukon át néznéd a Multipex 3D mozit
12. Navigáció nem lényeges nem szoktam eltévedni még külföldön sem inkább élvezem az utazást és nem a navit baxtatom..
13. Ezek miatt a szempontok miatt, az Okos telefon funkció nem érdekel , ha csörög felveszem mert amúgy meg egész nap PC előtt ülök

Jövő héten arról is írok hogy milyen tapasztalataim vannak

(#39) macskea


macskea
őstag

Tényleg az a két komoly baja van, ami az összegzésben is elhangzott. A 4 GB háttértár és az ára. Nyilván lehetne itt még görcsölni a kijelzőn meg a kamerán, és ha azokból jobb jegyet kapna a készülék, valószínűleg az árát se tartaná senki szürreálisnak, de itt most nem arról van szó, hogy kell-e egy rétegterméknek versenyeznie egy tizenkettő egy tucat "hagyományos" okostelefonnal. Mindenesetre ez így igen karcsú, és a minimum 8 GB tárhely hiánya miatt lehet ez majd később akármilyen olcsó is, sosem lesz belőle igazni okostelefon, így versenyképes termék sem. :(( Pedig nekem minden ilyen próbálkozás szimpatikus szokott lenni, pláne ha a méret is kompakt marad.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#40) macskea válasza M.A.Z. (#16) üzenetére


macskea
őstag

Több Sharp és Sagem kagylót is használtam, a szalagkábellel sosem volt gond. Ennyi erővel ne forgasd a kocsidban a kormányt, mert abban is van egy szalagkábel a sok gombnak, a kürtnek meg a légzsáknak... ez egy baromi nagy butaság...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#41) Fejvadi válasza Hoqspok (#38) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Szépen összefoglaltad. A felhasználói szokásaidnak megfelelő.

(#42) Szabcsizz válasza Hoqspok (#38) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Maga a telefon nem nyerte el a tetszésemet,de azért a tapasztalataidat ne felejtsd el leírni!Én kíváncsi vagyok,hogy mi a véleményed erről a készülékről.

(#43) mizoli


mizoli
addikt

...hm...
És még csúnya is.

(#44) Pro Koryak válasza DonLaca@ (#35) üzenetére


Pro Koryak
addikt

igen, komoly.
aki kiadja egy szarért az értéke minimum 3-4x-ét.

ráadásul ti vettétek neki, talán el kellett volna magyarázni hogy mit érdemes illetve ajánlani másikat, reális áron. ugyanis vannak még hagyományos v hasonló mobilok 10-15-20e ft-ért uezzel vagy jobb tudással.

én is vettem fater+muternak telót, a 2=25e ft. ők is ragaszkodtak a jól megszokott dolgokhoz.

ámen

(#45) fornettisuti


fornettisuti
veterán

rossz vicc?!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#46) Mr.Silkó válasza Csapoati (#3) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Maximum. Ipari hulladék.

(#47) helltp válasza DonLaca@ (#35) üzenetére


helltp
aktív tag

A null szöges TFT-t annak is egy büntetés nézni aki műszaki analfabéta. Ez már a belépő szinten sem állja meg a helyét nemhogy 60k-ért.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#48) simonzé


simonzé
addikt

Ez egy nagyitelefon akart lenni, de valaki közben véletlenül kettőt lapozott, így született meg ez okostelefonná atminősített izé.

I don't fit in. I fit out.

(#49) Redneck


Redneck
veterán

De kár érte... Az ár meg nevetséges.

Én olyat szeretnék ami legalább IPS kijzelzős, gombos, flipes, okos, kompakt.
5MP-es autofókuszos LED-es kamera minimum legyen rajta, legalább 8GB-os belső tárhellyel.

Igen, szép álom!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50) DonLaca@ válasza simonzé (#48) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Te fogalmaztad meg a legpontosabban hogy mi ez a készülék. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.