Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Nagyon tetszik ez a készülék és most láttam, hogy elég jó áron van a Telekomnál. Mielőtt belevágnék lenne egy pár kérdésem a tulajokhoz.
1. Mennyire jellemző e képernyő beégése? Tudom, hogy ez felhasznál(ó)ás függő, de mégis mennyire van jelen?
2. Van-e benne FM rádió? A tesztben írják, hogy nincs, viszont láttam YouTube videót ahol volt benne.
3. Egy magyar teszt videóban kiemelték, hogy a készülék kerete és a kijelző között van egy elég jelentős hézag. Ez típushiba vagy egyedi eset volt?
Egyenlőre ennyi lenne. Köszönöm előre is a válaszokat!

(#552) gretzky77 válasza Cranberries (#551) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia!
1. Több mint 1 évig használtam és nem kíméltem, igaz több órás navi ilyesmi nem volt, de semmilyen beégést nem tapasztaltam!
2. Röviden nincs! Bővebben: létezik belőle koreai piacra szánt modell abban van fm rádió, az EU modellekben nincs
3. A jelentős hézag erős túlzás vagy csak azt a modellt érintette, de minimális fényszivárgás előfordulhat, nagyon minimális nálam is volt de csak miután kerestem, találtam meg!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#553) Cranberries válasza gretzky77 (#552) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Közben még az jutott az eszembe, hogy a VoWiFi-t és a VoLTE-t tudom használni a Telekom hálózatán?

Köszönöm a válaszodat!

[ Szerkesztve ]

(#554) gretzky77 válasza Cranberries (#553) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen, nekem Volte működött! Csak be kell kapcsoltatni a Telekomnál illetve újabb sim kellhet hozzá!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#555) karmaresz válasza MADcat (#550) üzenetére


karmaresz
senior tag

Nem, kb. havonta egyszer veszem elő, de eltérőek vagyunk. Biztos van, aki rendszeresen használja.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#556) karmaresz válasza Cranberries (#551) üzenetére


karmaresz
senior tag

1. Rendszeresen használom akár 3-4, vagy több órás navigációra is. egy év alatt semmi beégést nem tapasztaltam.
2. Ahogy gretzky77 is írja. Ez egy kicsit nekem is hiányzik, mert a korábbi V20-ban volt. Néha használtam.
3. Nálam nincs zavaró hézag.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#557) Cranberries válasza karmaresz (#556) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Egyáltalán nincs hézag vagy "zavaró" hézag nincs?

(#558) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Folyamatosan agyalok a készüléken és így jutnak eszembe az újabb kérdések.
Most éppen ez: frissítéssel hogy áll az LG? Mennyire gyakori, mennyit késik egy-egy frissítés?

(#559) karmaresz válasza Cranberries (#558) üzenetére


karmaresz
senior tag

Ha google szintű frissítésekre vágysz, akkor nem ez a telefonod, de pár havonta azért jönnek patch-ek. A rendszer stabil, nekem különösebb gondom nincs vele. Még egy főverzió várható.
A készülék vízálló, porálló és valami katonai szabványra is minősítették, így rés miatt nem aggódnék. Levettem a tokot. Egy nagyon pici, körömmel is alig kitapintható mintha lenne.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#560) gretzky77 válasza Cranberries (#558) üzenetére


gretzky77
veterán

Régebben nem volt a frissítések terén túl acélos az LG, viszont igen igen ritka volt a bug, de V50 esetén tapasztaltam,hogy az ígéreteknek megfelelően javítottak ezen és a biztonsági patch-ek szépen jöttek 1-2 havonta, főverzió terén lassabb a dolog, cserébe tényleg elég stabil és megbízható a rendszer! Hozzáteszem szerintem már közel sincs annyi újdonság a főverziók között, hogy ezen kelljen görcsölni, 11-et biztos megkapja sztem!

Egy viszont kérdés! Miről váltanál?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#561) Cranberries válasza gretzky77 (#560) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Én is úgy számoltam, hogy egy Android főverziót még kapni fog. Nem is emiatt kérdeztem inkább a biztonsági frissítések miatt. Ezen a téren a Sony Xperia Z2-vel nagyon megjártam, de ez már a múlt. Kijelzővel kapcsolatban amire gondoltam az ebben a videóban 3:19-nél látható. [link] :F
És, hogy miről váltanék? Most egy Xiaomi Redmi 5A-t nyúzok, kényszerből. :) Ez a gyerkőcé volt csak megígértem neki, hogy megkaphatja a Redmi Note 8 Pro-mat és hát ígéret szép szó,..... Szóval az elmúlt 11 hónapban a Redmi Note 8 Pro-t használtam. Itt ami zavart az a MiUi agresszív memóriakezelése volt. Mindig bezárogatta az alkalmazásokat még azokat is, amiket lelakatoltam. Apropó! Memóriakezeléssel hogy áll a V50?

[ Szerkesztve ]

(#562) MaxxDamage válasza Cranberries (#561) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

V50 esetén memóriakezelésre (sincs) nincs panasz, megfelelő!
(mint minden V szériás LG esetén)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#563) karmaresz válasza MaxxDamage (#562) üzenetére


karmaresz
senior tag

Egyetértek. Nem agresszív, de figyel a szabad helyre. Ha pl. Waze-t használok, majd megérkezem valahova, megnézek még vagy 10 appot, amíg újra elindulok, akkor sem kell újra betöltenie a Waze-t. 3-4 naponta egyszer rányomok a "clear all"-ra és kb kéthetente egyszer újraindítom a telefont, de csakis a magam megnyugtatása miatt. Ennyi.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#564) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Telefonom ismét lefagyott "AirDroid" program használata közben (WTF?!?) :U
Eddig az össze V-s LG-n (V10,20,30,40) tökéletesen futott, gond nélkül.
Mi lehet a gond/megoldás? (ez a második eset...igaz 2x használtam csak, és hosszabb futás esetén /ami 2-3 perc max./ fagy meg a telefon, majd pár perc után automatikusan újra is indul..)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#565) gretzky77 válasza MaxxDamage (#564) üzenetére


gretzky77
veterán

Csak Airdroidnál csinálja? Akkor az inkább a program sara lehet sztem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#566) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Az álltalam fentebb linkelt videóban azt mondják, hogy a másodlagos kijelző IPS LCD itt a tesztben pedig OLED-ként van feltüntetve. Kinek van igaza? Mondjuk sejtem.
Tudom, ahány felhasználó annyi felhasználási szokás, de én mégis kiváncsi lennék az üzemidőre. Mit tud a készülék?

(#567) MaxxDamage válasza gretzky77 (#565) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, eddig csak annál tapasztaltam.
LG szerint system fagyás lehet, de lehet az Android verzió vs. program inkompatibilitás következménye is. /updatelt korábban az AirDroid/

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#568) gretzky77 válasza Cranberries (#566) üzenetére


gretzky77
veterán

Tudomásom szerint az is oled! Az üzemidő az amire sztem nem lehet panasz! Nagyon jól optimalizált a rendszer és sztem tényleg nagyon jól bírja, pedig én tényleg sokat használtam és nem kapcsolgattam semmit! Mindig ment mobilnet, gps és egyebek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#569) asr27


asr27
tag

Telekomnál még a Velvet is drágább, pedig a V50 sokkal jobb, szerintem, mint a Velvet.
Ez a telekomos ár, most tényleg nagyon jó. :)

(#570) geekthink


geekthink
csendes tag

gretzky77, adrus, karmaresz: köszi a gyors válaszokat, ment is a rendelés. :)

“We are what we repeatedly do. Excellence, therefore, is not an act, but a habit.” – Will Durant

(#571) karmaresz válasza MaxxDamage (#567) üzenetére


karmaresz
senior tag

Érdekes, én is használok Airdroid-ot, de nálam még nem jelentkezett a probléma. Igaz, nagyon alapvető funkciókra tartom. Egy két képet, jegyzetet szoktam csak áthúzni rajta a PC-re.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#572) karmaresz válasza geekthink (#570) üzenetére


karmaresz
senior tag

Welcome to the club! :R
De a döntés a tiéd! :D
hogy megnyugtassalak, én nem bántam meg és még egy évig nem is tervezek cserét.
Igaz, nem vagyok az a nerd, aki havonta cseréli a készülékét. Nekem, ha valami beválik, marad, amíg nincs olyan új fontos új funkció, amit nem támogat, vagy meg nem hibásodik.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#573) MaxxDamage válasza karmaresz (#571) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én is csak képeket szoktam hébe hóba.
Mégis lefagy a teljes telefon, ha azután futva hagyom a programot és auto restartol, úgy hogy nem kéri a PIN-t csak a képernyő feloldó kódot.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#574) karmaresz válasza MaxxDamage (#573) üzenetére


karmaresz
senior tag

első lépésben biztos uninstall, reinstall, de gondolom, ezt már eljátszottad.
Egy gyors guglizás alapján azért nem te vagy az egyetlen eset, de nem is csak V50 specifikus a dolog.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#575) jimmedly válasza MaxxDamage (#573) üzenetére


jimmedly
senior tag

Cx file exprorer. Ez is tud hálózari másolást csinálni, nem fagy, príma. Igaz G8x-en, de ugyanaz a chipset.

(#576) Cranberries válasza gretzky77 (#568) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Ez jól hangzik! Kicsit konkrétabb infód van esetleg az akku időről? Nem vagyok SoT fetisiszta csak még is legyen viszonyítási alapom. Én egyáltalán nem játszok telefonon. Amire használnám: zenehalgatás, és utazás közben tv/videó nézés szóval semmi extra.

(#577) gretzky77 válasza Cranberries (#576) üzenetére


gretzky77
veterán

Konkrétumot nem nagyon tudok írni, én pár hónapja eladtam, de a napot mindig bőven bőven kibírta nem ritkán 5-6 óra Sottal! De én valóban sokat használtam, sokat nyomkodtam!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#578) MaxxDamage válasza Cranberries (#576) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

pl. :)

[link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#579) karmaresz válasza Cranberries (#576) üzenetére


karmaresz
senior tag

Olvass vissza tavaly novemberre, decemberre. Emlékeim szerint akkor megosztottam néhány screenshot-ot. Nekem akkor kiváló értékek jöttek ki, de egy év után, belakva, sőt "túllakva" a rendszert is nagyon meg vagyok elégedve. Egyébként az LG rendszeresen küld figyelmeztetést, ha valamelyik alkalmazás a háttérben nagyon meríti az akksit, vagy komoly adatforgalmat generál.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#580) Cranberries válasza karmaresz (#579) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Köszönöm, visszaolvastam. Tényleg nagyon klassz az üzemidő! Ahogy írtad is, hogy hálozatok között ugrált + navigáció + zene + stb ... valóban korrekt! :K

(#581) adrus


adrus
csendes tag

Nektek mennyire "recseg" a hátlap? Ha az ujjlenyomatolvasó mellé nyomok fura recsegés hallatszik. "Cuppog", mint anno a z3 compactom kijelzője. Ez normális vagy valami elengedte belül? :F Mondjuk egy kicsit korainak érezném, van vagy 3 hetes a készülék. Duál Screen nélkül használom.

[ Szerkesztve ]

(#582) Sunyista válasza adrus (#581) üzenetére


Sunyista
tag

Nekem is ilyen, de mondjuk nekem tokban van, így sokkal nagyobb erőt kell kifejteni, hogy recsegjen/kattogjon.
A telefont heti 3x mosom kb. fertőtlenítős kézmosóval és az integritása tart, csak nyöszörög néha egy picit, olyan, mint én. :DDD

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#583) adrus válasza Sunyista (#582) üzenetére


adrus
csendes tag

Köszönöm! :R Akkor megnyugodtam, hogy nem én vagyok lúzer és kifogtam egy hibás példányt :DD

(#584) adrus


adrus
csendes tag

Mondjuk halkan jegyzem meg, hogy azért elég gáz egy 150-200 ezres telefontól, hogy nyekereg ha egy kicsit erősebben nyomom a hátlapot. :U

(#585) berbatov2 válasza adrus (#584) üzenetére


berbatov2
senior tag

Mar csak kivancsisagbol leszedtem a szilikontokot, elkezdtem nyomkodni a hatlapot es valami tenyleg hallatszik ha 1 cm tavolsagra a fulemhez tartottam. :C

(#586) adrus válasza berbatov2 (#585) üzenetére


adrus
csendes tag

Így van! :DD Majd nem nyomkodom! :D

[ Szerkesztve ]

(#587) karmaresz


karmaresz
senior tag

Leszedtem a szilikontokot, hogy meghallgassam, mert semmi ilyet nem tapasztaltam eddig. Most, nagyon alaposan tesztelve, akkor hallok valami apró cicergést, ha konkrétan rátapasztom a fülemet a házra. Más esetben nekem néma. :)

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#588) komyka


komyka
tag

Üdv! Tudtok ajánlani valami használható tokot, ami a lehető legkevésbé növeli a telefon méreteit? Nemrég vettem, és nagyon szeretem de az S7 után meg szoknom kell ezt a méretet ugyanakkor viszont magamat ismerve tok is mindenképp kelleni fog. :)

(#589) lacko6 válasza komyka (#588) üzenetére


lacko6
senior tag

Spigen Liquid Crystal :K

(#590) adrus


adrus
csendes tag

AOD-t ki tudom tenni a külső kijelzőre valahogy? G8X tesztben láttam valamelyik képen, esetleg V50-en is lehetséges?
komyka: Ringke fusion clear

[ Szerkesztve ]

(#591) karmaresz válasza lacko6 (#589) üzenetére


karmaresz
senior tag

Nálam a Spigen Rugged Armor és Liquid Crystal vált be, ha az ejtések miatt is szükséged van rá, nem csak az ujjlenyomatoktól védenéd. De minden tok esetében készülj fel a nagyobb méretre.
Mindkettőnek van azért némi megkötése:
A ruggedben nem látszik az 5G logó hátul.
A liquid meg, ha sokat éri a nap mattul, sárgás lesz egy idő után.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#592) gretzky77 válasza adrus (#590) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia V50 esetén nincs külső kijelző! G8x-nél van itt sajnos még nem volt, az egyik legnagyobb ziccer amit kihagyott az LG sztem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#593) MaxxDamage válasza lacko6 (#589) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez is jó fajta :K
[link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#594) adrus válasza gretzky77 (#592) üzenetére


adrus
csendes tag

Köszönöm. :R Szoftveres vagy hardware-es akadálya lehet szerinted?

(#595) Sly189


Sly189
senior tag

Dealbreaker kérdésem:

Gesztusvezérlés van a telefonon? (Itt az alsó három gomb kiváltására gondolok, mint az iOS-ben pl.) Jelenleg Mate 10 Pro-t használok.

(#596) asr27 válasza Sly189 (#595) üzenetére


asr27
tag

Igen, van.

(#597) gretzky77 válasza adrus (#594) üzenetére


gretzky77
veterán

Hardveres, mivel a V50 tokon kívül nincs kijelző

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#598) adrus válasza gretzky77 (#597) üzenetére


adrus
csendes tag

Köszönöm. Akkor ez így marad. Nem mintha sűrűn használnám a dual screen-t.

(#599) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Pár napja jött egy kisebb frissítés, némileg változott az UI, pl. a hangerő dizájnja, a többit még nem fedeztem fel, ha van egyáltalán. Plusz biztonsági frissítés nov. 1-re változott. Szoftver: v20n. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#600) gretzky77 válasza bakosarpi (#599) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia a hangerő dizájn alatt azt érted, hogy ha megnyomod a gombot akkor oldalt lesz egy csúszka! Akkor most jött meg az a frissítés ami a Velvet UI- t tartalmazza! Egész szépen beállt az LG a frissítésekre!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.