Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokee78


dokee78
félisten

Várható volt és meg sem lepődöm.

(#2) Pete55555 válasza dokee78 (#1) üzenetére


Pete55555
addikt

+1, viszont ettől függetlenül elég gáz...Saját magukkal csesznek ki. Ennyit értek a "világ első 2magos telefonjával "

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) Prof01


Prof01
veterán

Elég gáz.
Jövő január-februárban meg majd kijönnek vmi Tegra 3-mal szerelt Optimus 4X-essel, amin 2.3-as Gingerbread lesz. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4) tjb007


tjb007
nagyúr

2.3 -mal kapcsolatos állásfoglalás már van: [link]

Az ICS frissítéssel kapcsolatos Facebook -on feltett kérdésre meg az a válasz érkezett, hogy:

"We do have a plan to update Ice Cream Sandwich.Now we are working on it! When the date is set we will let you know through Facebook! Please check our wall regularly! Cheers"

(#5) jooker82


jooker82
nagyúr

Ez hülyeség, h nem lesz...vagyis az a pletyka ami elindult Indiából....Mivel az ottani facebookon tették ki,h abban az országban nem lesz....de Európa ezt megcáfolta.....
viszont nem erősitették meg azt sem,h lesz e....azt mondták,h egyelőre a 2.3

A 2.3-ra meg már konkrét dátum is ki van irva.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6) HardRic


HardRic
addikt

Az első Android referenciamodellnél egy évvel idősebb, kétmagos processzorral szerelt készülék
Ha később jött ki, akkor nem idősebb hanem fiatalabb/újabb.

Amióta az android elterjedt az LG összevissza vergődik, nem tudja mihez kezdjen. Béna bagázs.

(#7) torois83


torois83
csendes tag

Szeritnem ez lesz az android hátulütője a wp-vel szemben, ott a frissítés nem múlik máson csak a microsofton, itt meg vicc mit müvel az LG. Lassan 1 éve jelent meg a 2.3 és nem voltak képesek még ráhegeszteni...
Én a google helyében biztos nem engedném ezt, mert hosszú távon nem biztos jó lesz ez a rendszernek, főleg ha jönnek olcsóbb wp telók, meg a bada-t is fejlesztgeti samsung.
mondjuk az is megér egy misét, hogy nexus one nem kapja meg, én már abban is kételkedek, hogy a jelly frissítést megkapja a nexus s :F

(#8) franc0


franc0
őstag

"az okostelefonokat választó tudatos vásárlóréteg elvárja a platformfrissítések gyors érkezését, mely elmaradása a vevők elpártolását vonhatja magával"
Sokkal-sokkal kevesebben vesznek okostelefont ilyen tudatos szempontok alapján. De kétségtelenül jól hangzik és hosszabb lett tőle a cikk.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

De azt nem értem hogy ha a hardver megfelelő, akkor mért nem készítik el rá az update-et? Szerintem ez vagy szimplán lustaság, vagy tudnak valamit amit mi nem......

All→M8

(#10) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Az gáz. :U

Az Übergizmo értesülései szerint a Nexus One számára a A Google állásfoglalása szerint a Nexus One számára

Ez csak számomra érthetetlen ? :DDD

PS4

(#11) Crob


Crob
tag

az LG nagyon maga alatt vágja a fát, azért az nem kicsit gáz, hogy majdnem egy évbe került kifőzni a rendszert a profi fejlesztőgárdájukkal, amit lefogadok hogy lelkes "amatőrök" már hónapokkal ezelőtt elkészítettek, ráadásul még milyen büszkék is magukra :)) ...ezért tényleg nem éri meg 100+k-s telefont venni kiskoreaiéktól, arról nem is beszélve, hogy ki tudja mikor lesz rá így ICS, ami az első rendszer lenne ami ki is tudná használni az überhipermadafaka tegra2-t :U tényleg nem értem ezt a cigánykodást, főleg így hogy szarban van az LG Mobile, dehát amíg birka a vásárló addig megtehetik...mindenesetre :C

[ Szerkesztve ]

(#12) Rickazoid válasza jooker82 (#5) üzenetére


Rickazoid
addikt

"de Európa ezt megcáfolta"
Mikor és hol?
"A 2.3-ra meg már konkrét dátum is ki van irva"
Hol?

A cikkhez: Ha jól rémlik az LG is vállalta a 18 hónapos szoftveres támogatást. Mikor is jelent meg a 2X? Idén januárban? Egy éves sincs és már jönnek a pletykák, hogy nem lesz frissítés?
Ideje lenne a Google-nek kicsit módosítani a szerződést és a Markethez való hozzáférést, illetve az egyéb Google szolgáltatások elérhetőségét a szoftverfrissítés záros határidőn belüli elkészítéséhez kötni.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#13) mszatesz


mszatesz
csendes tag

az igazi poén az, hogy a lassan négy éves 5800, nemrég kapott frissítést, az egy éves atomcsúcs masina meg nem lép... Asszem néhány gyártó nem tudja mit jelent az a terméktámogatás

Nokia 5800 Xm Navi with spb shell 3.7.2 - Sennheiser MX270

(#14) tjb007 válasza Rickazoid (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

"A 2.3-ra meg már konkrét dátum is ki van irva"
Hol?

[link]

(#15) torois83 válasza Crob (#11) üzenetére


torois83
csendes tag

Szeritnem egyre kevésbé birka a vásrló.
Én egyszer vettem LG-t, elég is volt belöle, többet nem veszek, max akkor ha nagyon best buy lesz valamelyik készülékük.

(#16) Zolesz007 válasza Rickazoid (#12) üzenetére


Zolesz007
őstag

Megelőztek

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#17) Crob válasza torois83 (#15) üzenetére


Crob
tag

nyilván énse veszek többet, mióta megszívtam vele, de hidd el a többség leszarja, mert a "világ első" című marketingbullshitek érdeklik, és akkoris veszi ha ki se használja, meg leszarja a verziószámokat, neki azért kell ilyen mert menő...van egy ilyen haverom nekemis, nemrég vett részletre egy Sensationt, 2 hónap nem telt bele asztalsarkával bepókhálózta a kijelzőt :DDD azóta a samsung star-ját használja mert nincs pénze megjavíttatni :N de neki is csak ezért kellett mer menő meg drága...na ilyen a vásárlók zöme

@ mszatesz: azért egy 2.2-es androiddal is többet érsz, mint egy symbian akármivel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) D.Orion


D.Orion
veterán

Ez lesz az Android hanyatlásának az oka? :F Mármint az, hogy a gyártók majd a "régi" készülékeikre nem fogják kiadni az újabb Android verziókat? Pusztán azért, hogy ha újat akarsz, akkor vegyél egy új készüléket? :F Karácsonyra akartam magamnak venni egy ilyen telefont(vagy a HTC-t), de most ezzel ki is húztam a listából. Még a végén WP7 alapú lesz.

(#19) Crob válasza D.Orion (#18) üzenetére


Crob
tag

HTC-ről azért sztem ne mondj le, a sense azért megér egy misét akár eggyel régebbi verzióban is, meg azért ők alapból használható telókat gyártanak..

(#20) torois83 válasza Crob (#17) üzenetére


torois83
csendes tag

Lehet igy van, én mondjuk ha ennyi pénzt költök telefonra (50-70e Ft), akkro megnézem azért mit veszek, meg beleolvasok fórumokba, és azért ott elég dok negatív dolgot lehet olvasni.
Ellenben pl Nexus s vagy SGS2 fórumokban ilyen nincs mint optimus 2xnél.
Aki meg tényleg villantani akar a telefonnal az szeritnem iphone-t vesz, esetleg blackberry-t.
Mégiscsak prémiumosabbak mint samu, lg.

D.Orion

Szerintem az ilyen 1 éves csúszások teszik tönkre a rendszert, nem is beszélve a kínai csodákról amiket mos tis 2.2es Froyoval dobnak ki, de van olyan tablet amit még 2.1el...

[ Szerkesztve ]

(#21) jooker82 válasza Rickazoid (#12) üzenetére


jooker82
nagyúr

elég sok facebook oldalt megnéztem Eu szinten és egy indiai facebook hirről beszélnek...ami sajnos elárasztotta európát...
ettől függetlenül nincs kizárva , nem lesz,de nem ezen hirt kell alapul venni....
Nekem pl a hazai LG azt mondta a múét héten h egyelőre a 2.3 és aztán dolgoznak a 4.0 án... Innentől kérdés h mely telefonok kapják meg....De tényh h se nagativat,se pozitivat nem adott ki hivatalosan az LG....

A 2x áprilisban jelent meg....
amúgy a google helyében én is szerződésbe foglaltatnám a kiadás dátumát...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22) ducsidu


ducsidu
senior tag

Őszíntén szólva nem lepődtem meg :U Grat LG :W

(#23) Crob válasza torois83 (#20) üzenetére


Crob
tag

egyezzünk meg abban ha kiművelt mobilaréna fórumozók vennének döntő többségben mobilt, akkor nem b*szakodhatnának velünk a gyártók ilyetén módon ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#24) Sanraith válasza D.Orion (#18) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Engem nem is zavarna hogy nem frissítik a készülékem szoftverét, ha nem 2.1en ragadtak volna a Sony Ericsson X10-es minijei, amin még SDre se lehet menteni az appokat. És még volt pofájuk azt mondani, hogy az ő 2.1es szoftverük jobb mint a 2.2... De az új telefonjaikra persze jönnek folyamatosan a frissítések. Mindegyik telóm SE volt, egészen mostanáig.

(#25) jocek91 válasza tjb007 (#4) üzenetére


jocek91
aktív tag

LG Optimus 2X: Now available (as of 1st November, 2011) for open models in Europe
LG Optimus 3D: Week commencing November 21st for open models in Europe
LG Optimus Black: Week commencing November 28th for open models in Europe

Erre csak annyit mondok hiszem ha látom... Black-nél már jó pár hónapja csúszik...

(#26) tjb007 válasza jooker82 (#21) üzenetére


tjb007
nagyúr

"A 2x áprilisban jelent meg...."

Februárban.
Az egy dolog, hogy itthon a Telenor akkor kezdte meg a forgalmazását.

(#27) torois83 válasza jooker82 (#21) üzenetére


torois83
csendes tag

Igazából annó engem nem az zavart lgben, hogy nicns szoftvrisítés hanem, hogy ami van iszonyatosan bugos.
Ellenék én 1.6-os adnroiddal is, ha használható lett volna optimus gt540en, de nem volt ez..
És ahogy olvastam 2x fórumát ott is sok gond volt ami sokkal fájóbb elvégre egy csúcskészülékről beszélünk.

Én azt mondom a samsung és a sony jelenleg a mérce frissítések terén, Samu alsókategóriás készülékei 2.3al jöttek, és van egy érzésem, hogy SGS2re is január/február körül már lesz ics ha nem előbb, ES-okra szintúgy.
Mondjuk arra kiváncsi leszek, hogy pl galaxy mini kapni fogja-e, de szeritnem rá fogja hegeszteni samu:)

[ Szerkesztve ]

(#28) zseko


zseko
veterán

Hát ez elég gáz lesz annak aki ilyet vett, ha tényleg így lesz, de csak nem ennyire idióták dolgoznak ott?

HR24.hu

(#29) xlife11


xlife11
senior tag

Most már megköthetné a kezüket a google, hogy legalább 2 frissítést garantáljanak.Bár amikor megvettem a Blade-et már tudtam hogy nem lesz rá 1-nél több, de azért az O2X Kb 2 ilyen árába került könyörgöm :((( Mintha egy év lenne összerakni saját UI-val egy használható ROM-ot.De látom itt is csak a vásárlók lehúzása megy :K

(#30) torois83 válasza xlife11 (#29) üzenetére


torois83
csendes tag

Legalább 2 fő verzió frissítés??
Ne viccelj már, nexus one kapott kettőt, pedig az referenciamodell.
Mit várjunk akkro lgtől?? :((

(#31) FragMaster válasza Rickazoid (#12) üzenetére


FragMaster
addikt

Az a csavar az egészben, hogy az optimus 2x még az LG "18 hónapos szövetség"-be lépése előtt jött ki, tehát ilyen formában nem terheli felelősség ennél a telefonnál. Visszamenőlegesen nem hatályos a dolog.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#32) jooker82 válasza tjb007 (#26) üzenetére


jooker82
nagyúr

Európában hivatalosan április....Az egy dolog,h márciusban már lehetett Dél Koreában kapni....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33) Crob válasza FragMaster (#31) üzenetére


Crob
tag

most az h 18 hónap az egy dolog, az nincs megszabva hogy hány frissítési ciklus, meg egyébként is abba akár 3 android verziófrissítés is beleférne ha igyekeznek

(#34) ducsidu válasza torois83 (#27) üzenetére


ducsidu
senior tag

Ezek a Samsung készülékek kapnak ICS-t:
Galaxy S II
Galaxy Note
Galaxy Tab 10.1
Galaxy Tab 8.9
Galaxy Tab 7.7
Galaxy Tab 7.0 Plus

(#35) Zolesz007 válasza torois83 (#30) üzenetére


Zolesz007
őstag

Ilyen szempontból szerintem a Galaxy S lesz egy csúcstartó. :DDD 2.1-ről indult és ha máshogy nem, de nem hivatalos úton tuti kap ICS-t is.

Fold 5

(#36) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát ez gáz. Ráadásul kétmagos telefon olyan rendszer nélkül ami azt támogatná. :(
Még a HTC is több régebbi típusát fogja frissíteni nem csak a Sensation-t. :U

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) Prien


Prien
addikt

Egyre lejjebb süllyed ez az LG telefonos részleg, pedig nagy lendülettel kezdtek. Maguknak köszönhetik,ha visszaesik az eladások száma majd. A ,,jó,, oldala meg az, hogy tovább esik a 2x ára. Már,ha valaki még ilyenre vágyik.

A kevés is több a semminél.

(#38) tjb007 válasza jooker82 (#32) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy telefon akkor jelenik meg amikor a világ bármely részén már megvásárolható.
Mellesleg Dél-Koreában már január végén (23) elkezdték a forgalmazását.

(#39) plus44


plus44
veterán

hogy örülhetnek neki a tulajok... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#40) jooker82 válasza tjb007 (#38) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkorra volt kiirva,de én úgy tudom,h csúszott....mintahogy nálunk is.....erről még vmi cikk is volt....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#42) mszatesz válasza Crob (#17) üzenetére


mszatesz
csendes tag

Tudod, nem értek veled egyet! Már sokszor, sok helyen elmondtam, hogy mindenkinek mások az igényei és mindenki mást tart fontosnak adott esetben egy mobil os-el kapcsolatban is. Lehet, hogy neked egy akármilyen android többet ér, mint egy symbian, de nekem meg pont fordítva... És ez így van rendjén. Nekem ha utánam dobnának egy akármilyen csúcs android masinát, akkor is azt csinálnám, hogy eladnám és vennék egy (számomra) sokkal jobb, mondjuk wp7-es telefont. Androidért egy forintot nem adnék az biztos, de tisztában vagyok azzal, hogy ezzel elég kevesen vannak így és nincs is semmi bajom azzal, ha valaki az androidot favorizálja, bizonyára az ő igényeinek az android a megfelelő, nekem nem... Nekem jelen pillantaban az egyetlen mobil os ami minden igényemnek megfelelő lenne az a wp7, amíg arra nem telik addig maradok a symbiannál, mert számomra az is jobb, mint bármilyen android... Emberek vagyunk, különböző igényekkel, elvárásokkal és ezeknek különböző megoldások felelnek meg és ez így helyes!

Nokia 5800 Xm Navi with spb shell 3.7.2 - Sennheiser MX270

(#43) szimike79


szimike79
őstag

Az is tréfa, amit a Samu művel a badával, de hogy egy gyártó csúcs telója, amely ráadásul az első kétmagos a világon, nem kap olyan frissítést ami natívan ki tudná használni a két mag adta lehetőséget!?! Gratulálok az LG-nek, (én már korábban csalódtam bennük) a hülyeséget lehet még fokozni. :N

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#44) joey04


joey04
titán

A topikban is olvasható mizériák miatt (is) tart ott az LG, ahol. A 2.3 frissítés kérdése is egy vicc szvsz. Tanulhatnának a SE-tól, ők sokat fejlődtek ezen a téren (is).

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) adrianv válasza joey04 (#44) üzenetére


adrianv
tag

+1

Sorry for party rocking!!!

(#46) Crob válasza mszatesz (#42) üzenetére


Crob
tag

jólvanjól, ígyvanez ;) egyébként pont a frissítési macerák miatt nekem is kezd tele lenni a halloweeni növényem az androiddal, és inkább kacsingatok lassan egy wp7-es teló felé, inkább összespórolok annyi pénzt, ettől függetlenül a symbian sztem semmivel nem tud többet nyújtani objektíven vett funkcionalitásban sem, mint a robot, sőt... de persze ízlések és pofonok :))

(#47) jooker82 válasza joey04 (#44) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az LG-nek alapból rossz az üzletpolitikája mióta bejöttek az okostelefonokkal.....
Az SE most felkapaszkodott,de volt is honnan..... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) Cyberpunk válasza mszatesz (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen az Androidot lehet szeretni vagy utálni. De azt kijelenteni hogy egy Symbian többet tudna.
Volt 5800-ám nem kéne újra.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) mszatesz válasza Cyberpunk (#48) üzenetére


mszatesz
csendes tag

Egy szóval nem mondtam, hogy többet tud! De az én elvárásaimhoz közelebb áll egy symbian, mint egy android, hangsúlyozom az enyémhez és ezzel belátom valószínűleg egyedül vagyok, de akkor is így van.

Nokia 5800 Xm Navi with spb shell 3.7.2 - Sennheiser MX270

(#50) Danny750


Danny750
őstag

A 2x tulajdonosokat tudom sajnálni! :(
Valaki(k) már komolyan észheztéríthetnék az LG-t!
Remélhetőleg a piac ezt elintézi! :K

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.