Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Kansas válasza sakal83 (#99) üzenetére


Kansas
addikt

Azért az a "bőven megfizethető" az az emberek többségének áruhitelt jelent, szóval azért ne bagatellizáljuk el az árát: drága. Nem elérhetetlenül, de drága. Én pl. nem szánok ennyit TV-re, se most se később(ha csak el nem inflálják annyira a forintot hogy a mostani negyedét érje), egyszerűen ez a funkció nekem nem ér ennyit, bármilyen szép is az OLED képe... akinek ér, vegye, vigye, attól fog előbb-utóbb annyiba kerülni, amennyit már én is hajlandó vagyok adni érte.

A méret kérdésben nem tudok nem egyetérteni: mekkora marhaság már hogy egy 48"-os kijelző nem "megfelelő méretű" TV-nek? Nekem 40"-os TV-m van, és szándékosan nem akartam ennél nagyobbat, arról nem is beszélve, hogy a komplett gyerekkoromat képes voltam abszolválni úgy hogy a családnak 2 TV-je volt: egy 51cm-es képátlójú Videoton SuperColor és egy 32cm átlójú Junoszty 402, ez utóbbi monokróm... (mennyi is a 48", 122cm?) tudom, fejlődés, miegymás, de nem létszükséglet a 65-75"-os TV, bárki állít is mást(nem, akkor sem ha közben eltelt 30 év és változtak az igények).

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#102) sakal83 válasza Kansas (#101) üzenetére


sakal83
addikt

Kinek a pap kinek a papné. Annyi biztos hogy olcsobb lett a berekhez kepest ugy is hogy az eurot a cegek mar 400on valtjak szinte. Nominalis arcsokkenes is jelentős. Valaki 400-500e ftos telefont vesz. Az meg az en szemszogembol draga. :DDD

Attol felek hogy par honap es nominalisan is dragulni fognak ami kellemetlen.

(#103) Kansas válasza sakal83 (#102) üzenetére


Kansas
addikt

Értem én, hogy olcsóbb lett, de az olcsótól még mindig kurva messze van, megkockáztatom, soha nem is lesz az. Na nem az OLED technológiás TV-k úgy általában, hanem azok, amiket most félmiskáért adnak... talán majd 2-3 generáció múlva lesz olyan, ami beleesik az én lélektani határomat jelentő 150e alatti ársávba.
Telefont se veszek 120e fölött, igaz, a YouTube/Spotify/iGO hármasságon kívül csak alapfunkciókra (telefon, naptár, 2FA, mobilbank) van használva(no jó, így utána gondolva egész sok mindenre használom, de egyik funkció se igényel hosszú távon sem komoly teljesítményt, se prémium feature-öket)... utoljára talán 2-3 éve cseréltem, de még vagy 2-3 évig nem tervezek újabb cserét, ha be nem krepál.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#104) Drenadar válasza Kansas (#103) üzenetére


Drenadar
veterán

feltételezem nem az egyén szempontjából olcsóbb hanem a piac szempontjából.

Van aki a te lélektani határaidra is azt mondaná hogy meg van ez őrülve? 150 ezer egy tvéért? majd ha lemegy 80 alá.... már meg azt mondja hogy majd használta megveszi 50 ért, más meg hogy majd ha kilomizzák...

szóval ez totál egyéni és szubjektív, ezért nem is hiszem hogy számítana. De persze ez meg az én egyéni véleményem... :))

(#105) stellaz válasza Drenadar (#104) üzenetére


stellaz
addikt

Szerintem ez így nem igaz. Ha az az állítás igaz, hogy a piacon ceteris paribus a nagyobb tv drágább, mint a kisebb, akkor meglehetősen érdekes, hogy ez a tv kisebb létére mégis drágább.

Továbbá ha valaki kevesebbet akar tv-re költeni (adott műszaki tartalom mellett), akkor normál esetben kisebb tévét vesz. Ezen készülék esetében ez megint csak nem játszik.

Az, hogy ebből mennyit adnak el, nem tudjuk, de ha mindösszesen annyi az érv valami mellett, hogy így is megveszik, akkor az önmagában semmit nem mond el az ár-érték arányról.

OLED esetében szerintem sokan kötnének a minőség javára és a méret kárára kompromisszumot, ha a jelenlegi legolcsóbb oled-nél kevesebbet szán rá valaki.

Most ez a modell ilyen tekintetben csalódást okoz.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#106) .tnm válasza stellaz (#105) üzenetére


.tnm
addikt

dehát olcsóbb (LG magyar honlapja alapján), mint c21-es és c22-es 48"-os változat. nem mellesleg úgy tűnik van kereslet is rá, mert már nincs készleten. nekem kb. 450e-ért (kedvezménnyel) még lélektani határ felett volt, de már elgondolkodtam, hogy akarok-e fél évet várni, míg bemegy 400 alá.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#107) cszn válasza .tnm (#106) üzenetére


cszn
őstag

Ha a tavalyi 48-as C1-es áresésével számolunk, akkor augusztus környékén 340-350 környékén kell lennei az árának. És ha így lesz, akkor én lecsapok! ;]

(#109) Bossp


Bossp
addikt

c2 középkategória? akkor csaka8ká? :D

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#110) Neurotoxin válasza Digidroid (#108) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Hogy néz ki az a talp :F

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#111) haxiboy


haxiboy
veterán

"dizájn terén egy picit nagyobb durranásra számítottunk" sosem értettem mi lehetne szebb dizájn egy TV esetében mint hogy szögletes, 0 kávával és 0 kilógó elemekkel? Egy szép fekete téglalap, nálam ennyit jelent a TV.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#112) kovcsrob


kovcsrob
tag

A Telekom webshop ban 365E. Ha nem kérsz mellé szolgáltatást

(#113) ocsi187


ocsi187
csendes tag

Mi a különbség a LG OLED55C22LB és a LG OLED55C21LA között? :F

(#114) alaves válasza ocsi187 (#113) üzenetére


alaves
addikt

1... fekete hátlap
2... fehér hátlap

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#115) Laca19 (a)


Laca19 (a)
aktív tag

MM
350.000 Ft
;)

http://www.diesel.com

(#116) metti válasza cszn (#107) üzenetére


metti
tag

Akkor eljött a Te időd (is)! :DD

Ha valami komolyan érdekel, foglald le egyértelműen a későbbi félreértések elkerülése végett!Posta csak előreutalás esetén!

(#117) petimbo


petimbo
tag

Hát nekem nincs jó tapasztalatom ezzel a márkával. Múlt hónapban Dubai-ban voltam, és a hotel szobában volt egy 137 cm-es LG TV, ami nem ismerte fel az egyik USB csatlakozású külső merevlemezemet. Többször próbáltam, egyszer sem ismerte fel. Itthon a Panasonic TV-m gond nélkül felismeri.

[ Szerkesztve ]

(#118) alaves válasza petimbo (#117) üzenetére


alaves
addikt

Ott valami más hiba volt. A 'hotel' vagy 'üzleti' módba kapcsolt TV-vel kapcsolatos tapasztalat nem releváns. A C1 minden USB HDD-met felismeri, még a 12 TB-osat is :)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#119) bsylvio


bsylvio
csendes tag

Sziasztok,

Olvastam a tesztet, aminek a végén található a színhelyes beállítás paraméterei. A napokban vettem egy 65 colos C2-est, amit szeretnék színhelyesen beállítani. Szerintetek jók ugyanazok a beállítások, vagy ahány panel, annyiféle lesz a teszt végeredménye? Tudtok ezzel kapcsolatban valamilyen segítséget adni?

Szilveszter

Szilveszter

(#120) alaves válasza bsylvio (#119) üzenetére


alaves
addikt

Inkább állítsd 'warm 50'-re, mert az van legközelebb a D65-höz. Minden kijelző más, de esetleg megpróbálhatod ezt a fehéregyensúly korrekciót: [link]

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#121) bsylvio válasza alaves (#120) üzenetére


bsylvio
csendes tag

Köszönöm a segítséget.

Szilveszter

(#122) bisza


bisza
tag

Sziasztok!
Vettem egy LG oled 65 c21-es tv-t. Hát eddig csalódás kicsit. (pedig minden tv-m LG és nagy megelégedésre használom/tam mindet) Több gondom is van vele.
Az egyiket már egy másik fórumban feltettem. Viszont amiben itt kérem a segítséget, az az lenne, hogy ez a hozzá adott mr22qn távirányító nem úgy funkcionál, ahogy kellene. Beállítottam a telekomos set top boxot, hogy a távirányítóval tudjam kezelni. Szépen működött is, de másnapra bekapcsolva a tv-t, már nem csinált semmit a boxal. Töröltem a listárol a boxot, hogy újra felvegyem, akkor meg hibát ír ki (ideiglenes probléma, próbálja meg később). Aztán visszaállítottam a korábban beállított mentést, működött is a következő bekapcsolásig, aztán megint semmi reakció. Most már a törlés sem oldotta meg a problémát. Találkozott már ilyennel valaki? Esetleg megoldás?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#123) alaves válasza bisza (#122) üzenetére


alaves
addikt

Nálam működik rendesen. Esetleg a TV-t és a box-ot áramtalanítsd 2 percre, és kezd előröl a beállítást.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#124) p2pp válasza bisza (#122) üzenetére


p2pp
őstag

Szia!

Nekem a 48" verzió van és a Telekomos Box a kicsi tenyérnyi mérető Droidos verzió.
Minden tökéletesen megy rajta.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#125) bisza válasza alaves (#123) üzenetére


bisza
tag

Már mindet újraindítottam, de semmi. Igaz nem 2 percre áramtalanítottam. Kipróbálom, hátha. Azóta sem működik sajna.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#126) bisza


bisza
tag

Jelentem továbbra sem működik. Már a távirányítót is újra csatlakoztattam a tv-hez. Sőt az erősítőmet is beállítottam ami működöt (optikai kábel), az sem működik. Most vagy a tv nem adja tovább a jeleket, vagy a távirányító. A tv-t megpróbálom alaphejzetbe állítani, hátha segít.
Azért ha van ötlete valakinek, segítsetek!
Egyébként a távirányitó és a tv minden funkciója működik, kivéve ezt.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#127) alaves válasza bisza (#126) üzenetére


alaves
addikt

A TV-n az univerzális távirányító beállításoknál a HDMI-nél megjelenik valami Telekom név 'Magyar Telekom beltéri egység' vagy valami? 'Gyorsindítás+' funkciót kapcsold ki a TV-n. Lehetőleg ne a HDMI 2 eARC-ra kösd a boxot.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#128) bisza válasza alaves (#127) üzenetére


bisza
tag

Persze! Megjelenik a Telekom Hungary. Itt akad el.
[kép]
Már vissza állítottam a tv-t gyári beállításra, újra kalibráltam és beállítottam mindent, de semmi. Az optikai kimeneten sem ismeri fel az erősítőt.
A box a hdmi 1-re van kötve. Gyorsindítás+ kikapcsolva.
Nem tudom mi a gigszer. :W Az elején tökéletesen működött.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#129) alaves válasza bisza (#128) üzenetére


alaves
addikt

Ha először működött, akkor most is jónak kell lenni. Ha alkalmas az erősítő, akkor próbáld HDMI-n, a boxot meg HDMI 3-on. Csatlakozókat is ellenőrizd. 2 perces áramtalanítás ismételten TV + box. Aprólékosan, kizárásos módszerrel mindenen menj végig, akár többször is.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#130) bisza válasza alaves (#129) üzenetére


bisza
tag

Jelentem megtörtént. Volt hdmi 3-on és 4-en kétpercre áramtalanítva minden, de ugyan az. Az erősítőm régi, nincs rajta hdmi. Az sem működik továbbra sem. Ott továbbenged a beállításokra, de a 30 variációbol egy sem működik. Beltérinél ha nem a telekomot választom hanem mondjuk a vodafonet. Ott nem kapok hibaüzenetet továbbenged. Persze nincs mit beállítani, csa ez érdekes.....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#131) alaves válasza bisza (#130) üzenetére


alaves
addikt

box:
-TV-n a 'simplink (HDMI-CEC):be' ellenőrzése

optika:
'LG szolgáltató ország: Magyarország', de az automatikus jelölést kivenni.
-hangkimenet beállítása 'optikai',
-a digitális hangkimenet pedig 'átmenő'.
-'hangdiagnosztika' TV hangszórókra váltás OK. Van hang, OK.
-visszaállít 'optikai'-ra.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#132) bisza válasza alaves (#131) üzenetére


bisza
tag

No már mindenen is túl vagyok , de semmi.
Az általad ajánlottakon végigmenve, hdmi kábelt cserélve a lehetőségeknél a több választására rámenve a T-homeot kiválasztva, aztán kezdve előröl a modellszám megadásával együtt semmi. :(((
Az optika sem működik..... :(((

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#133) alaves válasza bisza (#132) üzenetére


alaves
addikt

(Gondolom nem DTS teszthang)
-a toslink csatlakozót nagyon erősen bele kell nyomni mind a két oldalon (amíg kattan)
-Hangkimenet: 'Optical out + TV hangszóró', hangerő:0
-a teszt hang forrása lehetőleg HDMI külső lejátszó legyen vagy USB-ről menjen a belső lejátszóval

Set top box típusa?

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#134) bisza válasza alaves (#133) üzenetére


bisza
tag

A set top box típusa: isp 6030
Oks, még megpróbálom az álltalad ajánlott beállítást.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#135) alaves válasza bisza (#134) üzenetére


alaves
addikt

Az ISB6030 táv-ja infrás, a magic remote-nél pedig csak a ki/be kapcsolás infra, a többi gomb bluetooth-os. A smart box bluetooth-os (nálam is ez működik a magic remote-val). Kérdezd a telekom-ot, hogy elvileg kell-e működnie. Végső esetben, ha ragaszkodsz a magic remote - box vezérléshez, akkor kérj smartbox-ot a szolgáltatótól.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#136) bisza válasza alaves (#135) üzenetére


bisza
tag

Értelek. Előtte egy mr650-es távirányítót használtam hibátlan működéssel. Az még infrás volt?
Ja, és az ir blaster mitlre való pontosan, nem eszközök vezérlésére?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#137) alaves válasza bisza (#136) üzenetére


alaves
addikt

Az adatokat nézve az MR21-nél már felhívja a figyelmet, hogy bluetooth képes eszközökkel működik, az MR650-nél nincs ilyen. Elvileg az IR blaster megoldja. Ezek az infók nem biztosak, jó lenne ha valaki írna, aki már próbált set top boxot új LG távval.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#138) Xelo


Xelo
addikt

egy hónapja sikerült elhoznom kb 280-ért telekomtól ezt a tvt. októberi gyártmány és ebben már ténylegesen OLED EX panel van, nem a sima OLED mint még egy fél éve. általánosságban nagyon elégedett vagyok vele, használom munkára, játékra, filmezni, stb. egy problémám volt összvissz, ez a tv (meg ahogy olvasom az lg g2 is) valami iszonyat finnyás a kábelekre. xbox series x, eredeti hdmi 2.1-es kábelével random nem adott képet, ilyenkor box kikapcs bekapcs megoldotta. állítgattam mindent is az xboxon meg a tvn is, egyedül vagy 4k60hz-re váltás vagy a VRR/FreeSync kikapcsolása segített(4k60 freesync oké, 4k120 freesync nélkül oké). olvastam redditen hogy kábelekkel kell próbálkozni mert van amelyiket nem szereti, illetve ha kábelt cserél az ember mindenképpen certified legyen ne dzsunka kínai.. ebből lett az hogy vettem alza certified 2.1-es kábeleket remélve hogy segít a dolgon, hát azzal még sz@rabb lett a szitu. alza kábellel már minden egyes bekapcsolásnál újra kellett indítani hogy meglegyen a hdmi handshake és adjon képet a cuccos. na itt kezdtem el izzadni hogy eredeti kábellel nem teljesen oké, alzással egyáltalán nem.. kínomban befordultam egy debreceni picike számtech üzletbe, és vettem egy Equip made in china nem certified de nagyon vastag, 2méteres elvileg hdmi 2.1-es kábelt és ezzel meg láss csodát fasza. :U gondoltam megosztom a sztorit, hátha hasznára válik valakinek. :D

(#139) bsylvio válasza Xelo (#138) üzenetére


bsylvio
csendes tag

Köszi az infót. Otthon én is a Telekom Set Top Box-szal szenvedek, az sem akar mindig képet adni. Több HDMI kábel kipróbáltam, eddig egy sem volt teljes siker.

Szilveszter

(#140) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Adott egy c1 és egy c2 LG tv, 1 szobában van mind a kettő. Kérdés a következő lenne, mind a kettőhöz járt a gyári magic távirányító viszont teljesen mindegy melyiken nyomom meg a bekapcsolo gombot mind a 2 tv be kapcsol. Ezt esetleg ki lehet valahogy iktatni ? (C2 monitorkent funkcionál )

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#141) cszn válasza kisbancsa (#140) üzenetére


cszn
őstag

Ezzel küzdöttek mások is már az OLED TV topikban volt téma, de nem nagyon volt rá megoldás sajnos.

(#142) Kartács


Kartács
aktív tag

Sziasztok!

Úton van egy OLED65C2-es modell.
Tudtok ajánlani hozzá valami jobb minőségű hangrojektort/soundbart?
Hétvégén az LG Magyarország bemutató termében teszteltünk egy renszert ami elég meggyőző volt, de mint kiderült még nem kapható itthon és 700e+ árcédula volt rajta :D

Maradnék árban a 100+ körül, +/- használt piaci ár.
Köszönöm :R

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#143) mombulllet


mombulllet
csendes tag

Segitség! Fontos lenne tudni mert úton van a C2...
Médiaplayere frissités után visszi rendesen a hvc fájlokat? Mkv, MP4, TS?

(#144) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

Sziasztok, tudna segíteni valaki, abban, hogy a thome tvboxot irányítom vele, de a filmeknél az információt nem tudom megnezni. Mikor készült, ki szerepel benne stb...A régebbi lg tv magic remote-on volt guide gomb és onnan már meg lehetett nézni. Ezen nincs rá lehetőség? Köszi

(#145) Male válasza kisbancsa (#140) üzenetére


Male
nagyúr

Ha még aktuális: Amazonon olcsón van szervíz távirányító (8 dolcsi környéke az utángyártott)... mivel szervízbe szánt, így eléggé irányított az infrája, szépen külön lehet vele kapcsolni a kettőt :)

(#146) alaves válasza dingo-htc se (#144) üzenetére


alaves
addikt

Magic remote középső gomb, majd i betű a piros sáv alatt.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#147) dingo-htc se válasza alaves (#146) üzenetére


dingo-htc se
tag

A középső gombra nekem a játékidőt írja. Mikor kezdődődött, hol tart épp és, hogy mikor lesz vége.
Ha külön megnyitom az információt, akkor pedig írja, hogy Magyar Telekom beltéri egység. Idő, dátum, lent pedig a formátumokat..

[ Szerkesztve ]

(#148) alaves válasza dingo-htc se (#147) üzenetére


alaves
addikt

Igen, az idősáv, alatta 3 ikon, abból az első az i betű, oda kell menni a középső gomb nyilaival és okézni. (a TV menüből nyitott info a HDMI jel adatait írja).
Ha az idősáv alatt nincsenek ikonok, akkor frissítsd a boxon a szoftvert (Android TV beállítások > Eszközbeállítások > Névjegy > Rendszerfrissítés).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#149) dingo-htc se válasza alaves (#148) üzenetére


dingo-htc se
tag

Nincsenek ikonok. Nem tudom a boxot sem frissíteni. Nincsenek ilyen szövegek a box menüjében. A beallitasokban csak a televízió, általános, gyerekzar,információ, rendszer újraindítás van. A legrosszabb, hogy a box taviranyiton sem működik az infó gomb...

[ Szerkesztve ]

(#150) Tome08


Tome08
tag

Sziasztok!

Tegnapi naptól egy LG OLED65 C2-t üzemeltem be otthon és a TV állványra felhejezve a gyári talpra enyhe dőlést érzékelek a fal felé, ez normális? Másnak is ilyen vagy valamit rosszul szereltem össze (bár ezt kétlem)

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.