Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#256) gretzky77 válasza coolrider (#254) üzenetére


gretzky77
veterán

Olvastam persze, bár előbb megvolt a telefon, mint a teszt, szerintem az első V50 tulaj voltam az országban.Nem tudom, hol vennéd illetve lehet e egyáltalán kapni! Én még bőven a tesztek előtt vettem itt hardveraprón egy LG-s kollégától! Nézz rá esetleg a G8x-re is ott pár apróságot kiküszöböltek pl a tokkal kapcsolatban, viszont ott kevesebb a kamera illetve nincs 5g, nem tudom számodra mi a prioritás! EU modellt keress, mert pl ha jól tudom a koreai variáns nem támogatja a dual screent, a csatlakozó sincs meg a hátulján!

Kérdezz rá a tokra de elvileg jár hozzá alapból, de G8x esetén volt aki lukra futott, mert nem kapott hozzá dual screent, mondjuk nem is járt utána rendesen vásárlás előtt!

"2kijelzot kapsz igaz?
A tokkal mi van?azt kulon kell venni?" Ez igazából egy kérdés, a tok tartalmazza a 2. kijelzőt és elvileg jár hozzá! A tok egy külön dobozban van, nem a telefon mellett!
Ja és teljesen elégedett vagyok a készülékkel, imádom igaz ez már a 4. V szériás LG-m! V10 kétszer is volt, majd V30 és most a V50

karmaresz : tényleg egy minimális elszíneződés észlelhető viszont szerintem tökre nem életszerű így használni!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.