Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gretzky77 válasza Mooster (#149) üzenetére


gretzky77
veterán

Dual screen esetén sztem eddig sem ment a gesztusvezérlés!

karmaresz az lehet, hogy a kiadás dátuma, ha telepíted akkor lehet nálad is január 1 lesz!
Én nem rég jó áron jutottam egy Final Sonorous II-es fejeshez és imádom

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#152) gretzky77 válasza karmaresz (#148) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen erre gondoltam, köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#153) rigoberto


rigoberto
őstag

Csak szolgáltatónál lehet megvásárolni?

(#154) gretzky77 válasza rigoberto (#153) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nem! Hardveraprón is hirdetnek, én is itt vettem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#155) rigoberto válasza gretzky77 (#154) üzenetére


rigoberto
őstag

Na és milyen? Bejön neked?

(#156) karmaresz válasza rigoberto (#155) üzenetére


karmaresz
senior tag

Jó akksi, jó kijelző, gyors, szuper hangzás, korrekt ökoszisztéma, IP védelem. Ebben az ársávban nem cserélném most el semmire a piacon.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#157) gretzky77 válasza rigoberto (#155) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen nagyon! Sztem az elsők között vettem, ha nem én voltam az első! Mostohán bánnak az LG-vel de nem igazán tudom miért! Én évek óta LG párti vagyok, nekem nagyon bejön a rendszerük és általában elég bugmentes. Jó rendszer, kijelző, fergeteges üzemidő sztem jó kamera a zenei része pedig non plus ultra!
Másnak is ajánlottam már, ha netán pesti vagy nagyon szívesen megnyomkodhatod egy kávé mellett!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#158) rigoberto válasza gretzky77 (#157) üzenetére


rigoberto
őstag

Köszönöm a lehetőséget, majd ha úgy adódik lehet megnézem.
Szeretem én is az LG-t, de még drága cucc ez egyelőre nekem.
Meg túl nagynak és vastagnak hat, hogy telefonnak kényelmes legyen.

(#159) karmaresz válasza rigoberto (#158) üzenetére


karmaresz
senior tag

A tokot és második kijelzőt heti egy-két alkalommal, általában este, ágyban/kanapén használom. Jobban akkor tudnám kihasználni, ha játszanék rajta. E nélkül teljesen átlagos a mérete és a súlya is.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#160) rigoberto válasza karmaresz (#159) üzenetére


rigoberto
őstag

Lehet akkor tényleg meg kéne tapogatni élőben egyet.. bár tuti nem lehet kapni Médiában vagy hasonló helyeken még gondolom ahol ezt megtehetném.. :F
Ha Pesten járok majd greczky kollegát megkeresem a témában..

[ Szerkesztve ]

(#161) Sunyista válasza Mooster (#149) üzenetére


Sunyista
tag

Nálam jól navigál, pont, mint a 9-esen. (Waze-t használok)
Eddig jó ez a verzió is, bár még néhány újdonságot szoknom kell.
Bug-ok is vannak, pl. a beállításokban a "Másodlagos kijelző" opció ott van, de csak nyomkodni lehet, nem csinál semmit.

A gesztus vezérlésem tegnap kétféleképpen akadt be, egyszer látszólag semmi gondja nem volt, felismerte a gesztusokat, de nem hajtotta végre, egyszer pedig az alkalmazásváltóm ragadt be. Azóta újraindítottam, ma jó volt.

A gesztusvezérlés általánosságban irritálóan van megcsinálva (Android feature, nem az LG rontotta el), mert az oldalról behúzó vissza gesztus az egész képernyő hosszon működik és így nem lehet használni az appokban a szélről behúzható menüket, csak a gombbal a képernyő tetején... (beállítani az érzékenységét nem lehet) Francnak használom, de V30-on is ilyet használtam, csak ott egy root-os app-al, de az jobban működött.

Fáj még a kamera is kicsit, korábban a 3 kamerának 3 választó gombja volt, amit lehetett nyomkodni a kamera váltogatáshoz, most egy van, így nem lehet egy konkrét kamerára váltani rögtön és elsőre nem teljesen egyértelmű, hogy a gomb ikonján szereplő fenyőfa most makró, vagy normál pl. Idegesítő, de meg lehet szokni.

Akksi időm jó volt, 50%-nál 3,5h kijelzőidő, elég átlagos munkanapi használattal. (játék nem volt)

A UI nekem személy szerint tetszik, szebb, mint korábban és gyorsabb is. Pie-on gyakran előfordult, hogy a telefont felébresztve, feloldva másodpercekig fekete képernyőt kellett bambulni, mire összeszedte magát, 10-en eddig ilyen nem volt.

Ha még lesz valami érdekesség, megírom, hátha van aki még kivár a frissítéssel és hasznosak az infók.

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#162) gretzky77 válasza Sunyista (#161) üzenetére


gretzky77
veterán

Visszadobtam az eredeti piet és onnan ftissitettem rendesen, hogy később se legyen gond az OTA-s frissítésekkel! Valaki írta a Január 23.-ai dátumot, amikor jelzi, hogy van frissítés akkor nálam is Jan. 23 volt a dátum, de a biztonsági patch az Jan. 1
Appokban a szélről behúzható menü mit takar? Pl Viber esetén, hogy oldalról húzol és ott bejön a beszélgetés menüje? Az nekem működik csak ne teljesen a széléről húzd, mert akkor valóban a vissza gesztus működik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#163) Sunyista válasza gretzky77 (#162) üzenetére


Sunyista
tag

Pl. Play áruházban a balról behúzható menü

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#164) gretzky77 válasza Sunyista (#163) üzenetére


gretzky77
veterán

Oksa értem! Esetleg a Fluid navigation Gesture progival próbálkozz! Én a 9-es droidon azt használtam nagyon jól tette a dolgát és rengeteg beállítási opció van, adb-ből kell neki a parancs, hogy az alsó navisávot eltűntesse, de jó kis progi!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#165) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Azoktól kérdeznék, akik a V50 dual sim-es verziót használják. Hol érdemes beszerezni? Néztem pár webshop-ot, de nem tiszta, hogy pontosan ezek milyen régióból származnak... tud valaki ajánlani megbízható helyet?

(#166) gretzky77 válasza David3 (#165) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia itthon sztem nem nagyon fogsz találni dual simest és ha találsz is akkor az sztem koreai régiós lesz!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#167) David3 válasza gretzky77 (#166) üzenetére


David3
őstag

Értem, és köszi!

Akad esetleg közöttetek valaki, aki használ dual sim-es, koreai régiós V50-et?

(#168) jeni válasza gretzky77 (#166) üzenetére


jeni
félisten

A dual sím miatt a G8X kellene megvenni de abban meg nincs 5G!

(#169) ferrari1


ferrari1
őstag

Van mód visszatérni a 9-re 10 után? Tud segíteni benne valaki egy leírással vagy bárhmilyen módon? Köszönöm!

(#170) Inarus válasza David3 (#165) üzenetére


Inarus
addikt

Mintha a Telenornál Dual-SIM verzió lenne.

Szerk.: Nem teljesen értem, hogy a készülék nevében a "DS" az most akkor végülis a Dual Screen lenne-e, ha már a honlapon a leírás szerint Single SIM

[ Szerkesztve ]

(#171) David3 válasza Inarus (#170) üzenetére


David3
őstag

Szerintem itt csak a dupla kijelzőre utal a "DS" megjelölés, bár így ebben a formában elég megtévesztő. Leírás szerint Single SIM (nanoSIM) megy bele, úgyhogy ez is felejtős.

Egyelőre kivárok, talán tavaszig változik a helyzet...

(#172) jeni válasza David3 (#171) üzenetére


jeni
félisten

LG V50 5G
Hálózat SIM kártyák száma: Single SIM
SIM kártya típusa: Nano SIM

(#173) karmaresz válasza ferrari1 (#169) üzenetére


karmaresz
senior tag

Megkérdezhetem az okát? A telefonom még 9-en van és mielőtt meglépném a 10-est, gyűjtöm a visszajelzéseket, pro és kontra érveket.

Úgy tudom gretczky77 topiktársunk downgrade-elt már 10-ről 9-re, de ha ő most nem elérhető, érdemes átlapozni az xda lg v50-es fórumát megoldás után.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#174) gretzky77 válasza karmaresz (#173) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia kamera miatt szeretne visszatérni, szerinte romlott a minősége! Privátban már egyeztettünk

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#175) karmaresz válasza gretzky77 (#174) üzenetére


karmaresz
senior tag

Köszi!
Te mit tapasztaltál? Nálad romlott a fotó minősége? Ha meglépem az upgrade-et, igyekszem ugyanolyan fényviszonyok és manuális beállítások mellett lőni egy fotót előtte és utána. Aztán majd jól össze lehet hasonlítani.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#176) gretzky77 válasza karmaresz (#175) üzenetére


gretzky77
veterán

Az jó ötlet! Én nem csináltam ilyen előtte utána dolgot, nekem nincs bajom a képekkel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#177) tomi473575


tomi473575
újonc

Sziasztok. Én most szeretnék egy ilyen készüléket vásárolni de mindenhol kétes információkat kapok. Nekem fontos hogy 2 sim kártyát tudjak használni a készülékbe. Viszont a teszt azt írta hogy lehetséges de itt több kommentben olvastam hogy nem. A vodafone szerint is 2 sim kártyás de most kicsit megzavarodtam. Valaki meg tudná mondani pontosan hogy most mi a helyzet?

(#178) gretzky77 válasza tomi473575 (#177) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom hol vennéd az enyém független EU régiós és bár úgy néz ki, hogy a tálca 2 SIM kártyás valójában nem az! Ha a voda azt árul lehetséges, de azon sem lepődnék meg ha rosszul hirdetnék! Mindenképp szét kell nézni, itt linkeltem korábban képet a SIM tálcáról, hasonló kérdés miatt!

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#179) tomi473575


tomi473575
újonc

Köszönöm a választ a vodafonetól hoznám ki de ők is csak utánanézés után tudták megmondani mert a weboldalon nincs róla információ.

(#180) karmaresz válasza tomi473575 (#179) üzenetére


karmaresz
senior tag

A feature valószínűleg benne van, de úgy tűnik az LG ezt csak Koreában tette elérhetővé. Mindenesetre írj majd, ha a Vodánál mást mondanak. Lehet, hogy a szolgáltatói készülékeknél az adott partner dönthet ennek a szolgáltatásnak a sorsáról.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#181) zaqwe72 válasza gretzky77 (#178) üzenetére


zaqwe72
csendes tag

Sziasztok!
Van itt valakinek dual sim-es LgV50-e? Eddig minden hirdetésről kiderült, hogy csak 1 sim kártyát tud kezelni. Létezik egyáltalán belőle duál sim verzió?

(#182) David3 válasza zaqwe72 (#181) üzenetére


David3
őstag

Pár nappal korábban kérdeztem én is ezt... eddig én sem találtam Dual SIM-es verziót.

(#183) st3v3np3t3r válasza zaqwe72 (#181) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia. nem lehet, hogy hybrid dual sim-es? azaz a microsd helyére menne a második sim?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#184) zaqwe72 válasza st3v3np3t3r (#183) üzenetére


zaqwe72
csendes tag

Ebben reménykedek, hogy létezik ilyen verzió, amit eddig kipróbáltunk oda ugyan behelyezhető volt a 2. sim, de nem ismerte fel a készülék.

(#185) st3v3np3t3r válasza zaqwe72 (#184) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem ilyen a sim tálca?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#186) zaqwe72 válasza st3v3np3t3r (#185) üzenetére


zaqwe72
csendes tag

De igen. Így néz ki

(#187) st3v3np3t3r válasza zaqwe72 (#186) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

akkor az sd kártya helyére megy a második sim

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#188) zaqwe72 válasza st3v3np3t3r (#187) üzenetére


zaqwe72
csendes tag

Ezt meg is próbáltuk de nem működött. Ezért lenne szükségem egy olyan modellszámra, ahol ebben az elrendezésben működik a 2. sim is.

(#189) gretzky77 válasza st3v3np3t3r (#185) üzenetére


gretzky77
veterán

Így néz ki de én is tettem be korábban képeket és próbáltam is bele SIM kártyát viszont nem is annyira stabil benne illetve nem is olvassa!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#190) st3v3np3t3r válasza gretzky77 (#189) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

amúgy a G8s és a V50 között van némi hardveres difi? mert lehet, hogy a G8s dual simes csak.
Bár a gsmarena oldalon azt írják,hogy van dual simes is v50-ből, de erről hivatalos oldalon semmit sem olvasni.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#191) gretzky77 válasza st3v3np3t3r (#190) üzenetére


gretzky77
veterán

Biztos van dual SIM csak az lehet, hogy koreai régiós! G8s sztem lényegesen eltér a V50-től

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#192) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Valószínű mind dual simes (hardverileg, bár szét kéne szedni ehhez, hogy látni lehessen pontosan.. vagy belenézni legalább a tálca nyílásba, hogy mennyi lábat látni, csak szoftveresen van korlátozva. Sok telefonnál eljátsszák ezt manapság, hogy csak egyféle hardvet gyártanak a single és dual sim változatok mögé, és néha még a sim tálcát se cserélik ki másfajtára (van akik igen, de simán belerakható a dualsim tálca).. és szoftveres módosítással életre kelthető a második sim foglalat.
De nem tudom V50 esetében ez így van-e.. Bár más készülékeknél is ilyenkor gond, hogy csak egy imei szám van a hardverbe égetve (a másodikat meg szoftveresen kell "beemulálni" rootolt droiddal).

Nincs V50-em.. csak szemezek vele egy ideje... bár lehet várok még jó darabig vagy V60-ra mozdulok rá... de igaz, jól elvagyok még a V20-ammal (most kapott új akkut, így "nem rohanok" lecserélni).. 5G nem izgat (nem érdekel), úgy se lenne ott ahol lakom.. csak belvárosban van, zuglóban már "nem érdekes", meg amennyit netezek telefonon a 3G is elég (az előfizetésemhez még 4G-t se adnak :D.. egyetlen bajom, hogy 400MB az adatforgalmi limitem, bár igaz, az se fogy el sokszor.. nem nézek napközben videókat, és a facebookon és hasonlóakon se járok kb. semennyit, így a "néha keresek valamit" és netbankolni, navigálni dologra meg elég).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#193) st3v3np3t3r válasza DraXoN (#192) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

LG V50 ThinQ 5G Teardown video YT

Itt xda-n is szó van róla, állítólag tudná, de lehet hardveresen van tiltva a második sim foglalat :F

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#194) gretzky77 válasza st3v3np3t3r (#193) üzenetére


gretzky77
veterán

Itt, amit a videón szétszed az koreai változat ebből biztos van dual SIM! Viszont amikor én próbáltam a microsd-s helyre betenni a SIM kártyát akkor nem is passzolt bele, hanem kicsit szó szerint lötyögött!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#195) tomi473575


tomi473575
újonc

Szép estét mindenkinek. Először is köszönöm a gyors választ mindenkitől. Bementem a vodafone üzletbe Pécsen ahol azt az információt kaptam hogy csak Pesten tudnak választ adni mert csak Pesten van ebből a készülékből. Próbáltam telefonon érdeklődni de a kedves hölgy nem tudott biztos választ adni. Így nem volt más választásom felmentem Pestre ahol először az Aréna plázában érdeklődtem. Ott nem tudtak válaszolni mert hogy nincs náluk ilyen készülék próbáljam meg a Westendben. Elmentem de ott is csak a fejrázást kaptam meg hogy menjek a Mamutba mert ott biztos van és tudnak segíteni. Elmentem oda is és mondták hogy igen dual simes hiszen a kint lévő termék nevében megtalálható a DS Pontosabban ez volt kin: LG V50 ThinQ DS. Amikor megkérdeztem hogy ez nem a Dual Screen rövidítése hebegve válasz nélkül hagytak. Így aki a vodafone üzletbe szeretne érdeklődni ne tegye mert nem kap érdemi információt. Vagy csak amikor én voltam bent akkor voltak nem hozzáértők. Így ezek után nem tudom hogy ezt válasszam-e mert nekem különösen fontos a 2 sim kártya. Sajnálom ha ezzel semmi hasznosat nem tudtam írni.

(#196) David3 válasza tomi473575 (#195) üzenetére


David3
őstag

Komolyan nem hittem el, hogy egyedül nekem szükséges a dual SIM, sajnos a munkám és magánélet miatt kell... nem szeretnék ugyanis mindig két telefonnal szaladgálni. Viszont az elképesztő, hogy a V50 esetében erre nem gondoltak, hogy az embereknek kelleni fog a két SIM kártya...?! Mindenesetre én várom a megoldást, bár már lassan arra a megoldásra jutok, hogy veszek egy V40-t, mert abból legalább tuti van DS verzió. :D

(#197) Inarus válasza tomi473575 (#195) üzenetére


Inarus
addikt

Komolyan senki nem nézte meg, hogy a készüléknek nincs-e véletlenül két imei száma? :F

(#198) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Három típus jelölést találtam v50-re. v450pm, v500n, v500em. Meg tudnátok írni, melyik az európai piacra szánt modell, illetve, aki tudja, melyik, pontosan melyik? Köszönöm!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#199) st3v3np3t3r válasza bakosarpi (#198) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szia,elvileg:
v450pm usa sprint
v500n korea
v500em global

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#200) stemplar07 válasza David3 (#196) üzenetére


stemplar07
őstag

LG G8x dual simes ( illetve az LG V50S ami 5 G-s is gyakorlatilag G8x 5g )gyanítom az 5G-s telefonoknál az elején volt komplikáltabb megoldani a dual simet..(?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.