Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-10 16:00:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) creation válasza SUPREME7 (#399) üzenetére


creation
senior tag

Afene :)

Node... Akkor majd gratulálok a Nyertesnek :)

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#402) Richard! válasza Hun'reeth (#400) üzenetére


Richard!
addikt

Őszintén sajnáljuk!

Jah, nem ;]

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#403) koby11h válasza Richard! (#402) üzenetére


koby11h
aktív tag

Igen sajnáljuk. Bár tény, hogy így 0,053%-al nagyobb az esélyünk a monitorra ;)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#404) Yofej75 válasza SUPREME7 (#370) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Mobilon megtekintve jójaz :C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#405) Dr. Romano válasza koby11h (#403) üzenetére


Dr. Romano
veterán

1db +/- is már befolyásolja a végeredményt a sorsoláskor. Pl 1900-ból kisorsolsz egy számot az nem ugyanaz lesz ha utána 1901-ből sorsolod ki...kémia..... ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#406) erer1000 válasza BiP (#50) üzenetére


erer1000
őstag

fx8350 + 1050Ti, -> Empire Totalwar, Little Nightmares, és Minecraft 4K-ban játszható. Első és utolsó @60, Little Nightmares kicsit alatta 45-55

1050Ti~960 kb hasonló szint

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#407) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Megint a csalás. Na most játszottam utoljára.

(#408) #22743424 válasza DDA40X (#407) üzenetére


#22743424
törölt tag

Kifejtenéd bővebben esetleg?

(#409) BiP válasza #22743424 (#408) üzenetére


BiP
nagyúr

Nincs benne az 1885-ben, és egyszerűbb csalást kiáltani, mint kérdezni, megvitatni, belátni.

(#410) Dr. Romano válasza DDA40X (#407) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én még részt vennék a következőn a helyedben. Hátha ott már nem lesz csalás.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#411) gyimger válasza DDA40X (#407) üzenetére


gyimger
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#412) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

:C Gratulálok a nyerteseknek!! :C

(#413) macilacus


macilacus
senior tag

Gratula a nyerteseknek és köszönjük a játékot :D :C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#414) #22743424


#22743424
törölt tag

Gratulálok a nyerteseknek :) :C
Nyereményeket átvehetik a Hokkaido szigetén lévő Szapporoban :D

(#415) gyimger


gyimger
őstag

Eddig elég egyenletesen tartom a nem nyerést :DD
Köszönjük a játékot!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#416) Lacok


Lacok
őstag

Gratulálok a nyerteseknek!

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#417) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Most már tényleg rakjatok vissza légyszi újonc rangba ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#418) kiszi07


kiszi07
senior tag

Nem lehetne erre az újonc témára kitalálni valamit? (Mondjuk x rangtól lehet jelentkezni) Picit bosszantó, hogy ők nyerik meg folyamatosan, aztán soha többé nem jelentkezik be. Semmi off, boldog vagyok a monitor nélkül is. Asszem sokak nevében nyilatkoztam.
PS: köszi a játékot azért

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#419) koby11h


koby11h
aktív tag

Köszi a játékot! Sajna megint nem jött össze a toll ...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#422) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Gratula a nyerteseknek!

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#423) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gratulálok a nyerteseknek, használják egészséggel a nyereményüket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#424) Oldman2


Oldman2
veterán

Köszi a játékot, gratula a nyerteseknek!
:C

(#425) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nyertem egy tollat juhúúú! :))

Koszi a jatekot!

[ Szerkesztve ]

(#426) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Köszi a játékot és gratulálok minden résztvevőnek! :C

Holnap indul a következő? :B

(#427) tope


tope
addikt

Grat a nyerteseknek!
A kalap-nyerő szériám egyre jobb tendenciát mutat a kalap felé, nem rossz de mégis tragikus.

(#428) draco31


draco31
veterán

Grat!! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#429) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Gratula mindenkinek IS!

Farhát eladó.

(#430) nexplo


nexplo
őstag

Gratulálok a szerencsés nyerteseknek :K van még hova fejlődnöm tippügyileg :D

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#431) koko52 válasza inferno88 (#420) üzenetére


koko52
veterán

A sorsolás az ilyen. Ha friss reg nyer az a baj, ha régi de újonc az a baj, ha régi és sok hsz az a baj, ha piacos az a baj, ha nem piacos az a baj... by Belga...

Grat a nyerteseknek!

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#432) eszterencs válasza kiszi07 (#418) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

De, ki lehetne találni. Például azokat, akik ezt szóvá teszik, kizárom a következő játékból. :W

Picit bisszantóak ezek a túlzások, hogy "ők nyerik meg folyamatosan", vissza kellene nézni a korábbi játékokat, hogy milyen arényban nyertek újoncok. De leginkább fel kéne végre fogni, hogy mit jelent az újonc rang: a nyertes példájánál maradva, ő pl. 7 éve regisztrált user, rengeteg apróhirdetéssel, tehát folyamatos jelenléttel, csak épp nem fórumozik. Attól még, hogy valaki újonc rangban van, nem jelenti azt, hogy nem használja folyamatosan az oldalunkat. De egyébként ha nem használja az oldalt valaki, az se számít, bárkinek lehet szerencséje.

Próbáljuk meg nem elfelejteni, hogy minden nick mögött egy ember van, akit nem ismerünk, tehát ne rágalmazzunk látatlanban, hanem adjuk meg a tiszteletet a többi felhasználónak!

A játékban való részvétel NINCS a fórumhozzászólások számához kötve, és aki még egyszer ezzel jön, azt 3 napra kibannolom.

De a legdurvább, amit meg kell emészteni: ha egy új ember a játék alatt regisztrál, annak is ugyanolyan joga van játszani és nyerni is!!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#433) BiP válasza koko52 (#431) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem én nyertem, azz a baaaj.... :)

Grat a nyerteseknek.

[ Szerkesztve ]

(#434) L4mie


L4mie
veterán

gratz mindenkinek.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#435) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gratula a nyerteseknek!

Live-Die-Respawn

(#436) SyMbioTe

Meh, majd legközelebb.:D
Gratula nyerteseknek.:)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#437) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok a nyerteseknek! :C

(#438) Ideg


Ideg
aktív tag

Csak a szokásos. :DDD Nem a győzelem, nem a részvétel, hanem a fontos!

(#439) kiszi07 válasza eszterencs (#432) üzenetére


kiszi07
senior tag

Bannolj ki, nem muszáj itt lennem, én nem tartom érvényesnek a dolgot. Már itt sem lehet az ember saját véleményét kifejteni? Akkor majd regisztrálok még 5 accountot es több esélyem lesz, ugysem tudjátok lekövetni.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#440) BiP válasza kiszi07 (#439) üzenetére


BiP
nagyúr

Kifejtheted, csak attól még nem lesz igazad. Milliószor ki lett már fejtve, hogy mindenki egyenlő eséllyel indul, a játékkiírásban és a szabályban is ez van. A ban gondolom ennek kétségbe vonása miatt járna.
Nyilván az emberben dolgozik kis irigység, igazságtalanság-érzet, de felnőtt emberek vagyunk, kezeljük már.

(#441) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Gratulálok a nyerteseknek :K

(no de majd legközelebb... is megpróbálom :DDD )

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#442) nexplo válasza kiszi07 (#439) üzenetére


nexplo
őstag

A saját véleményedet meghallgatták. Nekem is van én pl gratuláltam és megköszöntem a játékot. Az hogy még csinálsz 5 accountot az a kb 2000fős induló számhoz képest szerintem nem fogja növelni az esélyedet de ha kiderül véletlenül a dolog, akkor az oldalon való regisztrációdat tuti érzékenyen foglya... mert el fognak köszönni tőled. Bízz abban hogy korrekten történik a sorsolás és sajnos most a szerencse másnak kedvezett. Hidd el én is örültem volna a monitornak. Légy úriember és viselkedj is úgy :) peace

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#443) eszterencs válasza kiszi07 (#439) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Rendben, ment a ban. A nyertes személye iránti rosszindulat nem megtűrt viselkedés, illetve annak meg nem értése, hogy bárki játszhat, az meg puszta trollkodás.

(#444) AxBattler válasza kiszi07 (#439) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha csak évente 1x veszek lottószelvényt, és azzal nyerek, akkor a rendszeresen, hetene játszó jóemberek menjenek tüntetni a Szerencsejáték Zrt. elé?

(#443) eszterencs
Honnan látni, hogy mennyi ideje van hátra a ban-ból, illetve hogy milyen jellegű a tiltás (hsz korlátozás, stb.)?
A rági adatlapon pirossal ki volt írva, de a mostanin nem találom... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#445) gyimger válasza kiszi07 (#439) üzenetére


gyimger
őstag

Majd legközelebb én nyerek, és akkor nem fogtok gyanakodni :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#446) eszterencs válasza AxBattler (#444) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Csak a topikból tiltottam ki, de a kárörvendést sem támogatom. Váltsunk témát, légy szíves!

(#447) AxBattler válasza eszterencs (#446) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem kárörvendett itt senki, tényleg érdekelt volna, hol láthatom az infót... de akkor ennyi.
:R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#448) Dr. Romano válasza eszterencs (#446) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ok, hogy telt a nyarad? :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#449) #22743424 válasza eszterencs (#446) üzenetére


#22743424
törölt tag

Tajvanra mikor mész legközelebb? :)

(#450) eszterencs válasza #22743424 (#449) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

:DDD

aranyosak vagytok, köszi, de maradjunk a topik témájánál :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.