Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) orc88 válasza Button (#2550) üzenetére


orc88
őstag

G3 g4 flex2 v10 :R
Mindegyiknél volt bőven bootloop.

Nekem is volt LGm ami 4 évig ment normálisan (ezért is vettem flex2t) de ez egy vicc amit ezeknél a szériáknál műveltek.

Ennek semmi köze a snapi810hez. Annyi a közös a fent említetteknél, hogy mind LG és 2015-16körüli felső kategória.

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#2552) Button válasza orc88 (#2551) üzenetére


Button
aktív tag

hát akkor nem volt szerencséd
nekem a flex1-en és a G6-on se volt soha bootloop :N

(#2553) orc88 válasza Button (#2552) üzenetére


orc88
őstag

Nem tudom elolvastad e az előző hszt vagy csak a legelső sorában lévő számokkal van gond :U :F
:))

Nézz már szét XDAn és azután vond le a következtetést hogy balszerencse vagy az LG "minőség" okozta a hibákat ;)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#2554) orc88 válasza mateo91 (#2549) üzenetére


orc88
őstag

Átsiklottunk a kérdésen :))

Ha van rá lehetőség, vigyétek be a szervízbe és kérjetek újabb cserét, van, hogy garin túl is kicserélik ha van számla róla.

Ha ez az út nem járható, akkor meg lehet próbálni egy új akksival, esetleg minden mindegy alapon 10 perc pihenő a sütőben 280 fokon. :D

Visszajelzések alapján 50-50, hogy elindul-e új akksival. Ha meg elindul az megint egy másik kérdés, hogy meddig menne vele.

Ezek ha meg akarnak halni, meg is fognak. Szvsz. jobban jártok ha eladjátok valahogy... :N :U

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#2555) kornyiktamas


kornyiktamas
aktív tag

Sziasztok.

LG G Flex 2 telefonom van az eredeti változat.
Mai nap egyszer csak egy weboldalt akartam megnyitni félig se töltötte be majd a a telefon kifagyott....
ez a félig töldődött fehér weboldal van beleégve a telefonba.. nem érzékel ki se tudom kapcsolni semmi...
behozza a kikapcsolás menüt viszont hiába megyek rá semmit nem érzékel.

mi a teendő?
egyszerű telefon esetében mondtam volna kiveszem akksit és vissza de ahogy láttam itt annyira nem könnyű:D

köszi

(#2556) orc88 válasza kornyiktamas (#2555) üzenetére


orc88
őstag

Bekapcs gomb hosszan vagy bekapcs + hangerő le hosszan. Ezzel le kell állnia.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#2557) kornyiktamas válasza orc88 (#2556) üzenetére


kornyiktamas
aktív tag

már megoldottam igen és a hangerő gombot is nyomni kellett hozzá úgy ment, köszi azért!

(#2558) Speed_Speed


Speed_Speed
tag

Sziasztok! Előre is elnézést érte.. Nem tudom, hogy ide írhatom-e.
Az lenne a kérdésem, hogy valaki tudja, hogy mikor jelenik meg az LG G Flex3 ?
A neten mindenhol mást írnak..
Válaszokat előre is köszönöm

Üdv:Speed

Nem lehetsz öreg és bölcs, ha nem voltál fiatal és őrült... Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!

(#2559) orc88 válasza Speed_Speed (#2558) üzenetére


orc88
őstag

Hol láttad egyáltalán, hogy jön? :F

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#2560) Button válasza Speed_Speed (#2558) üzenetére


Button
aktív tag

Hány éve várjuk? 5? 6?
Szerintem nem lesz..
Pedig a 2-3 felé hajlítható vackok helyett inkább kellett volna.

Az a baj, a flex1-nek voltak képernyő gondjai, amellett, hogy megbízható teló volt, a flex2-t pedig alapból elszúrták, ismerjük milyen.
Úgy néz ki az LG megrettent ettől az egésztől.

De ne legyen igazam. Ha jönne, akkor cserélném is a G6-t azonnal :K

(#2561) haris válasza Button (#2560) üzenetére


haris
őstag

Hát....azt elhiszem hogy megrettent.
Én is megrettentem ettől az egésztől :D
Az enyém még bírja, de nem hiszem hogy lenne kedvem egy újabb Flex-hez.
Csak azért nem verem az asztalt, mert 2éve vettem 70ezerért. De aki előttem vette dupla+ áron, annak azért nehéz lenne eladni megint

[ Szerkesztve ]

(#2562) Speed_Speed válasza Button (#2560) üzenetére


Speed_Speed
tag

Nem lesz? :( Reménykedem, hogy lesz és az LG nem retten meg.
Nagyon sok helyen olvasom, hogy snapdragon 835-tel jön ki és 6GB rammal, de ez 2016-2017 neten olvasható..
Nem tudom ebből mi igaz és mi nem.

Nem lehetsz öreg és bölcs, ha nem voltál fiatal és őrült... Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!

(#2563) viharhozo


viharhozo
addikt

No, az enyem is megmakkant, de ahogy tobben is irtak, ha van a vasarlasrol szamlad, az LG markaszerviz ket ev garit vallal ra. Tehat nem igaz az, ami az elso hozzaszolasban van, es az se, ami az LG honlapjan szerepel (ott azt irjak, csak a munkadijat alljak ok).

Hetfon leadtam, szerdan mehettem erte, flottul ment a dolog. Legalabb ez jo, ha mar a keszulek nagyon hajlamos dogleni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#2564) tgabe25 válasza Speed_Speed (#2562) üzenetére


tgabe25
tag

100%, hogy nem lesz. Azok amiket olvastál régi hírek és valótlanak. Szerintem kedves Eldzsíjék lemondtak róla. Én is kiábrándultam belőle pedig nagyon szerettem amíg el nem halálozott, talán a legjobban szerettem az eddigi készülékeim közül.

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#2565) Speed_Speed válasza tgabe25 (#2564) üzenetére


Speed_Speed
tag

Szomorúan olvasom,bár valahol számítottam rá,hogy már nem igazán lesz."Eldzsíjék" biztos lemondtak róla..

Nem lehetsz öreg és bölcs, ha nem voltál fiatal és őrült... Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!

(#2566) mtibee2


mtibee2
tag

Sziasztok!

Vettem egy mikrofonos fülhallgatót (SoundMagic E10C), de a telefon csak minden sokadik próbálkozásra hajlandó észlelni a füles mikrofonos részét. A Húgomnak is ilyen telefonja van, nála is ugyanez van. Szerintetek ez szoftveres, vagy hardveres hiba? Tapasztaltatok már ilyet? (Próbáltuk egyébként egy Vernee Thorral is, azzal minden egyes alkalommal működött minden, csak ezzel a csoda LG telefonnal nem akar...)

Köszi:
M. Tibor

(#2567) Speed_Speed válasza mtibee2 (#2566) üzenetére


Speed_Speed
tag

A két telefonon melyik android verzió volt? Mind kettőn ugyan az,vagy különböző?
A füles az vezetékes? Ha igen,akkor nem ártana ki próbálni egy másik márkájú fülessel a telefont. Vagy utána nézni a neten ,esetleg szervizes ismerőstől megkérdezni. Anno hasonló cipőben jártam csak én sony val. Mire kiderítettem,hogy csak saját gyártójától fogadja el. De ha szeretnéd,akkor utána járhatok a dolognak mivel
van több szervizes ismerős.

Nem lehetsz öreg és bölcs, ha nem voltál fiatal és őrült... Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!

(#2568) mtibee2 válasza Speed_Speed (#2567) üzenetére


mtibee2
tag

Mindkettőn a legújabb 6.0.1-es Android van, és mindkettő ugyanazt csinálja: csak minden 3-4. alkalommal látja a fülhallgató mikrofonját. Egyébként vezetékes fülesről van szó.

Azóta kipróbáltam a gyári fülest is, azt mindig felismeri, valamint a SoundMagic-et is kipróbáltam két másik telefonnal, és hibátlanul működött. Valami a Flex 2-esekkel van...

Ha meg tudnád kérdezni a szervizes ismerősöd, az jó lenne, addig is köszönöm a választ!

(#2569) Speed_Speed válasza mtibee2 (#2568) üzenetére


Speed_Speed
tag

Elnézést,hogy kicsit kések a válasszal,kint vagyok németbe..
Tehát meg tudtam az ismerőstől,hogy csak sajátot fogad el és azzal hibátlanul működnie kell.Ami nem saját azzal kevésbé működik.

Nem lehetsz öreg és bölcs, ha nem voltál fiatal és őrült... Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!

(#2570) mtibee2 válasza Speed_Speed (#2569) üzenetére


mtibee2
tag

Köszi, hogy rákérdeztél, akkor úgy tűnik, hogy ez ilyen marad...

(#2571) orc88


orc88
őstag

Szeptemberben érkezik az LG G Flex 3 :Y :))

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#2572) Button válasza orc88 (#2571) üzenetére


Button
aktív tag

szégyeld magad! :((

:C :R

(#2573) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Egyszerűen nem tudok a gyári recoverybe lépni. Mindenhol a VOL- + POWER kombinációt írják. Hát nekem nagyon nem jön elő erre. Semmilyen kombináció nem működik... Valaki tudja a megoldást?

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2574) viharhozo válasza SP!T (#2573) üzenetére


viharhozo
addikt

Amikor megjelenik az LG-logo, engedd fel a gombokat egy pillanatra, majd nyomd le oket ujra, mig be nem jon a recovery.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#2575) SP!T válasza viharhozo (#2574) üzenetére


SP!T
addikt

Szia! Köszi a tippet, de már ezt is olvastam máshol és megpróbáltam. Ennek ellenére nem működik. :( Pedig aztán nem az első telefonom... :D Szóval tényleg kizárnám, hogy bénázok. :U Sőt netet bújva többen vannak ezzel a problémával. :W

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2577) tgabe25 válasza SP!T (#2575) üzenetére


tgabe25
tag

Korábban minden telefonomat modoltam, de ebből én sem tudtam előhozni a recovery-t amíg működött. Szóval nem vagy egyedül :))

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#2578) mtibee2


mtibee2
tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan alkalmazást, amivel 4K-ban lehet rögzíteni, és több mint 30 Mbit/s-mal, vagy 30-nál nagyobb FPS értékkel? 6.0.1-es Android van fenn.

Köszi:
M. Tibor

(#2579) mtibee2


mtibee2
tag

Sziasztok!

Jött új firmware, a szokásos módokon telepíthető, vagy innen letölthető! (A forrás nem hivatalos, engem a telefon értesített, hogy van frissítés, csak ráböktem, hogy telepítés...)

Még nem teszteltem, annyira friss a dolog, hogy még fel sem települt... Ha érdekel valakit, akkor írok majd néhány gondolatot, leírom, hogy mi változott, miben jobb, vagy rosszabb, esetleg mit alakítottak át...

(#2580) SP!T válasza mtibee2 (#2579) üzenetére


SP!T
addikt

Szia! Szerinten csak ez a GDPR hulyeseg miatt... :) Semmi ertelmes info nincs hogy csinaltak volna valamit... :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2581) mtibee2 válasza SP!T (#2580) üzenetére


mtibee2
tag

Szia!

Az elmúlt másfél napban tesztelgettem a telefont, szerencsére nem a GDPR miatt jött ki a frissítés, valós fejlesztések vannak benne! Alább a részletek:

Ami hiba volt, és maradt is:
- az akkumulátorhasználat részleteinél rosszul kalkulálja az egyes appok, eszközök fogyasztását;
- nem lehet frissíteni az akkumulátorhasználat kijelzett részleteit (nem működik a Frissítés gomb).

Ami újdonság:
- kibővítették a kisegítő lehetőségek funkcióit (külön létrehoztak a látás-, és hallássérülteknek egy-egy menüt, valamint egy "motoros és felismerés" menüt sok-sok beállítási lehetőséggel);
- hívásszűrésre hoztak létre opciókat (be lehet állítani, hogy a rejtett számokról érkező hívásokat automatikusan utasítsa el, lehet szűrni az előzmények alapján, vagy a névjegyek közül választva);
- automatikus elutasító üzeneteket lehet beállítani (a bejövő hívásoknál a megszokott gombok között megjelenik egy elutasítás üzenettel gomb).

Amit javítottak:
- gyorsabban nyílnak meg az appok (korábban mindig fehér képernyőt kellett bámulni indításkor, ez szinte megszűnt);
- javítottak a memóriakezelésen (korábban 3-4 alkalmazást sem tartott meg a memóriában, állandóan kilapozta őket váltáskor, most akár 8-10 alkalmazás is fut egyszerre, vagy 6-8 lap Operában, újratöltögetés nélkül).

Ennyit vettem észre, de lehet, hogy van más is, ha konkrét kérdés van esetleg, nyugodtan tegyétek fel!

Üdv.:
M. Tibor

(#2582) atoth


atoth
aktív tag

Ma ugrott a szemembe egy hirdetés, valami 40 ezer körül kínálják a 16GB-os verziót (új, bontatlan). Megéri még megvenni egy ilyet?

(#2583) orc88 válasza atoth (#2582) üzenetére


orc88
őstag

Én nem ajánlom. Tény hogy nagyon pöpec hardveresen, de bármikor meadhatja magát. Rizikós.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#2584) kelly416 válasza atoth (#2582) üzenetére


kelly416
veterán

Ha új, akkor garis, úgy igen. Gari nélkül eléggé kockázatos.

(#2585) orc88 válasza kelly416 (#2584) üzenetére


orc88
őstag

Gari lejárta után állt meg nekem is 1 hónappal :U

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#2586) allus


allus
csendes tag

Nem rég kaptam egyet ajándékba. Igaz már egy ideje szemeztem vele. A legjobb ár/érték arányú telefonnak gondolom. Anno 174 ezerről indult és most 30. Úgy gondolom, hogy ennyit megér még úgy is, ha max. 2 évig lehet használni. Ennyi idő alatt bármely másik gyártó készüléke is megadhatja magát, igaz lehet kevesebb az esélye. Persze tény: itt már nem százezres nagyságú veszteségről lenne szó. Szóval kifejezetten örömmel fogom használni, ameddig bírja. Számomra kuriózum ez a telefon.

(#2587) orc88 válasza allus (#2586) üzenetére


orc88
őstag

Sok szerencsét hozzá, annyiért tényleg ajándék! :K

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.