Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Mooster válasza gretzky77 (#97) üzenetére


Mooster
újonc

Igen én is erre gondolok! Ha a többiek nem tapasztaltak ilyet, akkor alighanem én voltam szerencsétlen és a zsebpiszok karcolta össze... Na most már mind1 😀 azért akiknek még nincs rajta fólia és a kétkijelzős tokot használja szerintem mindenképp tegyen rá.

(#102) HarleyCustom válasza karmaresz (#98) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Kulcs, aprópénz...ezek nem karcolnak. A porszemcse karcol. Pontosabban a porban található homokszemcsék.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#103) susrev88 válasza fornettisuti (#5) üzenetére


susrev88
csendes tag

szerintem meg hátul tapicskázás a legjobb, mert normálisan tudod fogni a telefont, és a szabad ujjaddal feloldani. Ha alul van, akár képernyő alatti, akár régebbi érzékelős, és sose szerettem, mert nagyon alul kellett fogni a telefont, h elérje a jhüvelykujjam, mindig féltem, h kiesik a kezemből.

A képernyőalattit kicsit parasztvakításnak tartom. Túl sok előnye nincs. De ízlések és paplanok.

(#104) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Android 10 frissítésről egy "review" videó.
Akit esetleg érdekelne: [link]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#105) gretzky77 válasza DraXoN (#104) üzenetére


gretzky77
veterán

Kb 1-1,5 hónapja Android 10 bétán vagyok és kopkop nagyon kis pöpec lett! Várom a véglegest!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#106) karmaresz válasza gretzky77 (#105) üzenetére


karmaresz
senior tag

Úgy néz ki, már nem kell sokáig várni a véglegesre.
A cikk szerint az olasz LG hivatalosan is megerősítette, hogy februárban, elsőnek a V50-re érkezik a 10-es android, de 8 további készülék is megkapja majd a frissítést. :)
[link]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#107) gretzky77 válasza karmaresz (#106) üzenetére


gretzky77
veterán

Végül te nem tetted fel a bétát? Ha esetleg jön a végleges, akkor jelezd itt légyszi, mert akkor én is felteszem! Bétán vagyok arról nem tudok direktben frissíteni, vissza kell mennem 9esre!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#108) karmaresz válasza gretzky77 (#107) üzenetére


karmaresz
senior tag

Teljesen stabil a 9-es, illetve már itt lengett a fejünk felett a végleges 10-es, így végül nem próbálkoztam bétákkal. Szerimtem a 10-essel is kivárok pár hetet és elolvasom az early supporter véleményeket a váltásig.
Ha lesz, mimdenképp jelzem, de annak hamar híre fog menni. :)

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#109) gretzky77 válasza karmaresz (#108) üzenetére


gretzky77
veterán

Bizony hamarosan várható a végleges!

A V20a már a végleges Q ez már fent van az oldalon, úgyhogy innentől kezdve várható hamarosan! Másik fórumon azt mondták, innentől a koreai modellek napok múlva megkapták, így szerint ebben a hónapban megkapjuk!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#110) gretzky77 válasza gretzky77 (#109) üzenetére


gretzky77
veterán

Halihó van itt valaki?????
Telegram fórumon írták, hogy az EU V50-re megjött a 10-es droid!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#111) Sunyista válasza gretzky77 (#110) üzenetére


Sunyista
tag

De gondolom csak bizonyos régiókban, mert nálam kakukk van, nem 10-es droid. LM-V500EM

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#112) gretzky77 válasza Sunyista (#111) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen én is ránéztem, még nálam sincs hivatalos 10! LM-V500EM! Telegram fórumon írták, hogy van akinek már jelzett ugyanerre a típusra!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#113) Mooster válasza gretzky77 (#112) üzenetére


Mooster
újonc

Telekom is nyista, de végre elkezdték teríteni! :)

(#114) gretzky77 válasza Mooster (#113) üzenetére


gretzky77
veterán

Telekomnál vetted a V50-et? Elég horror áron adják!
Vajon hányan lehetünk itt V50 használók?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#115) Mooster válasza gretzky77 (#114) üzenetére


Mooster
újonc

Valóban horror volt az ára! És ezen már én is sokat gondolkodtam, szerintem baromi kevesen vagyunk... XDA-n is borzasztó nagy a csend a V50 körül!

(#116) gretzky77 válasza Mooster (#115) üzenetére


gretzky77
veterán

Van egy telegram csoport ott vannak jópáran V50-el mondjuk főleg koreai variációval!
Te Telekomnál vetted? Én itt vettem hardveraprón bontatlanul, dual screennel 180-ért, a telekomos árát nem fizettem volna ki!
Kevesen vagyunk sztem is, de én imádom ezt a telefont és méltatlanul háttérbe van szorulva!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#117) Mooster válasza gretzky77 (#116) üzenetére


Mooster
újonc

Egyben kifizetni nem volt most opció, de váltani szerettem volna, így maradt a telekom. Köszönöm a telegramos infót! :) És én is imádom szuper teló tényleg nem értem a hűvös fogadtatását!

(#118) Mayeye


Mayeye
csendes tag

Üdv. Tegnap óta én is V50 tulaj vagyok. Kérdésem lenne, hogy aki a gyári tokban használja annak mennyire karcolodik a tok külső része? Nekem elég sérűlékenynek tünik,létezik rá fólia vagy valami? Maga a teló kijelzőjére ki milyen foliát javasol? Üvegfóliát ahogy olvastam nem szereti a gyári tok.
(Még mielött nekem esne valaki a túlzott védelem miatt,én szeretek vigyázni a telóimra,a mostani is 2 év után karcmentes! ) :)

Előre is köszi.
Gábor

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#119) gretzky77 válasza Mayeye (#118) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia örülök, hogy bővül a csapat!
Én csak alkalomszerűen használom a 2. kijelzős tokot. A külső részére nincs ötletem sajnos a 2. kijelzőn nekem gyárilag van egy sima fólia, igaz kicsit már kezdi megadni magát! A telefonra én üveget rendeltem Kínából, igaz így valóban nem záródik olyan jól a tokban, illetve a minimális oldalsó ívek miatt nem találtam olyat ami teljesen jól felfekszik a teljes kijelzőre!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#120) gretzky77 válasza Mayeye (#118) üzenetére


gretzky77
veterán

Amúgy nem baj az ha félted nekem a hátulján is van fólia!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#121) jeni


jeni
félisten

Vodánál 250eFt-ért elvihető és adnak hozzá grátiszban egy 32 cool HD LG LCD tv-t

4000Ft havi fizetéssel és akár 21x11900Ft részletre elvihető.

Ilyen feltételekkel jó vétel lenne?

(#122) gretzky77 válasza jeni (#121) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia, ha szükséged van a tv-re vagy mondjuk azt eladod ( nem tudom mennyiért lehetne) akkor megérheti! Én úgy gondolom (ez szigorú magánvélemény), hogy az LG sajnos alul van értékelve! Tudom ők is bőven tehetnek róla (reklám hiánya meg egyéb hülye régiós eltérések) de a V vagy akár a G széria sztem igenis bőven hozza a többi nagy gyártó flagship szintjét, semmivel sem gyengébb, ha számít a zenei rész akkor pedig egyedülálló! Én nagyon megszerettem az LG ezen vonalát és kopkop soha semmilyen gondom nem volt egyikkel sem!
Minden LG mobilos cikknél, megy itt a fika, hogy így szar meg úgy, ez nem jó meg az nem jó! Mindig megszoktam kapni, hogy LG fan vagyok, legyen így nem érdekel, mert tényleg szeretem a készülékeit és mindig elmondom, bármikor bármelyik flagship mellé odateszem a V50-emet és biztos vagyok benne, hogy nem fog szégyent vallani, árban pedig sokkal barátibb! Sokan elolvassák a hírt és már megy is a komment, hogy mi nem jó! Szoktam kérdezni,hogy használta is az illető vagy csak látatlanban tapasztalat nélkül megy a lehúzás! Volt V10(ebből 2 is),V30,G4,G6 és most V50, úgy gondolom ezek után számíthat a véleményem! Ha van pár hónap türelmed akkor pedig sajnos vagy nem sajnos elég sokat veszít az értékéből! Én függetlenül, bontatlan dobozban vettem 180-ért és egy percig sem bántam meg, pedig soha nem adtam egyben ennyit telefonért!
Én maximálisan ajánlom!!!! Hozzáteszem a telekomos 400ezres nyitóár is vicc, bármilyen márka esetén!

UI: az új s20 széria 325e-ről indul ami sztem vicc kategória, soha nem adnék ennyit "csak 1 telefonért"
Irreálisnak gondolom ezeket az árakat márkától függetlenül! Úgy gondolom nincs ekkora különbség már a készülékek között, hogy indokolja mondjuk a 150 és 350 közötti árkülönbséget!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#123) jeni válasza gretzky77 (#122) üzenetére


jeni
félisten

Hello!

A TV grátisz és így meglenne 200e.Ft-ban a teló ha eladnám a HD felbontású
TV-t. Az 5G megfogott engem és a DUAL LCD is és CPU 855 hardverrel szerelt. Jó dolog,hogy nincs kiálló része a hátsó kameránál.Az tény kevés LG tulaj jön szemben odakint! Az is igaz valahogy az LG-nél nem prioritás a mobil részleg mostanában. Ha akarnak akkor betudnának kerülni a legjobb 3-ba.
Az S20 szintén meglenne 266e.Ft-ban,az S10 sacc 200-ban,az S10 Plus meg 230-ban. A Huawei-nél is jó a P30 Pro vagy a sima P30,de valahogy a frissítésekkel nekem azoknál valahogy nem vagyok kibékülve.
Kamatmentesen előfizuval a teló részlettel együtt egyiknél sem menne fel havi szinten 14000Ft-nál magasabban ,van amelyik 10000Ft alatt meglenne.
Nem tervezem 2 éven belül eladni a telót. Így nem fontos,hogy rövid időn belül mennyit esik le morálisan az értéke. Két év után minden teló ár alatt meg el a piacon.

(#124) gretzky77 válasza jeni (#123) üzenetére


gretzky77
veterán

A frissítések alatt nem tudom mire gondolsz, de mondjuk LG sem a gyors frissítéséről híres! Igaz talán mostanában kicsit mintha összekapta volna magát! G8-ra illetve V50-re már kint van pár régióban a 10-es droid, nálunk még nincs cserébe általában szinte hibátlan frissítés szokott jönni! Én abszolút elégedett vagyok vele! Samut nem vennék, nem szeretem illetve ez a 20-as hátulról sztem nagyon csúnya és baromi drága! LG biztos nem sok jön veled szemben, főleg nem V50! Én ezek közül az LG-t venném, de biztos van bennem elfogultság is!
Ezekkel amúgy sztem egyikkel sem tudsz mellé lőni, mindegyik jó masina, viszont ha az 5g is szempont akkor szűkül a lista!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#125) Mayeye válasza jeni (#121) üzenetére


Mayeye
csendes tag

Hali.
Én a vodánál vettem,mert vodás vagyok alapból is, nekem kicsit olcsóbb is volt A tv-t most várom,kellett egy úgyis a gyerekeknek már. :)
Amúgy nagyon bejön egy nap után a teló,igaz tokkal tényleg nehéz kicsit,de nekem még pont nem zavaró.
Lenne pár kérdésem amire még nem jöttem rá eddig ha nem baj.
A notch melletti résznél hogy lehet beállitani az akksi kijelzést? Nem a %-ost hanem a szinest (végig zöld akkor feltöltve,ahogy merül úgy pirosodik) Eddig nem volt notchos telőm,de pl más telón láttam már ilyet.

Az 5G feliratot hátul hol lehet testre szabni mikor hogy világitson?

Maga a telóhoz tudtok mutatni tokot ami véd is valamit? Kina most kilőve a káosz miatt,muszáj vagyok itthoni rablókat gazdagitani,szeretném használni már a telót.
Amiket eddig találtam mind kitakarják az 5G ledet,vagy csak rossz demo képek vannak a tokoknál.

Egyenlőre ennyi,még zaklatlak titeket úgyis. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#126) gretzky77 válasza Mayeye (#125) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia a színes akkukijelzés gyárilag nincsen.
Az 5g LED nem paraméterezhető vagy bekapcsolod vagy nem, viszont ha jól sejtem különböző színben villog ha Viber, vagy hívás van pl! Tokot itthon nem tudom mennyire találsz rá, én kintről rendeltem de a ledet az enyém is kitakarja! Nekem nem soká megjön egy új tok, ha gondolod a régit ami kissé meg van kopva, de teljesen kulturált állapotban van még, fel tudom neked ajánlani hogy tudd használni,amíg megjön esetleg a Kínából rendelt tokod! Én biztos nem bírnám ki, hogy ott áll a telefon és nem tudom használni! :DD :DD :DD

Más: van aki a zenei képességei miatt választotta? Milyen fej-,fülhallgatóval használjátok?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#127) Mayeye válasza gretzky77 (#126) üzenetére


Mayeye
csendes tag

Szia.
Dobsz egy képet és egy árat a tokról pm-ben,hogy hogy néz ki benne?
Találtam egyetlen helyen fóliát ami nem üveg végre,ha jól nézem nagyjából ugyanaz a mérete a 2 kijelzőnek meg az előlapnak? 3 fóliával teljesen körbe tudnám védeni a karcoktól,márcsak a kamerasziget köré kell találnom valamita gyári tokhoz.... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#128) gretzky77 válasza Mayeye (#127) üzenetére


gretzky77
veterán

Küldök képet privátban a tokról, de ha az enyém megjött-remélem jövő hét elején megjön- akkor ingyen odaadom a mostanit, hogy legyen miben használni amíg megjön a Kínából rendelt, aztán ha nem kell kidobod! Valamint ha kell akkor a hátlapra tudok adni carbon mintás fóliát, nekem is az van rajta! Annyi csak, hogy a tok csatlakozó pinjeinél ki kell vágni! Van vagy 10 db asszem! ;]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#129) jeni válasza Mayeye (#125) üzenetére


jeni
félisten

nem is kártyafüggetlen a teló?
a teló dual nano SIM ként kerül forgalomba.
van aki két nano SIM kártyával használja?

[ Szerkesztve ]

(#130) jeni válasza jeni (#129) üzenetére


jeni
félisten

(#131) Mayeye válasza jeni (#129) üzenetére


Mayeye
csendes tag

Nincs másik kártya amivel ki tudnám próbálni, és még LG service kódokat se tudok amivel meg lehet nézni,a sim tartó meg szerintem nano és microsd kártyás mert nem nagyon lehet kártyát rakni a 2. helyre, meg amúgy is csak egy imei számot találtam a telóban. :(

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#132) gretzky77 válasza Mayeye (#131) üzenetére


gretzky77
veterán


Ez egy privát beszélgetésből van, egy kollégának próbáltam ki a dual SIM dolgot, de nem megy!

Más : ha netán érdekel valakit ezzel a kis programmal az összes app használható dual screen módban!

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#133) Sunyista válasza gretzky77 (#126) üzenetére


Sunyista
tag

Én a zenei képességei miatt vettem leginkább. Egy Meze 99 Classics fejhallgatóm van hozzá, amit nem kifejezetten nehéz hajtani, viszont oda vagyok a hangjáért. (és a kinézetéért)
Igazából G3 óta csak LG telefonom volt. (páratlan szériáknál váltottam, G3 - G5 - V30 - V50) Egyikkel sem volt semmi bajom, mindet imádtam. A G5 óta volt csudiszuper DAC-em, G5-ben még modulárisan, majd a V30-ba már beépítetten, de erről nehezen tudok lemondani.
Ha újra csinálnám, ismét LG-ket vennék szerintem, népszerűtlenség ide, vagy oda.

A V50-nél nekem érzésre a V30 jobban bejött, valahogy az extra minőségérzetet adott, olyan volt mintha valami évekig folyóban gömbölyített kavicsot fognék a kezemben, azért a V50-nél én sajnos emiatt érzem, hogy nagyobb a hézag a keret és az üveglap között, de cserébe akksiban a V30-at is túlszárnyalja, ami kárpótol. (viszont kamerás képességekben is jobbnak láttam a V30-at, ami viszont fura, mert kamera hardverileg jobb a V50, mégis jobb, tisztább képeket lőttem a V30-al)
A másik feature, amit nagyon megszoktam a prémium rezgőmotor. Amikor a V30-at először éreztem vibrálni, az valami csoda volt. A V50-ben is nagyon kedvelhető, sosem gondoltam volna, hogy odaleszek rezgőmotorért, pedig de. Nagyon sokat számít, többek között emiatt maradtam még mindig az LG-nél. (+SD kártya, Jack csatlakozó, kijelző stb. is plusz indok mellette)
A G5 óta viszont hiányolom a tanítható infra távirányítót. Sajnálatos, hogy az kikerült a repertoárból, egyébként tökéletes lenne a V50 számomra, így csak nagyon szuper. :)

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#134) jeni válasza Mayeye (#131) üzenetére


jeni
félisten

ha a menüben van 2 IMEI szám az akkor 2 sím,ha pedig korlátozva van akkor ezek szerint csak vodával megy.
viszont a prohardver teszt oldalon ez van írva:
SÍM-foglalat szimpla vagy dual nanoSÍM
a vodafone oldalon nem szerepel a DUAL SÍM tudás-tehát akkor ott csak 1 símes V50 telót hozzák forgalomba.
ha tényleg 1 símes akkor nekem a voda oldalról nem éri megvennem.
mivel 2 sím van használatban,ezért feltétel a DUAL mód.

(#135) karmaresz


karmaresz
senior tag

Nálam Spigen Liquid Crystal tok került a V50-re. Korábban rugged armor volt a V20-on, de tartva a hátsó led kitakarásától, most nem ezt vettem. Klassz, masszív, nem feltűnő, dea fronton is véd, mert van egy 0,5mm-es pereme. Meg vagyok vele elégedve. Itthon is beszerezhető 4-5 pénz körül.
(Hozzám sem jött még meg a 10-es droid)

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#136) gretzky77 válasza karmaresz (#135) üzenetére


gretzky77
veterán

Régebbi telókon én is használtam, viszont sajnos az is elkezd egy idő után sárgulni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#137) karmaresz válasza gretzky77 (#136) üzenetére


karmaresz
senior tag

Egyelőre még nem látom a nyomát a sárgulásnak, de gondolom a nyár és az UV a legnagyobb ellensége. Majd beszámolok idővel a fejleményekről.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#138) gretzky77


gretzky77
veterán

A svájci független rom( hivatalos, végleges Android Q) megvan kdz formában ha esetleg valakit érdekel! Én már feltettem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#139) andor80 válasza jeni (#123) üzenetére


andor80
senior tag

"P30,de valahogy a frissítésekkel nekem azoknál valahogy nem vagyok kibékülve."
Havonta jött eddig is a patch Mi a gond?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#140) Sunyista


Sunyista
tag

Akit esetleg érdekel, megjött a frissítés LM-V500EM, független. :DD

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#141) gretzky77 válasza Sunyista (#140) üzenetére


gretzky77
veterán

Szuper, köszönjük az infót.
Mikori a biztonsági frissítés?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#142) Sunyista válasza gretzky77 (#141) üzenetére


Sunyista
tag

Friss ropogós: 2020 január 1.

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#143) gretzky77 válasza Sunyista (#142) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi én feldobtam a svájci függetlent az is január 1.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#144) Sunyista válasza gretzky77 (#143) üzenetére


Sunyista
tag

Én maradok a gyárin, amíg nem indul be a nagy ROM-olás XDA-n. Néhány nap előny nem ér annyit, hogy bukjam az OTA kényelmességét.

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#145) gretzky77 válasza Sunyista (#144) üzenetére


gretzky77
veterán

Persze, persze! Ha tudom, hogy megjön ilyen hamar ide is akkor nem is dobtam volna fel! Azt nem tudom, hogy ugye a svájci rom is open EU csak nem EU hanem EEA vajon az EEA OTA megjön így nekem is!? De még az is lehet ha lesz időm visszadobom a piet és lefrissítem! Neked a Bridge dobta fel vagy OTA?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#146) gretzky77


gretzky77
veterán

Meg tudná valaki nézni nekem, hogy üzemel e nála a Volte beállítás?
Tárcsázó : *#*#4636#*#*
Itt van egy olyan ,hogy telefon információ azon belül van egy olyan, hogy mobil radio power!
Ezalatt van egy Volte kapcsoló
Ez nálam inaktív be sem lehet kapcsolni!
Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#147) karmaresz válasza Sunyista (#140) üzenetére


karmaresz
senior tag

Köszi az infót! Megnéztem és nálam is megérkezett. :C
Megvárom az első tapaaztalatokat és telepítem én is.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#148) karmaresz válasza gretzky77 (#146) üzenetére


karmaresz
senior tag

Ha erre gondoltál, akkor nálam igen:

(Egyelőre még 9-es droidon. :B )

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#149) Mooster


Mooster
újonc

Csak szerintem borzasztó a navigáció 10-es alatt? Én baromira csalódtam benne... Dual screen-el nem megy a gesztusvezérlés csak a gombok, azok viszont már nem tűnnek el az alkalmazásokban, tehát pl chrome alatt folyamatosan fekete a navigációs sáv! egyrészt foglalja a helyet másrészt az olednek sem fog jót tenni! Ez így NAGYON GÁZ!

(#150) karmaresz válasza Sunyista (#142) üzenetére


karmaresz
senior tag

Milyen érdekes, hogy nektek január elsejei van, nálam meg január 23-át ír.

(#133) Sunyista Szintén LG-t nyúzok már vagy 5-6 éve, csak eddig a páros verziókat. (G2, G4, V20) Itthon viszonylag komoly hangrendszerem van, de ha utazok, vagy egyszerűen nincs kedvem az emeleten hallgatni a zenét, akkor ezzel már elfogadható szinten oldom meg a mobilitás és a minőség ritkán összeegyeztethető problematikáját. A 250 ohmos Beyerdynamic Amiron Home-ot is nagyon szépen kiszolgálja a V50, de pont most tervezek utazása is egy 50 ohm feletti, zárt fejhallgatót. Ha nem jön szembe valami tuti vétel, szerintem maradok a Beyernél egy Custom Studio One személyében.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.