Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Takhanto válasza zho-lee (#400) üzenetére


Takhanto
őstag

Csináltam már olyat is,de akkor is lassabb volt mint most. Állandóan memoria hiba üzenetet dobált,elég volt.
Mostani Cyanogen rom az mindenben jól működik csak a bluetooth headsettel van baj. Ennél még jó a wifi is meg a camera is.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#402) zho-lee válasza Takhanto (#401) üzenetére


zho-lee
addikt

Nálam, tudod, nem volt ilyen "memória elfogyott" riasztás.
Volt, amikor feltettem a gyárit, és 2 napig azt használtam törlés nélkül az összes gyári sz@rral együtt, hogy e nemes és fontos funkcióját élvezhessem az LG-mnek!
Biztos sokat dolgoztak rajta a mérnökeik, hogy ez benne lehessen :DDD
Van egy jó leírás hozzá, mit is lehet törölni,hogy ezt elfelejthesd :B

csak nem akarom reklámozni, kinek a blogjában is van

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#403) Takhanto


Takhanto
őstag

Nagyon kihaltnak tűnik....mi van veletek? Asszem lassan le kéne váltanom Optimus 4X-re...

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#404) zho-lee válasza Takhanto (#403) üzenetére


zho-lee
addikt

Vagy mindenki megelégedve használja az LG-t,és azért nincsen itt.. ;)

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#405) makos78


makos78
csendes tag

Sziasztok!

Keresek valakit Budapesten vagy környékén, aki egy kis lóvéért biztos kézzel rendbe tenné a telefonomat.
A legnagyobb problémám, hogy mindig kiírja, hogy "kevés a rendszermemória".

Tehát vagy bővíteni kéne vagy legalább úgy rendbe szedni, h ne írja ki ezt a sz*rt, pl vezetés és navigáció közben elég életveszélyes nyomkodni!

Ha jól sejtem, itt vannak olyanok, akik konkrétan ennél a típusnál ebben otthon vannak!
Válaszokat légyszi privátba!
Köszönet
M.Ákos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.