Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dimebag88


Dimebag88
aktív tag

Sziasztok!En is vettem egy ilyen telcsi:) Mar 5.0.2 futott rajta.A szoftver verzional azt irja hogy "v20b eur xx"!Ha szeretnem kinyitni a bootloadert melyik filet kell letoltenem? Azt hogy a 4.4.4bol melyik volt rajta azt nemtudom!Valaszotokat elore is koszonom!

A madár az ász!

(#52) ikaros13 válasza Dimebag88 (#51) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Üdv!

Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy mi a teló típusa?
D618, D620, vagy D620r?

Ha már LL van rajta, akkor arra nincs lehetőség, hogy megtudjuk, melyik KK volt rajta utoljára.

lateralitási kvóciensem: -100

(#53) Dimebag88 válasza ikaros13 (#52) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

D620r-es tipus :)

A madár az ász!

(#54) ikaros13 válasza Dimebag88 (#53) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Akkor erre lesz szükséged:
D620r típushoz: aboot_d620r_20a_patched.7z

Javaslom a telefon topic összefoglalójának átolvasását, mielőtt belevágsz!
(reményeim szerint nincs [nagy] eltérés aközött, és az itteni blog bejegyzés között... :) )

Üdv,
Ikaros

lateralitási kvóciensem: -100

(#55) Dimebag88 válasza ikaros13 (#54) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Koszonom!En a te leirasod alapjan fogom megcsinalni!Nekem mar csak az 5.0.2 bootloadernyitas menetet kell csinalnom ugye?Amiket felsoroltal:) Vagy egyeb teendo is van?Root termeszetesen van a suer su fele!

[ Szerkesztve ]

A madár az ász!

(#56) Dimebag88


Dimebag88
aktív tag

Annyival meg kiegeszitenem a leirasod hogy 5.0.2 alatt az Xposedhez nyitott bootloader es recoveey szukseges a keretrendszer telepitesehez!

A madár az ász!

(#57) ikaros13 válasza Dimebag88 (#55) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Így van.
Ha a root megvan, és működik, akkor BL nyitás, reco telepítés, utána meg a határ a csillagos ég... :)

lateralitási kvóciensem: -100

(#58) Dimebag88 válasza ikaros13 (#57) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Tudom :) Jartas vagyok a temaban csak LG hez nem volt meg szerencsem:)

A madár az ász!

(#59) Dimebag88


Dimebag88
aktív tag

Sikerult minden elsore!Koszonom!Kar hogy az Xposedtol 5.0.2 alatt crashel a smart cover:( En teljesen megvagyok elegedve a "csupaszitott"gyari rommal:) a kerneleket most tesztelgetem ;)

A madár az ász!

(#60) ikaros13 válasza Dimebag88 (#59) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Örülök, hogy ha segített a leírás.
További jó mókolást... :D

lateralitási kvóciensem: -100

(#61) Dimebag88 válasza ikaros13 (#60) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

:D 6.0.1 alatt mukodik a dupla koppra ebredes/ altatas? Kernelekbol sajnos lollira csak nagyon silanyak vannak!Maradt a gyari ;)

A madár az ász!

(#62) ikaros13 válasza Dimebag88 (#61) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Most éppen a CM13 alapú resurrection van fent. Atom stabil, és működik rajta a duplakopp is rendesen.

lateralitási kvóciensem: -100

(#63) Dimebag88 válasza ikaros13 (#62) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

En is feltettem ezt a romot :) nagyon baba!2kerdesem volna:) 1 a menuben be lehet allitani hogy jobbra balra lapozzak?A 2.pedig hogy a multitasking resznel nics megoldas arra hogy egyszerre lojje ki a megnyitott progikat? Egyesevel bezarogatni eleg uncs :D Ahogy latom ez jobban eszi az akksit mint az 5.0.2 :) De valamit valamiert ;) Megprobalok a romba integralni egy "lg g5Ui-t " :) Szolok ha sikerult :D

A madár az ász!

(#64) ikaros13 válasza Dimebag88 (#63) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Az első kérdésre igen a válasz. A Trebuchet beállításokban kell keresni. Azt most meg nem mondom fejből, hogy pontosan hol, mert Nova-t használok.
A másodikra meg passz... :DDD Még nem néztem sose...

lateralitási kvóciensem: -100

(#65) Dimebag88 válasza ikaros13 (#64) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Nincs lehetoseg a jobbra illetve balra lapozashoz ezert felszaladt ide is a nova :D Valoban nagyon jol optimizalt es stabil lett RR-ek romja ;)

A madár az ász!

(#66) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Halihó kaptam egy ilyen telót ajándékba, nem tudom megéri e hozzá venni egy jó gyári akkut, hogy használni is tudjam mivel ami benne van elég gatya. Netezésre, esetlegesen GPS-nek, film zene lenne a cél. Illetve, hogy mindezt tűrhetően gyorsan tegye. Milyen romot érdemes rápakolni? :R :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#67) ikaros13 válasza Lacuss20 (#66) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Szia,

Nekem már egy ideje nincs napi használatban, csak tartalékként van meg.
Ami nálam nagyon bevált az a CM13-ra épülő Resurrection Remix.

Viszont van már hozzá CM14.1-re épülő RR is. Az nem tudom hogy mennyire kiforrott/stabil, stb.

lateralitási kvóciensem: -100

(#68) Lacuss20 válasza ikaros13 (#67) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nekem az alap rommal sincs különösebb bajom. Csak érdekelne, hogy ezek a romok mi javulást-változást hoznak. Mert ebben az esetben, akkor veszek bele egy aksit és mehet a menet. 4G tudja minden egyéb nyalánkság kamera nem egy hűhó meg az alap tárhely, de ez nem nagy gond.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#69) ikaros13 válasza Lacuss20 (#68) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Nálam jobb akku időt produkált. Ehhez persze kellett némi kísérletezés a Kernel Auditorral.
Meg persze a jobb testreszabhatóság, plusz funkciók miatt ment a gyári Lolli... :)

lateralitási kvóciensem: -100

(#70) Lacuss20 válasza ikaros13 (#69) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Anno S Advance-vel játszottam ezt a custom rom os dolgot. Igazából az órajelek beállításával meg a progi adta alap szabályzóval sikerült kitolni az üzemidőt. CPU frills vagy mi is a neve. Nyilván nem egy 4-5 amperórás akku van bennük ezek egynapos kis telók javarészt, nekem az üzemidő megtartása vagy minimális csökkenése mellett stabil pörgés lenne a cél amikor éppen használni kell. Több dolog is mehessen egyszerre és a váltás ne adjon neki gondot.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#71) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Valakinek van olyan recovery-je, amivel felmegy a 15-ös unofficial Lineage?
Esetleg egy 14.1 ROM + recovery is jól jöhet... Egyszerűen nincsenek már fent ezek sehol :( A 15-ös megvan, de az meg nem megy fel a 3.1.1 TWRP-vel.

Köszi előre is :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#72) hcl válasza hcl (#71) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

...közben megett a Mobius cuccai között :D

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.