Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mappa


Mappa
addikt

elég kulturált ez a menürendszer ..nem rossz

nem kötelező megadni

(#2) MerLinh


MerLinh
senior tag

ugye ugye nem is olyan gány, mint sokan gondolják

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#3) stevve


stevve
nagyúr

Ha minden igaz, akkor október 21 Európa és november USA.

(#4) Alwares


Alwares
aktív tag

Egész korrektnek tűnik ez a telefon, pedig én bevallottan nagy LG hater vagyok. Ez az IE meg igaz, hogy az Acid teszten olyan rossz, hogy nemigaz, de legalább annyira simán fut mint a Safari. Az Android böngészője nekem úgy tűnt, hogy Desire-ön és a legkeményebb vasakon is akadozik.
Jó gyors lesz ez a WP7, kíváncsi leszek az App-okra is. Amiket eddig láttam nagyon egyszerű és elengáns programok voltak. Nekem tetszik, remélem, hogy nem lesz ez az LG túl drága. :S

(#5) moonman


moonman
titán

20 percen keresztül nem csinál vele semmit. :D

(#6) stevve válasza moonman (#5) üzenetére


stevve
nagyúr

Kb. Kezdem utálni az ilyen halálra magyarázós videókat. Ne magyarázzanak, nyomogassák. A szokásos használat érdekel, nem a duma, ezért kell a videó. Később egy cikkben írják le, mit gondolnak.

[ Szerkesztve ]

(#7) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hát sztem ez a menü még mindig hányinger... Rohadtul nem tetszik!

Minden szavam magánvélemény!

(#8) stevve válasza tothmaxy182 (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

Az biztos, hogy erősen megosztja majd a felhasználókat, de hát minden újdonság így működik. :)

(#9) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Maga a menürendszer nekem is-is módon jön be, van ami tetszik van mi nem, ez szerintem nem is fog változni, amíg meg nem nyomkodok egyet. Viszont a telefon az nem gyere be. Külsőre okés, de ha már csinálnak manuális gombot, akkor az ne kattogjon már mint egy régi vekker... :( . Ráadásul pont azok, amik mindig használatban vannak. Inkább lennének mechanikus híváskezelőgombok, ezek meg érintősek...

(#10) oO7 válasza stevve (#6) üzenetére


oO7
őstag

hú ne is mondd, én a legjobban azon égek ki amikor mutogat a képernyőre és azthinnéd, hogy rábökött, de nem, csak mutogat és szövegel...

(#11) n0_gAboR válasza stevve (#6) üzenetére


n0_gAboR
őstag

nagyonnagy +1!
Rengeteg videos nem erzi hogy mire valo az eszkoz. Allandoan porgetnem kell, mert nem kapm meg az informaciot, amiert nezem a videot.
Egy videoban gyorsan es erdekesen kellene bemutatni a dolgokat, pofazni meg a szovegben - ott konnyebben atugorja az ember az ot nem erdeklo reszt.

(#12) n0_gAboR válasza oO7 (#10) üzenetére


n0_gAboR
őstag

foleg ugy vicces, hogy cegnel nincs hang, csak kep, igy tenyleg csak az idegeidet csigazza:)

(#13) keIdor


keIdor
titán

Hát a főmenü kinézete még úgy ahogy elmegy, de ezek a ki-be logó szavak, betűk... borzalmasan néz ki...
Itt mutatom munkatársaknak és undorító, most mondták.:D

W-nek kilóg az egyik fele lol, legalább az egész betű lógjon ki akkor már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) Probber


Probber
őstag

Viszonylag egyszerűnek és könnyen kezelhetőnek tűnik ez az új menürendszer, de furcsa, hogy nem tölti ki az egész kijelzőt és nem úgy néz ki, hogy túlzottan variálható, testre szabható lenne. A menü "cián" színe nekem nem tetszik, de remélhetőleg változtatni is lehet majd rajta. Érdekes. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#15) moonman válasza keIdor (#13) üzenetére


moonman
titán

látom, felfogtad a koncepciót. meg a munkatársaid is. pedig nem kell hozzá sok. vegyetek ájfónt, abból nem lóg ki semmi. :D

#14: a szín változtatható.

[ Szerkesztve ]

(#16) moonman válasza tothmaxy182 (#7) üzenetére


moonman
titán

ezt a hányinger dumát muszáj minden topicba beírni? már kurva unalmas. felfogtuk, nem tetszik. jó androidozást.

(#17) stevve válasza n0_gAboR (#12) üzenetére


stevve
nagyúr

Én is hang nélkül néztem, így elég zavaró a sok üresjárat. :)

(#18) Kumite válasza keIdor (#13) üzenetére


Kumite
aktív tag

Tegnap nyomkodtam pár percet iPhone 4-et a T-ben, hááááááát... Előbb vennék ilyet vagy Androidot, mint azt.
És persze bármelyiket csak teljes qwertyvel, lehetőség szerint BlackBerry Torch kialakításban, de nem riadnék vissza egy Nokia E7-től sem ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) keIdor válasza moonman (#15) üzenetére


keIdor
titán

Bocs, igazad van, én rontottam el. Ahol te vagy és Microsoft a téma ott csak jót, vagy semmit.
Értem ám.
Felfogtuk amúgy, csak nem jön be. Főleg a rengeteg korlátozás miatt, ilyenek pl. hogy nem lehet másik böngészőt feltenni.
Inkább egy HD2, és nem azért mert csili vili Sense, hanem mert normálisan néz ki és nincs szarrá korlátozva.

Amúgy hogy jött ide az ájfon? Valami jobbat vágj már vissza légyszi, mert sose volt ájfonom. És nem is lesz ilyen árak mellett.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) moonman válasza keIdor (#19) üzenetére


moonman
titán

ha valóban felfogtad volna, akkor nem lol-oznál itt a kilógó szövegen, hanem egyszerűen azt írtad volna, hogy neked ez a stílus nem jön be. tudod, nem hüjék tervezték, nyilván jobban értenek az ergonómiához, mint te vagy a munkatársaid. azt, hogy nem tetszik, elfogadom, iphone-t azért írtam, mert ott van bőven eyecandy meg csilivili ikonok, gombok, teljes ellentéte ennek, tehát nyilván jobban bejön.

(#21) oO7 válasza keIdor (#19) üzenetére


oO7
őstag

elég zúzós a saját böngészője is... nemértem miért akarná azt bárki is lecserélni...
de ezen konkrétumtól függetlenül nagyon erősnek tartom, hogy "szarrá van korlátozva"...

(#22) keIdor válasza oO7 (#21) üzenetére


keIdor
titán

Videók alapján igen, de várjuk ki a végét...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ez a menürendszer direkt kelti egy borzalmasan fapados és rosszul tagolt weboldal benyomását vagy még mindig nincs kész?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#24) moonman válasza Rickazoid (#23) üzenetére


moonman
titán

direkt.

(#25) tothmaxy182 válasza moonman (#16) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Köszönöm, meglesz...

Minden szavam magánvélemény!

(#26) keIdor válasza Kumite (#18) üzenetére


keIdor
titán

A Nokia E7 különben nekem is nagyon bejön.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Nekem is bejövős, nem kell ezt fikázni, van akinek tetszik van akinek meg nem, ennyi.

(#28) joey04 válasza keIdor (#19) üzenetére


joey04
titán

Felfogtuk amúgy, csak nem jön be
+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) plus44


plus44
veterán

A menürendszert nem is kommentálom, az úgy jó, ahogy van. Most már csak egy nagyon letisztult dizájnos kis fém telefon kellene, de még várat ez magára...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) Integra


Integra
titán

jó video, csak egy büdös szót nem értek belőle.
a srác meg úgy darál nulla hangszín változással, mint ami a legszebb alámondásos vhs korszakot idézi, commando, meg amerikai nindzsa, rendőrakadémia1....
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31) Integra válasza keIdor (#13) üzenetére


Integra
titán

jól hátbaveregettétek egymást, hogy milyen "királyok" vagytok, nehéz erre szavakat találni, micsoda összeborulás:DDD:t

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) keIdor válasza Integra (#31) üzenetére


keIdor
titán

Igen-igen, nagy összeborulás volt! Mosolyogva kézrázás közben megegyeztünk, hogy ez bizony nem nekünk való. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) erdoke válasza moonman (#15) üzenetére


erdoke
titán

Úgy tűnik, nem a 16. targoncás hadosztálynak készült... ;]:))

A legjobb aláírás a héten

(#34) moonman válasza erdoke (#33) üzenetére


moonman
titán

:DDD ezen mekkorát borultam. :C

(#35) moonman válasza keIdor (#32) üzenetére


moonman
titán

"ez bizony nem nekünk való"

ugye mennyivel szebben hangzik, mint a "borzalmas", "undorító" és a "lol"? pedig ehhez sem kell sok.

(#36) keIdor válasza moonman (#34) üzenetére


keIdor
titán

Én is. :C Ez ütött így este. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) erdoke válasza moonman (#35) üzenetére


erdoke
titán

B@sszuskulcs, így elsőre a RIM tabletje nagyon üt, azt nézzétek, ha még nem alszotok.

A legjobb aláírás a héten

(#38) moonman válasza erdoke (#37) üzenetére


moonman
titán

hánemtom, néztem már este, de valahogy megingott a bizalmam a RIM-ben az utóbbi időben. azért tetszik.

(#39) Inarus válasza erdoke (#37) üzenetére


Inarus
addikt

Nem rossz, de a BB nem az én világom. Inkább már a WP.

(#40) #16820480 válasza erdoke (#37) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom erre majd milyen rendszert tesznek, de a BB sajnos elég kirekesztő egy cég. nincs voip, ha nincs bis/bes előfizetésed, akkor le vagy tojva, ráadásul tele van buta hibákkal a szoftver (amennyire okosságokkal). multitasking egy kínszenvedés még 1 böngésző egy IM kliens felállásban is... :U

(#41) stevve válasza #16820480 (#40) üzenetére


stevve
nagyúr

Hú, te nagyon félreérted a RIM-et. :( A BB-k elsődleges erénye az adatbiztonság. erre is való a BIS/BES és a halálra titkosítás. emiatt dumálnak most a diktatórikus módszereket alkalmazó kormányok, mert nem tudnak belenézni a forgalomba. Ez magával hozza azt, hogy ez egy zárt rendszer. Hibákról keveset tudok, ami a mindennapokat illeti, de nem elképzelhetetlen, hogy van benne bug. Ezek alapvetően nem a custom IM és böngészők miatt érdekes rendszerek, de IM-ből MSN szépen fut rajta például.

Nekem a RIM tablet is tetszik, bár a BlackBook név jobban tetszett volna. Paraméterei impozánsak, kinézetre jónak tűnik az első hands-onok után. :)

(#42) #16820480 válasza stevve (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

lehet, hogy félreértem, de azért az szerintem nem olyan jó dolog, hogy ha nins bis legalább, akkor nem enged ki mobilnetre a telefon. lehet, hogy jól megy az msn, de ez is, mint az összes többi alap dolog, csak akkor mennek, ha előfizetsz a szolgáltatásukra. nem tudtam szinkronizálni a kontaktlistámat például gmail névjegyzékkel, mert bár van ilyen alkalmazás, de nem megy bis nélkül. a blackberry desktop app meg csak a yahoo-t ismeri, ráadásul nehogymár manapság ehhez desktop szoftver kelljen már.
az, hogy nincs egyáltalán voip, és nincs rá lehetőség sem (konkrétan nem létezik ilyen alkalmazás, és nem is létezhet), az is baj (nekem).
illetve például ilyenek, hogy a számomra alap ázsiai szövegbevitel buta mint a kő, lassabban lehet vele gépelni, mint 9 gombon bármilyen más telefonon, ráadásul soronként egyszer összeomlik és újra kell indítani. az ébresztő remeük és aggresszíven van megoldva: a kártya nélkül kikapcsolt(nak hitt) telefon órákon át vinnyogott a fiókba zárva, mert beállítva maradt az ébresztő, és nem adta fel 1-2 perc után, hanem addig zajongott, amíg le nem merült teljesen az akksi (szobatársam nagy örömére).
multitask-nál én a parlingo-t és a beépített böngészőt használtam. az egy dolog, hogy a feladatváltás olyan lassú volt, mintha egy 90 éves kanadai bácsi kézzel cipelte volna a háttérbe az alkalmazást, majd előre a másikat, de nem is volt üzembitos, töbször fagyott ilyen közben is.

biztos nagyon jó telefonok, de én nagyot csalódtam a rendszerben, és ez a telefonom volt meg a legkevesebb ideig, egy hónap után eladtam inkább.

(#43) stevve válasza #16820480 (#42) üzenetére


stevve
nagyúr

Az igaz, hogy a BIS egy átlagos, nem céges felhasználót korlátoz, a "néptelefonokon" ebből a szempontból talán érdemes lenne változtatni. A levelezés is pont emiatt nehézkes, de ez mondhatni természetes BB esetén. Ez nem hiba önmagában. A voip nálad kardinális, ahogy látom, mert többször említetted már. Ezt valóban nem tudja, amiért kár. Az ázsiai karakterek hiánya fájó a fizikai billentyűzeteknél, ez igaz. Összeomlást nem tapasztaltam, bár a multitaskingot nem is nagyon erőltettem. Nem találtam értelmét, viszont gépelni hamar megtanultam rajta és gyorsabban ment, mint máshol. Persze aki már guru egy hagyományoson, annak biztos nehéz, én sosem voltam egy villám ili smsek írásában. :D

Amiket írtál, abból látszik, hogy a BB nem neked való és sajnos sokan esnek a BB csapdájába vásárláskor, mert eléggé kilóg a sorból...

Remélem, azért találtál olyat, ami bejött. :) Ha jól tippelek, neked leginkább Android való vagy ha lesz, akkor WP7, virtuális billentyűzettel. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) erdoke válasza #16820480 (#40) üzenetére


erdoke
titán

Írják a hírekben, hogy milyen szoftver kerül rá, részben azért tetszik. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#45) moonman válasza erdoke (#44) üzenetére


moonman
titán

olyan, amiről a wörldwájdweb is futik? :D

(#46) AS


AS
félisten

Sok sok kép:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#47) Inarus válasza AS (#46) üzenetére


Inarus
addikt

Egész tetszetős. :))

(#48) Integra válasza AS (#46) üzenetére


Integra
titán

ha ez széria modell már, akkor...
iszonyú gagyi. az illesztések, a design, a hátlap, az a kamera rész..
kínai piac feeling.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49) Ricardo


Ricardo
félisten

Még mindíg úgy vagyok vele hogy tetszene ha. :U

Maga a menü nem rossz, nekem bejönnek a letisztult dolgok.
Ezzel az asszimetrikus megoldással viszont valahogy nem tudok mit kezdeni. Ergonómia ide vagy oda szerintem túlzás. Úgy vagyok vele ahogy az emberek többsége. A szimetrikus jobban bejön. Így kihasználatlan a kijelző 10-15 %-a, és folyamatosan úgy érzem hogy hiányzik onnan valami.
Lehet ha használnám pár hétig megszoknám, de jelenleg nem tudok mit kezdeni vele.

(#50) moonman válasza Integra (#48) üzenetére


moonman
titán

nekem igazából ez tűnt fel nagyon. teszt készülék és máris lekopott? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.