Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aelod


aelod
veterán

Ennyiért vannak jobb vételű telefonok is. Nem győzött meg nagyon.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2) xxman


xxman
senior tag

Ez az újlenyomatolvasós csak ebbe abba a régióba dolog nevetséges, pitiáner , gáz. Kezdete óta kuka a K széria, és az LG-t sem értem. Lehetne csak G + G mini széria meg esetleg egy jóleltalált alsó/középkat.-os modell...

I just wanna have some fun.

(#3) aelod válasza xxman (#2) üzenetére


aelod
veterán

Valóban elhibázott széria a K születése óta...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4) callmeakos válasza aelod (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én például nem is tudom mi fán terem ez a K széria. Elég régóta elvesztettem a fonalat az LG-nél. Persze a G2 Mini óta elég sok víz lefolyt a Dunán.

All→M8

(#5) Seirus


Seirus
tag

Én nagy híve vagyok a 720p-s telefonoknak (4.7"-on pl most A3 2017)
de ennél a méretnél már azért huh :DDD

Telefonszám adatlapomon.

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tehát a hátulján van a bekapcsológomb, ami úgy néz ki, mint az ujjlenyomat-olvasó, de az nem az?

Kedves LG. Hülye vagy????? :C

Szerk.:
A leadben ezt olvasom:
"Az ötvenezer forintos árkategóriában próbálkozik az 5,3 hüvelykes, ujjlenyomat-olvasótól megfosztott mobil, és bár a konkurencia erős, a dél-koreai gyártó terméke megállja a helyét."

Az specifikáció oldalán meg felsorolásra került az ujjlenyomat-olvasó.

Vut? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7) namegin


namegin
tag

Kösz a tesztet. Nekem sajnos ez is nagy teló.
(A 6. oldalon a Specifikáció alján benne maradt az "ujjlenyomat-olvasó" ami ugyebár nincs.)

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez még mindig alsó kategória. Örülök a tesztnek. Egy valamit sajnálok marhára, a gyenge kijelző fényerőt. Ez bizony kint egyáltalán nem fog látszani.
Viszont a kamera most nem rossz, a cat6 örvendetes, 2/16 szintén, a Nougatnak örülök, az akksi jó, szóval az összkép jó. De! A Huawei P8 Lite és P9 Lite mellett nem sok esélye van, ugyanis kb egy átkategória a három. (Előfizuban inkább közelebb vannak egymáshoz.) Viszont ami plusz pont, az a sztereo hangfelvétel. Ezért jár a pacsi és el is gondolkoztat a két Huawei-jel szemben.

Szerk.: ja a P8 Lite is gyönge fényerőben.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) aelod válasza janeszgol (#8) üzenetére


aelod
veterán

Hát ebben az árkategóriában esélye nem sok lesz az biztos.

(#4) noxwill

Sok mindenről nem maradtál le szerintem. :K
LG-éknél nagy a káosz most sajnos. Én egy éve használok nagy megelégedéssel egy G2-est és most is megállja a helyét. Gyártón belül nem tudom mire váltanék, talán G4. De ez a K széria ez siralmas. Ekkora kijelzőn 720p szerintem elég rossz. Ennyi pénzből meg már miért nem lehetett a hátuljára tenni azt a nyomorult ujjlenyomat olvasót? Kínai márkáknál belefér náluk nem?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10) szami777


szami777
addikt

Nem túl meggyőző telefon.

Aki nem konyít a telefonokhoz, hanem berohan a boltba és lekap egyet a polcról, az úgyis ezt fogja megvenni

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#11) amanoba


amanoba
őstag

tucat eldzsí, semmi olyannal ami kiemelné a mezőnyből.
az pedig bosszantó, hogy közel 60 ezerért kb. alap dolgokat kap az ember. :(((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) Hopkins95 válasza janeszgol (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igy van, én is azt mondom, hogy egyszerűen ilyen fényerővel rendelkező telefont nem szabad megvenni. Én sokszor a Nexus 5x-em max fényerejét kevésnek érzem kültéren(493 nit), mindig raknám feljebb, de már nem megy. Takargatom is sokszor a kijelzőt, ha az elkészült fényképet látni akarom. Ezután csak olyan telefont fogok megvenni, amely lehetőleg 500+ nit-es fényerővel rendelkezik.

Az LG K10 kamerája viszont szerintem nagyon gyenge, este meg még inkább. Azért egy Huawei P9 lite szerintem sokkal jobb fotókat készít(van egy a családban).

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) aelod válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


aelod
veterán

Az LG K10 kamerája viszont szerintem nagyon gyenge, este meg még inkább. Azért egy Huawei P9 lite szerintem sokkal jobb fotókat készít(van egy a családban).

Ezt csak megerősíteni tudom :K nálunk is van egy. Mérföldekkel jobb képeket lő mint ez az LG.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14) beyruth82


beyruth82
veterán

60 ezerért nem jó vétel szerintem.

(#15) kalmanahos


kalmanahos
tag

ez miben mas, mint a lassan harom eve megjelent A7000? ja bocs, gyengebb az akksija

(#16) mdraco


mdraco
őstag

Nezegettem ezt, de vegul redmi 4x jobb valasztasnak tunik, s meg olcsobb is. Cafoljon meg valaki, ha nem igy van.

(#17) aelod válasza mdraco (#16) üzenetére


aelod
veterán

Jobban megéri valóban. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) janeszgol válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Önmagában valóban nem nagy eresztés. A P8 Lite is jobbat lő, le merem fogadni. De most végre használhatónak tűnik és a sztereo hangért jár a piros.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) Graphics


Graphics
Jómunkásember

60-66 ezer forint a Xiaomi Redmi Note 4 - B20 variáns, ehhez képest labdába sem rúghat az LG mobilja szerintem.

Aláírom vannak előnyei, mint azt lentebb is írják, de nem túl sok

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) 123xyz


123xyz
tag

Ennek a telefonnak 2 előnye lehet ezen az árszinten:
1, szolgáltatónál (részletre) kapható
2, a Xiaomi és társaival ellentétben 2 év garanciával rendelkezik.
Azért csak úgy írom, hogy lehet, mert ezek nyilván nem mindenkinél fontos szempontok. De vegyük figyelembe, hogy vannak, akiknél számít.

Persze specifikációk alapján bőven akadnak 50-ért jobb telefonok is, de azért ez az LG-t figyelembe véve előrelépés a középkategória alsó szegmensében (én legalábbis oda sorolnám :) ). Az első K10-ben pl. még csak 1,5 GB RAM volt, nem is volt jó választás emiatt. Továbbá az ideiben az akkumulátor kapacitása is jobb lett, és az árával sem szálltak el.

Kártyás ára egyébként a Vodafone-nál jelenleg 50 ezer huf, annyiért azért egész korrekt, de pl. az én esetemben a Vodafone You aktuális akciójával - akár 20 ezer ft kedvezmény LG készülékekre - egyszerűen ez volt a legjobb választás. Az egyik előfizetéses csomagban így 3000 ft + 24*1000 ft összesen amit fizetni kell érte. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) janeszgol válasza 123xyz (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Go EU csomagban 15 ezer plusz 22*1000 forint. Ez 37 ezer forint összesen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) Viktor0610 válasza 123xyz (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

2. Mi van, ha azt mondom, hogy a Xiaomi Redmi 4 Prime-om is két év jótállással vettem? ;)

Ami már Magyarországon is érvényesíthető? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#23) Dominó85 válasza Graphics (#19) üzenetére


Dominó85
veterán

És az 3/32-es kiadás, fém ház, ujjlenyomatolvasó és sokkal jobb kamera, erősebb, újabb és takarékosabb SoC, nem mellesleg nagyobb aksi...

Ez az LG el van xabva. K, mint kuka.

* Péter - 06302461862 *

(#24) Viktor0610 válasza Dominó85 (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt! :P
Te nem védheted a Xiaomit, te utálod azt a márkát! ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#25) janeszgol válasza Viktor0610 (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez király. És mit csinálnak vele? Van egyáltalán eredeti alkatrész a Xiaomi telefonokhoz? Vagy annyi a különbség, hogy nem te postázod Kínába, hanem a bolt.
Pár kérdés merült fel csak bennem. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) Graphics válasza janeszgol (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van eredeti alkatrész.
Nem kell postázni
Van szerviz, aki a Xiaomi garanciát helyben intézi.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) janeszgol válasza Graphics (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) Dominó85 válasza Viktor0610 (#24) üzenetére


Dominó85
veterán

Upsz, bocsi el is felejtettem. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#29) 123xyz válasza janeszgol (#21) üzenetére


123xyz
tag

22 helyett 24*1000, nem? (2 évig van ez a részlet.) Szóval 39 összesen.
Egyébként amikor én vettem, akkor még nem 15 ezer volt, hanem 25 az alap ára, és ebből jött le a You miatti 20 kedvezmény meg még 2 ezer a köszönet program révén :)

@ (#22) Viktor0610
Akkor ügyes voltál :DDD Egyébként hol adnak rá 2 év magyar garanciát? (pl. az Eustock-nál meg az Edigital weboldalán mindig is 1 év volt kiírva)

(#30) janeszgol válasza 123xyz (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

tőlem csak 22-szer vonták. Utána is vontak, de egy másik teló miatt már. (21 hónap múlva választhatsz készüléket, de 22 hónapig törleszted.)
Akkor még F csomagban vettem az M2-t és az havi 500ft volt. Rögtön hosszabbítottam, és a K8-at már E csomagban vettem, ami havi 1k, de a hosszabbítás utáni hónapban 1500-at fizettem rá a csomagomra. Az utána lévőn már csak egyezer volt a többlet.
Illetve régen (2013, 2014) sokszor néztem a Telekom és Telenor honlapját és ott a legnagyobb időintervallumú választható részlet a 22 hónap volt, erre emlékszem. (A Telekomnál 19 hónap a készülékvásárlási forduló, a Telenornál 21 hónap, de ez most mindegy.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) aelod válasza Dominó85 (#23) üzenetére


aelod
veterán

Igen ez igaz csak kicsivel drágább is a xiaomi. De szerintem ennyi ráfizetést megér.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#32) Dominó85 válasza 123xyz (#29) üzenetére


Dominó85
veterán

Xiaomi Hongmi (1, azaz Mtk 6589T procis) megjelenése óta megvan (pár éves biztosan van). Mai napig tökéletesen és gyorsan működik. Egyedül egy jó fél éve az aksiját kellett cserélni. Azóta volt hosszabb használatban Mi3, Mi4i, Redmi 4 Prime telefonom. Nem kellett soha gariztatni egyiket sem! Ezek nem olyan "köhöm" minőségűek, mint a cikkben szereplő LG. Ez az LG, már nem ugyanaz az LG. Mobilos fronton csak a csúcstelóik érnek el kifejezetten jó minőséget.

Az meg szerintem vérciki, hogy 60.000Ft-ba nem fért bele legalább az értesítőled. Most komolyan ezen kellett az értesítés-hajhász világban spórolni? No meg vagy 6-8 pontban (lásd fentebb) érezhetően gyengébben teljesít. Kb 40.000 Ft lenne a reális ára. Hogy ne csak a Xiaomival jöjjek, itthon kapható Lenovo telók is verik ezt az LG-t. És mint írtam másik topikban (Veletech) az LG G6 kifejezetten király teló lett. :R De ez a K széria a Lenovo K szériájához mérten egy gyenge próbálkozás.

* Péter - 06302461862 *

(#33) Viktor0610 válasza 123xyz (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Spemall.
Két év EU garral vettem, az még Spanyolországba küldős lett volna, de már van magyar partner is.

Samsung Galaxy A54

(#34) Hallosz


Hallosz
senior tag

Hát, ez olyan se nem hal, se nem hús kategória.
Kissé olcsóbban megérhetné, kicsit több pénzért jobb hardverrel, jó ajánlat lehetne.

Mert lakni, muszáj.

(#35) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ennyiért ez a tudás, nekem drága.

(#36) NandorHUN válasza Fejvadi (#35) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ennyiért ez nem éri meg. Jobb telefont lehet venni, ha az embernek 50-ezre van.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#37) DonaldJames


DonaldJames
tag

Nem éri meg elég drága,ennyiért veszel sokkalta jobb telefont.Aksi elég kicsi a kijelző méretéhez képest.3200mAh legalább.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#38) batai15


batai15
félisten

Igazi hulladék telefon, na nem a hardver miatt hanem a gyártó hozzá állása miatt. Ott van a gomb, de az fp ki van spórolva, vagy az mtk proci használata. Na nem azért mert rossz lenne a melegedésen kívül, de lassan mi lesz ami még különbözteti az olcsó kínai telefonról? Egy neves gyártó igenis ne a budget mtk procit tegye bele, mikor ott van belépőnek a snapdragon 430 soc is.
Ja az 5.3 kijelzőt nem tudom melyik marha találta ki. Nagyobb mint az 5.2,ergo már egy kézzel amúgy is nehéz kezelni de kisebb mint az 5.5 holott már akkor mindegy lett volna ha 5.5 marad.

[ Szerkesztve ]

(#39) kis-attila


kis-attila
tag

2/16,ez,így,ennyiért tetszett plecsni? Fura. 53 ezres Redmi S3 Prime de a sokkal olcsóbb Redmi 4A is komolyabb szinten van. Mindenesetre a Steve Vai lemez jó ízlésre vall. :-)

(#40) Csapoati válasza batai15 (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Még azt MTK is okés lenne, de a kispórolt FP, értesítő LED és giroszkóp már a fillérb...s határát súrolja. 50-60 ezerért is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#41) Fejvadi válasza NandorHUN (#36) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ezt írtam én is.

(#42) aelod válasza Csapoati (#40) üzenetére


aelod
veterán

Sajnos ez a trend. Cserébe kapsz egy tepsit kicsi akkuval.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#43) Sgr_A válasza 123xyz (#20) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szerintem csak a szolgáltatónál van rá 2 év a független lg-re csak 1 van

100x inkább a meizu m5 mint ez az lg
Dualsim
Előlapi ujjlenyomat olvasó
1 gombos kezelés

a g4-ek alaplap hibáit tudva ez sem lehet egy nagy eresztés

(#44) Viktor0610 válasza Sgr_A (#43) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hozzászólásoddal teljesen egyetértek. Egy kivétellel.
"a g4-ek alaplap hibáit tudva ez sem lehet egy nagy eresztés"

Még jó, hogy ennyi erővel az összes Samsung robbanna (Note 7), az összes ZTE kikapcsolna (Blade 3), stb....

Samsung Galaxy A54

(#45) draco31


draco31
veterán

Tesómnak egy hónapja vettünk ilyet a vodánál. Kis ideig szórakoztam vele, semmi gond nincs vele.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#46) Viktor0610 válasza draco31 (#45) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja.

Csak az ára... ;]

Samsung Galaxy A54

(#47) Szabcsizz válasza Sgr_A (#43) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ja,csak a laikus paraszt,már elnézést a kifejezésért,egy LG-t fog leemelni a polcról és nem egy Meizu-t,amiről még életében nem hallott.

[ Szerkesztve ]

(#48) draco31 válasza Viktor0610 (#46) üzenetére


draco31
veterán

50-ért?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#49) Viktor0610 válasza draco31 (#48) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból kiindulva, hogy én a Redmi 4 Prime-omat is ennyiért vettem, sok érte az ötven.

Samsung Galaxy A54

(#50) draco31 válasza Viktor0610 (#49) üzenetére


draco31
veterán

Én meg Note 4-et 55-ért tegnap....
Jó az, van 2 év garancia, amennyire láttam, nem lesz baj vele, tesómnak meg ennyi a lényeg.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.