Hirdetés

2024. július 8., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-10 16:00:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#481) dethroner


dethroner
veterán

Nahát, minő meglepő, ismét egy félisten rang a nyertes. Mi, hogy jön a ban? Juhhú, hajrá. Nem lehetne hogy egyből minden játékból kibannolsz? Sok felesleges időtöltést megspórolnál vele nekem. THX

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#482) #22743424 válasza vz12 (#480) üzenetére


#22743424
törölt tag

Hmm , na legközelebb erre gyúrok. Van egy érintőceruzám néha nagyon jól jön.

(#483) totyak


totyak
aktív tag

Drakula a nyerteseknek, főleg a friss monitor tulajnak.

Egyelőre 26/0 az állásom a nyereményjátékok terén, de van egy olyan érzésem, hogy az ünnepek alatt még megpróbálhatunk szépíteni.

(#484) SyMbioTe válasza dethroner (#481) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Ezerszer lelett már írva, hogy újoncból meg hasonló kicsi rangokból sokszorosa van a félisten, senior tag, addikt meghasonlóknál.
Ezért van az, hogy sokszor nyer újonc. Megértem eszterencset, hogy elege lett az olyanokból, akik folyton ezen sírnak.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#485) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Nyertem! Köszönöm szépen! :)

(#486) kőbaltás válasza eszterencs (#432) üzenetére


kőbaltás
tag

Üdvözletem #eszterencs! (#432)
RESPEKT! :)) :R

ps.: a nyerteseknek szívből gratulálok! ♥️ ❤️
(hol van a lista?)
(közben megtaláltam :DD, ergo, fejlődöm. Van remény 😂)

Alig várom a folytatást (már ha lesz) pl. Karácsonyra! 😂

[ Szerkesztve ]

Tanulj mások hibáiból! Az élet túl rövid ahhoz, hogy valamennyit magad is elkövesd!

(#487) dethroner válasza SyMbioTe (#484) üzenetére


dethroner
veterán

Én meg azt látom, hogy hiába az általad említett újoncok tömege, minden topikban szinte kizárólag fórumozó (értsd hozzászólásokkal rendelkező) tagok írnak. Sehol az a sok újonc, főleg azok, akik sok év alatt csak akkor lépnek be, amikor játék van.
Volt korábbi játék, ahol az egyik fórumtárs belinkelte hogy a játékban résztvevő újoncok (és köztük a nyertes is) alig néhány másodpercre jelentkezett be, megadta a helyes válaszokat és már ki is lépett. Ismétlem, néhány másodperc, ami alatt a kérdést se lehet elolvasni, nemhogy megkeresni a választ. Nem azt mondom hogy el van csalva a játék, csupán azt állítom hogy nem tesz meg minden tőle telhetőt a PH annak érdekében, hogy kiszűrje a több nicket használó csalókat.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#488) Richard! válasza dethroner (#487) üzenetére


Richard!
addikt

Párom a játék ellőtt regisztrált, bemásolta a válaszokat és azóta se lépett be. A következő játéknál ugyanígy lesz (nyilván új regisztráció nélkül ;]). Aztán ezt vagy elhiszed, vagy nem... ;)

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#489) SyMbioTe válasza dethroner (#487) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

"Én meg azt látom, hogy hiába az általad említett újoncok tömege, minden topikban szinte kizárólag fórumozó tagok írnak."
Igen. Ők a keménymag, ők vannak pár ezren/tízezren. Rajtuk kívül meg van még úgy laza ~840ezer regisztrált felhasználó.
Az újonc nyilván azért újonc mert nem fórumozik, ergó logikus, hogy nem találkozol velük a fórumon. Rangot akkor lép az ember, ha PH!ossa a szót.

"Ismétlem, néhány másodperc, ami alatt a kérdést se lehet elolvasni, nemhogy megkeresni a választ."
Egy családban játszanak többen. Nem tilos (ha jól tudom). Csak illik jelezni, hogy ne vágják ki emiatt a játékból.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#490) dethroner válasza Richard! (#488) üzenetére


dethroner
veterán

Uraim, nincs több kérdésem, mindenre tudjátok a választ, elismerésem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#491) Major_S


Major_S
csendes tag

Nyertem! Köszönöm Szépen! Mondjuk szeretnék panaszt is bejelenteni, pár sorral lejjebb csúszott a nevem pedig biztosan a monitor volt a helyes :DDD

Justice!

(#492) BiP válasza dethroner (#487) üzenetére


BiP
nagyúr

Plusz a kalapban még lehetnek ilyen Flash gyorsaságú arcok, akik vagy csalnak vagy családtagként nem maguk oldják meg, (most az egy másik történet, hogy ez mennyire szép) mert a sorsoláskor megy a duplareg-szűrés. Tehát egyáltalán nem mond a sorsolás milyenségéről semmit, hogy a kalapban vannak még ilyenek.
De kétségkívül érdekes tény, hogy minden játékban vannak, akik bepróbálkoznak.

(#493) Akula


Akula
őstag

megint nem lettem szerencsés.
grat a nyerteseknek :C

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#494) eszterencs válasza beyruth82 (#477) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nem te voltál tiltva, hanem az az IP cím, egy másik felhasználó miatt, és csak rövid időre. Elnézést a kellemetlenségért.

(#495) eszterencs válasza predakon (#469) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Az összes hsz-t, ami látatlanban ítélkezik, töröltem.

(#496) beyruth82 válasza eszterencs (#494) üzenetére


beyruth82
veterán

Megoldódott köszönöm szépen! :)

[ Szerkesztve ]

(#497) Elektromann


Elektromann
csendes tag

Napokkal a játék kezdete előtt kaptam egy értesítést, hogy lesz ilyen, örültem neki, de további értesítéseket nem kaptam. Most meg nézem, hogy vége lett, és azon gondolkozok, hogy miért nem kaptam értesítést?

(#498) Rimuru válasza Elektromann (#497) üzenetére


Rimuru
veterán

Akkor kaptal ertesitest amikor indult, miert kellene tobb?
Az oldal tetejen is ott van(/volt) hogy jatek.

Az hogy nem spamelik a postaladat feleslegesen inkabb pozitivum mint negativum. :)

Vigyázat, csalok!

(#499) Richard! válasza Rimuru (#498) üzenetére


Richard!
addikt

De csak ha Prohardver "alól" nézed. A többi lapcsaládnál semmit nem mutat.

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#500) macilacus válasza Richard! (#499) üzenetére


macilacus
senior tag

Mivel ezt a játékot a Prohardver szervezte, amikor a Mobilarena szervezte akkor csak a Mobilarenan látszott :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.